lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3669
Čeká na schválení: 374
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » strava » prodam domaci posilovnu

Nejnovější v kategorii strava:


Rakovina kůže - Zdravě.cz

Rakovina kůže - Zdravě.cz

TÉMA Rakovina kůže Rakovina kůže Rakovina kůže neboli kožní nádory jsou velmi závažné a celkem časté rakovinné onemocnění. Rakoviny kůže je několik typů. Nádory na kůži se liší umístěním, velikostí, tvarem, barvou či prognózou. Nejčastěji se můžeme setkat s těmito typy – bazaliom, spinaliom a melanom (nejnebezpečnější). Tyto nádory se vyskytují stále častěji, jelikož lidé se více vystavují slunečním paprskům, zvláště bez ochranných krémů a stále více je populární opalování v soláriích. Jejich výskyt je vyšší a  nebezpečnější s narůstajícím věkem. Příznaky se dělí dle typu nádoru. Bazaliom (bazocelulární karcinom) je nádorem bazální vrstvy kůže a je způsoben nadměrným sluněním. Projevuje se až kolem 60. roku života a častěji u světlého typu kůže (na obličeji a uších).
Kategorie: příznaky rakoviny kůžeSeznam zdrojů na téma prodam domaci posilovnu:


Prodám domácí fitness | Inzerce Pozri.cz - sport hobby, Inzerce, inzeráty, bazar, kupujte a prodávejte
posilovaci - Česká republika, Sport - turistika - jízdní kola - Česká republika, Na prodej
Spalovač tuků | Domácí posilovna
Posilovací stroje a vybavení posiloven – Posilovací-Stroje.com
Prodám domácí posilovnu - Chronomag fórum
DOMÁCÍ POSILOVNA - Svitavy, inzerce, prodám
Ronnie.cz > Bazar
Dřepy s jednoručkami | Domácí posilovna
Inzerce - domaci posilovnu, inzeráty
Nabízím domácí posilovnu zn. Kettler, prodám Praha
Bazos.cz
Bazar - činky, posilovací stroje, stroje na cvičení
P: Cinky, lavice, cca 200Kg zavazi - Auto HI-FI club CZ
prodam domaci posilovnu vez a cinky
Předloktí | Domácí posilovna
Prodám domácí posilovnu věž a činky | i-Bazar.cz
Prodám domácí posilovnu Ostrava | www.avizo.cz
Prodám domácí posilovnu. TOP CENA. , prodám Rychnov nad Kněžnou
Prodám domácí posilovnu Karviná | www.avizo.cz
Sportovní potřeby - internetové obchody - eShop::katalog

Bazar - činky, posilovací stroje, stroje na cvičení

Bazar - činky, posilovací stroje, stroje na cvičení

Prodám kompletní vybavení domácí posilovny. Posilovna je jako nová ve výborném stavu díky jen občasnému využívání. Vše je v designové černé barvě a výborně spolu ladí. Součástí nabídky je následující vybavení: Kvalitní multifunkční posilovací věž značky Kettler obsahující polohovatelnou posilovací lavici, stojan na dlouhou činku, butterfly s oporou zad, latissimus, předkopávání s bezpečnostním opřením nohou a unožování. Rotoped Kettler s měřením pulzu Žíněnka s koženým potahem Černá dřevěná žebřina Opěrka na biceps 3 x Plastová podložka použitelná pod posilovací věž, rotoped nebo činky 1 x Dlouhá činková tyč 4 x Krátká činková tyč 1 x Dvouruční činka litinová 30 Kg 2 x Malá litinová činka pro rozcvičení nebo pro ženy 2 x Litinový kotouč 0,5 Kg 8 x Litinový kotouč 1 Kg 8 x Litinový kotouč 1,25 Kg 4 x Litinový kotouč 2 Kg 2 x Litinový kotouč 2,5 Kg 4 x Litinový kotouč značky Laubr-Sport 5 Kg 2 x Litinový kotouč značky Laubr-Sport 10 Kg 2 x Litinový kotouč značky Laubr-Sport 20 Kg Tel. : +420602241400
Kategorie: prodám činky

Poptávám: přívěs na psy - dvoubox, 1 ks | ePoptávka.cz

Poptávám: přívěs na psy - dvoubox, 1 ks | ePoptávka.cz

ePoptávka.cz » Ostatní » Poptávám: přívěs na psy - dvoubox, 1 ks Snižte své náklady při nákupu kancelářské techniky nebo nábytku do kanceláře. Zadejte si poptávku a ušetřete! Poptávám: přívěs na psy - dvoubox, 1 ks Kategorie: Ostatní Jihočeský kraj Datum: 29.11. 2011 Popis: Poptávka: Poptávám přívěs na psy. - dvoubox Množství: - 1 ks Celková cena: - 30.000,- Kč Platnost poptávky: - jeden měsíc Profil zákazníka: soukromá osoba z Jihočeského kraje Děkujeme za nabídku. Jak získat kontakt na zákazníka?
Kategorie: přívěs na psy

.. / Onkologické nemoci / Typy nádorů / Rakovina slinivky břišní - Helpnet

.. / Onkologické nemoci / Typy nádorů / Rakovina slinivky břišní - Helpnet

Nabídky práce pro osoby se zdravotním postižením Careerjet, vyhledávač nabídek práce Helpnet / Vnitřní nemoci / Onkologické nemoci / Typy nádorů / Rakovina slinivky břišní Karcinom slinivky břišní 3.11. 2008 22:59 Příspěvek na webu Komplexního onkologického centra se zabývá léčebnými postupy - příznaky, diagnostikou, léčbou a prevencí. Rakovina slinivky břišní 3.11. 2008 22:58 Příspěvek Ligy proti rakovině popisuje výskyt, příznaky, vyšetření a léčbu nemoci, její průběh a vyhlídky nemocného do budoucna, jak žít s nádorem trávicího ústrojí a prevenci. Podrobnosti o nádorech trávicího ústrojí 3.11. 2008 22:57 Web onkofora přináší podrobnosti o nádorových onemocněních trávicího ústrojí - karcinom jícnu, karcinom žaludku, tenkého střeva, kolorektální karcinom, pankreatu, žlučníku a žlučových cest a jater. Také uvádí novinky v diagnostice.
Kategorie: priznaky rakoviny slinivky

Spoveď Zápach penisu - poraďte :-D .....::::::::www.spovednica.sk:::::::::::::::::::::................

Spoveď Zápach penisu - poraďte :-D .....::::::::www.spovednica.sk:::::::::::::::::::::................

1) Penis si omývejte teplou vodou, nejlépe pod mírným proudem, použití mýdla není vždy nezbytné. Předkožku nestahujte ani nenatahujte ve vaně, otevíráte tím ústí močové trubice, což umožňuje vniknutí nečistot, které se dostanou do vody z těla či kůže a usnadní vznik infekce. Pokud jde o pěnové přísady do koupele, buďte v jejich výběru velmi opatrní, některé mohou působit dráždivě, což vyvolává záněty, navíc ničí ochrannou mikroflóru. Přetažená předkožka prostě poskytuje genitálu přirozenou ochranu, a proto ji zbytečně nestahujte. 2) Masturbujte co možná nejčastěji! Třeba denně (i v případech, kdy máte pravidelný pohlavní styk), a to až do padesáti let i déle. Orgán, který se nepoužívá, zakrňuje. Je navíc prokázáno, že výron semene snižuje riziko rakoviny prostaty. Některé studie z poslední doby – zatím spíš váhavě – připouštějí i možnost, že "ruční masáž" může v pubertálním věku (i později) prodloužit jeho délku – ovšem spíš jen nepatrně. 3) Nezabývejte se příliš velikostí ani tvarem svého přirození a netrapte se, pokud není podle vašich představ.
Kategorie: přiznaky rakoviny penisu

Inzeráty - všeobecný výpis inzerce - Inzeráty, výpis inzerce

Inzeráty - všeobecný výpis inzerce - Inzeráty, výpis inzerce

Dětské lyžařské boty 03.11. 2008 - Vázání, lyžáky | Prodám dětské lyžáky DOLOMITE, na botě napsáno 260 mm, na velikost obuvi zhruba 33, asi 6leté dítě, téměř nové, nošené jen několik dní. Cena 600 Kč. tel. : 777135348... 227x Cena: ? Praha Eliška Fárová Zvýraznit / topovat Vložit do schránky Chybná kategorie Nevhodný inzerát Krásný prostorný byt 3+1/, 70m2, Bohnice 03.11. 2008 - Byty na prodej | 3+1, 70 m2, Praha 8 Bohnice, ulice Pomořanská, DV - anuita 0,-, panel, 3 patro ze 7, orientace Z. Rekonstrukce domu proběhne na jaře v roce 2009. Poplatky 4.700,- Kč. Cena 2.500. 000,- Kč...
Kategorie: prodám bitagit

Kategorie: