lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10947
Čeká na schválení: 207
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stopky » prekladac stranek

Nejnovější v kategorii stopky:


Překreslená schémata (reverzní inženýrství)

Překreslená schémata (reverzní inženýrství)

Překreslená schémata (reverzní inženýrství) Sem budu postupně přidávat různá schémata sériově vyráběných výrobků, která jsem překreslil z desky plošných spojů (tzv. reverzní inženýrství) a také naskenovaná schémata přístrojů, která mám v papírové podobě. Schéma tyristorového zapalovače (startéru) TZ11, určeného k zapalování sodíkových a halogenidových výbojek 100-400W. TR1... pulzní vn trafo na feritovém jádře, střední sloupek 8x11mm, primár 2,5z 0,5mm a sekundár 34,5z 1,1mm. L1... tlumivka na železném jádře, 580ohm, cca 12H. L2... tlumivka na feritovém hrníčku. průměr střed.sl. cca 7mm, cca 27z 0,5mm. Tyristor je KT206/600, v jiných kusech KT201/600. Výstupní napětí 4,5kV.
Kategorie: princip mikrovlnné troubySeznam zdrojů na téma prekladac stranek:


Překladač webových stránek zdarma - Google web translate - icons.cz
Opera česky • Zobrazit téma - Překladač stránek
Překladač stránek zdarma Mozektevidi.net
Maxthon CZ • On-line překladač www stránek z angličtiny do češtiny : Pluginy

Vyhledávání "a 2 kompresory" - Seznamzboží.cz

Vyhledávání "a 2 kompresory" - Seznamzboží.cz

Vyhledávání "a 2 kompresory" V katalogu nemáme podrobnější informace o a 2 kompresory. Níže naleznete zboží odpovídající vašemu dotazu v internetových obchodech. Kliknutím na cenu navštívíte přímo internetový obchod. STN EN 1012-1 (10 5012 ) 1.2. 2011 Platná norma STN EN 1012-1 (105012) Kompresory a vývevy. Bezpečnostné požiadavky. Časť 1: Vzduchové kompresory. 541 Kč NORMSERVIS s. r. o. SCHNEIDER-Kompresor UNM 580-15-90 DX (A715101 ) - Přenosné kompresory UniMaster Přenosné kompresory UniMaster S EXTRA  vybavením pro univerzální použití S pohonem klínovým řemenem, 2 válci v řadě a motorem 400 V na střídavý proud s externí ochranou motoru Zvlášť tichý běh a per... 45 053 Kč Nakol.cz SCHNEIDER-Kompresor CompactMaster CPM 300-10-20 W (A222012 ) - Přenosné kompresory CompactMaster Přenosné kompresory CompactMaster Pístový kompresor na 10 bar s plnícím výkonem 195 l/min a 20 l vzdušníkem.
Kategorie: přenosné kompresory

Prima Cool

Prima Cool

Akta X Cool intro Futurama Cool intro Simpsonovi cool intro how I met your mother cool intro 30. 12. 2011 1 Nahrajte na Silvestra poslední výkřik! Budete s slavit Silvestra s kámošema u někoho na chatě nebo v bytě? Zahulákejte nám na Scream for COOL poslední výkřik! V lednu totiž tahle aplikace končí! 28. 12. 2011 0 Speciální video z Báňské záchranky: Dýchací technika Co se do pořadu nevešlo. 22. 12. 2011 0 Speciální video z Báňské záchranky: Co v TV nebylo Jak dopadl Romanův druhý pokus průchodu "dýmnicí"? Mrkněte se na exkluzivní video, jehož obsah se do televize nedostal... 20. 12. 2011 0 Jediné pravdivé hodinky Vtipná a levná věc... třeba tip na vánoční dárek.
Kategorie: prima televize

Vedení Prahy 1: Přestavba domu na 'Václaváku' zatím nebude - www.lidovky.cz

Vedení Prahy 1: Přestavba domu na 'Václaváku' zatím nebude - www.lidovky.cz

foto: Kateřina Bečková, předsedkyně Klubu Za starou Prahu, Reprofoto Vedení Prahy 1: Přestavba domu na 'Václaváku' zatím nebude 10. prosince 2010 19:13 PRAHA - Plánovaná přestavba domu na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice má další potíže. Rada Prahy 1 pozastavila výkon usnesení, které přijalo předchozí vedení městské části. To 9. listopadu, těsně před koncem svého funkčního období, novostavbu odsouhlasilo. Podle starosty Oldřicha Lomeckého (TOP 09) přitom nemělo k dispozici všechny potřebné podklady. Proti novostavbě se vyslovila řada odborníků. Nelíbí se jim, že by kvůli ní měla být zdemolována budova, kterou považují za architektonicky hodnotnou.
Kategorie: přestavba domu

prima cool archiv < výsledky hledání | Pěkný-Nábytek.cz

prima cool archiv < výsledky hledání | Pěkný-Nábytek.cz

Tel: 251 628 098 Výsledky hledání: prima cool archiv Všechny nalezené produkty při hledání fráze: prima cool archiv Zobrazuji 1 až 1 z celkového počtu zboží 1 Zdravotní matrace PRIMA z BIO pěny 5 430,- Kč Kat. č. TRO. PRIMA_BIO Prima bio Matrace z kombinace tepelně modifikované pěny a bio pěny. Nosná vrstva vyrobená z bio pěny (doporučená pro spánek) má příčné perforace, které mají vynikající ortopedické... Stránka s výsledky: 1
Kategorie: prima cool archiv

PŘEKLADAČ VĚT ONLINE A ZDARMA

PŘEKLADAČ VĚT ONLINE A ZDARMA

Online překladač vět zvládne 50 jazyků Univerzální online překladač vět překládá mezi více než 50 jazyky a to zcela zdarma. Využít můžete také anglický překladač vět a německý překladač vět pro vkládání speciálních znaků. I když překladač často překládá více než přesvědčivě, výsledek doporučujeme používat pouze k soukromým účelům. Pokud potřebujete profesionální překlady bez kompromisů, navštivte naši překladatelskou agenturu LANGEO. Nejoblíbenější online překladač na Facebooku Dobyli jsme Facebook! Online překladač navštěvuje už více než 10 000 fanoušků. Přidejte se k nám! Splnil překladač vět vaše očekávání? Pokud se vám náš online překladač vět líbí, řekněte o něm svým známým. Pokud se vám cokoli nezdá, budeme rádi, pokud nám dáte vědět (např.
Kategorie: překladač textu on line

Kategorie: