lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12749
Čeká na schválení: 56
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » strava » privátní sauna

Nejnovější v kategorii strava:


Braňte se proti rakovině prsu | Abeceda Zdraví .cz

Braňte se proti rakovině prsu | Abeceda Zdraví .cz

Braňte se proti rakovině prsu AbecedaZdraví. cz > Nemoci > Braňte se proti rakovině prsu Rakovina prsu Karcinom prsu je v České republice nejčastějším onkologickým onemocněním u žen, ročně je zachyceno více než 4,5 tisíce nových případů. Onemocnění je velmi často diagnostikováno v pokročilých stádiích. Přitom právě včasné odhalení nádoru a bezprostřední zahájení léčby jsou jedním z faktorů, které výrazně zvyšují vyhlídky pacientek na úplné uzdravení a snižují nutnost radikálního chirurgického řešení. Limitujícími faktory v této oblasti je nedostatečná informovanost žen o této problematice, dostupnost včasné a spolehlivé diagnostiky ve všech regionech, dobrá mezioborová spolupráce mezi lékaři všech oborů, podílejících se na diagnostice a léčbě nádorového onemocnění prsu, a omezené možnosti zdravotních pojišťoven v úhradě preventivních vyšetření. Rakovina prsu je nemocí, která pronásleduje stále mladší ženy. Ty se však musí spolehnout na samovyšetření nebo si preventivní prohlídku na ultrazvuku či mamografu uhradit z sami. Ze zdravotního pojištění mají totiž na screeningové vyšetření nárok až od 45 let, a to jedenkrát za dva roky. Samovyšetřování Nejjednodušší metodou včasného záchytu karcinomu prsu je samovyšetřování prsu. Jak je zřejmé z názvu, vyšetřování si žena provádí sama, a to pravidelně každý měsíc.
Kategorie: příznaky rakoviny prsuSeznam zdrojů na téma privátní sauna:


PRIVÁTNÍ SAUNA - BODYISLAND
Rezervace - PRIVÁTNÍ SAUNA | OMEGASPORT.cz
Wellness Gondola - relaxace, sauna, odpočinek, whirlpool
Privátní sauna včetně občerstvení | Den jak sen
Privátní sauna Plzeň - 3sauny.cz - Zdravotnictví Stříbro | www.stříbro.cz
Sauny - Česká republika - Firmy.cz
• PrivГЎtnГ­ sauny • Hotel U Kata
Privátní sauna + whirpool (120 min.) « KuponBanka
Infinit
Hector : Akční nabídka - Sauna - privátní
PRIVÁTNÍ SAUNA - Salon Věra
Privátní sauna a masáže Jindřichův Hradec
Privátní sauna - Squash Ohradní, Ohradní 1440/2a, Praha 4
Sauna Praha :: Sauna a saunování
AQUADROM Most | Sauna
Praha - Sauna - Saunování a prohřívání celého těla - Sauny
Privátní sauna - privátní spa v Aquapalace Praha
Detail slevy Privátní sauna + whirpool (120 min.) - Hromadné slevy | Agregátor Shopmax.cz
PRIVÁTNÍ SAUNA PRAHA | Firmyvpraze.cz
Privátní sauna Praha | Sportcentrum STEP

Agrobazar - Bazar LesnГ­ stroje | Inzerce zdarma

Agrobazar - Bazar LesnГ­ stroje | Inzerce zdarma

Timberjack 810 B Prodam vyvГЎЕѕeДЌku Timberjack 810B r. v. 1997. JednovГЅsuv, 26000MTH. NovГ© joystiky a, tmc. NГЎhradnГ­ drapak, 2 pГЎry Е™etД›zЕЇ, bedna na nГЎhradnГ­ dГ­ly....
Kategorie: prodam auto s hydraulickou rukou

TUNING FORUM • Zobrazit téma - DYNO DAY 2010 - Audi R8, BMW 330ci aj

TUNING FORUM • Zobrazit téma - DYNO DAY 2010 - Audi R8, BMW 330ci aj

DYNO DAY 2010 - Audi R8, BMW 330ci aj. http://www.youtube.com/watch? v=-oDE1qKTOAY ___.. :: OctaviaRS TDI - 210HP @ 475Nm ::.... :: VIDEO: V RS TDI 154Kw ::.... :: Leon Cupra 4 TDI - 182HP @ 410Nm ::.... :: VIDEO: Cupra 4 TDI ON DYNO ::.. PRODÁM: PARK. ASISTENTY, SKLOPNE KLICE, VAHY VZDUCHU TDI, KOZENE VOLANTY, ŘADICKY atd.
Kategorie: prodam bmw 330ci

Jak se stravovat při onemocnění žlučníku? | Svět potravin

Jak se stravovat při onemocnění žlučníku? | Svět potravin

Přidat k oblíbeným ŽLUČNÍKOVÁ KOLIKA „Cítíte krutou bolest v pravém podžebří, někdy i nadbřišku. Bolest se může šířit po žeberním oblouku do zad a vystřelovat i do pravé ruky. Jste zchvácení, zpocení, častá je třesavka, horečka a zvracení hořkých, nazelenalých šťáv. Při hledání úlevy se stáčíte do klubíčka na levém boku. “ Tak se popisuje žlučníková kolika. Koliku může vyvolat i fyzická námaha, ale obvykle je důsledkem dietní chyby – snědli jste nějaké pořádně tučné, nejspíš smažené jídlo. Záchvat se obvykle objeví až nějakou dobu po požití jídla, často během noci, a může trvat až 3 hodiny. Příčinou žlučníkových křečí je žlučový kámen, který se zaklínil do krčku žlučníku. CO JÍST A PÍT PŘI AKUTNÍCH ŽLUČNÍKOVÝCH OBTÍŽÍCH? Postihne-li vás někdy kolika, pamatujte si, že musíte držet hladovku a pít pouze hořký čaj.
Kategorie: příznaky nemoci žlučníku

Medicabáze.cz - váš online lékařský slovník - Detail hesla

Medicabáze.cz - váš online lékařský slovník - Detail hesla

Diferenciální diagnóza Condylomata acuminata, syfilis, ulcus molle, granuloma venereum, infekční balanitida (virová, bakteriální, TBC, mykotická), melanom Terapie Karcinom in situ: záchovný postup – excize, laser, kryoablace. Dobře diferencovaný nepokročilý karcinom (Ta–T1 grade 1–2): laser, lokální excize s chirurgickou rekonstrukcí, radioterapie, brachyterapie, parciální excize. Špatně diferencovaný nepokročilý karcinom (T1 grade 3) a lokálně pokročilý karcinom (≥ T2): parciální nebo totální amputace penisu a modifikovaná nebo radikální lymfadenektomie. Postižení lokálních lymfatických uzlin – radikální lymfadenektomie následovaná adjuvantní radioterapií. Inoperabilní lokálně pokročilý karcinom: chemoterapie (cisplatin a 5-fluorouracil) někdy vede ke zmenšení lokálně invazivních nádorů a umožní operaci. Metastatický karcinom: při paliativní chemoterapii dočasně regreduje asi 30 % nádorů. U všech pacientů s karcinomem penisu je důležitá psychologická podpora (psychoterapie, antidepresiva). Autor: MUDr. Tomáš Büchler PhD. Literatura: • Zisman A, Twardowski P, Leibovici D, Figlin RA.
Kategorie: přiznaky rakoviny penisu

Schmidt - boxy do auta, přívěsy na psy - PET - SERVIS s.r.o

Schmidt - boxy do auta, přívěsy na psy - PET - SERVIS s.r.o

Schmidt - boxy do auta, přívěsy na psy Přepravu psa zajistí výrobky Schmidt. Ty jsou pod kontrolou a podléhají atestům typu TÜV pro provoz na pozemních komunikacích. To Vám dává záruku kvality a bezpečnosti při přepravě psa na pozemních komunikacích. ( Pes v autě ) Na splátky neprodáváme. Dobrý den, pro Vás, kteří uvažujete o koupě přívěsu, bezpečnostního boxu pro psy do auta na míru. Využijte naší Vánoční nabídky s předstihem. Za včasnou objednávku v předvánoční akci je k vybraným modelům přívěsů, jako vánoční dárek gumové podložky do boxů SH2, SH3M a SH4M a zajištění proti krádeži ALKO. Objednáte – li bezpečnostní box na psy do auta na míru, tak jako dárek obdržíte protiskluzovou podložku a 2 kg balení krmiva zdarma. Berte prosím v patrnosti, že dodávky těchto produktů jsou vždy na dodací termín z výrobního závodu. Další informace o cenách a dodacích termínech získáte zde: E mail: club@pet-servis.com Zakázková výroba z Německa od společnosti Schmidt Výroba boxů: dodáváme na míru, podle typu vozu a roku výroby.
Kategorie: přívěs na psy

Kategorie: