lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5291
Čeká na schválení: 43
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stopky » překladač z češtiny do němčiny

Nejnovější v kategorii stopky:


Rekonstrukce bytového jádra | BydlímeKvalitně.cz

Rekonstrukce bytového jádra | BydlímeKvalitně.cz

Jste zde Domů Rekonstrukce bytového jádra Rekonstrukce bytového jádra – nebojte se jí! Rekonstrukce bytového jádra je bezesporu jedním z největších zásahů, který můžete v panelákovém bytě provést. Přestavba jádra stojí nemalé peníze, spoustu úsilí a nervů, ale výsledek rozhodně stojí za to. Rekonstrukce bytového jádra totiž absolutně změní dispozice bytu a jednoznačně zvýší standard bydlení. Mimochodem – věděli jste, že v panelových domech, pro které je zašlé umakartové jádro jedním z hlavních poznávacích symbolů, žije polovina české populace. A právě bytové jádro je prvek, který od sebe jednotlivé typy panelových domů odlišuje. Jedno ale mají všechna bytová jádra v republice společné – nekvalitní materiál a zároveň velmi nízkou úroveň provedení. Rekonstrukce bytového jádra je tak stále častější. Přestavba bytového jádra – spoléhejte na profíky Pozor ale na to, že nekvalitně provedená rekonstrukce může způsobit dost velké komplikace. A to nejen stavební, ale i hygienické.
Kategorie: přestavba jádraSeznam zdrojů na téma překladač z češtiny do němčiny:


Odborné překlady
Babylon 7 => slovník a překladač textů download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Překlady textů z-do němčiny
Seznam Slovník - on-line překlad z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak
Adresář překladatelů Jazyky - languages - slovníky, gramatika, testy - angličtina, němčina, ...
Překladač – online překladač vět a textů | Online-Slovník.cz
Slovníky - Cent.cz
Google Překladač | Překladač vět ONLINE
Překladač stránek - Operacesky Wiki
Překlady němčina, holandština, nizozemština, vlámština, italština a tlumočení
Slovník cizích slov online - vícejazyčný a výkladový - angličtina, němčina, francouština, slovenština, polština a další (Slovnik.CZIN.eu)
Překladač z němčiny do češtiny | Radírna - Internetová online poradna
Praha | Překlady a překladatelé
Ceny za překlad - angličtina, němčina, čeština - sazba za stránku překladu, překlad s doložkou, soudní překlady, soudní ověření - Praha, Česká Republika
CZAU.NET | Překlady němčina | Překlad z němčiny do češtiny
Profesionálni překlady z češtiny do němčiny
Překlady textů písní do češtiny - Tlumočení-Překlady.cz
Překlad profesionálně – překlady a tlumočení MEDIA MARKET
Pшekladaиe - INSTALUJ.cz
Překladač webových stránek zdarma - Google web translate - icons.cz

Opera česky • Zobrazit téma - Překladač stránek

Opera česky • Zobrazit téma - Překladač stránek

Bohuzel, vybrat se uz neda. Ten prvni odkaz je uz smazan, byl to doplnek Translatore a byl skvely. Pouzival jsem ho na preklad WEB stranek, i na preklad WEB stranek pod SSL a splnoval me pozadavky. Neni nahodou neco podobneho? Ten druhy mi nevyhovuje, funguje jako Google prekladac.
Kategorie: prekladac stranek

MČ Praha 8: Praha 8 pořádá Letní příměstský tábor

MČ Praha 8: Praha 8 pořádá Letní příměstský tábor

RSS Rozšířené hledání Mapa serveru Přihlášení Registrace Textová verze Zvětšit písmo Česky | English MČ Praha 8: Praha 8 pořádá Letní příměstský tábor Hledej text Úvodní strana | Co dělat, když... | Organizační struktura úřadu | Elektronická podatelna | Telefonní seznam | Žádosti a formuláře | Zpět Zde stojíte: Aktuality > Aktuality Praha 8 pořádá Letní příměstský tábor Až do 18. července mohou rodiče posílat přihlášky na příměstské tábory pro děti od 3 do 15 let, které na srpen připravila radnice Prahy 8 spolu se Salesiánským střediskem mládeže a Salesiánským klubem mládeže Praha – Kobylisy. Příměstský tábor proběhne v termínech 8 – 12. srpna a 15. – 19. srpna 2011. „Chceme nabídnout dětem možnost kvalitně strávit volný čas o prázdninách,“ říká radní Městské části Praha 8 Markéta Adamová. Příměstský tábor se uskuteční v prostorách Salesiánského centra na Kobyliském náměstí. Letos poprvé je příměstský tábor Městské části Praha 8 určen pro věkovou kategorii 3 až 15 let. Předání dětí proběhne před osmou hodinou ráno a zajímavý tvůrčí program bude připraven až do půl páté odpoledne.
Kategorie: příměstský tábor praha

Logaritmické pravítko - 11. Ostatní indexy na okénku – kW-PS

Logaritmické pravítko - 11. Ostatní indexy na okénku – kW-PS

11. Ostatní indexy na okénku 11.1. Převod kW na koně a naopak Dolní levý index (označený kW) a dolní pravý index (označený PS) slouží k převodu kilowattů na koně a naopak. Kůň (PS) = vedlejší jednotka výkonu nepoužívána od r. 1980. (1 PS = 0,736 kW; 1 kW = 1,36 PS). Příklad 22: Kolik kW je 27 PS?
Kategorie: převod kw

Přírodní léčba na Janoch.borec.cz (Příroda léčí..)

Přírodní léčba na Janoch.borec.cz (Příroda léčí..)

Řebříček obecný - Achillea millefolium Řebříček je vytrvalá bylina, která nahořkle voní. Je 20 – 30 cm vysoká, s plazivým větvitým oddenkem a dvojími lodyhami, jednak přímými, jednoduchými a hustě listnatými, jednak vlnatě chlupatými a květními. Listy má střídavé, kopinaté nebo čárkovité. 2 – 3krát peřenodílné. Bohatá chocholičnatě latnatá květenství jsou složena z drobných úborů, které mají žlutě zelený zákrov a asi 20 trubkovitých špinavě bílých obojakých květů. Na obvodu je 5 jazykovitých pestíkových květů bílé barvy, někdy narůžovělé. Plody jsou podlouhlé, stříbrošedé nažky. Kvete od června do září. Řebříček je rozšířený v Evropě a v Asii, u nás hojně roste na suchých lukách, u cest, při okraji lesů a nížin až do hor. Užívaná část řebříčku je nať ( Herba millefolii), někdy i samotný květ – úbor (Flos Milleolii).
Kategorie: přírodní léky na nervy

Orientální masážní oleje, přírodní | e-shop Yasminka

Orientální masážní oleje, přírodní | e-shop Yasminka

MASÁŽNÍ OLEJE Vysoce kvalitní tělové oleje jsou určeny ke každodenní péči o pokožku, k masážím celého těla a obličeje. Tělové oleje se velice dobře vstřebávají do pokožky, po aplikaci ji zanechávají hebkou, pružnou, vláčnou a bez mastného filmu. Oleje jsou získávány z kvalitních přírodní surovin Severní Afriky Maroka, Alžíru, Tuniska, Mauretánie, Lybie a svou omamnou vůní vás přenesou do mystického, tajuplného a vzdáleného světa Orientu. Suroviny jsou spracovávany velmi šetrnými tradičními metodami a rostlinné oleje si tím zachovávají charakteristické bioaktivní látky, vitamíny a minerály. Účinně působí proti stárnutí pokožky, zvyšují její elasticitu a vyživují ji. Tělové oleje neobsahují ropné produkty (paraffinum liquidum), rafinované oleje, syntetické barviva, umělé parfemace, konzervanty a suroviny GMO. TIP: Pro zimní období doporučujeme z naší nabídky Růžový olej BIO a Arganový olej BIO.
Kategorie: přírodní masážní oleje

Kategorie: