lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3653
Čeká na schválení: 243
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » zarivka » prodej marihuany

Nejnovější v kategorii zarivka:


Koupě a prodej vozidla - Ručení.cz

Koupě a prodej vozidla - Ručení.cz

Koupě a prodej vozidla Ruceni.cz Často kladené otázky Koupě a prodej vozidla CHCI PRODAT VOZIDLO. CO MUSÍM PROVÉST V SOUVISLOSTI S EVIDENCÍ VOZIDLA V REGISTRU VOZIDEL, ABYCH NEDOSTAL VÝZVU K ÚHRADĚ PŘÍSPĚVKU DO GARANČNÍHO FONDU? V každém případě doporučujeme sepsat písemnou kupní smlouvu s řádnou a úplnou identifikací kupujícího, prodávajícího (min. jméno příjmení, datum narození, úplná adresa bydliště), vozidla (min. 2 údaje – značka a typ vozidla, registrační značka, identifikační číslo vozidla - VIN), datum prodeje, podpisy obou účastníků smlouvy. Původní vlastník musí následně na příslušný registr vozidel do 10 pracovních dní nahlásit změnu údajů zapisovaných do registru vozidel (v tomto případě změnu vlastnictví). Spolu s žádostí o zápis změny údajů je povinen předložit občanský průkaz, osvědčení o registraci vozidla, technický průkaz. Na registru vozidel je toto odhlášení dosavadního vlastníka vyznačeno do technického průkazu. Poté původní vlastník odevzdá technický průkaz a osvědčení o registraci vozidla novému vlastníkovi nebo provozovateli vozidla, aby mohli splnit své oznamovací povinnosti vůči registru vozidel také oni. Změnu vlastnictví vozidla je třeba také co nejdříve nahlásit na své pojišťovně a odevzdat jí potvrzení o pojištění odpovědnosti a zelenou kartu.
Kategorie: prodej auta smlouvaSeznam zdrojů na téma prodej marihuany:


marihuana na prodej marihuana marihuana march - dum.lios.cz
Soud potrestal za prodej marihuany devět mladíků z Liberecka — Regiony — ČT24 — Česká televize
Za prodej marihuany padly v Liberci tresty od podmínky po devět let | Zprávy a zpravodajství
originální dárek : prodej a potřeby pro pěstování konopí : marihuana
Za prodej marihuany padly v Liberci tresty od podmínky po devět let – Novinky.cz
Ocenění | Energoweb.cz - Zdraví - Internetový prodej: konopí, konopná mast, konopná kosmetika, byliny, čaje, vitamíny
Strakonice|archiv stranek mvcr.cz, cerven 2008
Za prodej marihuany padly v Liberci tresty od podmínky po devět let
Za prodej marihuany již padly tresty - Českolipský deník
"Jít loupit" a "Prodávat trávu", napsal si dealer do úkolníčku - tn.cz
R1Genus.cz -
Soud potrestal za prodej marihuany devět mladíků z Liberecka | Zprávy a zpravodajství
Nizozemsko chce zakázat prodej marihuany cizincům | Czech It
Internetovy prodej marihuany- WTF ? @Grower.cz
DROGOVÁ PORADNA :: Zobrazení dotazu
Nizozemsko: Platnost zákona o prodeji marihuany odložena: Můj průvodce
Amsterdam.info : Coffeeshopy, Amsterdam
U libereckého soudu padly přísné tresty za prodej marihuany - ČRo Liberec (Český rozhlas)
Video Bangla | Playing - Doubravník Team -- VK Gangss prodej marihuany, zbraní a kokainu
Tajný e-shop s marihuanou | Linkuj.cz

prodám chrániče brusle - Praha, Sport - turistika - jízdní kola - Praha, Na prodej

prodám chrániče brusle - Praha, Sport - turistika - jízdní kola - Praha, Na prodej

Místo: Česká republika > Kraj Praha > Praha Bezplatné inzeráty v zónách Česká republika > Na prodej v oblasti Česká republika > Na prodej v oblasti Kraj Praha > Na prodej v oblasti Praha Sport - turistika - jízdní kola v oblasti Česká republika > Sport - turistika - jízdní kola v oblasti Kraj Praha > Sport - turistika - jízdní kola v oblasti Praha Copyright © 2006-2012 OLX, Inc. Nápověda | Informace o webu OLX | Podmínky používání | Kontaktujte OLX | Sponzorované odkazy | Jak být partnerem OLX | Nástroje a widgety | Procházet města | Mapa webu
Kategorie: prodej bruslí

Inzerce - prodam virivku, inzeráty

Inzerce - prodam virivku, inzeráty

Vodní čerpadlo s filtrem pro SPA 2 GO 11.07. 2011 - Bazény | Prodám rok staré vodní čerpadlo pro Nafukovací vířivku SPA 2 GO. Lze použít i k jiným vířivkám. (Mám pouze to čerpadlo, nikoliv bazén) Model čerpadla: STG 2 eu - EU NORMA Voltáž: 220V/5A... 2811x Cena: 6 000 Kč Celá ČR Vilém Šmidt Zvýraznit / topovat Vložit do schránky Chybná kategorie Nevhodný inzerát Prodám vířivku MD SPA 27.06. 2011 - Vany | Prodám vířivku MD SPA Více info. na: http://www.byt-dum-zahrada.cz/whirlpooly/md-spa/md-spa-virivka... 1932x Cena: 99 999 Kč Praha 4 Byt Dum Zahrada Zvýraznit / topovat Vložit do schránky Chybná kategorie Nevhodný inzerát Prodám luxusní vířivku 25.06. 2011 - Vany | Prodám luxusní vířivku od firmy USSPA typ Taurus, pro 6 - 8 lidí. Vířivka je v bezchybném stavu, sporadicky používána 3 roky.
Kategorie: prodam virivku

dálniční známky

dálniční známky

dálniční známky Auto Moto Katalog » doprava, přeprava, pojištění » dálniční známky Nová dálniční známka? Elektronická krabička už od příštího roku 1. srpen 2008 Jak přesně budou už brzy platit řidiči osobních aut poplatky na českých dálnicích? Na Nový rok by měly podle představ ministerstva dopravy Dálniční známky ve Slovinsku - BusinessInfo.cz 1. červenec 2008 Od 1. července 2008 musí být ve Slovinsku vybaveny osobní automobily a motocykly dálničními známkami při používání dálnic a rychlostních České dálnice > Dálniční známky Dálniční známky. doby platnosti kupónů a jejich vzhled, ceny kupónů a prodejní místa, zpoplatněné úseky, doplňující informace, výměna kupónů a dotazy, Dálniční známky na rok 2008, základní stojí 1.000,-Kč | AUTO.CZ Za roční dálniční známku pro osobní vůz tak od ledna 2008 zaplatíme namísto dosavadních 900,- Kč rovných 1.000,- Kč. Analogicky došlo i ke zdražení měsíční Dálniční známky | i-Bazar.cz Prodám dálniční známku do Švýcarska. Platnost do 31.1. 2009. Na známce není nikde vyplněna SPZ auta a byla nalepena asi půl centimetrem na skle, takže lepící Elektronické dálniční známky: klientelismus před zraky mas 23.
Kategorie: prodej dálníčních známek rakousko

Inzeráty traktory. Traktor - inzerce zdarma - prodej, koupě. -prodám > stroje.bazar.cz

Inzeráty traktory. Traktor - inzerce zdarma - prodej, koupě. -prodám > stroje.bazar.cz

prodám malotraktor tovární výroby plně funkční, téměř nepoužitý MT8-070. Ruční hydraulika, uzávěrka, přídavné závaží, vývodový hřídel zadní, originál vozík a radlice na sním. Motor Briggs Stratton 11Hp. Vše v originál stavu. Návod k obsluze a katalog náhradních dílů. Dopravu zajistím. sivy|seznam#cz Detail/Odpovědět Do adresáře
Kategorie: prodej domácích malotraktorů

SWIFT GTi Mk1 - Jindřichův Hradec, inzerce, prodám

SWIFT GTi Mk1 - Jindřichův Hradec, inzerce, prodám

Hyperinzerce › Automobily › Osobní auta › Auta podle značky › Suzuki › SWIFT GTi Mk1 Zpět na na seznam inzerátů Předchozí inzerát | Další inzerát SWIFT GTi Mk1 12.03. Zpravidla to značí, že zboží již prodal a jeho nabídka tedy již není aktuální.
Kategorie: prodám swift gti

Kategorie: