lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12764
Čeká na schválení: 252
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » strava » přízemní domy

Nejnovější v kategorii strava:


Masážní studio Masáže LB | Přístrojová lymfodrenáž

Masážní studio Masáže LB | Přístrojová lymfodrenáž

aktualizováno: 09.11. 2011 23:47:48 PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ Lymfodrenáž se užívá při léčbě otoků jakéhokoliv původu. Aktivuje tok lymfy v lymfatickém systému a odpovídá za sběr a odplavování odpadních látek z tělesných tkání. Lymfodrenáže mají výborné účinky z kosmetického hlediska, ale také se uplatňují ve zdravotnictví. Z kosmetického hlediska se podílejí hlavně na odstranění celulitidy. Lymfatickým systémem denně protéká zhruba 4 litry tekutin obsahující vodu, bílkoviny, tuky, soli, odumřelé buňky, bakterie a látky vzniklé jako odpad metabolických procesů. Přístrojová lymfodrenáž pracuje s postupující tlakovou vlnou, která se snaží obnovit jak lymfatický, tak žilní systém. Nafukováním jednotlivých komor návleků se vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu a vznikají jemné tlakové vlny. Terapie působí velmi pozitivně a je vnímána jako velmi příjemný a účinný druh léčby otoků. V končetinách vytváří pocit lehkosti a zmenšuje jejich objem.
Kategorie: přístrojová lymfodrenážSeznam zdrojů na téma přízemní domy:


Domy přízemní, PROJEKTY
Novex
PŘÍZEMNÍ DOMY | Stavby pro bydlení tvoří zastropená světnice, černá kuchyně v síni a komora
Přízemní rodinné domy | HOFFMANN Chrudim
Dřevostavby, montované domy a nízkoenergetické rodinné domy | CELET
Přízemní domy | KERION s.r.o. Stavíme rodinné domy
Rodinné domy HK-Dřestav s.r.o. | Přízemní domy
Přízemní domy
Přízemní domy do 150m2 - Přízemní domy
STRADE CZ - montované dřevostavby
Dřevostavby REALSUKA - katalogové domy - bungalov, podkrovní dům
Přízemní rodinné domy - bungalovy | Dřevostavby | Plošné materiály - DK LIGNUM
Přízemní domy 150-200m2 - Přízemní domy
Dřevostavby, montované domy a nízkoenergetické rodinné domy | CELET
Nízkoenergetické a pasivní domy | Dřevostavby, alternativní zdroje | Kinghouse - dřevostavby, alternativní zdroje
Rodinné domy Top 10 - Typové projekty rodinných domů
Přízemní domy: « VERITAS stavby
Přízemní domy | KERION s.r.o. Stavíme rodinné domy
Architektonická řešení, přízemní atriové domy na míru | EKORD
Rodinný dům: přízemní, nebo patrový - ProŽeny.cz ...nejsi v tom sama

P. Diddy, Britney i Alicia Keys mají co do činění s akné - musicserver.cz

P. Diddy, Britney i Alicia Keys mají co do činění s akné - musicserver.cz

Velké hvězdy se sešly v nové televizní reklamě. Přípravek na akné v Americe propagují například Alicia Keys, Jessica Simpson, Britney Spears nebo P. Diddy. Podle The New York Post všechny jmenované, kteří propůjčili sebe sama proto, aby vychválili přípravek Proactiv Solution, zpovídá v reklamě zpěvačka a herečka Vanessa Williams. Jedná se o celkem čerstvou záležitost, diváci na druhé straně Atlantiku mohou spoty sledovat teprve od 5. února. P. Diddy prohlašuje, že účinkům přípravku věří, on sám prý měl s akné problémy. Co ovšem Britney Spears ? Ta bude muset taky uvěřit, v posledních týdnech ji totiž americké plátky několikrát kritizovaly za to, jak neupravená, ošuntělá a s uhrovitým obličejem se ukazovala na veřejnosti. Sdílej: Facebook Linkuj.cz Jagg.cz Digg Související články
Kategorie: proactiv solution

Bystřička - Rekreační objekt za cenu 1 280 000 Kč - REALCITY.CZ

Bystřička - Rekreační objekt za cenu 1 280 000 Kč - REALCITY.CZ

Exkluzivně nabízíme chatu 3+1 v rekreační oblasti Bystřička. Dispozičně řešena 3+1, v 1NP komora,koupelna, WC, kuchyně s jídelním koutem, společenská místnost a 2 místnosti. Vytápění krbovými kamny, přímotopy. Na pozemku vlastní studna s pitnou vodou. K chatě patří zahrada o velikosti 628 m2. Chata je prodávaná s veškerým vybavením. Na chatě udělaná nová střecha, chata je ve velmi dobrém stavu doporučujeme.
Kategorie: prodám chatu na bystřičce

solárium ergoline - inzerce

solárium ergoline - inzerce

solárium ergoline solárium ergoline Solárium ERGOLINE 450 ULTRA SUPER POWER - Ostrava - Hlučín Prodám solárium ERGOLINE 450 ULTRA SUPER POWER r. v. 2002, trubice 42 x 100W, obličejové výbojky 4 x 240W V. I. T. , tělový a obličejový ventilátor málo používané,.
Kategorie: prodám ergoline 500

Získejte rychlý růst vlasů V několika jednoduchých krocích

Získejte rychlý růst vlasů V několika jednoduchých krocích

1. Mira Péče o vlasy bylinný olej je ideální pro rychlý růst vlasů a aby se zabránilo vypadávání vlasů ven příliš. Toto může být použita k nahrazení kokosový olej a mandlový olej, zejména, pokud dáváte přednost rostlinné oleje. Tento produkt může být k dispozici na webu, ale kontrolu místních obchodech. 2. Zvýšením přítoku krve do vaší pokožky může pomoci podpořit rychlý růst vlasů. Je to nejlepší masáže každý den v kruhovém vzoru dostat krev do vlasových váčků. 3. Vitamíny rovněž pomáhat při podpoře rychlého růstu vlasů. Zkuste brát doplňky včetně zinek, biotin, MSM, a vitamíny A, C a E. Křemen kapky jsou účinné příliš 4. Získání rutinní výbava také pomůže s rychlým růst vlasů, protože se zbaví škody, které mohou vést ke zlomení a vypadnout.
Kategorie: pro rychly rust vlasu

O nádorech prsu » Linkos.cz

O nádorech prsu » Linkos.cz

Zhoubný nádor prsu u žen v České republice Podle údajů statistické ročenky ministerstva zdravotnictví (2002) je zhoubný nádor prsu nejčastějším zhoubným nádorovým onemocněním žen v České republice. Incidence, tedy počet nově hlášených případů na 100.000 obyvatel za rok, má stoupající tendenci. Mortalita, tedy počet úmrtí v důsledku zhoubného nádoru prsu na 100.000 obyvatel za rok v poslední době mírně klesá. To znamená, že díky zavedení pravidelného vyšetřování žen a lepších léčebných možností umírá méně žen, které onemocněly zhoubným nádorem prsu. Incidence u nás nepatří ve srovnání s jinými ekonomicky vyspělými státy k nejvyšším. V roce 2007 bylo v České republice hlášeno 6500 nově zjištěných zhoubných nádorů prsů. Zemřelo 1680 žen. Co je to zhoubný nádor? Zhoubný nádor (neboli rakovina) není jedna určitá nemoc, ale spíše skupina chorob. Příčinou všech zhoubných nádorů je řada změn v některých buňkách těla, v jejichž důsledku se buňky začnou chovat abnormálně.
Kategorie: priznaky rakoviny prsou

Kategorie: