lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5755
Čeká na schválení: 135
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » strava » prodám bitagit

Nejnovější v kategorii strava:


Podnájem a pronájem v Brně - BRNO

Podnájem a pronájem v Brně - BRNO

Pokud taky něco hledáte, napište nám do komentářů. Pokud hledáte nějakého spolubydlícího tady je to správné místo. Pokud chcete vymazat Váš inzerát napište dole do komentářů. Podnájem a pronájem v Brně Následující text: Seznamka Brno »»» Názory v diskuzi vyjadřují názory našich čtenářů, nebereme za ně žádnou odpovědnost. Pokud některý z komentářú uráží vás nebo vaši firmu, napište nám sem nebo se vyjádřete v diskuzi !!! reaguj ubytování Tomáš mejl 7.9. 2011 St 09:16 Hledám do podnájmu studenty, jsem z Vinohrad. Více info buď přes mail a nebo na 777019836 reaguj Tereza mejl 8.9. 2011 Čt 17:41 Ahojda, od října jdu studovat do Brna a hledám podnájem, je mi jedno zda to bude s jednou osobou, či s více, každopádně bych byla ráda, kdybych něco sehnala. Jelikož jsem student, jsem schopná dát dohromady 3000 kč měsíčně se vším všudy.
Kategorie: priváty brnoSeznam zdrojů na téma prodám bitagit:


StavMaChem ® | ZEMNÍ VRUTY - POUŽITÉ STAVEBNINY | BAZAR | NÁŘADÍ | SOFTWARE | PRODÁM | KOUPÍM | BAZAR
EXTRA INZERCE: Stavební materiál - stavební materiál - nabídky
ipa levne
bitagit
EXTRA INZERCE: Stavební materiál - stavební materiál - nabídky
asfaltove pasy - SrovnaniCen.cz
Moravskoslezský kraj - lepenka bitagit, prodám, na prodej
Frýdek-Místek lepenka bitagit, prodám, na prodej
www.macmotor.info: levné krby
Heureka.cz - Vyhledávání izolace radonu
Inzeráty - všeobecný výpis inzerce - Inzeráty, výpis inzerce
Dum.Bazos.cz - Inzerce Dům a zahrada - IPA Bitagit
Asfaltové výrobky, asfaltové směsi
IPA - Bitagit 35 - 10 bal - 100m2, prodám Litoměřice
BauCity :: POUŽITÉ STAVEBNINY | BAZAR | NÁŘADÍ | SOFTWARE | PRODÁM | KOUPÍM | BAZAR
Dum.Bazos.cz - Inzerce Dům a zahrada - strana 53
Prodám Řezačku asfaltu - vyhledávání | spokojeny-nakup.cz
VÝCHODOČESKÝ INZERT: ZAHRÁDKÁŘSTVÍ - zeměd. rostlinné produkty
lepenka bitagit, prodám, na prodej
Archiv inzerátů | i-Bazar.cz

Spála – dětská infekční nemoc - Zdravě.cz

Spála – dětská infekční nemoc - Zdravě.cz

TÉMA Spála Spála – dětská infekční nemoc Název tohoto onemocnění je odvozen od jeho typického příznaku, tzv. spálové vyrážky. Nemoc představuje hrozbu zejména pro děti, u nichž se vyskytuje nejčastěji, velmi snadno se také přenáší. Před objevením penicilinu bývalo toto onemocnění i smrtelné nebo zanechávalo závažné následky (na srdci, ledvinách či kloubech). V dnešní době se četnost onemocnění snižuje a zdaleka se nejedná o onemocnění smrtelné. Vznik spály Toto infekční onemocnění je způsobováno streptokokem skupiny A - Streptococcus pyogenes a postihuje zejména děti ve věku od 4 do 12 let. Rizikovým obdobím pro vznik spály je jaro a zima. Infekce se obvykle přenáší kapénkami, přičemž zdrojem nákazy může být buď člověk viditelně nemocný nebo tzv. nosič, který sám žádné příznaky nemá, přesto může nakazit lidi ve svém okolí. Další cestou přenosu je trávicí ústrojí či otevřená rána.
Kategorie: příznaky spály

Rakovina kostí příznaky, projevy, léčba | HEO.cz

Rakovina kostí příznaky, projevy, léčba | HEO.cz

Kostní nádory lze klasifikovat do dvou skupin. První skupinu tvoří nezhoubné, benigní nádory, druhou skupinou jsou maligní, zhoubné nádory kostí, někdy ne zcela správně označované jako rakovina kostí. Maligní kostní nádory mohou mít svůj původ přímo v kosti (tzv. osteosarkomy) nebo se může jednat o dceřiná ložiska (metastázy) jinde lokalizovaných nádorů, např. v prostatě, plicích, játrech, v prsu, ve štítné žláze, v ledvinách aj.) . U dětí a mladších osob převažuje výskyt osteosarkomů, zatímco kostní nádory metastatické povahy jsou typické spíše pro vyšší věk. Onemocnění probíhá ve svém počátku často bez výraznějších symptomů. Příznaky rakoviny kostí se odvíjí od velikosti a umístění nádoru. Typicky se přítomnost nádoru projevuje dlouhotrvající bolestí, která se obvykle nezmírňuje ani v noci, možným příznakem je také otok, citlivost na dotek nebo větší náchylnost kostí k lámavosti. Doprovodnými projevy rakoviny kostí může být celková slabost, únava, ztráta tělesné hmotnosti, zvýšené teploty a další.
Kategorie: příznaky rakoviny kostí

ProdГЎm novГ© CONVERSE STAR PLAYER | Facebook

ProdГЎm novГ© CONVERSE STAR PLAYER | Facebook

Sign Up ProdГЎm novГ© CONVERSE STAR PLAYER is on Facebook Sign up for Facebook to connect with ProdГЎm novГ© CONVERSE STAR PLAYER. В  В  В  Facebook В© 2012 В· English (US) Mobile В· Find Friends В· Badges В· People В· Pages В· About В· Advertising В· Create a Page В· Developers В· Careers В· Privacy В· Terms В· Help
Kategorie: prodám converse

Dětské lyže Dynastar Course team 64 délka 138cm, prodám Šumperk

Dětské lyže Dynastar Course team 64 délka 138cm, prodám Šumperk

Obdobná inzerce na bazaru: Dětské lyže 100 cm - Prostějov Prodám dětské lyže Atomic velikost 100 cm. Dětské lyže Rossignol Edge 110cm - Olomouc Prodám dětské lyže Rossignol Edge, dl. 110 cm, R 7 m, 108-65-91, pěkné včetně holí dl. 90 cm. Dětské lyže Rossignol Radical délka 110cm - Šumperk Pěkné dětské lyže délka 110cm R 8m, variabilní vázání Rossignol comp j do 50kg. Skluznice i hrana pěkná. Dětské lyže Rossignol Radical Jr délka 120cm - Šumperk Velice hezké a zachovalé dětské lyže s ariabilním vázáním Rossignol comp j do 50kg. Skluznice i hrana pěkná. Dětské lyže - Šternberk Koupím dětské lyže. Nejdelší 80 cm, nebo kratší. I starý model, nemusí být carving, levně.
Kategorie: prodám dětské lyže

prodam elektrocentralu Dům a zahrada - Online prodej.cz

prodam elektrocentralu Dům a zahrada - Online prodej.cz

prodam uctenky od materialu + prodam paragony od stavebniho materialu mam jich v celkove hodnote 150 000kc,dale paragony od nafty v hodnote 35 000kc. prodam levne.
Kategorie: prodam elektrocentralu

Kategorie: