lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12924
Čeká na schválení: 99
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » strava » přístroje na hubnutí

Nejnovější v kategorii strava:


Jícen a žaludek - Honzova stránka

Jícen a žaludek - Honzova stránka

Jícen a žaludek Stavba a funkce Jícen je trubice, která probíhá v mezihrudí a slouží k transportu tekutin a rozžvýkané potravy z úst a hltanu do žaludku. Je vystlán mnohovrstevným dlaždicovým epitelem, svalovinu tvoří vnitřní cirkulární a zevní podélná vrstva. Svalstvo jícnu (příčně pruhované v horní 1/3 a hladké v dolních 2/3) vytváří funkčně jícnové svěrače, horní, který brání nasávání vzduchu při nádechu, a dolní, který brání vracení žaludečního obsahu zpět do jícnu. Transport potravy jícnem obstarává koordinovaná peristaltická vlna vyvolaná polknutím (inervace n. glossopharyngeus a n. vagus, myenterální plexus). Jícen je vybaven samočistící schopností, při sekundárních kontrakcích dokáže odstranit zbytky potravy. Potrava z jícnu se dostává do žaludku. To je vakovité rozšíření trávící trubice, kde se potrava shromažďuje, mísí se žaludečním sekretem a je po částech posunována dále do dvanáctníku. Rozeznáváme několik žaludečních oddílů: kardii v místě vstupu jícnu, fornix (fundus) v jeho horní části, tělo, antrum (předsíň vrátníku) a pylorus (vrátník). Místo ohnutí žaludku se jmenuje angulus.
Kategorie: příznaky nemoci žaludkuSeznam zdrojů na téma přístroje na hubnutí:


Něco o výživě - Přístroje na hubnutí
Přístroje na hubnutí Olomouc
Přístroje na hubnutí CZ
Video: Blanka v akci! Vyzkoušela přístroj na hubnutí - ProŽeny.cz ...nejsi v tom sama
Studio Regenerace a Kosmetiky
pristroj na hubnuti - SrovnaniCen.cz
Posilovací stroje - Rotopedy pro fitness a hubnutí - Internetový obchod
Formování postavy, formování břicha, hubnutí, zpevnění postavy | TipNet.cz
Přístroje na hubnutí
Mini Media Services - PŘÍSTROJE NA HUBNUTÍ - lze opravdu hubnout bez práce?
Hubnutí-jak: Zázračné činky a cvičební stroje
Stroje na hubnutí
Elektro co letí - Elektro stimulační přístroj pro hubnutí GYMTONIX DUO
Hubnutí / přístroje na hubnutí | kam vyrazit za sportem
Pulsní přístroj na hubnutí BUTTERFLY | Zdravi-Sport.cz
Přístroje na hubnutí
Přístroje na hubnutí a celulitidu | Korunka.cz
Jak zhubnout | Hubnutí.org
Kosmetický a kadeřnický salon Korunka - ošetření přístrojem Duolift Expert, US2A, Starvac, Lymfoven, hubnutí, kosmetika, proměny, masáže, kadeřnictví
Hubnutí břicha – jak skutečně zhubnout? Proč někteří neuspějí? | Lepší postava.cz

Zánět dutin | Články o zdraví - uLékaře.cz

Zánět dutin | Články o zdraví - uLékaře.cz

Zánět dutin Publikováno: 22.4. 2008 | Aktualizace: 19.10. 2009 Zánět dutin, sinusitida, je zánět vedlejších dutin nosních. Typicky se projevuje bolestí hlavy, pocitem ucpaného nosu a zvýšenou teplotou. Zánět dutin se bez léků většinou neobejde Co jste možná netušili... Vedlejší dutiny nosní, paranasální dutiny, jsou prostory v lebce. Našli byste je za svými tvářemi a obočím. Nacházejí se v čelní kosti, v horní čelisti, v čichové kosti a v kosti klínové. Jsou vyplněny vzduchem, jejich vnitřní prostor vystýlá sliznice. Dutiny slouží k „odlehčení“ kostí lebky a umožňují rezonanci hlasu.
Kategorie: příznaky zánětu dutin

Masáže brno

Masáže brno

Lymfodrenáž Lymfatický systém Funkcí Lymfatického systému je vstřebávání přebytečné tekutiny a její návrat do krevního řečiště, vázání tuků a účast na fungování imunitního systému. Lymfodrenáž je masáž, která obnovuje a zvyšuje oběh lymfy a tím umí navodit správnou funkci lymfatického systému. Ochablost svalů, nedostatek pohybu, a jednostranná zátěž jsou nejčastější příčinou špatně fungujícího lymfatického systému a tím nedostatečného odvádění toxinů a hromadění těchto škodlivých látek ve tkáních a kloubech. Nejčastějšími projevy špatně fungujícího lymfatického systému jsou pocity únavy, „těžké" nohy, celulitida, oslabení imunitního systému a otoky. Tělo je zahlceno jedy a přestává správně fungovat. Řešením těchto problémů je správná lymfatická masáž, která dokáže tento oběh opět nabudit. Co je lymfodrenáž Když lymfatický systém pracuje špatně tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Ulevte svému tělu, lymfodrenáž je speciální masáž, která má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy. Ošetření přístrojovou lymfodrenáží je šetrný a bezbolestný zákrok, který je možno absolvovat kdykoli. Lymfodrenáž se užívá při léčbě všech otoků, jakéhokoliv původu, ať už u popálenin či chirurgických poranění.
Kategorie: přístrojová lymfodrenáž brno

Pro Evolution Soccer 2012 - Hry Pc .cz| Hry na PC prodej | Vše pro PC hry : Demo a recenze na hry zdarma

Pro Evolution Soccer 2012 - Hry Pc .cz| Hry na PC prodej | Vše pro PC hry : Demo a recenze na hry zdarma

Nejnovější pokračování jedné z nejlepších fotbalových simulací se vrací. Pro Evolution Soccer 2012 přináší spoustu nových vylepšení, jak po stránce grafiky, tak i hratelnosti. Nejdetailnější záběry na hráče, skvěle provedené kličky a zakončení. Čeká nás opět nejrůznějších možností hraní, od rychlého zápasu až po kariérní mód. Chybět nebudou ty nejlepší ligy světa a mód Champions League.
Kategorie: pro evolution soccer 09

Alu kola malá do 15'' bazar alu kola a elektrony levně, alu kola 15

Alu kola malá do 15'' bazar alu kola a elektrony levně, alu kola 15

Letní kola Škoda Felicia Kompletní sada letních kol z Felicie, pneu 165/70/13 vzorek 90%, disky v dobrém stavu. Cena za sadu 3000,- Plechové disky 13" rozteč 4x100, originál na Felicii, cena 200/kus. Litá kola... Smazat / Editovat / Topovat vložit do schránky
Kategorie: prodam al disky skoda felicia

Vynechání lepku pomáhá – i pacientům s Crohnovou chorobou | Magazín zdraví

Vynechání lepku pomáhá – i pacientům s Crohnovou chorobou | Magazín zdraví

Skrytý název drobečkové navigace Country Life » Magazín zdraví » Články » Nemoci » Alergie » Vynechání lepku pomáhá – i pacientům s Crohnovou chorobou Rubrika: Alergie | Typ článku: Rady lékaře | 20.03. 2011 00:00 Vynechání lepku pomáhá – i pacientům s Crohnovou chorobou Zřejmě vzhledem k velké spotřebě pšeničného chleba patří pšenice mezi obilovinami k nejčastějším alergenům. Nejméně alergenní obilovinou je asi žito, je ale třeba dát pozor, protože běžně vyráběný „žitný" chléb obsahuje více pšeničné mouky než mouky žitné... Hlavním viníkem je bílkovina, která se nachází zejména v pšenici a které se říká lepek. Častými příznaky alergie na pšenici (lepek) jsou dýchací potíže, problémy s močovým měchýřem, hojné jsou kožní, nosní, nervové a trávicí příznaky. Alergie na lepek může vést ke ztrátě vápníku, jejímž výsledkem jsou osteoporóza a zlomeniny kostí. U pacientů s Crohnovou chorobou může dojít k prudkému zlepšení stavu při vynechání lepku ze stravy. Alergie na kravské mléko může později v životě způsobit nesnášenlivost lepku, což může vést k onemocnění celiakií. Výsledkem jsou průjem, ztráta váhy a nedostatek celé řady živin. Pokud není celiakie včas rozpoznána, může vést až k ohrožení života.
Kategorie: příznaky alergie na lepek

Kategorie: