lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5452
Čeká na schválení: 358
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » strava » příznaky pohlavní nemoci

Nejnovější v kategorii strava:


Zánět močových cest - pohlavní choroby

Zánět močových cest - pohlavní choroby

Diskuze k antikoncepci Kontakty na správce webu www. naseantikoncepce.cz Copyright web, 2008: provozovatel webu Copyright obsah, 2008: autoři dat Provozní podmínky serveru Zánět močových cest zpět na přehled pohlavních chorod Jedná se o velmi časté onemocnění, které může přerůst až v nebezpečný zánět ohrožující ledviny. V případě novorozenců a malých dětí je zánět močových cest častější u chlapců, naopak mezi 20. až 50. rokem se s ním více setkáváme u žen a u seniorů je výskyt přibližně stejný, pohlaví nerozhoduje. Ženy mají velice krátkou močovou trubici, z tohoto důvodu se u nich infekce vyskytuje často v souvislosti s menstruací, pohlavním stykem a po prochlazení. Velice nebezpečná je infekce v průběhu těhotenství, kdy může neléčený zánět močových cest přerůst v zánět vagíny nebo děložního hrdla a způsobit tak předčasné stahy děložní svaloviny. Zánět může také přejít až na plodové obaly, čímž může dojít k jejich prasknutí a předčasnému odtoku plodové vody. Je tedy nutné pozorně vnímat projevy svého těla a včas rozeznat příznaky této záludné infekce. Příznaky zánětu močových cest Hustý zapáchající hnisavý výtok. Časté pálivé a bolestivé nucení na močení, občas samovolný únik moče.
Kategorie: přiznaky zanetu ledvinSeznam zdrojů na téma příznaky pohlavní nemoci:


HIV/AIDS a jiné pohlavní choroby :: Ostrov radosti
Kapavka - nejrozšířenější pohlavní choroba - Zdravě.cz
Pozor na pohlavní choroby - poznáte příznaky? - Dáma.cz
Pohlavní choroby útočí: Méně časté nemoci, 4 - ProŽeny.cz ...nejsi v tom sama
Kvasinky - kvasinkový syndrom - kandidóza - pohlavní choroby
Syfilis: příznaky, léčba (příjice) - Vitalion.cz
Pohlavní choroby: Nečekané projevy a zdroje - Grafiky - Žena.cz
Kapavka | Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK
Chlamydiová infekce: příznaky, léčba (chlamydie) - Vitalion.cz
Pohlavní choroby - Nečekané projevy a příznaky - Grafiky - Aktuálně.cz
Zdraví | Tropické nemoci
Genitální opar - Pohlavní choroby
Sexuálně přenosné choroby - Ordinace.cz
AIDS - Wikipedie
Herpes simplex | Pohlavní nemoci a jejich příznaky
Medicentrum Praha » Nejčastěji kladené dotazy
Chlamýdie | Pohlavní nemoci a jejich příznaky
Pohlavně přenosné nemoci - Zdravě.cz
PohlavnГ­ nemoci | PЕ™Г­znakyNemocГ­.cz
Informace o sexuálních poruchách a pohlavním onemocnění - Seznam

Ronnie.cz > Síla středu těla

Ronnie.cz > Síla středu těla

Každý silový a kulturistický trénink, má-li přinést výsledky, musí se soustředit na svaly středu těla, tedy břicho, bedra, boky a hýždě. Je pravdou, že pro powerliftery je to celkem samozřejmé, protože vědí, že síla opravdu vychází ze středu těla - vždyť jednou z jejich disciplín je právě mrtvý tah. Ovšem již zdaleka to není tak samozřejmé v posilovnách pro kondiční cvičence, kteří se často soustředí pouze na horní část těla a ostatní partie buď zcela ignorují, nebo jim věnují pouze okrajovou pozornost. Není se co divit - střed těla vyžaduje tvrdý a namáhavý trénink zapojující ty největší svalové partie. Navíc je to trénink - oproti pažím a prsním svalům - i vizuálně dost nevděčný, protože se nejedná (kromě břicha) o partie, s kterými by se mohl kondiční cvičenec chlubit na pláži. Ovšem dobře vypadající postava je vyvážená, proporční a estetická a to cvičenec s obrovským hrudníkem, mohutnými pažemi, ale bez odpovídajícího středu těla a rozvoje nohou rozhodně nemůže být. Pokud je tedy střed těla důležitý pro kulturisty, pro silové sportovce je naprosto nezbytný. Je to něco podobného, jako bychom požadovali od jeřábu, aby nám zvedal velké váhy, a neměl přitom dostatečné těžiště. Střed těla musí být nejenom silný, ale všechny svalové partie této oblasti musí být ve své síle a svém rozvoji vyvážené. Velmi často vidíme reklamy na různé přístroje na posilování břišních svalů, jako by to byly jediné důležité svaly v této oblasti - a to je velká chyba.
Kategorie: přístroje na posilování břišních svalů

Chronický únavový syndrom - Dáma.cz

Chronický únavový syndrom - Dáma.cz

Články na podobné téma Jak vyzrát na premenstruační syndrom? 5. 12. 2011 Ženy skolí syndrom zlomeného srdce devětkrát častěji 18. 11. 2011 Zdravé srdce často tluče i v obézním těle 21. 9. 2011 Vědci jsou blíže k objasnění syndromu náhlého úmrtí novorozenců! 3. 4. 2011 Syndrom rizikového chování v dospívání 13. 4. 2010 Aktuální články Sváteční sklenka pro alergika aneb Víte, čím si připít? Jak „nakopnout“ povánoční ospalý metabolismus Univerzální lék na kocovinu neexistuje - jedině nepít vůbec Desatero pro unavené oči 10 kroků k odvykání kouření aneb Co zvládne přečíst i teenager Pozor: Léky proti rakovině a bylinky se často špatně snášejí Zažívací potíže (nejen) o Vánocích - žlučník Smrtící cholesterol? Opravdu musím o Vánocích přibrat? I u vánočního stromečku lze přijít k úrazu Brýle, čočky nebo operace? Vše má své pro a proti Zlepšuje ptačí zpěv náladu?
Kategorie: priznaky unavoveho syndromu

Stroje | Soukromá INZERCE ZDARMA s fotkou, firemní inzerce za SMS

Stroje | Soukromá INZERCE ZDARMA s fotkou, firemní inzerce za SMS

Výpis inzerátů Stroje Stránka: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 17. 06. 2010 14:03 Čistička odpadních vod Čistička odpadních vod firmy Ekomonitor Chrudim je mechanicko-biologická čistírna, je určena pro čištění odpadních vod z malých zdrojů znečištění. Objednejte u nás, nebo nezávazně poptejte. Cena: 0,- Kč Pardubický kraj ekomonitor@ekomonitor.cz 16. 06. 2010 9:38 prodám podavač podavač na frézu tříkolečkový plně funkční Cena: 7000,- Kč Jihomoravský kraj michalsimak@seznam.cz 14. 06. 2010 17:23 predaj malotraktoru Predám pekny cerveny malo traktor znacky YANMAR F16D, diesel,4x4,16HP, vodov chladený, hydraulika, kardan, redukcia, uzávierka, smerové brzdy. Vsetko v zachovalom stave, staci prist pozriet Cena: 89000,- Kč Slovensko monreal@zoznam.sk 14. 06. 2010 9:19 Prodám elektrocentrálu Honda Prodám elektrocentrálu Honda 4 kW. Najeto 180h. P. C. 28 000,- Kč.
Kategorie: prodam elektrocentralu

PROBO TRANS BEROUN spol. s r.o.

PROBO TRANS BEROUN spol. s r.o.

Adresář firem › Firma PROBO TRANS BEROUN spol. s r. o. Zpět na seznam firem Předchozí firma | Další firma PROBO TRANS BEROUN spol. s r. o. probo.cz Kontaktní osoby Ing. Zdeněk Procházka, jednatel a gen. Zobrazit větší mapu
Kategorie: probo trans beroun

Kategorie: