lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8106
Čeká na schválení: 281
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » strava » příznaky zánětu dutin

Nejnovější v kategorii strava:


Únavový syndrom C.F.S. - nová choroba. Zaslal pan Karel Kýr | web pro seniory

Únavový syndrom C.F.S. - nová choroba. Zaslal pan Karel Kýr | web pro seniory

Kdo je online Momentálně je online 0 uživatelé a 1 host. Dnes má svátek V České republice: Karina ( Karina na Wikipedii ) na Slovensku: Alexandra Zítra má svátek Radmila a Daniela Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR. ( reklama ) Únavový syndrom C. F. S. - nová choroba. Zaslal pan Karel Kýr C. F. S. Nová tajuplná choroba AIDS zabíjí, CFS vede jen k tomu, že si člověk přeje zemřít. V dnešní době se píše o AIDS jako o chorobě druhé půle 20. století, jako o moderním moru... V naší zemi se v širší veřejnosti jen málo ví o jiné závažné nemoci, o které se ve světě dosti mluví.
Kategorie: priznaky unavoveho syndromuSeznam zdrojů na téma příznaky zánětu dutin:


pharma news
Sinusitida - zánět vedlejších nosních dutin
Léčba zánětu dutin
Zánět dutin | Články o zdraví - uLékaře.cz
Zadní rýma - příznaky, léčba
Borelioza CZ - Diskuse - moje léčba - zánět dutin příznaky boreliozy - 71547
Hledám zdraví - Zánět dutin (sinusitis)
Sinusitida - Wikipedie
Diskuze - poradna - Zánět-dutin.cz
Léčba - Nadační fond CFS
Zánět průdušek bronchitida - projevy, léčba
Zánět dutin (sinusitida)
Přírodní prostředek pro příznaky zánět vedlejších nosních dutin
Nosní dutiny | Bolest | Poradna o nemocech | Moje lékárna
VYŠETŘOVACÍ A LÉČEBNÝ POSTUP PO ZÁNĚTU MOZKOVÝCH BLAN - Infekční - Oddělení - Nemocnice Havlíčkův Brod
ORL ambulance Praha 9 - Sinusitis
Zánět dutin | Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK
Současná léčba | Zánět nosních dutin
Zánět vedlejších nosních dutin (zastydlá rýma) - sinusitida - Články | Solný chrám
MUDr. Marie Náhlovská - ORL - O nemocech

Rakovina tlustého střeva příznaky, projevy, léčba | HEO.cz

Rakovina tlustého střeva příznaky, projevy, léčba | HEO.cz

Toto onemocnění se rovněž někdy označuje jako rakovina tlustého střeva. Nádor tlustého střeva vzniká nekontrolovatelným množením výstelkových buněk střevní sliznice. Karcinom se vyvíjí zpravidla velmi dlouhou dobu, i několik let. V průběhu svého vývoje se nejdříve šíří v prostředí sliznice střeva, později může prorůstat přes střevní stěnu, nádorové buňky se cestou lymfatického oběhu mohou zanést do jater, plic a jiných orgánů, kde zakládají nová ložiska. Růst kolorektálního karcinomu často probíhá po dlouhou dobu bez výraznějších příznaků. Projevy rakoviny tlustého střeva závisí i na lokalizaci nádorů. Nádory v pravé části střeva se obvykle manifestují až v pokročilejším stádiu nemoci, zatímco nádory v levé polovině tlustého střeva se zpravidla projevují dříve. Mezi příznaky rakoviny tlustého střeva patří typicky přítomnost krve ve stolici (toto se může projevit jako černá stolice), hlenovitá stolice, poruchy vyprazdňování (střídání zácpy a průjmu), pocity plnosti a neúplného vyprázdnění, plynatost, dále může být onemocnění doprovázeno chudokrevností, bolestí břicha, hubnutím, zvýšenou teplotou apod. Pokud nádor uzavře průsvit střeva, může se onemocnění projevit jako náhlá příhoda břišní. Na vzniku rakoviny tlustého střeva se podílí mnoho činitelů.
Kategorie: příznaky rakoviny žaludku

Deprese a příznaky| Mamdepku.cz

Deprese a příznaky| Mamdepku.cz

Deprese a příznaky napsala: Lenka Černá Deprese se stává novodobou civilizační chorobou, která za několik let svým významem předstihne tolik obávanou rakovinu nebo AIDS. Většina z nás si nedokáže představit, co vlastně pojem deprese znamená, a hlavně jaké jsou příznaky deprese. Co to vlastně deprese je? Depresí dnes trpí milióny lidí po celém světě. Dnešní medicína léčí pouze následky depresivních stavů, málokdo se však zabývá skutečnou příčinou deprese. Ta se dá vyléčit bez léků pomocí odborného životního koučinku. Léky sice způsobují přechodné „utišení“ deprese, avšak je to jako s plevelem – pokud jej nevytrháte s kořínky, dříve či později vám stejně naroste znovu. Pokud se tedy dnes necítíte v pohodě, nemusíte se ihned obávat, že jste nemocní. Já osobně mám pro depresi následující definici: Příčinou deprese je rozdíl mezi způsobem života, kterým chci žít a způsobem života, kterým žiji. To znamená, čím více se odchyluji od svých tužeb, tím více mě vlastní psychika alarmuje na poplach.
Kategorie: příznaky deprese

Dna | Doktorka.cz

Dna | Doktorka.cz

Dna Popis Dna je běžný typ artritidy, ke kterému dochází, pokud se příliš velké množství kyseliny močové usazuje ve tkáních. Kyselina močová je výsledný produkt metabolizmu látek označovaných jako puriny. Organizmus lidí trpících dnou neprodukuje dostatečné množství trávicího enzymu urikázy, který oxiduje relativně nerozpustnou kyselinu močovou na vysoce rozpustnou látku. V důsledku tohoto nedostatku dochází k hromadění kyseliny močové v krvi a tkáních, kde nakonec krystalizuje. Při krystalizaci na sebe kyselina močová bere tvar jehličkovitých krystalů, které jako skutečné jehly pronikají do kloubů. V některých případech se zdá, že se kyselina močová přednostně usazuje v kloubu palce u nohy, ale náchylné k jejímu ukládání mohou být i další klouby, například kotníky, kolena, zápěstí i klouby prstů. Příznaky Obvyklým prvním příznakem je prudká bolest. Pak dochází k zánětu postiženého kloubu a k jeho zčervenání, otoku a vzniku extrémní citlivosti na dotek. Kyselina močová je vedlejší produkt rozkladu některých potravin, takže dna úzce souvisí s výživou. Obezita a nesprávná výživa zvyšují riziko vzniku tohoto onemocnění.
Kategorie: příznaky dna

ЕЅaludeДЌnГ­ vЕ™edy | PЕ™Г­znakyNemocГ­.cz

ЕЅaludeДЌnГ­ vЕ™edy | PЕ™Г­znakyNemocГ­.cz

Typy vředů Vředy se mohou vyskytovat po celé délce trávicího traktu, (od jícnu až po konečník) ale nejčastěji jsou v  žaludku a ve dvanáctníku. Peptický vřed (nejčastější typ), který je umístěný v žaludku nebo dvanáctníku. Jedná se o okrouhlé defekty sliznice, uprostřed jsou poněkud vyhloubené, se zvednutými okraji, se zánětlivě změněnou spodinou a okolím. Příčiny vzniku vředů Na vzniku vředů se podílí mnoho faktorů. Někdy se může jednat jen o jednu zjevnou příčinu – např. užívání kortizolu. Jindy se spoluúčastní více faktorů – např. kouření a pití alkoholu. V posledních letech byla odhalena další příčina, a sice zvláštní druh bakterií nazvaný Helicobakter pylori.
Kategorie: příznaky nemoci žaludku

spolubydlici na privat - Olomouc, Pokoje k pronájmu - spolubydlení - Olomouc, Nemovitosti

spolubydlici na privat - Olomouc, Pokoje k pronájmu - spolubydlení - Olomouc, Nemovitosti

Místo: Česká republika > Olomoucký kraj > Olomouc Bezplatné inzeráty v zónách Česká republika > Nemovitosti v oblasti Česká republika > Nemovitosti v oblasti Olomoucký kraj > Nemovitosti v oblasti Olomouc Pokoje k pronájmu - spolubydlení v oblasti Česká republika > Pokoje k pronájmu - spolubydlení v oblasti Olomoucký kraj > Pokoje k pronájmu - spolubydlení v oblasti Olomouc Copyright © 2006-2012 OLX, Inc. Nápověda | Informace o webu OLX | Podmínky používání | Kontaktujte OLX | Sponzorované odkazy | Jak být partnerem OLX | Nástroje a widgety | Procházet města | Mapa webu
Kategorie: privaty v praze

Kategorie: