lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6876
Čeká na schválení: 31
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stopky » prezident slovenska

Nejnovější v kategorii stopky:


Karavan forum - Caravan24.cz - Diskuzní fórum: spotřeba ledničky na 12v

Karavan forum - Caravan24.cz - Diskuzní fórum: spotřeba ledničky na 12v

looser napsal: Moje kompresorova Dometic MDC 65: spotřeba při 5-7°C uvnitř a okolní teplotě 25°C 1,1 Ah a při okolní teplotě 32°C 1,45 Ah. Jmenovitý příkon 45W. Přesně tak, kompresor je kompresor. Po všech švindlledničkách jsem k tomu také došel. A to si vem, že to při těch 5-7 st. C ještě sem tam vypíná. Já jsem měl podobnou na lodi, kde je s elektrikou problém (jaksi žádná prodlužka není dost dlouhá ) a když jsem spočítal průměr za den, tak to bylo třeba 10-12 W. Běžela 24 hod. denně a stačil mě na to solární panel. Upravil/a simcha dne 02.12.
Kategorie: příkon ledničky



Seznam zdrojů na téma prezident slovenska:


Prezident SR - Krátka história
'Uhněte!' strčil slovenský prezident do premiérky Radičové - www.lidovky.cz
Manželka prezidenta SR krstila publikáciu Slávne vily Slovenska, Napsali o nás - SlavneVily.cz
Prezident Slovenska - Wikipedie
Prezident SR - Životopis
Dosluhující slovenská vláda nezůstane v úřadu, prezident ji odvolá - ČeskéNoviny.cz
Vnitropolitická charakteristika Slovensko - BusinessInfo.cz
Prezident SR Ivan Gašparovič: Slovensko si váži politický i umelecký odkaz prezidenta Václava Havla
Ivan Gašparovič
Slovensko toužilo zabrat Zlín i Vsetín – Novinky.cz
Katolický týdeník č. 52/2011 - Bude mít Slovensko katolického prezidenta?
Slovenský prezident Gasparovič jmenoval novou středopravou vládu - E15.cz / zprávy
Seznam prezidentů Slovenska - Wikipedie
Gašparovič narychlo mění program. Vrací se na Slovensko | EuroZprávy.cz
Slovenská krize nekončí. Prezident Gašparovič odmítá vládu Ivety Radičové | zpravy.ihned.cz - Svět
Slyším psí pláč ze Slovenska - Profi.cz
Prezident SR - Odpovede prezidenta SR Ivana Gašparoviča pre Prague Club, 1. 2. 2005
Klaus poblahopřál Gašparovičovi k znovuzvolení prezidentem Slovenska | Mediafax.cz
Slovensko - Slovakia poloha měst, státní vlajka, znak a standarta prezidenta Slovenské republiky. Klikni na mapu a urči polohu města zadaného v levém horním rohu mapy.Počet obyvatel slovenských měst je uveden v závorce za názvem města a te�
Slovenská volba prezidenta: Gašparovič a Radičová jdou do druhého kola - iDNES.cz

Přihlášení automobilu ze zahraničí - AutoRevue.cz

Přihlášení automobilu ze zahraničí - AutoRevue.cz

od btw 13. 6. 2009 19:00 zelvotron - té odpovědi nerozumím. Spíš mě zajíma řešení problému - např. rozdíly mezi euro 3 a 4, co je nutné k přihlášení auta (homologace, jak probíhá atd.) . Kdo o tom něco ví. Pokud někdo popíše jak to probíhá (určitě nejsem sám), budu rád, když napíše. Pokud se ozve kdo se tím zabývá profesionálně, tak se určitě domluvíme Garáž prej všechno ví... ale jak tak koukám, není to pravda Употреблю ваш алкоголь, недорого.
Kategorie: přihlášení automobilu

Internetový překladač zdarma(z angličtiny do češtiny) | Soul Calibur blog

Internetový překladač zdarma(z angličtiny do češtiny) | Soul Calibur blog

na Blog.cz - Internetový překladač zdarma(z angličtiny do češtiny) 11. května 2007 v 22:46 | Amy | Pro váš blog Takže objevila jsem tento skvělý internetový překladač zdarma! Nenahraditelná věc pro každého,kdo musí překládat z angličtiny jako já. Tento překladač vám v pohodě přeloží celou stránku,kterou mu zadáte-podtrhá vám slova jenž zná a když pak na podtrhaná slova najedete,naskočí vám nad nimi nápověda. Já ho od nynějška užívám nepřetržitě :-). Zde máte odkaz: http://slovnik.zcu.cz/online/ Reklama
Kategorie: přeložit z angličtiny do češtiny

Přenosné REPRODUKTORY MP3 SD MMC USB FLASH HF S RÁDIEM MS-208

Přenosné REPRODUKTORY MP3 SD MMC USB FLASH HF S RÁDIEM MS-208

Popis produktu – Přenosné REPRODUKTORY MP3 SD MMC USB FLASH HF S RÁDIEM MS-208 Jakmile se připojíte multimediálními reproduktory MS-208 můžete se nechat pohltit hudbou z vašeho telefonu, PC, notebooku nebo paměťové karty - Reproduktory můžete propojit s telefonem, iPod, MP3/MP4 a počítačem. Hlavní výhodou je přehrávání hudby přímo z vaší paměťové karty SD nebo Flash disku - Zapojte svůj iPod, kartu SD/MMC nebo MP3 přehrávač. Reproduktory MS-208 převyšují ostatní výrobky díky své jednoduchosti a možnosti používat jej jak doma, tak i venku! Užívejte si čistý, kvalitní zvuk a mohutné basy vaší oblíbené hudby! Vlastnosti: Připojení MP3 přehrávačů přes 3,5mm Jack, slot na karty SD, MMC a USB konektor (Flash disk). Překvapí také vystavěným radiem s anténou. Májí analogové hodiny poháněné svojí baterií. Díky redukci můžete připojit jakýkoli telefon GSM.
Kategorie: přenosné reproduktory

On-line slovníky - Seznam

On-line slovníky - Seznam

Slovník a překladač Multifunkční slovník a překladač překládá z 53 jazyků. Přeložte si větu případně celý odstavec textu jednoduše během pár vteřin. www. slovnik.eu.sk
Kategorie: překladač z latiny do češtiny

Překlady němčiny

Překlady němčiny

Překlady němčiny Cena Josefa Jungmanna 2011 čtvrtek, 08. prosince 2011 Beletristické překlady. Špatně placené a navíc často s opožděnými honoráři. A přesto obyčejní čtenáři, kteří večer sáhnout po knize, práci překladatelů beletrie vítají. Přínos překladatelů je každoročně oceněn i Obcí překladatelů, která vyhlašuje nejlepší beletristický překlad roku. Tlumočení v zahraničí pondělí, 22. srpna 2011 Připravujete obchodní jednání či konferenci v zahraničí? Nejste přesvědčeni, že zcela porozumíte a úspěšně zvládnete komunikaci a prezentaci v cizí řeči? Obraťte se na odborníky a soustřeďte se už jen na svůj business. Využijte služeb tlumočníka, profesionála na poli jazykovém i odborném.
Kategorie: překladač z němčiny

Kategorie: