lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11255
Čeká na schválení: 96
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » strava » přívěsný vozík pro psy

Nejnovější v kategorii strava:


Cviky na břicho » Cviky na břicho

Cviky na břicho » Cviky na břicho

K zdokonalení Vašich břišních svalů použijte lavice na posilování. Potřebujete přístroje na posilování, můžete určitě vyzkoušet Globus, kde jistě tyto věci najdete.
Kategorie: přístroje na posilování břišních svalůSeznam zdrojů na téma přívěsný vozík pro psy:


Pro psy vozik
Cyklistika - Koloobchod.cz - Vozíky za kolo - Vozíky nákladní
Přívěsný vozík pro psy
www.přívěsný vozík pro psy.cz
privesny vozik na psy
Dětské vozíky za kolo, odrážedla, tažné tyče
Přívěsný vozík PRO psy - Hyperzboží.cz
přívěsný vozík za kolo Štěňata, psi - Online prodej.cz
galerie
přeprava psů
www.přívěsný vozík pro psy.cz
Přívěsný vozík pro psy | i-Bazar.cz
vozik pro psy - SrovnaniCen.cz
Speciální přívěsy a přepravníky, AGADOS s.r.o.
Přívěsný vozík Burley Tail Wagon - pro psy - Vyhledávání zboží - Direto.cz
Přívěsný vozík pro psy - Praha - západ, inzerce, prodám
Přívěsný vozík pro psy, prodám Český Brod
Vozíky | online-sport.cz
Chovni psy - Ceny Zboží
vozík za kolo - Nejlepší Ceny.cz

Prodám Adipex Retard Levně, Inzerce zdarma, inzerce pro každého

Prodám Adipex Retard Levně, Inzerce zdarma, inzerce pro každého

Prodám Adipex Retard 86tbl. za 900,- i s poštovným. Lze zakoupit i menší množství. Zakoupila jsem si větší množství díky předchozím zkušenostem, ale bohužel mi již nějak nesedly :( Proto ráda pomohu jiným ženám a nepotřebuji na to vydělat sumu jako jiné:) Více info na emailu stanislava. malkova1@seznam.cz
Kategorie: prodám adipex retard

Inzerce - bazenovy vysavac, inzeráty

Inzerce - bazenovy vysavac, inzeráty

RD Lukov s bazénem a dvougaráží 14.12. 2011 - Rodinné domy | Nadstandardní samostatně stojící RD s podkrovím,garáží pro dvě auta a krytým bazénem. Rozestavěný RD, s plánovanými byty o velikosti 5+kk a 2+kk, částečně podsklepený, součástí stavby je dvougaráž a... 442x Cena: 4 500 000 Kč Zlín AGENTURA ZVONEK CZ.. Zvýraznit / topovat Vložit do schránky Chybná kategorie Nevhodný inzerát Automatický bazénový vysavač Zodiac,záruka,příslušenství 29.11. 2011 - Bazény | Automatický bazénový vysavač Zodiac, bohaté příslušenství /vice foto zašlu/ záruka vysavač je v podstate novy, nevyužívany, pc byla pře 30000 kc Preferuji osobní odběr ve Zlíně nebo Fryštáku... 13173x Cena: 9 999 Kč Zlín michaela novotná Zvýraznit / topovat Vložit do schránky Chybná kategorie Nevhodný inzerát Prodám poloautomatický vysavač Topaze 30.10. 2011 - Bazény | Prodám poloautomatický bazénový vysavač TOPAZE od firmy ZODIAC s technologií BARACUDA. Vysavač zakoupen v Mountfieldu v roce 2010, přičemž byl použit jen třikrát. V ceně je cca 10 metrů bazén...
Kategorie: prodám bazénový vysavač

Pohlavní nemoci a jejich příznaky

Pohlavní nemoci a jejich příznaky

Vítejte na webu Pohlavní nemoci a jejich příznaky Pohlavní nemoci jsou obvykle přenášeny mezi dvěma lidmi formou sexuálního styku. Nakazit se však může člověk i při transfúzi, přímým kontaktem s infikovanou krví (např. škrábnutí), nezřídka se tyto choroby šíří i z matky na plod. Portál Pohlavní nemoci a jejich příznaky se věnuje prevenci, charakteristice projevů choroby a její léčbě.   Pohlavní nemoci - prevence Nejúčinnější prevencí proti pohlavní nemoci je používání pánské ochrany po celou dobu sexuálního styku. Pozor bychom si měli dávat hlavně na časté střídání sexuálních partnerů, dále pak na nedostatečnou hygienu před i po pohlavním styku a v neposlední řadě se nevyplácí podceňovat pravidelné prohlídky u gynekologa a zanedbávat léčbu, pokud už nemoc byla diagnostikována. Některé závažnější pohlavní nemoci podléhají podle zákona povinnému epidemiologickému hlášení! Nejrizikovější skupinou jsou mladí lidé, kteří začínají se sexuální aktivitou. Podceňovat by se tedy neměla ani dostatečná osvěta od rodičů či ve školách, kde je třeba se tomuto tématu věnovat podrobně.   Co když už pohlavní nemoc propukla?
Kategorie: příznaky pohlavní nemoci

Varikokéla | Abeceda Zdraví .cz

Varikokéla | Abeceda Zdraví .cz

Varikokéla AbecedaZdraví. cz > Diskuse > Sex, antikoncepce, vztahy > Varikokéla Zobrazeny příspěvky 81 až 90 z celkem 258 Přeskočit na nejnovější příspěvky v diskusi "Varikokéla" Ája (IP: **. **. 71.149) 25.3. 2008 21:37 Ahoj, Petro, v našem případě na levém varleti, resp. v něm, je hmatatelný jakoby uzlík. Děkuju za odpověď a byl laparoskopicky, nebo? odpovědět >>> [#41547] Ája (IP: **. **. 71.149) 25.3. 2008 21:42 Martin-díky! odpovědět >>> [#41550] Petra (IP: **.
Kategorie: příznaky varikokély

Otřes mozku: příznaky, léčba (komoce) - Vitalion.cz

Otřes mozku: příznaky, léčba (komoce) - Vitalion.cz

Popis otřesu mozku Otřes mozku (komoce, lat. commotio cerebri) je porucha mozkové funkce, která je vyvolána úrazem – otřesem. Jedná se o jedno z lehčích poranění mozku. Charakteristika otřesu mozku spočívá v  krátkodobé ztrátě vědomí (bezvědomí), paměti s opakovaným zvracením, které není však podmínkou. U otřesu mozku se jedná vždy o bezvědomí v časovém úseku sekund až 30 minut a dle této délky se dělí do třech skupin (viz níže). Člověk v bezvědomí nereaguje na slovní podnět (neodpovídá na otázky) ani na algické podněty (bolestivý podnět – například štípnutí do ušního lalůčku, silné chycení pod dolními čelistmi či silné chycení za trapézové svaly na šíji). Otřes mozku v souvislosti s bezvědomím je charakteristický tím, že se pacient z bezvědomí probírá sám a nepamatuje si na okamžik úrazu a krátkou dobu před ním. Tento jev se označuje jako retrográdní amnézie. Pacient je dezorientovaný a spavý, je mu na zvracení nebo opakovaně zvrací, může být opocený. Je důležité po takovémto úrazu jej udržovat při vědomí a zavolat pomoc, jelikož úraz hlavy může být těžší a může se vyskytovat krvácení do mozku (nitrolební krvácení) či zlomenina lebky.
Kategorie: příznaky otřesu mozku

Kategorie: