lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13852
Čeká na schválení: 379
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » strava » přístrojová lymfodrenáž brno

Nejnovější v kategorii strava:


Radíme si.cz • Zobrazit téma - Dopočet ZP - přivýdělek při podpoře

Radíme si.cz • Zobrazit téma - Dopočet ZP - přivýdělek při podpoře

Nahoru Re: Dopočet ZP - přivýdělek při podpoře od refi » pát 23. zář 2011 14:43:03 neználku, je to mírně, ale opravdu jen mírně, úsměvné, že ani na VZP vám nejsou schopni poradit můj názor je ten, že odvádíte zp pouze z dosaženého platu a nedorovnáváte na minimální mzdu, tzn. 4,5% budou vždy, jen nebudete dopočítávat. pro podporu mého názoru cituji: Významné legislativní novum představuje v oblasti zdravotního pojištění ustanovení § 29 zákona o zaměstnanosti, podle kterého je od 1. 10. 2004 u pojištěnce ve zdravotním pojištění přípustný souběh zaměstnání a kategorie, kde hradí pojistné stát – uchazeč o zaměstnání. Podmínkou pro faktické naplnění tohoto ustanovení je skutečnost, že zúčtovaný příjem zaměstnané osoby (zakládající účast na nemocenském pojištění) je nižší než polovina minimální mzdy. Je-li takový zaměstnanec registrován u zdravotní pojišťovny ve „státní“ kategorii po celý kalendářní měsíc, nevztahuje se na něho (resp. na jeho zaměstnavatele) povinnost odvodu pojistného z minimálního vyměřovacího základu, ale vyměřovacím základem je dosažený příjem, tedy bez povinnosti dopočtu do zákonného minima. V souvislosti s plněním oznamovací povinnosti zaměstnavatel oznamuje na Hromadném oznámení zaměstnavatele zdravotní pojišťovně (kódem „P“) skutečnost, že se přihlašuje k platbě pojistného za tohoto zaměstnance. Současně zaměstnavatel sděluje zdravotní pojišťovně skutečnost rozhodnou pro vznik povinnosti státu platit za tohoto zaměstnance pojistné, a to nově kódem „I“.
Kategorie: přivýdělek při podpořeSeznam zdrojů na téma přístrojová lymfodrenáž brno:


Lymfodrenáž - Služby a řemesla - Brno - Info-Brno.cz
Brno - Pouze za 149 Kč odstraňte celulitidu jednou pro vždy pomocí přístrojové lymfodrenáže! - FajnSlevy.cz
Epilace, bezbolestnГЎ liposukce, prodluЕѕovГЎnГ­ Е™as | LIA
Přístrojová lymfodrenáž | Lymfologické pracoviště Arcus Brno – centrum péče o lymfatický systém
Hromadné slevy v Brně - Zapakatel.cz Brno
Brno - 2 hod ruční lymfomasáž celého těla nebo přístrojová lymfodrenáž v hodnotě | Slevovač.cz -
Detail slevy Brno - 2 hod ruční lymfomasáž celého těla nebo přístrojová lymfodrenáž v hodnotě 600 Kč - Hromadné slevy | Agregátor Shopmax.cz
Ceník 2012 - Chironax Invest, s.r.o.
129 KДЌ za revoluДЌnГ­ pЕ™Г­strojovou lymfodrenГЎЕѕ a anticelulitidnГ­ zГЎbal. | Slevomat.cz
www.mydeals.cz - Nastartujte hubnutí a skoncujte s celulitidou! Využijte bezkonkurenční cenu 170 Kč za 45 minut PŘÍSTROJOVÉ LYMFODRENÁŽE přímo v centru Brna.
Masáže Brno | Přístrojová lymfodrenáž
Slevy Brno - 15x přístrojová lymfodrenáž s ručním rozmasírováním v délce…
BRNO - Přístrojová lymfodrenáž a ušní svíce! Přijďte si odpočinout , relaxovat a uzdravovat se do relax studia YF v Brně! [52582] | Hromadné slevy - Slevín.cz
Manuální a přístrojová lymfodrenáž - Česká republika - Firmy.cz
Jen 123 Kč za přístrojovou lymfodrenáž, která vás zbaví celulitidy, toxinů, ale i nateklých víček! – Slevy.cz
Beladia - masážní a relaxační studio Brno - masáže - lymfatická masáž
Lymfodrenáž - LiPoint
Lymfatická masáž Brno | TMH klinika
Masáže | Diskuzní fórum - Přístrojová lymfodrenáž
Lymfodrenáž – Laser centrum Brno

Diana Privat

Diana Privat

Adresář firem › Firma Diana Privat Zpět na seznam firem Předchozí firma | Další firma Diana Privat 4 Ze sekcí: Erotické služby Diskrétní privátek v Ostravě. Služby: klasika,oboustranný orál,autoerotika,masáž. www. diana-privat.cz Kontaktní údaje Působnost: Moravskoslezský kraj Adresa: Ostrava - Výškovice Email: diana. privat@tiscali.cz Telefon: 603 915 504 Web: www. diana-privat.cz Kontaktní osoby DIANA PRIVAT E-mail: diana. privat@tiscali.cz Telefon: 603 915 504 Zobrazit větší mapu
Kategorie: privat ostrava

Deprese

Deprese

více informací o Aloe Vera Užitečné informace - Choroby a zdravotní stavy - Deprese Deprese Deprese jako onemocnění se objevuje stále častěji, vedle klasické léčby lze užívat i potravinové doplňky, se kterými lze dosáhnout výborných výsledků. Deprese není jen pocit rozladěnosti a skleslosti, je to někdy skličující onemocnění ovlivňující život postiženého ve fyzické, psychické i citové oblasti. Deprese ovlivňuje nejen sebeoceňování a vnímání jiných lidí, ale znesnadňuje i běžné životní aktivity. Existují různé formy deprese, od mírných depresivních stavů (známých jako dystymie), střídajících se s radostně povznešenými stavy, až ke stavům hluboké beznaděje (manická deprese). Nejtěžší formou je melancholie, která může vést k sebevražedným myšlenkám a k naprosté neschopnosti nemocného vykonávat jakoukoliv činnost. Příznaky deprese Deprese se projevuje trvale smutnou a otupělou náladou, ztrátou potěšení z běžných aktivit včetně sexu, poruchami spánku, poklesem energie, únavou, špatnou nebo naopak narůstající chutí k jídlu – váhovými přírůstky nebo úbytky, pocity viny, sebepodceňování a bezmocnosti, nesnadným soustředěním, podrážděností, plačtivostí, nejrůznějšími chronickými bolestmi a potížemi, myšlenkami na smrt a sebevraždu. Life Star 200 tbl. 700,- Kč GinkoPrim Max 80 tbl. + 40 tbl ZDARMA + hřejivý termofor ZDARMA 436,- Kč Fin Fosfosercaps - Fosfoser memory 45 kapslí 1.350,- Kč Deprese... přední produkty
Kategorie: příznaky deprese

zvýhodnění, inzerátu, Prodám nerez dřez - olgazakoutska@seznam.cz - olga

zvýhodnění, inzerátu, Prodám nerez dřez - olgazakoutska@seznam.cz - olga

Elektronika Mobilní telefony Motocykly Nákladní vozy Nářadí, Nástroje Nemovitosti, Reality Oblečení, Doplňky Ostatní Počítače Práce Sběratelství, Hobby Seznamka Služby, Firmy, Servis Stroje Úvěry, Půjčky, Pojištění Zdarma, Daruji Zdravá výživa, hubnutí Zvířata - Reklama - Plocha k pronájmu, banner 160x600 px Zvýhodnění inzerce pro ČR již od 1kč na den !!! A to na internetových doménach. Inzeratyzdarma.cz, Inzertmania.cz, Šmelina.cz, Inzeraty-firmy.cz, Firmy-inzeraty.cz, Inzerce-firmy.cz, Firmy-inzerce.cz, Inzerce-free.cz, Firmy-free.cz. Za jednu cenu na devíti serverech najednou !!! Prodám nerez dřez - olgazakoutska@seznam.cz - olga Kraj: Praha Město: Praha 7, Jankovcova, 35 Prodám pěkný zachovalý nerez dřez, hranatý, rozměry 85 x 44 cm Cena: 900 E-mail: olgazakoutska@seznam.cz Telefon: 775 192606 Vloženo dne: 20.09. 2011 Grafické zvýhodnění 1. možnost : Top 10 kč převodem na účet Pro grafické zvýraznění inzerátu na dobu 30 dnů. Klikni na ikonu Č. Spořitelnu. Cena je 10 Kč. 2. možnost : Top sms 15 kč Pro grafické zvýraznění inzererátu na dobu 30 dnů zašlete sms ve tvaru: WEB GIS 3300291 na telefonní číslo 9000915.
Kategorie: prodám dřez

Zánět močových cest | Abeceda Zdraví .cz

Zánět močových cest | Abeceda Zdraví .cz

Zánět močových cest AbecedaZdraví. cz > Nemoci > Zánět močových cest Zánět močových cest - moderní věda potvrdila správnost dlouhodobého přesvědčení lidových léčitelů: léčivky a jiné přírodní prostředky mohou skutečně zmírnit nepříjemné a potenciálně závažné příznaky zánětu močových cest - běžného problému mnohých žen. Příznaky zánětu močových cest . časté nucení na moč. vymočení jen nepatrného množství moči přes silné nucení. palčivé pocity nebo bolest při močení. zapáchající, zkalená nebo nezvykle tmavá moč. křeče nebo pocit tíže v podbřišku Zánět močových cest - Co to je Infekce močových cest (cystitis) je zánět močového měchýře a močové trubice, odvádějící z močového měchýře moč. Toto onemocnění postihuje mnohem častěji ženy - jedna z pěti žen jím trpí nejméně jednou ročně. Léčení má být okamžité a většinou si vyžádá antibiotika, protože recidivy těchto infekcí mohou vést k závažným onemocněním ledvin.
Kategorie: přiznaky zanetu ledvin

Rakovina jater: příznaky, léčba (karcinom jater) - Vitalion.cz

Rakovina jater: příznaky, léčba (karcinom jater) - Vitalion.cz

Popis rakoviny jater Játra jsou největší žlázou lidského těla, která jsou uložena v pravém bráničním oblouku. Hmotnost jater se pohybuje v rozmezí 1400–1800 gramů. Existuje celá řada typů nádorů, které postihují játra. Tyto nádory jsou chápány jako rakovina jater. Správně by však měl býti termín rakovina chápán a vykládán jako maligní nádory z epitelových bu­něk. Často se ve spojitosti s rakovinou jater hovoří o zhoubných nádorech žlučových cest a žlučníku. Je to proto, že část žlučových cest vzniká a je uložena právě v játrech ( intrahepatální část žlučových cest). Samotná žluč je tvořena hepatocyty ( buňkami jater). Žlučník na játra naléhá a právě karcinomy žlučníku mohou do jater vrůstat. Játra, žlučové cesty a žlučník spolu jak anatomicky, tak fyziologicky úzce souvisí.
Kategorie: příznaky nemoci jater

Kategorie: