lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3564
Čeká na schválení: 122
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » strava » privydelek k materske dovolene

Nejnovější v kategorii strava:


Urychlit růst vlasů?? | Cumelky Blog

Urychlit růst vlasů?? | Cumelky Blog

na Blog.cz Objednej si dess: ♥Tu Nevíš si rady s blogem?? Chceš s něčím pomoct?? ZDE 4.kolo SONPostava: ZDE 2. Kolo VGS: ZDE Prosím Hlásni mi pro : CuMelKaa a Robert Pattiso n Přihlaš se do : SONZpevák/čka ZDE Urychlit růst vlasů?? 2. října 2011 v 14:27 | CuMelKaa | Nwm! Jak urychlit růst vlasů? Nevhodné stravování, změny ročních období, nadměrné používání výrobků na úpravu vlasů, či znečištění životního prostředí, to všechno má vliv na kondici našich vlasů. Vlasy vyrostou přibližně o jeden cm za měsíc. Můžete jim pomoci, aby rostly rychleji. S používáním přípravků, které slibují rychlý růst vlasů, buďte opatrná.
Kategorie: pro rychly rust vlasuSeznam zdrojů na téma privydelek k materske dovolene:


Práce doma - privydelek pri materske dovolene, inzerce
Přivýdělek na mateřské dovolené - Diskuse - eMimino.cz
Rodičovská dovolená - Rodičovský příspěvek 2012 | Baby on line
Rodičovská dovolená - Peníze.cz
Přívydělek při mateřské dovolené :-) - diskuse.Dáma.cz
Přivýdělek na mateřské (firma TNS AISA MyMAP) - str. 2
Diskuse na téma Hledám přivýdělek....k mateřské dovolené | Maminka.cz
Přivýdělek na mateřské dovolené | Moje Bříško
Přivýdělek na rodičovské dovolené a daně (Příspěvek Rodina.cz)
Diskusní fórum Jak podnikat / Přivýdělek na rodičovské dovolené
Přivýdělek na rodičovské dovolené- dotaz č.3 - Internetová poradna - CHARITA
Přivýdělek na mateřské a rodičovské dovolené - volny-cas - Životní Styl
Přivýdělek na mateřské: UZLÍČKOVA PENĚŽENKA | Časopis Uzlíček
Mateřská dovolená - Šestinedělí.cz
Přivýdělek při mateřské v roce 2010 | Časopis Uzlíček
Mateřská dovolená - PPM | Baby on line
přivýdělek na mateřské dovolené, omezení - fórum - Právník.cz
Přivýdělek k rodičáku v roce 2011 - Diskuse - eMimino.cz
Přivýdělek při mateřské nebo rodičovské dovolené - Objevte i Vy FCC club - Blog Dáma.cz
Práce na mateřské - Prace.cz

Léčba - Nadační fond CFS

Léčba - Nadační fond CFS

Jaké jsou další možnosti léčby? Pozitivní imunomodulační efekt byl v řadě testů prokázán u přípravků ze severoamerické rostliny třapatky nachové (Echinacea purpurea). Dobré zkušenosti byly získány i při použití přípravků obsahujících ženšen, tea-tree nebo propolis. Poruchy paměti mohou být vhodně upraveny pomocí lecitinu nebo výtažků z listů jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba). Proč jsou nemocným s CFS podávána tricyklická antidepresiva? Klinická zkušenost i lékařský výzkum prokázaly u nemocných s CFS velmi příznivý efekt těchto látek. Není to způsobeno primární poruchou v oblasti psychiky, nýbrž úzkou provázaností centrálního nervového a imunitního systému. Tricyklická antidepresiva působí nejen proti depresivitě, ale odstraňují i poruchy spánku. Velmi dobrý efekt byl pozorován u nemocných s rysy fibromyalgie, tzn. s převažujícími bolestmi kloubů, svalů a kostěných výstupků.
Kategorie: příznaky zánětu dutin

Přivýdělek na mateřské a rodičovské dovolené - volny-cas - Životní Styl

Přivýdělek na mateřské a rodičovské dovolené - volny-cas - Životní Styl

Úvod > volný čas > Přivýdělek na mateřské a rodičovské dovolené Přivýdělek na mateřské a rodičovské dovolené Rubrika: Souvislosti Vyšlo: 2.2. 2011 Autor článku: Čestmír Žák Foto: SXC, babble.com, singleonlineseminars.com S novým rokem spousta lidí začíná pociťovat úsporná vládní opatření na vlastní kůži. Zejména v sociální oblasti je peněz stále méně a existují specifické skupiny obyvatel, které na finanční problémy našeho státu doplácí nejvíce. Mezi nimi se nachází právě maminky (a čím dál častěji i tatínci) na rodičovské dovolené. Nezbývá jim tak nic jiného, než participovat na uživení rodiny a k hlídání dítěte, což dříve bývala činnost na plný úvazek, si najít i nějakou více či méně časově náročnou práci. Jaké jsou tedy jejich možnosti… Nejprve se podívejme na změny, které nám přinesl první den letošního roku. Ze sociálních dávek vzroste pouze příspěvek na bydlení, ostatní se více či méně sníží. Rodičovská „dovolená“ je dávkou, u níž se neposuzuje původní příjem členů domácnosti a nárok tak na ni mají všichni. Bohužel pro potenciální příjemce je právě z těch dávek, které se od letošního roku významně snižují. Výraznou změnou je také omezení tzv.
Kategorie: přivýdělek na mateřské

Pro Evolution Soccer 6 download - eDownload.cz

Pro Evolution Soccer 6 download - eDownload.cz

více obrázků Hodnocení: Nelíbí 95 % Líbí 100 19 Upozornit na novou verzi programu Hlídat Pro Evolution Soccer 6 Stáhni program 207,2 MB Pro Evolution Soccer 6 Pro Evolution Soccer 6  je další ročník populárního fotbalu s řadou novinek. Hra má konečně licence, ale zatím jen na Argentinu, Itálii, Holandsko, Španělsko a Švédsko. V demoverzi si zahrajete zápas za jednu ze čtyř reprezentací – za Itálii, Španělsko, Švédsko a také za Českou republiku. Hra má samozřejmě opět dobré audiovizuální zpracování. Našli jste, co jste potřebovali? Jste s našimi službami spokojeni? Tak nás doporučte klinutím na tlačítko
Kategorie: pro evolution soccer 2009 download

Trojklanný nerv (Poradna Rodinný lékař Rodina.cz)

Trojklanný nerv (Poradna Rodinný lékař Rodina.cz)

Poradny : Rodinný lékař Otázka Odpověď Trojklanný nerv 8.8. 2001 16:21:03 Miriam Vážená paní doktorko, můj problém začal před asi devíti lety, kdy se u mě dostavily silné bolesti v levé tváři. Po x vyšetřeních (i u psychiatra, protože nebyla žádná viditelná příčina) bylo konstatováno, že se jedná o zánět trojklanného nervu. Absolvovala jsem celou řadu stomatochirurgických zákroků a dlouhodobou neurologickou léčbu. Bohužel nesnáším mezokain a prokain, proto nejjednodušší varianta, hradecké injekce, nepadá v úvahu. Kvůli opakovaným zánětům dásní (po operacích mi zůstaly rozsáhlé jizvy v ústech) mi nedoporučili operativní řešení - přetnutí nervu přímo v kosti. Přede dvěmi lety jsem začala nosit ortézu na levém koleni - jsou tam poškozené vazy a koleno je (zvenčí) přemostěné kovovými výztuhami. Tím se mi změnilo držení těla a bolesti nervu odezněly samy - bez další léčby jsem byla asi rok a půl bez obtíží. Bohužel vzhledem ke "kvalitě" materiálu byla ortéza po roce a půl neopravidtelná a s novou mám opět bolesti - ke zhoršení došlo během několika týdnů. Kosterní změny na páteři nemám - jde jen o zatvrdlé svaly.
Kategorie: příznaky zánětu trojklanného nervu

Hemoroidy - fotky, příznaky a léčba

Hemoroidy - fotky, příznaky a léčba

49. Přidal Alice, 22-09-2008 15:59 Ahojte. Je mi 30 let. Slyšela jsem něco o hemeroidech,ale přesto nevím zda je mám či ne. Jsem 4 roky po porodu. Mám sedavé zaměstnání a co mě trápí je "svědění konečníku" Může to být známka hemeroidů? Jinak jsem si jiného problému,jako bolestivost, krvácení nevšimla. Je mi to dost trapný,raději bych k nějakému odborníkovi než ke svému praktickému doktorovi. Bojím se, abych neměla vnitřní hemeroidy anebo by to mohlo být něco závěžnějšího. Nikomu jsem se s tím ještě nesvěřila. Je to dost choulostivé, hlavně si neumím představit to vyšetření.
Kategorie: příznaky rakoviny konečníku

Kategorie: