lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11214
Čeká na schválení: 76
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stopky » prima autosalon

Nejnovější v kategorii stopky:


Koupání v Tovačovském jezeře konečně povoleno — Regiony — ČT24 — Česká televize

Koupání v Tovačovském jezeře konečně povoleno — Regiony — ČT24 — Česká televize

Tovačovská jezera byla vždy vyhledávaným letním koupáním a to i přes přísný zákaz, který zde byl hlavně proto, že slouží jako zdroj pitné vody pro Přerovský region. Řada lidí proto novinku o zrušeném zákazu na jednom z nich vřele uvítala. Od roku 1997, kdy Anínské jezero zaplavila povodňová vlna, už z něj nemůže být brána pitná voda. Navíc tam už skončila i dlouholetá těžební činnost. " Důvod, proč se ten prostor uvolnil ke koupání, byl ten, že jsme rušili dobývací prostor. Těžba tady probíhala už někdy od padesátých let," řekl ředitel báňského inženýringu společnosti Českomoravské štěrkovny Karel Lorek. Město Tovačov vzalo na svá bedra provoz i údržbu. Vyčistilo tři pláže, které osadí toaletami a najalo si pětici brigádníků, kteří se starají o pořádek a bezpečnost. " My jsme vlastně pořádková služba pro město Tovačov a máme za úkol především poskytovat informace lidem, dále uklízíme břehy, ale i nepořádek z vodní hladiny," popisuje náplň své práce brigádník Jan Bouchal. " Jezero je v letních měsících využíváno i ke sportovnímu rybolovu, takže od deseti hodin dopoledne do šesti odpoledne se zde lidé mohou koupat a mimo tento vymezený čas budou mít jezero k dispozici sportovní rybáři," vysvětluje starosta Tovačova Leon Bouchal.
Kategorie: přerovský regionSeznam zdrojů na téma prima autosalon:


TV PRIMA - AUTOSALON - AutoRevue.cz
Zlínský kraj - PRIMA, autosalon
Uložto - Prima - Autosalon 47 - Audi RS6 avant.avi
Prima TV
AUTOSALON TV PRIMA
Pořad Autosalon na TV Prima - RWE The energy to lead
Reportáž o češtinách v Autosalonu na Primě
prima autosalon
PRIMA AUTOSALON k.s., Kroměříž - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
Autosalon | TV Prima archiv pořadů
Stream.cz - vaše internetová televize
www.autosalon TV prima.cz - TVPrima .cz
Prima Autosalon HDTV
tv prima autosalon
www.autosalon prima tv
Autosalon tv prima
Autosalon (TV Prima) « Rubrika | INFOAUTO- VŠE O AUTOMOBILECH
Autosalon | FTV Prima
AUTOSALON PRIMA k.s. :: Katalog řemeslníků a služeb
FORDSIERRA.EU • Zobrazit téma - AutoSalon Prima TV ...

Formuláře k dávkám sociální podpory ke stažení - Finance.cz

Formuláře k dávkám sociální podpory ke stažení - Finance.cz

Ušetřete až 60% na POVINNÉM RUČENÍ Tipy pro vaše finance Penze je jedním z nejzávažnějších problémů nejbližší budoucnosti, spočítejte si tu svou! Lepší, než byste čekali! Investování do českých i světových firem na burze RM-SYSTÉM je snadné Snadno, rychle, online. Allianz Direct – pojištění majetku s 47 % slevou! Osoby se zdravotním postižením mají nárok na příspěvek na péči. Víte v jaké výšce? Státní sociální podpora mnohým rodinám pomáhá vylepšit rodinný rozpočet. Které dávky to jsou? Nestačí mít nárok na dávku. Musíte si o ni požádat.
Kategorie: příspěvek na bydlení formulář

Věžička čokoládová - pro převislé rostlinky

Věžička čokoládová - pro převislé rostlinky

Ručně modelovaná věž z jemně ostřené šamotové hlíny - pálená na 1180 stupňů. Glazovaná uvnitř i vně. Vhodná pro pokojové především pak převislé květiny, nebo lze do věže dát svíčku a používat jako svícen. Hmotnost: 1200g Značena RP1011/01 Výška 21cm, šířka 18cm, hloubka (potřebná šíře parapetu) 13cm. Do věže by se měl bez problému vejít květník o průměru 8cm. Děkuji za respektování autorských práv. NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ
Kategorie: převislé květiny

NÁMĚTY K VYLEPŠENÍ VOZIDLA

NÁMĚTY K VYLEPŠENÍ VOZIDLA

Z plechu si uděláme skříňku, která je rozměrově přizpůsobena plechu usměrňujícímu chladicí vzduch za válci směrem dolů (u typu 600 musíme zhotovit i tento plech). Na skříňku připevníme škrtící klapku (ve výši spodku chladicí skříně), která je ovládána lankem z kabiny. Do skříňky vyvrtáme otvor o průměru 40 až 50 mm. Přibližně ve výši těsnění hlav válců připevníme ke skříňce vodicí plech, který předtím sklopíme do vodorovné polohy. Vodicí plech usměrňuje oteplený vzduch z prostoru hlav válců do otvoru ve skříňce. Na otvor připevníme hrdlo trychtýřovitého tvaru a na ně j nasadíme hadici z pěnové pryže, kterou vyvedeme do kabiny vlevo od nádrže paliva. Podle polohy škrticí klapky bude řízen přívod vzduchu k chlazení válců, a tím i přídavné topení. Abychom po vyřazeni topení z provozu nebránili průchodu studeného vzduchu kolem hlav válců, přikryjeme otvor hadice vyúsťující do kabiny a vodicí plech sklopíme dolů.
Kategorie: přídavné topení

Prodej paruk a příčesků - Obchody, prodejci - Info-Hradec.cz

Prodej paruk a příčesků - Obchody, prodejci - Info-Hradec.cz

Prodej paruk a příčesků - Moravskoslezský kraj - Firmy.cz Kateřina Harvišová. Prodej – levné kvalitní paruky, příčesky, clip in vlasy – clip in hair a další moderní doplňky na vlasy. www. clipinvlasy-paruky.cz...
Kategorie: příčesky na vlasy

Vaření-Pečení-Smažení - uzení masa

Vaření-Pečení-Smažení - uzení masa

04.05. 2008 22:43 komentáře (0) Uzená tlačenka Patří k poměrně jednoduchým, ale chutným výrobkům při domácím uzení. Poměr surovin: 35 % tučného vepřového masa (hlavně lalok, hlava, bůček), 30 % vepřových jazyků, 20 % libového masa (vepřového, telecího, kuřecího), 15 % vařených kůží a netučné polévky. Přísady na 10 kg masa: 180 g kuchyňské soli, 40 g mletého pepře, 10 g mletého nového koření, 10 g majoránky, 5 g mletého hřebíčku, 2 - 3 g mletého kmínu, (100 g utřeného česneku). Připravené maso a droby ztužíme (nevaříme do měkka) ve větším hrnci. Kůže a nožky uvaříme odděleně. Vše mírně osolíme a opepříme; často mícháme. Do vývaru přidáme celer a zelený libeček. Potom maso vyndáme a pokrájíme na úhledné kousky (2 až 4 mm). Kůže nakrájíme na silnější nudličky nebo umeleme na masovém strojku.
Kategorie: příprava masa k uzení

Kategorie: