lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 9151
Čeká na schválení: 149
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » strava » příznaky rakoviny tlustého střeva

Nejnovější v kategorii strava:


Karcinom plic - Wikipedie

Karcinom plic - Wikipedie

Hrubé vyšetření povrchu řezu po provedené pneumonektomii u vzorku obsahujícího karcinom plic, zde je vidět spinocelulární karcinom (světlejší tumor blízko průdušky). Lékařská vyšetření potvrdí rakovinu plic, buďto CT scanem nebo často pozitronovou emisní tomografií (PET), které zhodnotí, zda je nemoc nalezena a je jí možno odstranit nebo zda je již rozšířena za možnosti chirurgického zákroku. Krevní testy a spirometrie (testování funkcí plic) jsou dalším nutným krokem ke zjištění, zda je pacient natolik zdráv, aby mohl být operován. Pokud spirometrie odhalí slabou respirační rezervu (často kvůli chronické obstrukční plicní nemoci ), chirurgický zákrok může být kontraindikován. Chirurgický zákrok samotný má procento úmrtnosti okolo 4.4%, v závislosti na pacientově funkci plic a dalších rizikových faktorech. Chirurgický zákrok u nemalobuněčného karcinomu plic omezený na jednu plíci do stádia IIIA. Ta je hodnocena pomocí zobrazovací metody ( počítačová tomografie, pozitronová emisní tomografie ). U pacienta však musí být přítomna dostatečná respirační rezerva, která dovolí plicím fungovat i po odstranění části tkáně. Procedura obsahuje resekci plic (odstranění části plicního laloku), segmentectomy (odstranění anatomického oddělení určitého plicního laloku), lobektomie (jeden lalok), bilobektomie (dva laloky) nebo pneumonektomie (celé plíce). U pacientů s adekvátní respirační rezervou je preferován výběr lobektomie, které minimalizuje možnost místního opakování.
Kategorie: priznaky rakoviny plicSeznam zdrojů na téma příznaky rakoviny tlustého střeva:


Rakovina tlustého střeva, konečníku - specifické příznaky | Doktorka.cz
Rakovina tlustého střeva - Wikipedie
"Jen" hemoroidy, nebo rovnou rakovina? - Kolorektální karcinom - rakovina tlustého střeva - léčba, kolonoskopie, poradna
Nádory tlustého střeva - Masarykův onkologický ústav
55 Plus - Myslete na rakovinu tlustého střeva včas!
Rakovina tlustého střeva — Vylecit.cz
Hemoroidy - fotky, příznaky a léčba
Rakovina tlustého střeva a konečníku - Mineralfit.cz
rakovina tlustého střeva | Moje Ambulance a.s.
Rakovina střeva | Sebediagnostika | Laik - Rakovina a její léčba
Rakovina tlustého střeva: příznaky, léčba (karcinom tlustého střeva) - Vitalion.cz
Nádory tlustého střeva a konečníku - Masarykův onkologický ústav
Kolorektum.cz: Aktuality - Péče o pacienty s rakovinou tlustého střeva a konečníku
Rakovina tlustého střeva a rakovina konečníku | Pato | Adaptogeny
Nejčastější druhy rakoviny
Kolorektální karcinom – rakovina tlustého střeva a konečníku « Třetí věk - stránky pro důchodce a seniory
Přírodní medicína a prevence nádorů tlustého střeva a konečníku | Doktorka.cz
Nádory tlustého střeva - Ordinace.cz
Nádor tlustého střeva a konečníku | Ladyplus.cz
- Rakovina plic a tlustého střeva

Chevrolet Camaro | DENKER.CZ | Cena, dovoz, prodej, servis, informace, fotografie, technická specifikace, prospekt, katalog, ceník

Chevrolet Camaro | DENKER.CZ | Cena, dovoz, prodej, servis, informace, fotografie, technická specifikace, prospekt, katalog, ceník

Užitečné odkazy Fotogalerie Wallpaper Leasing Crashtest Informace Video Informace o záruce Pokud nemá Chevrolet Camaro tovární ZÁRUKU/GARANCI, poskytujeme záruku z vlastních zdrojů; záruka platí na skryté a výrobní vady, netýká se vad, vzniklých používáním nebo opotřebením. Operativně zajišťujeme servis i v případě závažné vady v celé EU tak, že pro Chevrolet Camaro pošleme odtah a pro Vás vozidlo, které Vás doveze zpět, pokud je nevyhnutelné Vaše setrvání v dálavě, např. dočerpání dovolené, doveze Vám odtahový vůz náhradní automobil. Chevrolet Camaro má jasný a prokazatelný původ; originál technického průkazu a certifikát historie vždy k dispozici. Jeté automobily nepochází z tzv. SALVAGE aukcí pojišťoven a soudů, kde se shromažďují vozy ukradené, bourané a nalezené. Chevrolet Camaro předáváme kompletně vyčištěný, lak ošetřený pastou a voňavý. K vozu obdržíte balíček povinné výbavy: lano, lékárnička, trojúhelník ve firemní brašně. Nabízíme velmi výhodný leasing - výhodnější než bankovní úvěr; leasing našich vozidel obsahuje 20% DPH a proto je výhodnější, než když se pořídí vůz v autobazaru nebo od fyzické osoby neplátce DPH, kde se leasing kalkuluje bez 20% DPH. mapa stránek | english | deutsch | polish | russian | hungarian | french | italian | spanish Zpět na úvodní stránku.
Kategorie: prodám chevrolet camaro

Nová EXOTA - Časopis pro všechny chovatele exotického ptactva

Nová EXOTA - Časopis pro všechny chovatele exotického ptactva

Žako Prodám krásně ochočená mláďata papouška na mluvení i mazlení. Oba druhy (kongo i liberijec). Lze i s klecí. Poradím. T: 777950640. Email : petbila@seznam.cz | Telefon: +420 777 950 640 Ogłoszenie zostało włożone: 04.08. 2011 10:02:45 | Region: Středočeský Mníšky šedé, ručně dokrmené Prodám od prvního dne. Vhodní jako mazlíci, kteří nemají strach z člověka, nebo dění v domě. Zvyklí na ruku, pohlazení, pusinkování, atd. Možno zamluvit předem. K odběru na přelomu srpna- září. Návštěva možná kdykoliv.
Kategorie: prodam diagnostiku

Rodinné domy a vily od 7.000.000 do 8.000.000 Kč, Beroun | Reality Mix

Rodinné domy a vily od 7.000.000 do 8.000.000 Kč, Beroun | Reality Mix

Prodej - dům/vila, 291 m 2 Lochovice, Netolice Dovolujeme si Vám nabídnout zrekonstruovaný rodinný dům v Netolicích, na rovinatém pozemku o výměře 1309 m2 s bazénem, krbem a udírnou. Jedná se o reprezentativní objekt obklopený 7 197 000 Kč / za nemovitost
Kategorie: prodám dům v netolicích

Trápí vás játra či žlučník? Poradíme vám, jakou dietu držet a máme pro vás i vhodné recepty | Pro ženy | Blesk.cz

Trápí vás játra či žlučník? Poradíme vám, jakou dietu držet a máme pro vás i vhodné recepty | Pro ženy | Blesk.cz

Dieta při onemocnění žlučníku jater • Snažte se jíst pravidelně a v klidu. Je dobré jíst 5-7 X denně menší porce. • Základem diety by měla být vydatná snídani • V dietě po jaterním zánětu by měly být zastoupeny všechny tři základní složky potravy – cukry, tuky i bílkoviny. • Důležité je zvolit správnou technologii přípravy pokrmů - ponechat surovinám jejich chuť a živiny. Nevhodné je smažení, fritování a pečení za vysokých teplot. Žaludeční vředy poznáte snadno podle bolestí žaludku. Autor:  PROFIMEDIA.CZ Nevhodné potraviny: nápoje sycené CO2, ořechy, mák, zakysaná smetana, šlehačka, volné tuky, tučná masa, tučné ryby, domácí uzeniny, nadýmavá zelenina, nadýmavé pokrmy, smažené pokrmy, alkoholické nápoje zejména koncentrované, úpravy zvyšující obsah tuku v pokrmech (jíška, smetanové omáčky...) , mnohozrnné výrobky, výrobky s vysokým obsahem nerozpustné vlákniny (například otruby). Dusíme na mírném ohni, v průběhu přípravy přidáme špetku strouhaného muškátového oříšku nebo muškátového květu a sušenou petrželku. Mléko rozmícháme se žervé a moukou, přidáme olej, podle potřeby mírně přisolíme a směs vlijeme do ragú.
Kategorie: příznaky nemoci žlučníku

55 Plus - Myslete na rakovinu tlustého střeva včas!

55 Plus - Myslete na rakovinu tlustého střeva včas!

Myslete na rakovinu tlustého střeva včas! Prevence není bolestivá a může Vám zachránit život. Bohužel právě čeští muži zabírají nezáviděníhodné první místo v celoevropském žebříčku zaznamenávajícím výskyt rakoviny tlustého střeva a konečníku. Počet zhoubných nádorů ve střevech se navíc stále zvyšuje, ani české ženy na tom nejsou nejlépe. Příčina vězí v hektickém životním stylu, nadváze, nezdravé stravě. Před pravidelným pohybem dává mnoho lidí přednost posezení v hospodě. Ovšem ani starší lidé vyznávající zdravý životní styl nemají vyhráno – mohou se stát obětí vrozené indispozice. Každý rok lékaři objeví více než osm tisíc nemocných. U mnoha z nich už bývá rakovina v pokročilém stadiu, šíření metastáz se pak bolestivě zabraňuje pomocí chemoterapie nebo léků. Vyléčení už ale nepřipadá v úvahu, léčba umožní jen prodloužení života.
Kategorie: příznaky rakoviny konečníku

Kategorie: