lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12284
Čeká na schválení: 236
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stopky » přepisování textů

Nejnovější v kategorii stopky:


Prezidentský guláš ii. - Vepřové maso - netKucharka.cz

Prezidentský guláš ii. - Vepřové maso - netKucharka.cz

Recept "Prezidentský guláš ii." porušuje má autorská práva.
Kategorie: prezidentský gulášSeznam zdrojů na téma přepisování textů:


Přepisování textů
.:Přepis textů | Přepisy textů | Přepisování | Digitalizace textů | Přepis audiozáznamů :.
Přepisování textů do elektronické podoby 29,- kč/NS
Přepisování textů
Přepisování textu z hlasového záznamu - Root.cz
Práce na doma - přepisování textů - Diskuse - eMimino.cz
Přepisování textů / Pomozte nám / Vlastivědný spolek Rosicko-Oslavanska
České texty - Ceník - přepisování, digitalizace, tvorba, korektury
Práce doma - přepisování textů - Diskuse - eMimino.cz
Pшepisovбnн textщ | viccasu.cz
Nabízím přepisování textů do PC - Kroměříž - Psaní - editace - překlady
Přepisování textů - Vejška.cz
Přepisy textů - Úvodní strana
Bezva prбce
Přepisy textů | Digitalizace dat | Převod PDF do DOC
nabízím manuální domácí práci i přepisování textů Práce přes internet - Online prodej.cz
Přepisování textů, Práce v domácnosti
Zapnutí nebo vypnutí režimu přepisování - Word - Office.com
Diskuse: Kde najdu dobrej job na pшepisovбnн textщ ?
- archiv inzerce - práce - Přepisování textů - Nabídky práce -

PNEUSERVIS BRNO | pneuservisy v Brně

PNEUSERVIS BRNO | pneuservisy v Brně

PNEUSERVIS BRNO - pneuservisy v Brně V yužijte komfortní objednání - ZDE Aktuálně: Hledáme mechaniky, více info v sekci zaměstnání Provozovna Bystrc - n ově rekonstruovaný pneuservis Carena bude otevřen v původním areálu na ulici J. Obrovského 1, Brno – Bystrc v zimě 2011. Zastupující servis Brno – Juliánov, Pod Sídlištěm 1, telefon: +420 545 235 666 . Zkuste štěstí v naší hře. Pokud budete mít štěstí, odejdete bez placení. Každý kupující, kdo v Careně nakoupí libovolné zboží nebo službu, se může zúčastnit losování. Platnost této losovací akce je do odvolání. Pneuservis a čerpací stanice Olomoucká 174: vždy levnější PHM. Tankujte od teď v nově otevřené čerpací stanici v areálu pneuservisu Carena. Otevřeli jsme novou čerpací stanici pohonných hmot v areálu pneuservisu IMOS Brno / Carena na ulici Olomoucká 174.
Kategorie: přezutí pneumatik

Škoda Favorit 1600 H :: Škoda Media

Škoda Favorit 1600 H :: Škoda Media

  Závodní automobil Škoda Favorit 1600 H z dílen Škoda Motorsport, vycházející ze sériového vozu Škoda Favorit, reprezentoval na startu skupinu H - označení skupiny vzniklo z výrazu "Hobby Cars" (nehomologované cestovní vozy, většinou s rozsáhlými úpravami mechanických skupin i karosérie). Srdcem Favoritu, vyrobeném v roce 1991, byl čtyřdobý řadový kapalinou chlazený zážehový čtyřválec s rozvodem OHC, uložený vepředu a pohonem předních kol. Motor vozu měl pětkrát uložený klikový hřídel a dva dvojité karburátory Weber, později dostal vstřikování. Jeho vrtání a zdvih bylo 78,0x83,5 mm za objemu 1596 ccm a dosažení kompresního poměru 11,8:1. Nejvyššího výkonu 123 kW (167 koní) dosahoval při 6500 otáčkách za min. a největšího točivého momentu 176 Nm při 5500 otáčkách za min. V roce 1992 motor dostal přímé vstřikování paliva, a tak se výkon zvýšil na 129 kW (175 koní) při 8000 ot/min. Favorit byl osazen šestistupňovou sekvenční převodovkou s možností výměny převodů, včetně stálého převodu v rozvodovce, dle potřeby a charakteru trati. Podvozek byl obdobný jako u pohárové Škody Favorit 136 L pro skupinu A. Vůz disponoval kotoučovými brzdami vpředu i vzadu (vpředu s dutými kotouči).
Kategorie: prevod kw na kone

BONODA

BONODA

Chovná fena Chovná fena » Zde si přečtete o chovné feně . :Chovná fena Upraveno z publikace Milan Štourač, Marie José Labrousse: Německá doga Chovná fena je základem každé chovatelské stanice, s rozmyslem vybraná prvotřídní chovná fena je klíčem k chovatelskému úspěchu. Smysl chovné feny pro úspěch chovu psů nemůže být vůbec doceněn! Zatím co na kvalitu chovného psa jsou kladeny vysoké nároky, jak o tom budeme hovořit v následující kapitole, majitelé fen se zpravidla spokojí se splněním minimálních požadavků na chovnost. Považuji za hrubou lehkomyslnost, klást na kvalitu feny nižší požadavky, než jaké jsou kladeny na kvalitu chovného psa. Používání druhořadé feny k chovu může být považováno za množení, nikoliv za kvalitní chovatelskou práci. Ale je nutné si uvědomit, že zkušený chovatel, skutečný profesionál, dokáže kvalitně využít ve své práci i druhořadé feny, druhořadé ve smyslu výstavních úspěchů, protože ty by měly stát v řadě požadavků až na posledním místě. Je pochopitelné, že nejenom s chovem, ale i množením se setkáváme vedle sebe i v těch nejrenomovanějších chovatelských stanicích. Pak můžeme zde vedle sebe koupit dvě naprosto rozdílná štěňata: štěně – miláčka, pro které Angličané používají termín „Pets“ a špičkové štěně – se všemi předpoklady pro budoucí kariéru chovatelskou i výstavní, pro které používají termín „Schow Dogs“. Tito jedinci stojí často velmi mnoho peněz, i tak bývá na takováto štěňata nutné čekat.
Kategorie: připousteni feny

Rekonstrukce bytu, bytových jader, koupelen - Rekonstrukce bytů a koupelen

Rekonstrukce bytu, bytových jader, koupelen - Rekonstrukce bytů a koupelen

rekonstrukce bytů Jsme tým profesionálních živnostníků s působením v oboru stavebnictví se zaměřením na rekonstrukce bytů, rodinných domů, bytových jader, koupelen, a luxusních interiérů. Zakázky přijímáme v Brně a okolí, osobně po telefonické dohodě. Jsme malá firma což přináší pro zákazníka řadu výhod. Nabízíme: Kvalitu a rychlost. Každé zakázce se věnujeme na 100% Nižšší cenu oproti velké firmě, která musí vydělat i na manažery Pouze české řemeslníky Šťastný a veselý nový rok přejeme Všem klientům! Kontakt Jednatel: Sedláček Saša Brno Mail : sas70@seznam.cz Tel. 776680860 ICQ#: 338648333 Ceník Orientační ceník prací je zobrazen v každé kategorii stavebních prací Aktualizováno: dnes Rekonstrukce bytů a koupelen Montáže obkladů a dlažeb - koupelny - stavební práce na klíč
Kategorie: přestavby bytů

Logik LPD860E - Seznamzboží.cz

Logik LPD860E - Seznamzboží.cz

Seznamzboží. cz » Elektro » Přenosné DVD přehrávače » Logik LPD860E Akční nabídky partnerů v e-shopech DVD a Blu-ray přehrávače a rekordéry za akční ceny na ElektroMedia.cz! Ověřený obchod. PŘENOSNÉ DVD PŘEHRÁVAČE skladem za akční ceny! ONLINESHOP.cz - Bezpečný nákup Logik LPD860E již nelze zakoupit v žádném internetovém obchodě. Zkuste si vybrat z těchto podobných produktů: Poradna Logik LPD860E na Heureka.cz Tip: Chcete se na něco zeptat k produktu Logik LPD860E? Poradna Logik LPD860E Podobné produkty PHILIPS PD7022 od 3 200 Kč PHILIPS PD7005 od 2 959 Kč PHILIPS PD7032 od 3 559 Kč PHILIPS PD9030 od 3 549 Kč Sony DVP-FX770 od 2 799 Kč Hyundai PDP 933SU od 3 009 Kč PANASONIC DVD-LS70EG od 2 793 Kč SENCOR SPV-7768TD od 3 340 Kč SENCOR SPV-7766 od 3 242 Kč Sencor SPV-7767 od 2 943 Kč Přidat/upravit obchod | Kontakt © 2004-2012 seznamzbozi.cz, všechna práva vyhrazena
Kategorie: prenosne dvd logik

Kategorie: