lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6786
Čeká na schválení: 20
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stopky » prezentace stáhnout

Nejnovější v kategorii stopky:


Překladový online slovník angličtiny v příkazové řádce, aneb www.slovnik.cz v terminálu (Vitezslav Batrla's Weblog)

Překladový online slovník angličtiny v příkazové řádce, aneb www.slovnik.cz v terminálu (Vitezslav Batrla's Weblog)

Oracle Blog Vitezslav Batrla's Weblog Vitezslav Batrla's Weblog « OpenSolaris running... | Main | Internet over CDMA... » Překladový online slovník angličtiny v příkazové řádce, aneb www. slovnik.cz v terminálu By vita78 on X 09, 2006 Čas od času, jako člověk pracující s cizím jazykem potřebuju slovník k tomu, abych si přeložil slovíčko, kterému nerozumím, občerstvil nějaký význam cizího slova, atp. Nemám nic proti papírovému slovníku, alespoň kouknu někam jinam než do blikající obrazovky, ale díky své vrozené lenosti je pro mě rychlejší použít elektronický slovník na počítači, když zrovna náhodou u něj sedím. S oblibou jsem používal online překladové slovníky www. slovnik.cz a slovnik. seznam.cz, ale na druhou stranu mi vadily reklamy a klikání, bez kterého se v prohlížeči jen těžko existuje. Naštestí je tady řešení i pro příkazovou řádku, kdy si vystáčím s jediným skriptem, bez lokální databáze slovíček. Autorem myšlenky a první implementace je Petr Nýč (alias jetpac), jehož skript jsem si oblíbil a vylepšil.
Kategorie: překladový slovník onlineSeznam zdrojů na téma prezentace stáhnout:


Prezentace z přednášky „Využití průtokové cytometrie v imunologii“ ke stažení | Biomedicína
Ke stažení - prezenta | Pokladny a pokladní systémy
Filip Rychetský
Koledy
Různé prezentace ke stažení | Aluška.org - esoterika nové generace
Ústav mechaniky tekutin a termodynamiky 12112 » PIV-LDA-PDA Dantec Prezentace, Aeroprobe Prezentace – Nabidka downloadu
Prezentace — Ostrava
Ke stažení | Libor Lukáš - statutární náměstek hejtmana
Tridni.net - Studijní materiály / Z / Soubory ke stažení
PHP-Fusion - Česká oficiální podpora módů - Programy: Stáhnout Djmetla Prezentace webů 1.0
Prezentace ze semináře pro zástupce obcí | Mas Moravský kras
"Prezentace zip" (21.74 MB) - stáhnout soubor
Microsoft Days: Prezentace ke stažení | KPCS CZ – KVALITA, PROFESIONALITA, CENA, SPOLEHLIVOST
Stáhněte si prezentace ze zajímavých seminářů a konferencí
Prezentace | VariCAD - 3D/2D CAD system
Šablony pro PowerPoint | Radírna - Internetová online poradna
Vrabec a Vrabec — prezentace společnosti
Download | Filmy nejsou zadarmo
ZЉ Dobшichovice webovб prezentace, vэukovй programy, testy
Prezentace z konference - DRO 2010

Českomoravská stavební spořitelna, a.s. | ČMSS

Českomoravská stavební spořitelna, a.s. | ČMSS

Překlenovací úvěry již od 3,9 % Nabídka platí do 31. 12. 2011 více
Kategorie: překlenovací úvěr kalkulačka

tv prima autosalon

tv prima autosalon

tv prima autosalon Auto Moto Katalog » auto-moto časopisy » recenze automobilů » tv prima autosalon Autosalon Prima Tv - Prima. kvalitne.cz Autosalon Prima Tv. Každé sobotní dopoledne můžete na Prima Tv sledovat motoristický magazín AUTOSALON. mazda. Magazín je určen pro pány ale i dámy. vidíte Auto Moto Revue a Autosalon na internetu Konkurenční televize Prima vysílá každou sobotu svůj pořad Autosalon. Na již odvysílané díly se můžete podívat na oficiálních stránkách Genei » Aktuality » EXIDE reklamním partnerem pořadu AUTOSALON na 26. leden 2008 EXIDE reklamním partnerem pořadu AUTOSALON na TV Prima Exide opětovně hlavním reklamním partnerem prestižního motoristického pořadu. Media Blog - BMW GINA galerie k pořadu Autosalon TV Prima Přidat do: submit 'BMW GINA galerie k pořadu Autosalon TV Prima' to del.icio. submit 'BMW GINA galerie k pořadu Autosalon TV Prima' to digg TV PRIMA - AUTOSALON - Garáž AutoRevue.cz Ze se verejne v TV porusuji pravidla silnicniho provozu, videlo to tisice lidi a urcite i desitky a stovky policistu a nic se nedeje. AUTOSALON TV Prima | Reference | LIVEBOX Jelikož archiv Autosalonu obsahuje velké množství video souborů, obohatili jsme Přehrávač web streamingu o fulltextové vyhledávání v obsahu pořadů.
Kategorie: prima autosalon tv

Petr Lesák - Wikipedie

Petr Lesák - Wikipedie

Petr Lesák Z Wikipedie, otevřené encyklopedie Skočit na: Navigace, Hledání Petr Lesák ( 17. února 1973, Kladno, Československo ) je český moderátor a producent. V letech 1994 - 1999 účinkoval jako moderátor Snídaně s Novou na TV Nova. Vymyslel pořady jako Vypadáš skvěle! , Jste to, co jíte, Top 10 a Přes nový práh. Pořady Vypadáš skvěle! a Přes nový práh i moderoval. Také moderoval pořad 5 proti 5 na TV Prima. Dříve také účinkoval v rádiích Evropa 2, Frekvence 1 a Rádio Impuls. Je absolventem škol Vysoká škola finanční a správní v Praze, Windsor Institute of Commerce (Sydney), London School of P.
Kategorie: přez nový práh

LPG přestavby, Montáž LPG a Přestavba auta na plyn

LPG přestavby, Montáž LPG a Přestavba auta na plyn

LPG přestavby, Montáž LPG a Přestavba auta na plyn Máte zájem o LPG přestavbu svého vozidla? Pokud ano, tak jste na správné adrese! Nabízíme vám profesionální LPG přestavby a montáž LPG za nejnižší ceny na trhu – nahlédněte do našeho ceníku. Přestavba auta na plyn je prováděna vždy s co nejmenším zásahem do vozidla tak, aby byla zachována jeho vizuální stránka. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a dbáme na jeho maximální spokojenost s přestavbou auta na plyn. Zaujala vás přestavba auta na plyn? LPG je v současné době nejrozšířenějším alternativním palivem. Díky téměř nulovým emisím má minimální negativní vliv na životní prostředí, o polovinu se snižují náklady na pohonné hmoty a v neposlední řadě je zachován výkon motoru. Přestavba auta na plyn šetří přírodu! Zajímá vás, jak provádíme LPG přestavby?
Kategorie: přestavba auta na plyn

Státní příspěvek na bydlení | Poradte.cz

Státní příspěvek na bydlení | Poradte.cz

nyní se nacházíte na poradně Poradte.cz na » hlavní strana / Domácnost a bydlení /... Vložit novou otázku Odpovědět Státní příspěvek na bydlení Autor: matysek82 Datum: 29.11. 11 12:26 odpovědí: 3 Dobrý den,prosím o radu ohledně státní podpory nebo příspěvku. Jsem na mateřské,manžel na pracáku,sice chodí po brigádách,ale kamarádka mi poradila abychom si zkusili zažádat o pomoc státu. mužete mi někdo poradit. Manžel má na pracáku cca 4tis. já mateřskou 7600kč a máme vysoké poplatky. Tak bych potřebovala poradit,kam se mám obrátit,nebo co potřebuji za papíry. Nikdy jsem o nic nikde nežádala,tak i když jsem asi mohla i dříve když jsem nebyla vdaná. Ted jsem a bohužel jsme nyní v této situaci..
Kategorie: příspěvek na bydlení kalkulačka

Kategorie: