lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2694
Čeká na schválení: 288
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » strava » procvičování angličtiny

Nejnovější v kategorii strava:


Pohlavní choroby | Intimity | Nemocnice České Budějovice, a.s.

Pohlavní choroby | Intimity | Nemocnice České Budějovice, a.s.

Úvodní stránka » Pro pacienty » Intimity Pohlavní choroby Pohlavní choroby jsou zařazeny do velké skupiny STD (Sexuálně přenositelných nemocí). V této skupině však zaujímají čelní místo, především pro svou zdravotní závažnost a možné komplikace při neléčení či špatném léčení. Zákony č. 258/ 2000 a č. 392/2005 ukládají povinnost Hlášení pohlavní nemoci, lékaři příslušného spádového venerologického pracoviště, kam by nemocný měl být odeslán svým lékařem. V případě pochybností, především hnisavého výtoku z močopohlavních cest, nebolestivých vřídků, mokvajících výrůstků v krajině genitálu a okolí, nebolestivého zduření mízních uzlin či déle trvajících bezpříznakových vyrážek, je možnost konzultace na venerologickém pracovišti Kožního oddělení Nemocnice České Budějovice a. s. , tel:387 878 615. Veškeré osobní údaje v rámci vyšetřování či léčení podléhají maximálnímu zachování lékařského tajemství. Kapavka ( Gonorrhoea): Onemocnění je vyvoláno mikroskopickým zárodkem (bakterií), která primárně způsobuje hnisavý zánět močopohlavních cest, ale také spojivky oční, konečníku či nosohltanu. Vzhledem k citlivosti bakterie na zevní vlivy existuje přenos infekce výhradně pohlavním stykem. Kožní oddělení Inkubační doba (od nákazy do objevení příznaků nemoci) kolísá od 5 dnů u mužů do 10 dnů u žen, kde však infekce může proběhnout i bezpříznakově.
Kategorie: příznaky pohlavní nemociSeznam zdrojů na téma procvičování angličtiny:


Angličtina na Maltě - Malta-dovolena.info
Dobré www stránky na procvičování angličtiny - Vejška.cz
Jak využít internet k procvičování angličtiny | HR News
Pro děti - Angličtina na portálu Jazyky-online.info
Výuka a procvičování angličtiny | ce4you.cz
iTutor
Procvičování angličtiny na webových stránkách pro děti s SPU « Angličtina online
Babinet.cz: Poradny a diskusní fóra / Procvičování angličtiny (češtiny, matematiky...)
Procvičování angličtiny 1: Anglický jazyk: Základní škola Moravské Budějovice
Internet a procvičování angličtiny - Jazyky.Studium.Práce
Výukové | hry zdarma online
Angličtina v Dubu nad Moravou
Jazyky on-line | procvičování na internetu
Hra – procvičení angličtiny | Školička.net
ANGLIČTINA
Angličtina pro začátečníky - Help For English - Angličtina na internetu zdarma!
Angličtina-procvičování « Rubrika | Fhoenixův Blog
Angličtina
Anglické vtipy - zábava - Procvičování angličtiny
Čtvrťáci ve Velké Bystřici - Procvičování angličtiny

Jak se těhotenská cukrovka projevuje? | Těhotenská cukrovka

Jak se těhotenská cukrovka projevuje? | Těhotenská cukrovka

Příčinou častého močení je cukr, který se při vyšších hladinách v krvi dostává ve zvýšené míře také do moče a „strhává“ s sebou vodu, organismus se dehydratuje, což je pociťováno jako žízeň. Únava se dá velmi zjednodušeně vysvětlit tak, že v krvi sice koluje nadbytek cukru, ale dovnitř buněk se jej dostává málo a buňky „hladoví a strádají“. Zvýšená náchylnost k infekcím je způsobena poruchou imunity a také tím, že cukr se ve vyšší míře dostává i do tělesných sekretů, které pak mikrobům „náramně chutnají“ a „dobře se jim daří“. Jak už jsem ale uvedla, tyto příznaky se objevují jen zřídka. Jsou obecně projevem déle neléčené cukrovky jakéhokoli typu, tedy nejen těhotenské. U naprosté většiny žen probíhá těhotenská cukrovka bezpříznakově – projeví se pouze v laboratorním vyšetření. Je charakterizována zvýšenou hladinou krevního cukru (glykémie), především po jídlech s obsahem cukrů (sacharidů), někdy i zvýšenou glykémií nalačno a při vyšších hladinách krevního cukru se může objevit také cukr v moči (glykosurie). Na tomto místě je potřeba také vysvětlit, co to znamená, když se během těhotenství objeví cukr v moči, což lze zjistit velmi snadno pomocí testovacího proužku – toto vyšetření se dělá rutinně při každé návštěvě v těhotenské poradně u vašeho gynekologa. Tímto vyšetřením se zjišťuje především přítomnost bílkoviny a cukru v moči. Je to vyšetření orientační, tedy nepřesné, a v případě, že se cukr nebo bílkovina v moči objeví, vyžaduje další dovyšetření.
Kategorie: příznaky těhotenské cukrovky

Diskuse na téma Přivýdělek pro maminky na doma | Maminka.cz

Diskuse na téma Přivýdělek pro maminky na doma | Maminka.cz

Peníze nejsou dílem náhody Nabízím přivýdělek bez narušení Vašeho dosavadního zaměstnání nebo studia. Vše si řídíte od svého počítače. Jednoduché, časově nenáročné, nejde o podomní prodej. Nezáleží na věku ani počítačových dovednostech, tady má šanci každý. Příležitost mají všichni, co hledáte řešení. Peníze nejsou dílem náhody, ale odhodlání je získat. www. nakupujavydelavej.eu Andynka123 | 9.7. 2010 21:46 | Reagovat Chcete si vydělat prodejem šperků? Šperky se vyrábějí v Jablonci, jsou velice kvalitní, krásné a je na ně 2-letá záruka. Jsou vhodné pro alergiky.
Kategorie: privydelek na doma

Prodám jednoruční činky 2x 22,5 kg

Prodám jednoruční činky 2x 22,5 kg

Webrodeo = ztráty, nálezy + soukromá inzerce = zdarma !!! Nacházíte se: Hlavní stránka »... » Prodám jednoruční činky 2x 22,5 kg Zadavatel: Dušan Bystřice pod Hostýnem 76861, Česká Republika : 776790375 : pospisil@fitnessline.cz smazat inzerát Prodám jednoruční činky 2x 22,5 kg Zadáno: 05.11. 2009 - NABÍDKA Rok: 2009 Nové: Popis: Prodám pár činek jednoruček (2x22,5kg) /každá závaží 2x5kg + 2x2.5kg + 2x1.5g 2x1kg/ + pochrom. osa délky 355mm, průměru 30mm + 2 pochrom. pojistné kroužky s gumou. Pár za 2000,- Možno zaslat i na dobírku nebo osobně. Cena: 2 000 Kč Naše projekty Katalog firem Letenky Restaurace Chovatel Svatba Vizitky zdarma Hotely Dovolená Služby Prodej Autoservisy Autopůjčovny Reality Automobily Architekti Auditoři Daňoví poradci Účetní Kontakt24 Bazar Stavitel Vše pro zdraví Domov Móda Přírodní kosmetika Nejlepší stránky Copyright © 2007 1x1 a. s. All Rights Reserved Obchodní podmínky | Kontakt | Provozované servery | Použité obrázky
Kategorie: prodám činky

Rakovina hlavy a krku | Doktorka.cz

Rakovina hlavy a krku | Doktorka.cz

Rakovina hlavy a krku 13.7. 2009 00:00 Zdraví Více než polovina pacientů s rakovinou hlavy nebo krku přijde k lékaři až s pokročilým nádorem. Průzkum v sedmi evropských zemích ukázal, že tři čtvrtiny lidí neznají příznaky této zhoubné nemoci a neznají dokonce ani termín karcinom hlavy a krku. Česko nebylo do průzkumu About Face zahrnuto, čeští lékaři ale mají zkušenosti stejné. Dá se tedy předpokládat, že by Česko dopadlo stejně jako Francie, Německo, Itálie, Nizozemsko, Španělsko, Švédské a Velká Británie, kde byl průzkum proveden. “Více než polovina dotázaných znala příznaky, jako jsou bulky na krku, bolest při polykání, chrapot a změna hlasu. Příznaky, jako je ucpaný nos, znalo 14 procent, a bolest v uchu, 18 procent. Naproti tomu pětina lidí považovala nesprávně za příznak rakoviny ztrátu sluchu,“ uvádí se ve zprávě z výzkumu, který prováděla agentura TNS Healthcare za podpory Evropské společnosti pro neoplázie hlavy a krku. Přes 60 procent dotázaných zařadilo mezi nádory hlavy a krku nesprávně také mozek, polovina také jícen a oči. Tři čtvrtiny si byly vědomy, že nevhodný životní styl zvyšuje riziko onemocnění, šlo hlavně o pití alkoholu a kouření.
Kategorie: příznaky rakoviny krku

Land Rover • Zobrazit téma - Allamat 296 - mikrofon

Land Rover • Zobrazit téma - Allamat 296 - mikrofon

Sháním originál mikrofon k Allamatu 296 (Geo mi ten původní přivřel do dveří). Allamaty 296 se prý už rok nevyrábí, ale přesto doufám, že někdo má ještě aspoň mikrofon k prodeji. Díky ___ Vašek Defender 110 Td5 - zahrada se stanem, bez špulky s lankem :-(, +2", nádrže 110 a 50l nafta, 42l voda, webasto, šnorchl, Hella, Tuffy security box, HD podvozek, TrueTrack + Detroit Locker a další nutné vybavení
Kategorie: prodam alamat 296

Kategorie: