lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4291
Čeká na schválení: 165
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » strava » procvičování anglického jazyka

Nejnovější v kategorii strava:


BETONOVÉ SLOUPKY | Vinařský Bazar

BETONOVÉ SLOUPKY | Vinařský Bazar

Prodám vinohradnické železobetonové sloupky. Mám jich větší množství,jsou starší ale použitelné. Nachází se na Mělníce. Jiří Kápička tel 723575938 email jiri. kapicka@seznam.cz Poslat autorovi email
Kategorie: prodam betonove sloupkySeznam zdrojů na téma procvičování anglického jazyka:


Angličtina online - vše o AJ. Angličtina na internetu zdarma, kurzy angličtiny, výuka angličtiny
Jazykové kurzy angličtiny, angličtina, výuka angličtiny, Praha
Scio testy: Anglický jazyk | oSCIO.cz
Test z anglického jazyka na téma „slovesa a jejich časy“ - iDNES.cz
Angličtina zdarma testy - Testy z anglického jazyka na Internetu - testy angličtina
AnglickГЅ jazyk testy: test pЕ™edpЕ™Г­tomnГЅ ДЌas, ДЌasy anglickГ©ho jazyka, testy online
FORTUNA :: Gramatická cvičení z angličtiny
Nepravidelná slovesa anglická
EFCELT - krátký online test angličtiny od odborníků - Zdarma.org
On-line test angličtiny - Pygmalion
Anglická gramatika - gramatika anglického jazyka, angličtina
Filozofická fakulta MU: Požadavky k přijímacím zkouškám pro ak. rok 2011-2012
Výukové materiály - vše pro Vaši výuku! - vyukovematerialy.eu
WWW.BLM.CZ - Méně tradiční kurzy angličtiny
Na web unikl další maturitní test, nyní z angličtiny - Aktuálně.cz
Studuj na UP: Katalog oborů
Scio - Popis testů - Anglický jazyk
Internetové stránky věnované výuce českého a anglického jazyka určené žákům se specifickými poruchami učení | Ikaros
Angličtina Testy - Interaktivní cvičení anglického jazyka zcela ZDARMA
Move | učebnice angličtiny pro dospělé, obsahuje výukový CD-ROM

Přivýdělek na mateřské a rodičovské dovolené - volny-cas - Životní Styl

Přivýdělek na mateřské a rodičovské dovolené - volny-cas - Životní Styl

Úvod > volný čas > Přivýdělek na mateřské a rodičovské dovolené Přivýdělek na mateřské a rodičovské dovolené Rubrika: Souvislosti Vyšlo: 2.2. 2011 Autor článku: Čestmír Žák Foto: SXC, babble.com, singleonlineseminars.com S novým rokem spousta lidí začíná pociťovat úsporná vládní opatření na vlastní kůži. Zejména v sociální oblasti je peněz stále méně a existují specifické skupiny obyvatel, které na finanční problémy našeho státu doplácí nejvíce. Mezi nimi se nachází právě maminky (a čím dál častěji i tatínci) na rodičovské dovolené. Nezbývá jim tak nic jiného, než participovat na uživení rodiny a k hlídání dítěte, což dříve bývala činnost na plný úvazek, si najít i nějakou více či méně časově náročnou práci. Jaké jsou tedy jejich možnosti… Nejprve se podívejme na změny, které nám přinesl první den letošního roku. Ze sociálních dávek vzroste pouze příspěvek na bydlení, ostatní se více či méně sníží. Rodičovská „dovolená“ je dávkou, u níž se neposuzuje původní příjem členů domácnosti a nárok tak na ni mají všichni. Bohužel pro potenciální příjemce je právě z těch dávek, které se od letošního roku významně snižují. Výraznou změnou je také omezení tzv.
Kategorie: přivýdělek při mateřské

Deprese, úzkost | Duševní rovnováha | Poradna o nemocech | Moje lékárna

Deprese, úzkost | Duševní rovnováha | Poradna o nemocech | Moje lékárna

Deprese, úzkost Hlavním příznakem je depresivní nálada, která může vzniknout jako reakce na subjektivně nadměrnou zátěž nebo bez zjevné příčiny. V současnosti se předpokládá, že deprese vzniká interakcí stresu a genetických faktorů. Může být vázána na konkrétní situaci a vliv okolí, ale také nemusí. Depresivní ladění výrazně ovlivňuje chování, uvažování i prožívání situací. Příznaky deprese a úzkosti Nemocný ztrácí schopnost prožívat radost, je pesimistický, někdy úzkostný. Má pocity méněcennosti, neschopnosti, pocity viny. Pesimisticky hodnotí okolní svět, negativně se staví k minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Dochází k útlumu chuti k činnostem, patrné jsou pocity bezmoci a beznaděje, výrazně je snížena schopnost plánování. Deprese se odráží ve vzhledu i chování nemocného (mimika, chabé držení těla a pohyby, únava, pocity vyčerpání, nesoustředí se, hůře se učí, obtížně se rozhoduje). Nebezpečné jsou zejména myšlenky na sebevraždu a sebevražedné tendence (i opakovaně).
Kategorie: příznaky deprese

Rakovina slinivky břišní | Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK

Rakovina slinivky břišní | Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK

Tento obrázek přehledně ukazuje vztah slinivky břišní (pancreas) k žlučovodu (zeleně). Nejširší část slinivky, v jejíž blízkosti běží žlučovod, se nazývá hlava slinivky. Na žlučovod se napojují vývody slinivky a spolu ústí do horní části tenkého střeva (duodenum). (Na obrázku pro přehlednost nejsou zobrazena játra, v nichž žlučovod začíná.) Prevence : Ovlivnit lze kouření a příjem alkoholu. Tedy nejlepší je nekouřit a alkohol přijímat jen v omezeném množství. Diagnostika : Diagnostika je podobná jako u rakoviny žlučníku. Lékař pojme podezření zejména při náhlém nebolestivém zežloutnutí. K přesnější diagnóze pomůže například ultrazvuk břicha, CT vyšetření nebo ERCP. ERCP je vyšetření zdánlivě podobné gastroskopii.
Kategorie: příznaky slinivky

Mateřská dovolená - Šestinedělí.cz

Mateřská dovolená - Šestinedělí.cz

Šestinedělí. cz Šest týdnů po narození dítěte Mateřská dovolená Mateřská dovolená souvisí s porodem a péčí o dítě. Těhotná žena na ni může nastoupit 6 týdnů (nejdříve však 8 týdnů) před stanoveným termínem porodu. Pro jedno dítě trvá 28 týdnů, pro 2 a více dětí 37 týdnů. Mateřská dovolená nesmí být kratší než 14 týdnů a nesmí být ukončena dříve než 6 týdnů po porodu. Nároky na dovolenou Pokud na ni těhotná nastoupí 6 týdnů před termínem porodu a porodí dříve, má nárok na plných 28 (nebo 37) týdnů, nevyčerpá-li však 6 týdnů před porodem z jiného důvodu, má po porodu nárok pouze na 22 (nebo 31) týdnů mateřské dovolené. Žena, které se narodilo mrtvé dítě, má nárok na 14 týdnů. Peněžitá pomoc v mateřství Během mateřské dovolené pobírá matka tzv. peněžitou pomoc v mateřství (dále PPM). Jedná se o dávku z nemocenského pojištění.
Kategorie: přivýdělek při mateřské dovolené

Spálová angína - příznaky, léčba

Spálová angína - příznaky, léčba

Orift.com cs | Přihlásit/Zaregistrovat Spála Spálová angína - příznaky, léčba student 06.05. 2011 15:07 Orift > Spála Spálová angína je vlastně spála s typickou vyrážkou v kombinaci se strepkokovou angínou - příznakem je zánět madlí projevující se bolestí v krku. Příznaky spálové angíny
Kategorie: příznaky angíny

Kategorie: