lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11852
Čeká na schválení: 343
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » strava » příznaky varikokély

Nejnovější v kategorii strava:


Karcinom plic - Wikipedie

Karcinom plic - Wikipedie

Hrubé vyšetření povrchu řezu po provedené pneumonektomii u vzorku obsahujícího karcinom plic, zde je vidět spinocelulární karcinom (světlejší tumor blízko průdušky). Lékařská vyšetření potvrdí rakovinu plic, buďto CT scanem nebo často pozitronovou emisní tomografií (PET), které zhodnotí, zda je nemoc nalezena a je jí možno odstranit nebo zda je již rozšířena za možnosti chirurgického zákroku. Krevní testy a spirometrie (testování funkcí plic) jsou dalším nutným krokem ke zjištění, zda je pacient natolik zdráv, aby mohl být operován. Pokud spirometrie odhalí slabou respirační rezervu (často kvůli chronické obstrukční plicní nemoci ), chirurgický zákrok může být kontraindikován. Chirurgický zákrok samotný má procento úmrtnosti okolo 4.4%, v závislosti na pacientově funkci plic a dalších rizikových faktorech. Chirurgický zákrok u nemalobuněčného karcinomu plic omezený na jednu plíci do stádia IIIA. Ta je hodnocena pomocí zobrazovací metody ( počítačová tomografie, pozitronová emisní tomografie ). U pacienta však musí být přítomna dostatečná respirační rezerva, která dovolí plicím fungovat i po odstranění části tkáně. Procedura obsahuje resekci plic (odstranění části plicního laloku), segmentectomy (odstranění anatomického oddělení určitého plicního laloku), lobektomie (jeden lalok), bilobektomie (dva laloky) nebo pneumonektomie (celé plíce). U pacientů s adekvátní respirační rezervou je preferován výběr lobektomie, které minimalizuje možnost místního opakování.
Kategorie: priznaky rakoviny plicSeznam zdrojů na téma příznaky varikokély:


Varicocele
JAK NA MIMINKO - Neplodnost
Doktoronline - Dotazy lékaři
MEDICINA.cz - První český zdravotnický portál
Urologie pro studenty - Varikokéla u dětí a dospívajících
Gynekologická ordinace - MUDr.Taťána Hanáková | onemocnění varlat a prostaty |
Anonymní on-line poradna lékaře - opetmuzem.com
rakovina varlat | Článek | Bumbaris Paris
Bolest vpravo varle :: Lékařská konzultace
Varikokéla | Abeceda Zdraví .cz
Březen 2008 « Archiv | STRÁNKY (nejen) O NEMOCECH VARLAT A PENISU
Varikokela - uLékaře.cz
Varikokéla, nejčastější příčina mužské neplodnosti - iDNES.cz
Andromeda
Varikokéla - Zdravě.cz
004.CZ - Varikokéla
Šourek - uLékaře.cz
Zachyťte sami včas rakovinu varlete! - Rakovina a její léčba
Varle - uLékaře.cz
Doktoronline - Dotazy lékaři

PROBO TRANS BEROUN, spol. s r.o. - CzFi.cz

PROBO TRANS BEROUN, spol. s r.o. - CzFi.cz

Firmy s podobným názvem k PROBO TRANS BEROUN, spol. s r. o. : PROBO TRANS PRAHA spol. s r. o. - Sudoměřská 739/43, 130 00 Praha 3 PROBO SERVIS, spol. s r. o. - Masarykova 549/32, 268 01 Hořovice FORTE Beroun spol. s r. o. - Pod Hájem 324, 267 01 Králův Dvůr VOK Beroun spol. s r. o. - Pražská 86/20, 266 01 Beroun KARTON M. Beroun, spol. s r. o. - Sladkovského 625/31, 779 00 Olomouc PROBO GROUP a. s. - Sudoměřská 739/43, 130 00 Praha 3 Agropodnik Beroun, a. s. - Pod Hájem 324, 267 01 Králův Dvůr Vodovody a kanalizace Beroun, a.
Kategorie: probo trans

Baset Hound - Psí inzerce, inzerce psů

Baset Hound - Psí inzerce, inzerce psů

1 Počet inzerátů: 8 | Zobrazuji: 1. - 8. | Strana: 1 - 1 | RSS Kanál Nádherné štěňátko BASSET-HOUND,fenečka s PP. z CHS Plemeno: Baset Hound | Typ: Prodej štěňat | Kraj: Středočeský kraj | Stát: Česká republika Datum přidání: 01.01. 2012 17:55 | Uživatel: Anna Podroužková | Zvýhodnit inzerát | Vymazat inzerát Mezinárodně chráněná chovatelská stanice "Annie van Hallen" - reg. č. 1077/09 - nabízí poslední nádhernou a velice kvalitní bicolorní holčičku královského plemene Basset-Hound z vrhu "B" a vysoce prestižního krytí. Narodila se dne 29.09. 2011. Má výstavní a chovné předpoklady po svých špičkových,výstavně vedených rodičích (otec MCH,ICH,CH...) . Bridge má kompletní vakcinaci,EU pas+pp. ,je čipovaná - NE tetovaná,řádně odčervená a jedná se o nádhernou Bassetku ryze "anglického" typu. Netrváme na pokračování v kynologických akcích,ovšem trváme na špičkovém prostředí a profesionální péči nových majitelů.
Kategorie: prodám baseta

Moje kočka : Zdraví a nemoci

Moje kočka : Zdraví a nemoci

Kočičí svátky: Dnes slaví Carola, Mesalina Zítra slaví Kubík, Fous Nabídka krmeni.cz: Zdraví a nemoci Chybí zde plemeno, které chováte? Neváhejte poslat charakteristiku a ilustrační fotky psa na email redakce. casopis@briopublishing.cz, rádi připravíme článek s odkazem na vaši chovatelskou stanici. Hot-spot 28.12. 2011 16:38:56 Možná přemýšlíte, co se pod anglickým názvem skrývá. Hot-spot, neboli horké místo, je akutní mokvavý zánět kůže. Vzniká během několika hodin jako důsledek intenzivního svědění a následného vášnivého drbání ne... [ Celý článek... | Autor: Redakce | Počet komentářů:0 | Přidat komentář ] Kalciviróza koček 28.12. 2011 12:09:25 Možná jste o této zákeřné nemoci ještě neslyšeli… O co se jedná a proč nechat kočku očkovat?
Kategorie: příznaky nemoci psů

CHATY A CHALUPY | PRODÁNO - Chata 4+1, 72 m2, terasa, OV, Slapy | Reality JaK, s.r.o.

CHATY A CHALUPY | PRODÁNO - Chata 4+1, 72 m2, terasa, OV, Slapy | Reality JaK, s.r.o.

Prodej hezké zděné chaty 4+1 s plochou 72 m2 na vlastním pozemku 400 m2 v obci Poličany, Slapy. Chata je kompletně zděná ve výborném stavu s koupelnou se sprchovým koutem, kuchyní, splachovací WC. V hlavní místnosti je krb i krbová kamna, elektrika na 220 i 380 V. K chatě náleží prostorná zděná garáž přímo u chaty na ktré je velká terasa s opravdu krásným výhledem do okolní krajiny. Na zahradě je částečně zapuštěný bazén s filtrací. Celý pozemek je velmi udržovaný, je zde naprosté soukromí. Možnost nádherné relaxace. K chatě je motorová laminátová loď, ktrerá je vzdálena cca 200m od chaty, přímo na Slapské přehradě. Vyjímečná nabídka. 776 705 105 Vytvořeno systémem www.
Kategorie: prodám chatu slapy

Inzeráty - vybavení SKI SJEZDOVKY - lyže | Snowbazar.eu

Inzeráty - vybavení SKI SJEZDOVKY - lyže | Snowbazar.eu

Prodám carvingové lyže Salomon Scream 10 Pilot. Jezdene 4 sezony. Opecovane, každy rok kompletni servis skluznice, hran. parametry: 108-70-101, radius 19m = velky, dlouhy, rychly oblouk. délka 186cm, kategorie Allmountain, vhodna vyska lyzare 0cm-10cm oproti teto lyži. chybi jeden torzni stabilizator (viz foto), nema vliv na vlastnosti lyže. naprosto perfektne drži na vsem pres co jedete. cena nove pred 4 lety 27000,- FOTO MAILEM, ICQ Detail inzerátu
Kategorie: prodám carvingové lyže 140cm

Kategorie: