lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5759
Čeká na schválení: 37
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stopky » preventivní prohlídka

Nejnovější v kategorii stopky:


Potřebuji příčníky na fabii II combi - Heureka.cz

Potřebuji příčníky na fabii II combi - Heureka.cz

Autor: Jiří Svatoš | Vloženo: 09.11. 2010 v 11:18 | Témata: Poradna Příčníky a podélné střešní nosiče Jiří Svatoš Potřebuji příčníky na fabii II combi
Kategorie: příčníky na fabiiSeznam zdrojů na téma preventivní prohlídka:


PreventivnĂ­ prohlĂ­dka : MUDr. HarmeÄŤko Ladislav : Ordinace Ostrava - HrabĹŻvka
PreventivnГ­ prohlГ­dka - ZubnГ­ ordinace - zubnГ­ klinika Studio 32
Preventivní prohlídky
Preventivní prohlídky :: GYNEA
Letní preventivní prohlídky Money S3 za zvýhodněnou cenu :: DE BUREAU
Preventivní prohlídky | Rodinný lékař
Preventivní prohlídky dle věku - Baby klub VZP
Preventivní prohlídka vám může zachránit život - Ordinace.cz
Komplexní screening, preventivní zdravotní prohlídky - GHC Praha
Letní preventivní prohlídka | Doplňky programu STEREO | Ježek software s.r.o. - Ekonomické systémy STEREO a DUEL
Preventivní prohlídka :: MUDr. Jiří Zvolský
Preventivní prohlídky jsou povinné! - Vitalia.cz
Preventivní prohlídky u dětského lékaře | Quent.VyzivaDeti
Preventivní prohlídka | Doktorka.cz
Co vás čeká na pravidelné preventivní prohlídce | Rodinný lékař | TVmedicina.cz
Preventivní prohlídky
Moje medicína: Preventivní prohlídka u praktického lékaře — Česká televize
Preventivní prohlídky u praktického lékaře pro děti a dorost, Státní ústav pro kontrolu léčiv
LГ©kaЕ™skГ© preventivnГ­ prohlГ­dky
SportovnГ­ lГ©kaЕ™ – preventivnГ­ prohlГ­dka « Medifitness

Prima televize po Silvestru skončí. Nahradí ji její „rodinnější“ verze - iDNES.cz

Prima televize po Silvestru skončí. Nahradí ji její „rodinnější“ verze - iDNES.cz

Společnost FTV Prima tuto informaci předala v pondělí Radě pro rozhlasové a televizní vysílání s tím, že plánované ukončení vysílání programu Prima televize proběhne v brzkých ranních hodinách v neděli 1. ledna 2012. Prima Family začne vysílat vzápětí. "V řadě průzkumů, které jsme si v letošním roce nechali zpracovat, potvrdili diváci tezi, že hlavní program, který vysíláme, se stává synonymem pro takzvanou rodinnou televizi. Díky tomuto potvrzení ze strany diváků nyní začleňujeme název ´family´ do jména našeho hlavního vysílacího programu," vysvětlil Marek Singer, generální ředitel společnosti FTV Prima, která je držitelem vysílacích licencí pro kanály Prima COOL, Prima love a Prima family. Podle Singra to neznamená rušení pořadů. Jak přesně bude program staronové televize vypadat ovšem neupřesnil. "Budeme diváky informovat s dostatečným předstihem," řekl pouze. Marek Singer, generální ředitel společnosti FTV Prima Televize Prima family bude vysílat pouze digitálně, pro její příjem tak bude nutný set-top-box. "Zkušenosti z postupující digitalizace nás přesvědčily, že diváci si zařízení pro příjem digitálního signálu většinou pořizovali již se zahájením souběhu vysílání," dodává Singer.
Kategorie: prima televize

Opláštění krbových vložek Krbová kamna, krbové vložky, krby, kachlová kamna

Opláštění krbových vložek Krbová kamna, krbové vložky, krby, kachlová kamna

PRODUKTY AKCE-NOVINKY-VÝPRODEJ !!! topení s prodl. čidlem (13) » Pro čerpadla, regulační soustavy (15) » Příložné termostaty (2) » Řízené mobilním telefonem (5) » s OpenTherm komunikací (1) Slevy... Nové zboží... Akční nabídka... Všechno zboží... . ::Kdo je online? Právě zde jsou 8 návštěvníci online.
Kategorie: připojení krbové vložky

Fórum Airways.cz • Zobrazit téma - Web prg.aero

Fórum Airways.cz • Zobrazit téma - Web prg.aero

Nahoru od MK v 02. 05. 2007, 19:31 No ale je to pořád lepší, než ten starý, který je pěkně nepřehledný a mají tam chyby (ať už v časech nebo typech letadel). Ten nový leťák je nejspíš něco podobného jako tohle: http://wftc2.e-travel.com/pl/availabili... l_only.htm (nebo alespoň ty informace vypadají, že jsou stejné). Teď by ale mohli konečně ten starý leťák zrušit - jinak budou mít na webu 2 leťáky a každý bude obsahovat jiné informace: např. let BA853 - podle starého létá 321 PRG - LHR v čase 0755-0835, podle nového létá EQV (319/320) v čase 0755-0910 A u ostatních letů se to taky docela liší... Já jim psal někdy před měsícem mail, kde jsem je upozornil na nesmysly v lěťáku, odepsali mi až v pondělí 30.4. s tím, že mi oznamují, že spouštějí nový leťák. Že by se zmínili o tom, že v tom starém ty blbosti opraví, to ne
Kategorie: prg aero

Sýrové fondue | Cheesy Market

Sýrové fondue | Cheesy Market

Cheesy Market Pestrý výběr z tradičních převážně holandskych, francouzskych nebo italskych syru a vybranych francouzkych vin. Sýrové fondue Tradiční švýcarské fondue – pro 4 osoby – 400 g Le Gryuere, 400 g Ementall, 1 stroužek česneku, 400 ml bílého vína ( nejlépe suché ), 1 lžíce citrónové šťávy, 2 panáky višnovice, 4 lžíce škrobové moučky, čerstvě mletý pepř, bageta nebo chléb. Příprava fondue: pánev na fondue vytřete česnekem, nastrouhejte do ní oba sýry a přilejte bílé víno a citrónovou šťávu. Za stálého míchání zahřívejte dokud se sýr dokonale neroztaví. Zahustěte moučkou a přilejte višňovici a lehce povařte. Závěrem dochuťte čerstvým pepřem. Pánev poté postavte na kahan a udržujte sýr roztavený. Chlebové kostičky napichujte na vidličku a namočte do sýra. Občas směs promíchejte.
Kategorie: příprava fondue

JAHHO - Počítače a internet / Software / Výukový software

JAHHO - Počítače a internet / Software / Výukový software

Jahho / Počítače a internet / Software / Výukový software Přidat odkaz SEM Srovnat: Vzestupně - Sestupně - Podle návštěvnosti 1 2 Další >> odkazy: PDVisual Zabýváme se 3D animacemi, grafikou, flashem a jejich využitím v oblasti webových stránek, CD katalogů a e-learningu. Email: neuman4 seznam.cz URL: www. pdvisual.eu kategorie: Počítače a internet/Počítačová grafika Počítače a internet/Internet/Internetové služby Počítače a internet/Multimédia/Multimediální prezentace Počítače a internet/Software/Výukový software GRAMMATICON - kontrola správnosti českých textů. GRAMMATICON Lingea - pomocník při psaní textů, který Vás upozorní na překlepy a chyby v interpunkci, na gramatické chyby, na prohřešky proti správnému stylu dokumentu atd. Email: posta prekladace.cz URL: grammaticon. translatory.cz kategorie: Obchod a služby/Zásilkové obchody Počítače a internet/Software/Výukový software Vzdělání/Studijní materiály a pomůcky Obchod a služby/Výpočetní technika/Prodejci Kurzy Java, J2EE, Spring, Web services Nabízíme řadu školení, která se týkají Java platformy. Jedná se o kurzy J2EE - Servlety a JSP, Spring, Webové služby (Web services) a další. Email: jirka. pinkas seznam.cz URL: www.java-skoleni.cz kategorie: Počítače a internet/Počítačové firmy/Softwarové firmy Počítače a internet/Software/Výukový software Vzdělání/Kurzy/Počítačové kurzy PC TRANSLATOR PC Translator 2005-nejnovější verze překladače dokumentů, internetových stránek, e-mailů a slovník PC Translator Langsoft,angličtina,němčina,francouzština,španělština,italština,ruština,výukový program Language Teacher,komplety i jednotlivě se slevou. URL: www.
Kategorie: překladač němčiny

Kategorie: