lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4417
Čeká na schválení: 30
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stopky » přenosný dvd přehrávač

Nejnovější v kategorii stopky:


Přenosné DVD přehrávače - Nakupka.cz ®

Přenosné DVD přehrávače - Nakupka.cz ®

Domů > Audio - Video > DVD rekordéry, přehrávače > Přenosné DVD přehrávače Přenosné DVD přehrávače Dalšími revolučními vynálezy, které zajisté ocení zejména vášniví cestovatelé, jsou přenosné DVD přehrávače. Tyto šikovné přístroje vás skutečně ohromí svou kvalitou a výkonností. Pokud hledáte zábavného společníka na cesty, jste tu správně! Je konec nudnému cestování ve vlacích či autobusech, na trh totiž přicházejí přenosné DVD přehrávače, se kterými se dovolená stane zase o něco zábavnější. Tyto produkty nabízíme od kvalitních výrobců, jako je např. SONY, LG, Panasonic, Philips, Grundig. Jaké přenosné DVD přehrávače nabízíme a jak fungují? Ačkoli se může zdát, že přenosné DVD přehrávače mají oproti klasickým nějaké nevýhody, opak je pravdou. Tyto skvělé přístroje oceníte především pro jejich praktické využití. Tyto přehrávače splňují z funkčního hlediska všechny požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.
Kategorie: prenosne dvd logikSeznam zdrojů na téma přenosný dvd přehrávač:


ePROTON.cz – internetový obchod elektro
Přenosný DVD přehrávač | Nejlevnější hd přehrávače a hdd rekordéry
SWEEX Yarvik PDV102 přenosný dvd přehrávač - Nejlepší Ceny.cz
Přenosné DVD přehrávače | OKAY.cz
DATART | Blu-ray a DVD p�ehr�va�e
Přenosné DVD přehrávače | PPelectronic
Přenosný DVD přehrávač 7,5' + 300 her WigiShop.cz
Přenosný Dvd Přehrávač | DVD v novinách a časopisech
Přenosný DVD přehrávač Denver MT-748 DVBT - 33001, prodám Praha
Přenosné DVD přehrávače | Sencor
Sencor Přenosný DVD přehrávač - SPV 2717 | Elektro-sencor.cz
Přenosné DVD | HiFiShop.cz
Přenosné DVD přehrávače | MALL.CZ
Přenosný DVD přehrávač a DVB-T přijímač Lenco DVP-941 | Conrad.cz
DVD LS70EG-K PŘENOSNÝ DVD PŘEH.PANASONIC - IRaj.cz - Elektronika, počítače, notebooky
Přenosný DVD přehrávač Philips PD 9122
Přenosný DVD přehrávač GoGEN PDXD 962 DVBT | Přenosné DVD přehrávače | GoGEN - LCD, MP3, HIFI, DVD
Přenosné DVD přehrávače s LCD | Home-elektro.cz
Přenosný DVD přehrávač s LCD SONY DVP-FX770P | Absolut ELEKTRO | spotřebiče pro domácnost - pračky, myčky, chladničky, trouby, vestavné spotřebiče
DVD přehrávač Hyundai PDP 10809 DVB-T přenosný | Hyundai electronics

Do muzea za pohГЎdkou - Daneta - centrum pro zdravotnД› postiЕѕenГ© Hradec KrГЎlovГ©

Do muzea za pohГЎdkou - Daneta - centrum pro zdravotnД› postiЕѕenГ© Hradec KrГЎlovГ©

Dne 15. listopadu jsme se s dětmi vydaly za pohádkou do Muzea východních Čech v Hradci Králové. Z naší třídy VI. Z se zúčastnilo pět dětí, jedna učitelka a jedna asistentka. Celou pohádkovou cestou nás provedla pracovnice muzea, která děti krásným způsobem zavedla do světa pohádek a neustále je zapojovala. Děti byly usazeny do starodávných lavic, kde je naše průvodkyně seznamovala s pohádkami v knižní podobě. Také si zde vyslechly příběhy o skřítkovi Školníčkovi, kterého si poté každé dítě nakreslilo. Dále jsme vstoupily do pohádkové chaloupky, kde děti měly za úkol, dle pohádkových předmětů, poznat, o jaké pohádce je řeč (hrnek – Hrnečku vař, růže – Šípková Růženka, hrách – Princezna na hrášku, apod.) . Dále děti poznávaly pohádky dle krásně vypracovaných a detailních modelů či dle obrázkové prezentace. Slečna průvodkyně také ve stručnosti seznamovala děti s méně známými pohádkami a seznamovala je s ponaučením z každé z pohádek.
Kategorie: princeznovské šaty dětské

Pшниesek do vlasщ> Dбrky-Zboћн.cz

Pшниesek do vlasщ> Dбrky-Zboћн.cz

Pшниesek do vlasщ 220.00 CZK Pшниesek do vlasщ rovnэ Cena za 1 kus. 3 barvy: иervenб rщћ..
Kategorie: příčesky do vlasů

Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

dále Nejčastější dotazy Která vozidla lze dodatečně vybavit nezávislým topením? Téměř každé vozidlo lze vybavit nezávislým topením. Vyžádejte si nezávaznou nabídku od obchodníka ve Vaší blízkosti. Jak dlouho potřebuje nezávislé topení pro ohřátí motoru a vnitřního prostoru vozidla? Zde existuje těsná závislost mezi vnější teplotou a velikostí vozidla. Doba topení 15 až 30 minut však většinou postačí z neútulných mínusových teplot k vytvoření komfortního tepla vnitřního prostoru. Více ke způsobu funkce nezávislého topení se dozvíte zde! Jak se nezávislé topení aktivuje? Aktivace nezávislého topení se provádí buď rádiovým dálkovým ovládáním (Telestart T91 a Telestart T100 HTM), po telefonu (Thermo Call) nebo programovatelnými komfortními předvolbovými hodinami. Otestujte naše inovované ovládací prvky!
Kategorie: přídavné topení

David Rockefeller a Česko(slovensko)

David Rockefeller a Česko(slovensko)

Rockefeller Brothers Fund byl založen roku 1940 syny Johna D. Rockefellera Jr. – na obrázku (zleva doprava): John D. III. , Winthrop, Abby, Laurance, David a Nelson (zdroj: http://www.rbf.org) Nedávno jsem si dělal malou rešerši tisku, co vše se u nás kdy psalo o Davidu Rockefellerovi. Prošel jsem zmínky ve sdělovacích protředcích od roku 1990. Věděli jste například, že David Rockefeller tu byl na návštěvě už za komunismu? „Jednou z důležitých návštěv, k nimž z americké strany vedle zájezdů novinářů došlo, byl pobyt prezidenta banky Chase Manhattan Davida Rockefellera v Praze a Bratislavě. Tento známý multimilionář pocházející z rodiny amerického průmyslníka, jenž v roce 1877 založil firmu Standard Oil, která kontrolovala dvě třetiny produkce rafinerií v USA, byl přijat nejvyššími politickými a hospodářskými činiteli včetně prezidenta. Od těchto jednání se pro velký vliv hosta v americké ekonomice očekával žádoucí pokrok v americko-československých vztazích,“ píše bývalý tiskový mluvčí vlády ČSSR František Kouřil v knize vzpomínek, kterou vydalo nakladatelství Futura. A barvitým způsobem popisuje, jak návštěva vypadala: „Do Československa přiletěl David Rockefeller vlastním proudovým letadlem.
Kategorie: prezident slovenska

AUTOCHLADNIČKY EZETIL - mobilní chlazení, autochladnička, termoelektrické, kompresorové, příslušenství

AUTOCHLADNIČKY EZETIL - mobilní chlazení, autochladnička, termoelektrické, kompresorové, příslušenství

EZetil - autochladničky termoelektrické Kompletní katalog a ceník produktů Ezetil naleznete ZDE. CHLADIČ PLECHOVEK 18°C | 12V Jeden z mnoha výrobků typu Private Brand vyráběný pro Coca-Colu. Efektní a účinný chladič na plechovku. Malý ale šikovný pomocník v horkých dnech. Chladič je napájen z autozapalovače a uchytit jej lze pomocí nástavců do úchtu na lahev ve Vašem voze (kompatibilní s většinou držáků). Volitelné příslušenství: Zdroj 230V | Podpěťová ochrana | Měnič 24/12V TECHNICKÉ PARAMETRY Napájecí napětí Volt: 12V DC Průměr nádoby: 67mm Hloubka nádoby: 70mm Max. příkon Watt: 12V 30W 2,5A dT °C : max 18°C Barva: šedá Délka napájecí šňůry: 100cm (včetně zástrčky) Hmotnost ca: 0,5kg Vnější rozměry mm (d/š/v): 115/85/80-140 Přejít k produktu do e-shopu E 12 SP | 12V Termoelektrická chladící taška E12SP. Lehká a snadno přenosná. O chlazení se stará 28W termočlánek s vnitřím a vnějším ventilátorem. Izolace je pěnová ca 2 cm silná a zaručuje tak dlouhou dobu izolace teploty uvnitř tašky-boxu.
Kategorie: příkon ledničky

Kategorie: