lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13818
Čeká na schválení: 152
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stopky » prezentace ke stažení

Nejnovější v kategorii stopky:


www.eberspaecher.cz: Topení pro automobily

www.eberspaecher.cz: Topení pro automobily

Topení pro automobily Topením pro automobily se firma J. Eberspächer zabývala už ve třicátých letech. V té době žádná automobilová topení prakticky neexistovala, pomineme-li katalytická kamínka. Levné i drahé modely osobních vozů se v zimě měnily v pojízdné chladničky. Problém mohlo vyřešit využití odpadního tepla motoru. První zařízení tohoto druhu byla velmi jednoduchá a spočívala v usměrňování vzduchu proudícího chladičem do kabiny. Jiné zařízení tvořil přídavný plášť kolem výfukové roury. Ta zahřívala vzduch proudící komorou tvořenou stěnami roury a pláště. Odtud se vedl trubkou s výdechem do vozidla. Taková topení se v dražších vozech objevovala kolem roku 1934.
Kategorie: přídavné topeníSeznam zdrojů na téma prezentace ke stažení:


prezentace ke stažení :: Gabormen.webnode.cz
www.galaxyteamhranice.cz | Prezentace ke stažení
Obrázkové prezentace
Prezentace ke stažení | Biocont Laboratory - biologická ochrana rostlin
Prezentace ke stažení, MŠMT ČR
CHAPS spol. s r.o. > Ke stažení > Prezentace SPADO
Program Open Source Conference/LinuxExpo 2011 :: Open Source Conference
Různé prezentace ke stažení | Aluška.org - esoterika nové generace
Vítejte na stránkách Wistarie.net - Vtipné a obrázkové prezentace
EPC Europe Conference - Prezentace ke stažení!!
PowerPointová prezentace pro WebExpo.cz ke stažení - Radek Hulán - oficiální web - MyEgo.cz
Zábavné prezentace - ke stažení • PCMark fórum
Atllanka - Ozvučené Prezentace ke stažení
Prezentace ke stažení — Přírodovědecká fakulta UK v Praze
Prezentace ke stažení
Zpráva a prezentace ke stažení | BIO školy
prezentace, cd prezentace, prezentace ke stažení | FINKO Multimedia
PREZENTACE KE STAŽENÍ - Dějepis od učitelů
Program konference 2011 :: Cloud Computing Conference
PREZENTACE KE STAŽENÍ

Informační systém abART - instituce/místo: Zlín

Informační systém abART - instituce/místo: Zlín

Šimáková Jana, 8.12. 1971, OD Prior Zlín
Kategorie: prior zlín obuv

1U » Překladač zdarma z angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny …

1U » Překladač zdarma z angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny …

1U jak na počítač, bezpečnost, tipy, triky a všelijaké špíčky Oct 22 2008 Překladač zdarma z angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny … Tip jak jednoduše používat překlad webových stránek ve Firefoxu. Používání je navíc zjednodušeno tím že překladač sám pozná automaticky o jaký jazyk se jedná. Překladač využívá služeb Google překladače a tedy v současné době překládá: anglicky, arabsky, bulharsky, česky, chorvatsky, čínsky (tradičně), čínsky (zjednodušeně), dánsky, filipínsky, finsky, francouzsky, hebrejsky, hindsky, holandsky, indonésky, italsky, japonsky, katalánsky, korejsky, litevsky, lotyšsky, německy, norsky, polsky, portugalsky, řecky, rumunsky, rusky, slovensky, slovinsky, španělsky, srbsky, švédsky, ukrajinsky, vietnamsky.
Kategorie: prekladac zdarma

Mobilní tiskárny | Combitrading

Mobilní tiskárny | Combitrading

Jste zde: Úvod » Nabízíme » Produkty » Mobilní tiskárny Mobilní tiskárny Chcete-li poskytovat kvalitní mobilní řešení (prodej, inventury, průzkumy apod.) , potřebujete i kvalitní mobilní tiskárnu, která Vás zbaví ručního vyplňování paragonů, výdejek a dalších dokladů. Užívejte si tisk  dokumentů kdekoliv a kdykoliv na Vaší přenosné tiskárně. Novinky v katalogu Zebra QLn 320 Series Kvalitní mobilní tiskárna v novém a vylepšeném provedení
Kategorie: přenosné tiskárny

TV Program | FTV Prima

TV Program | FTV Prima

Prima family Dopoledne Odpoledne Večer 07:04 Fakta Barbory Tachecí Zpravodajství možnosti Fakta Barbory Tachecí mono 7 16:9 detail 07:11 VIP zprávy Seriál možnosti VIP zprávy mono 19 16:9 detail 07:30 Párty s kuchařem Seriál možnosti Párty s kuchařem stereo 45 4:3 Roštěnky v jogurtové marinádě a jogurtový moučník. Uvádí Petr Stupka. Režie O. Kubištová 08:15 Nikdo není dokonalý Zábavný pořad možnosti Nikdo není dokonalý stereo 65 ST 16:9 Jiří Krampol v úspěšném zábavném pořadu s více než desetiletou tradicí. Hosté K. Gott, J. Bohdalová detail 09:20 M*A*S*H (10) Seriál Válečný, Komedie možnosti M*A*S*H (M*A*S*H) Válečný, Komedie mono 30 4:3 Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji jim nechybí humor a odvaha, vlastnosti, bez kterých by situaci jen stěží přežili... Americký válečný seriál (1972 – 1982). Hrají A. Alda, J. Farr, L. Switová a další detail 09:50 M*A*S*H (11) Seriál Válečný, Komedie možnosti M*A*S*H (M*A*S*H) Válečný, Komedie mono 25 4:3 Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji jim nechybí humor a odvaha, vlastnosti, bez kterých by situaci jen stěží přežili... Americký válečný seriál (1972 – 1982). Hrají A. Alda, J. Farr, L. Switová a další detail 10:15 Prostřeno!
Kategorie: prima tv program

Projekt: Rekonstrukce stodoly a vejminku v Kozovazech | Archi.cz

Projekt: Rekonstrukce stodoly a vejminku v Kozovazech | Archi.cz

Detail projektu Rekonstrukce stodoly a vejminku v Kozovazech Rekonstrukce vejminku a přilehlé stodoly. Snahou bylo co nejvíce zachovat původní stav, kompozici objektů, celkovou venkovskou atmosféru a hmotu jednotlivých domů se sedlovými střechami zapadajícími do okolní zástavby a krajiny. Ze stodoly jsou zachovány obvodové konstrukce, krov je rozebrán a snesen. Dům je propojen se zahradou vysokými „zámeckými“ francouzskými okny, které se propisují až do místností podkroví. Přízemí je jeden velký otevřený prostor s vloženými kachlovými kamny. Vynecháním části stropu mezi podkrovím a přízemím se otvírá pohled na bývalý masivní krov domu. Vysoká okna, kamenná fasáda, drobné zahradní stavby na velkém přilehlém pozemku u potoka s lesem; také pergola, kamenné zídky a dřevěné terasy.
Kategorie: přestavba stodoly

Kategorie: