lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 9248
Čeká na schválení: 183
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stopky » prima tv top star

Nejnovější v kategorii stopky:


Anglický-český překlad „výslovnost“ | Online-Slovník.cz

Anglický-český překlad „výslovnost“ | Online-Slovník.cz

Slovník doporučuje: dovolená v Itálii Slovník na mobil | Nejčastější slova | Nápověda | O slovníku | Reklama | Kontakt | anglicko-český česko-anglický slovník cizích slov překladač nové! Výsledek překladu „výslovnost“ Slovo „výslovnost“ nebylo v anglicko-českém slovníku nalezeno. Přeložit „výslovnost“ pomocí překladače Vyhledat slovo „výslovnost“ v česko-anglickém slovníku.
Kategorie: prekladac s vyslovnostiSeznam zdrojů na téma prima tv top star:


To byl náš hit : Prima - Archiv pořadů televizních stanic
Stream.cz - vaše internetová televize
Top Star Magazín « Rubrika | Blog Starého Dinosaura
Top Star magazín online zprávy ke shlédnutí
Top Star Magazín online | TV Prima archiv pořadů
Top Star Magazín - 50. díl / 2011 | Reportáž s Helenou | TV PRIMA | HelenaStar | VIDEOZONE | homepage
TOP STAR TV PRIMA 26.05.2011: Petr Muk - YouTube
Real TV - televizní a rozhlasové projekty
Top star Prima - Top-Star .cz
TopStar magazín
TOP STAR magazГ­n (TV program)
Top Star Magazín 2011 (16) - Autor: PrimaTV, Video na Stream.cz (ID: 578774)
VIP zprávy 1.1.2012 FTV Prima - Videoarchiv
Top star magazín
Bubo bubo na Primě končí. Televize ho nahradí dokumenty Top Star - DigiZone.cz
Silvestrovský TOP STAR ve Špindlerově mlýně | FTV Prima
topstar magazín online
Zprávy TV Prima - Wikipedie
Top Star Magazín 2011 (51) - Autor: PrimaTV, Video na Stream.cz (ID: 645363)
TOP STAR magazín – Bartošová znovu zamilovaná a Bendová před rozvodem! | FTV Prima

Prezentace animace

Prezentace animace

Interaktivní návod pro práci v programu Photofiltre Úvod Vítejte v interaktivním návodu programu Photofilter, který má za účel Vás rychle a srozumitelně seznámit s tímto programem na úpravu fotografií a obrázků. Pokud vidíte dnes program Photofilter poprvé, není se čeho obávat, tento návod vám dá dostatečné informace o základním ovládaní programu a práce v něm. Návod je rozčlěněn do několika částí. - seznámení s programem - úvodní animace o tom, kde co v programu Photofiltre najdeme - nástroje - přehled nejpoužívanějších nástrojů v programu PF - výběry - co jsou a jak se používají - filtry - přehled a užití filtrů - práce s obrázkem - ukázkové příklady práce v programu - závěr - pár slov na závěr O programu Aplikace pro retušování a editaci obrázků. Umožňuje například úplnou barevnou korekci obrázků, převod barevných obrázků na černobílé, obsahuje základní editační funkce a více než 100 filtrů pro efekty. Program také obsahuje prohlížeč obrázků a přímo spolupracuje se scanery a digitálními fotoaparáty. Aktuální verze PhotoFiltre 6.3. 1 - 13/1/2008 - http://www.photofiltre-studio.com/utils/pfs-setup-en.exe Autor Martin Bělohlav, 2. ročník - Informatika se zameřením pro vzdělávání Vypracováno jako semestrální práce z předmětu KAT/DITVB - zimní semestr 2007 Poslední aktualizace : 1.2. 2008
Kategorie: prezentace návod

Zajímalo by mě, kdy je nejlepší čas na připuštění feny. - Polepšovna mazlíčků - TV Nova

Zajímalo by mě, kdy je nejlepší čas na připuštění feny. - Polepšovna mazlíčků - TV Nova

Zajímalo by mě, kdy je nejlepší čas na připuštění feny. U feny může dojít k nakrytí (připuštění) výhradně v době tzv. hárání. To se u většiny fen dostavuje v pravidelných intervalech, zpravidla každého půl roku. Jsou ale feny, které hárají jen jednou do roka, ale i ty, které hárají mnohem častěji. Charakteristickým znakem hárání je krvácení z pochvy, otok přezky a změna chování feny. Stává se neposlušnou, vyhledává psy, často značkuje a v době vrcholu říje, což je zpravidla mezi 9. a 13. dnem od začátku krvácení, neboli barvení, se stává svolnou k nakrytí. Odkazy eTarget Poslat e-mailem tisk 2 hlasů
Kategorie: připuštění feny

Tapety dokážou rozzářit interiér každého bytu – Novinky.cz

Tapety dokážou rozzářit interiér každého bytu – Novinky.cz

R ady & tipy Tapety vytvoří efekt „zateplení“ interiéru. Stačí vytapetovat a místnost je útulná. Tapety poskytnou takové vzory a plastické reliéfy, které nenabídne žádná jiná technologie úpravy stěn ve srovnatelných cenách. Tapety mají tepelně izolační vlastnosti, trochu tlumí zvuk a zvyšují tedy i kvalitu bydlení. Ceny tapet se pohybují kolem 60 Kč/m2. Mohou být levnější, ale i mnohem dražší. Tapety musejí dýchat, jinak se mohou na zdi objevit plísně či vlhkost! úterý 5. dubna 2011, 6:45 Nepřeberné množství tapet je k dostání v různých materiálech, strukturách, barevných odstínech, dekorech, stylech, v podobě bordur, přídavných barev či samolepicích motivů, ale i cenových relací. Cena sklovláknitých tapet Primalex se řídí vzorem (25 m tapety o šíři 1 m je za 1528 Kč). Jsou k dostání v balení 25 m a 50 m.
Kategorie: přetiratelné tapety

PCTuning • Zobrazit téma - Přetaktování procesorů rodiny K10, K10.5 -základní info

PCTuning • Zobrazit téma - Přetaktování procesorů rodiny K10, K10.5 -základní info

Rozhodl jsem se pro tvorbu threadu v AMD sekci, „Přetaktování procesorů K10, K10.5“ Jak přetaktovat procesory K10? Jaký je rozdíl v taktování oproti K8? Jaké jsou rozdíly v taktování K10 osazených v AM2, AM2+ či AM3 deskách? Na to vše bychom zde měli najít odpověď. Obecně vzato, generace K10 má při taktování tyto základní aspekty: -FSB takt sběrnice (bus speed), je shodný s K8, tedy 200MHz -takt hypertransport (budu dále značit HT): V AM2+ deskách má hodnotu 1600-2000MHz v AM2 deskách má hodnotu 1000MHz -frekvence severního můstku, značená NB: pro AM2 i AM2+ je 1800MHz-2000MHz Vidíme již nyní, že nově tu máme frekvenci NB. Nyní ke všem aspektům podrobněji. U K10 funguje při taktováni procesoru přes FSB jinak závislost taktu procesoru a taktu pamětí. Řekl bych, že i vhodněji. U K10 je poměr FSB ku DDR frekvenci stále pevný a to v poměrech: Při použití DDR2 667MHz je poměr 3:5, DDR2 800MHz poměr 1:2 a při DDR2 1066MHz je 3:8. Druhým podstatným rozdílem je frekvence NB, při zvyšování FSB nám roste i frekvence NB (a to i přes to, že snížíme HT násobič), nezávisle na HT frekvenci.
Kategorie: přetaktování procesoru

Látková přepravka pro kočku - Heureka.cz

Látková přepravka pro kočku - Heureka.cz

Autor: Lena | Vloženo: 29.04. 2011 v 22:28 | Témata: Poradna Přepravky pro kočky Lena Látková přepravka pro kočku dobrý den, chci koupit látkovou přepravku s jištěným zapínáním a pevnym dnem. Moc dekuju za radu Tato otázka byla již uzavřena, protože na ní nikdo během posledních 90 dnů neodpověděl. Pokud se chcete zeptat na něco dalšího, položte novou otázku. Partner sekce Spokojenypes.cz www. spokojenypes.cz Recenze na přepravky pro kočky Zkuste si vybrat Přepravka pro kočky podle zkušeností ostatních.
Kategorie: přepravka na kočku

Kategorie: