lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8564
Čeká na schválení: 19
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » strava » prodám dětský snowboard

Nejnovější v kategorii strava:


Bezva šance na přivýdělek! - Pracujeme nebo hledáme práci - Vaše diskuse - Diskuse - Šťastné ženy - zábava, soutěže, články, diskuse to jsou Šťastné ženy

Bezva šance na přivýdělek! - Pracujeme nebo hledáme práci - Vaše diskuse - Diskuse - Šťastné ženy - zábava, soutěže, články, diskuse to jsou Šťastné ženy

Bezva šance na přivýdělek! Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Pracujeme nebo hledáme práci / Bezva šance na přivýdělek!
Kategorie: přivýdělek při práciSeznam zdrojů na téma prodám dětský snowboard:


Bazar - Prodám Snowboard | lyžování.cz
Inzerce sport
Okno Prodám
DĚTSKÝ SNOWBOARD BURTON chopper || Snowboard-Bazar.cz
Snowboard Zezula
Prodám dětský snowboard s vázáním a boty. - Jihomoravský kraj | bazar a inzerce zdarma
dětský snowboard - prodám | Inzerát: prodám / koupím iBazoš.cz
Bazar snowboardů - www.bazac.cz
*****Dětský snowboarding ELAN+ boty HEAT*****, Inzerce zdarma, bazar, 1-inzerce-zdarma.cz
Snowboard, Snowboarding, snow - inzerce zadarma. -prodám > sport.bazar.cz
Snowboard 130 cm zn.NIDUS - komplet | TOP-bazar.cz
DД›tskГЅ bazar - SportovnГ­ potЕ™eby | Inzerce zdarma
prodám dětský snowboard 110cm Nezařazeno - Online prodej.cz
Dětský Snowboard Sporten Virus. Délka: 120 cm Typ vázání: Flow1 | Snowboardy, snowboardová prkna, na prodej, k testování, k vypůjčení | König Surf
Snowboard Bazar | Snowboard Zezula
Dětský snowboard Wild Duck, 110 cm, vázání Nitro. Věk:
Snowboardové sety | i-Bazar.cz
Dětský snowboard do 50 kg, prodám, na prodej
SNOWBOARD BAZAR - SNOWBOARD.cz
Běžky, lyže, snowboardy - inzerce, bazar - strana 3 | www.avizo.cz

Téma: rakovina mozku příznaky | mPortal.cz

Téma: rakovina mozku příznaky | mPortal.cz

Všechny anketní otázky Téma: rakovina mozku příznaky Níže zobrazujeme články na téma rakovina mozku příznaky : Na začátku bylo hubnutí. Pak krutá diagnóza: rakovina děložního čípku 24.04 | 12:34 | Když jsem se vrátila z dovolené v Tatrách, měla jsem na poště doporučený dopis s oznámením, abych se dostavila k dalšímu vyšetření. Diagnóza zněla: rakovina děložního číp... více » Diskuse | Celý článek Nebezpečí omlazující kosmetiky: hrozí i rakovina kůže 27.11 | 10:03 | Na zázraky moderní kosmetiky spoléhají denně miliony žen i mužů po celém světě. Ve snaze vypadat mladší nakupují výrobky, o nichž si myslí, že jsou bezpečné. Je to ovšem... více » Diskuse | Celý článek Nebezpečí omlazující kosmetiky: hrozí i rakovina kůže 01.12 | 17:03 | Na zázraky moderní kosmetiky spoléhají denně miliony žen i mužů po celém světě. Ve snaze vypadat mladší nakupují výrobky, o nichž si myslí, že jsou bezpečné. Je to ovšem... více » Diskuse | Celý článek Kdyby lidé nekouřili, klesne rakovina plic na desetinu 03.12 | 10:03 | Rakovinou plic onemocní v České republice ročně přes 6000 lidí a 5500 na ni zemře. Až z 90 procent je podle přednosty kliniky pneumologie a hrudní chirurgie Fakultní nemo... více » Diskuse | Celý článek Máte špatný gen a hrozí vám rakovina prsu?
Kategorie: příznaky nádor na mozku

Limba.com - České Budějovice, Privát, Ubytování 4217

Limba.com - České Budějovice, Privát, Ubytování 4217

Zavřít B2B Pro ubytovatele Mapa stránek Copyright © 2012 Limba s. r. o. - Všechna práva vyhrazena.
Kategorie: priváty české budějovice

AIDS: epidemie 20. i 21. století. Otázky a odpovědi - www.lidovky.cz

AIDS: epidemie 20. i 21. století. Otázky a odpovědi - www.lidovky.cz

Otázky a odpovědi o viru HIV a nemoci AIDS Co je to AIDS? AIDS je zkratka anglického termínu Acquired Immune Deficiency Syndrome, což je překládáno jako syndrom získaného selhání imunity. Jedná se o příznaky, které vedou ke snížení a následné úplné ztrátě obranyschopnosti organismu, čímž se organismus stává náchylným k řadě dalších infekčních onemocnění. Původcem je virus HIV (virus lidské imunodeficience), který v organismu napadá určitou skupinu bílých krvinek (T-lymfocyty), ve kterých se množí a následně je zabíjí, čímž snižuje zmíněnou obranyschopnost. To vede k selhávání imunity a následnému rozvoji onemocnění AIDS. Projeví se AIDS u všech nakažených virem HIV? Podle současných znalostí to s určitostí říci nelze. U velké většiny z nich dojde k rozvoji některého z příznaků HIV/AIDS obvykle za 10-15 let po infekci. Kdy dojde k onemocnění AIDS ovlivňuje řada faktorů, jako je původní úroveň obranyschopnosti, životní styl či výživové návyky. Lze AIDS vyléčit?
Kategorie: příznaky aids foto

Ministerstvo zveřejnilo kalkulačku penzí. Některá data jí ale chybí - iDNES.cz

Ministerstvo zveřejnilo kalkulačku penzí. Některá data jí ale chybí - iDNES.cz

Například dnešního třicátníka s průměrnou mzdou (24 tisíc) čeká podle ministerské kalkulačky státní penze 12 402 Kč v dnešních cenách. Výpočet pracuje s tím, že půjde do důchodu v 67 letech a 8 měsících a o dvacet let méně bude platit pojistné. Pokud by se částečně vyvázal ze státního důchodu a tři procentní body z pojistného si spořil v penzijním fondu, mohl by dostávat celkový důchod mezi 12 035 a 14 978 korunami. Závisí to na tom, jaké bude mít štěstí a kolik jím zvolený fond bude vynášet. Peníze se dají zhodnotit i mimo fond Ministerstvo nicméně k nově vypočtenému důchodu připočítává také výnos ze dvou procent investovaných navíc ze svého (kdo se chce vyvázat, musí je povinně přidat ke zmíněným třem procentům). V takovém případě se spoření - byť jen o pár korun - vyplatí úplně každému, i člověku s minimální mzdou (8 tisíc korun hrubého) a při nejnižším očekávaném výnosu (1,5 procenta) a délce spoření pouhý jeden rok. "Dvě procenta ze svého si může zhodnocovat i ten, kdo do nového systému nevstoupí. Ve srovnávací tabulce tedy nemají co dělat," upozorňuje sociolog a matematik Pavel Rusý. Není také zřejmé, zda kalkulačka počítá s výnosem očištěným o inflaci. Na dotazy MF DNES včera ministerstvo už nestihlo odpovědět.
Kategorie: procenta kalkulačka

Celiakie

Celiakie

Ačkoliv mezi laickou veřejností vyvolává zmínka o tomto onemocnění zpravidla jen pokrčení ramen a tázavý pohled, pojem „lepek“ či „bezlepková dieta“ již vykazuje odezvu několikanásobně vyšší. Celiakií pak rozumíme autoimunitní onemocnění charakterizované tvorbou protilátek proti buňkám tenkého střeva. Tento nepříznivý proces  přitom probíhá v závislosti na příjmu potravy lepek obsahující. Historické záznamy a výzkum Celiakie (celiakální sprue, glutenová enteropatie) patří k řadě dalších onemocnění, o jehož projevech nacházíme první zmínky již ve starověku. V tomto případě je to především staré Řecko a také některé lékařské spisy z Egypta, kde můžeme objevit nejstarší dochované zmínky o příznacích a průběhu nemoci, které odpovídají projevům celiakie. Zajímavé jsou zejména Galénovy spisy z druhého století našeho letopočtu, jejichž původní název „náchylnost k celiakii“ (původně řec. „koiliakos“) dává vědět, že označení této nemoci nepatří rozhodně až do období moderní medicíny. Z pozdějších záznamů má význam zejména práce Samuela Gee z roku 1888, který projevy této nemoci pozoroval u dětských pacientů. Ačkoliv neodhalil vyvolávající příčinu onemocnění, dokázal na základě svého zkoumání již tehdy zcela přesně určit, že základní opatření v jeho léčbě bude v budoucnu představovat dieta založená na vypuštění některých složek potravy z jídelníčku. Zároveň se zmiňuje o nepříznivých účincích zejména moučných jídel.
Kategorie: příznaky alergie na lepek

Kategorie: