lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11115
Čeká na schválení: 253
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stopky » přez nový práh

Nejnovější v kategorii stopky:


PŘENECHÁM LEASING na ŠKODA OCTAVIA II 1.9 Tdi Škoda - Mělník

PŘENECHÁM LEASING na ŠKODA OCTAVIA II 1.9 Tdi Škoda - Mělník

Zaregistrujte se! | Přihlásit se Moje schránka | Autobazary | Přidat inzerát © 2005 - 2011 YAUTO.cz - PŘENECHÁM LEASING na ŠKODA OCTAVIA II 1.9 Tdi - Mělník | Technická podpora | Reklama
Kategorie: přenechám leasingSeznam zdrojů na téma přez nový práh:


3+1 pod JeЕЎtД›dem | Facebook
Přes nový práh – díl druhý | reality show obecně aktuálně | Panáček v reality show
Nové hnízdo (TV pořad) (2011) | ČSFD.cz
Osobnost: Petr Lesák, moderátor a mediální kreativec - Magazín - NaKluky.cz
VENELA, a.s. - profil rk - Reality.iDNES.cz
Televizní program | Televize.cz
Visagemania - Michaela Adámková
Rady pro správný výběr bydlení - Služby - Domů - ORCO Česká republika
Přes nový práh - TV program - Aktualne.centrum.cz
pЕ™es novГЅ prГЎh, brzy - YouTube
Přes nový práh: 28. 6. 2007 — iVysílání — Česká televize
Real TV - televizní a rozhlasové projekty
living.cz - vše pro bydlení, dům a byt • Zobrazit téma - Videli jste vcera novy magazin na CT1 "Přes nový práh"?
Přes nový práh: 14. 6. 2007 — iVysílání — Česká televize
Přes nový práh 2: Dostupné bydlení v metropoli — iVysílání — Česká televize
NA RADOSTI, rezidenční projekt | REAL-CITY
10 pres novy prah 2 - YouTube
Přes nový práh do nového života
Real TV - Vývoj nových televizních a rozhlasových formátů a produkční společnost
Pavel Milan Černý - Czech Republic | LinkedIn

Kolik vás vyšla rekonstrunkce koupelny v paneláku? - Diskuse - eMimino.cz

Kolik vás vyšla rekonstrunkce koupelny v paneláku? - Diskuse - eMimino.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu První příspěvek v tématu Emimi Kelišová Příspěvků: 6508 29.11. 10 11:12 Kolik vás vyšla rekonstrunkce koupelny v paneláku? Chtěli bychom vyměnit umakart za zděné jádro, obkladačky, možná trochu zvětšit, výměna WC, umyvadla a vany. Máme zvlášť WC a zvlášt koupelnu musí se obcházet celý byt (chodba, kuchyň a pak koupelna, když se jde z WC), což není moc vyhovující, ale s tím asi nic jiného dělat nelze, koupelna je dost malá, nevím teď ani odhadem m2, ale půlku zabírá vana (klasický rozměr), čtvrtku umyvadlo s pračkou a pak je malý zbytek „volného prostoru“.. jsem zvědavá, do jaké částky bychom se vůbec vešli, zatím jsme si to moc nezjišťovali, je jasný, že cena bude vyšší pokud si na to komplet pozveme firmu a nižší pokud uděláme něco svépomocí – i když nevím, do jaké míry to půjde, takže spíš počítám s variantou najmutí firmy (je někdo, kdo udělal něco sám?) . No s cenou bychom se chtěli vejít do 100 tis. Tak snad to není nereálný… Napsat příspěvek Stránka: 1 2 Další » Reakce: Sluníčko1005 Zasloužilá kecalka Příspěvků: 978 29.11. 10 11:24 Ahojky. My dělali přesně tu popisovanou rekonstrukci letos v bytě 2+1 v paneláku. Sehnat pasující vanu atd.
Kategorie: přestavba koupelny v paneláku

index

index

Dovolujeme si Vám nabídnout profesionální překladatelské služby z a do jazyka anglického. Od 1. ledna 1998 jsme rozšířili naše služby a nyní jsme k dispozici nepřetržitě 24 hodin denně, abychom vyhověli zákazníkům, kteří tuto službu požadují ke zviditelnění svých služeb a výrobků na Internetu a přejí si být v nepřetržitém kontaktu se svými zahraničními partnery. Všem zákazníkům nabízíme velmi výhodné cenové relace a kvalitní služby. Neúčtujeme expresní, rychlostní ani jiné příplatky. Cenový odhad vyhotovíme zdarma obratem. Nejsme plátci DPH. Specializujeme se na obchodní, firemní i soukromou korespondenci, manuály, příručky, etikety, menu, reklamy, smlouvy, životopisy, podklady pro přednášky, školící materiály a překlady internetových stránek. Máme také velmi dobré zkušenosti v oblasti knižních překladů a 20 let praxe na západním pobřeží USA a v Mexiku. Od roku 1996 působíme i v České republice. Faxy a e-maily překládáme ihned a obratem zasíláme zpět.
Kategorie: překlady on line

Pryč s chemií. Chci zpět svoji přírodní barvu vlasů - Slečna.info

Pryč s chemií. Chci zpět svoji přírodní barvu vlasů - Slečna.info

Témata: barvení-vlasů, účesy, vlasy I 7 465 přečtení Pryč s chemií. Chci zpět svoji přírodní barvu vlasů Autorka: Eliška R. Neustále experimentujeme s barvami a melíry nebo si u kadeřnice už tak dlouho poroučíme jednu a tu samou barvu pořád dokola, že už ani nevíme, jak vlastně vypadá naše přirozená barva vlasů. Rozhodla ses skoncovat s  barvením a vrátit se k přírodě? Slečna má pro tebe několik rad a tipů. Návrat k původní barvě vlasů není vůbec jednoduchý – a hlavně vyžaduje dostatek trpělivosti. Většinou nás odradí už jen představa, že budeme rok chodit se zplihlou dvoubarevnou hrůzou na hlavě. Když na to ale půjdeš chytře, můžeš tento krajní případ obejít. Opravdu TO chci? Pokud si barvíš vlasy už několik let, možná už ani nevíš, jak tvá přirozená barva vypadá.
Kategorie: přírodní barva na vlasy

Překlady textů písní :: Překlad-Korektura.cz - vaše správné rozhodnutí

Překlady textů písní :: Překlad-Korektura.cz - vaše správné rozhodnutí

Úvodní stránka > Překlady textů písní Překlady textů písní 14.06. 2011 14:47 Překlady a písničky? Angličtina vládne písni Každý den se na nás valí z rádií tuny písniček. Samozřejmě zaleží na druhu rádia, ale bohužel nebo bohudík pochází naprostá většina těchto písní z angloamerického prostředí. A pokud náhodou interpret není rodilým Angličanem, resp. Američanem, stejně zpívá svůj text anglicky, protože jinak by asi jen tak globálně neuspěl, napadá mě například Nelly Furtado, Shakira, David Guetta. Překlady z angličtiny vedou Je až neuvěřitelné, že právě angličtina je jazykem, který našemu sluchu naprosto vyhovuje a je pro nás tak zpěvně krásná. A je zcela jedno, jestli nám je 15 nebo 60 let, není to v žádném případě záležitost jedné generace. Textům často vůbec nerozumíme, přesto je pro nás anglická písnička hezká, moderní, cool, sexy. Do této chvíle mi není racionálně jasné „proč“, proč tak zásadně vedou anglické texty.
Kategorie: překlady anglických písňí

archiweb.cz - Rekonstrukce stodoly vestavba rodinného domu

archiweb.cz - Rekonstrukce stodoly vestavba rodinného domu

Administrativní budovy Ateliéry Bytové domy Divadla, Kina Dočasné stavby Dopravní a inženýrské stavby Hotely Interiér Knihovny, Mediatéky Koncertní síně, Opery Kulturní centra Mrakodrapy Muzea, Galerie Obchody, Obchodní domy Peněžnictví Pošty a telekomunikace Rekonstrukce Restaurace a kavárny Rodinné domy Sakrální stavby Soudy a věznice Společenské organizace Sport a rekreace Školství a vzdělávání Technické budovy Urbanismus Veřejná správa Věda a výzkum Virtuální architektura Výroba a podnikání Výstavnictví Zahradní architektura Zastupitelské úřady Zdravotnictví a sociální Zemědělství Další stavby v kategorii.. Skalice Dom zlomu, Banská Bystrica Flag House, Fahndorf Rodinný dům II, Střekov Villa Las Rozas, Madrid Concrete House II, Madrid Rodinný dům, Opava RD v Letech u Dobřichovic Rodinný dům, Bílovice nad S. Dům na Lazech II. , Zlín Rezidence Zlín-Příluky House in Jigozen, Japan Rodinný dům v Krkonoších H House, Maastricht Dům ve Strašnicích, Praha Rodinný dům, Všechovice Dům SODAE, Amstelveen RD Domesi, Klánovice Dům K³, Hörbranz Hunsett Mill, Stalham Rodinný dům, Říčany LOU, Wienerwald Letní dům na Mallorce Rekonstrukce vilky, Horní Počernice Passive House, Bessancourt Rodinný dům, Slapy Rodinný dům, Klánovice Dům Kumagai, Sapporo Malý dům s výhledem 2008 Rodinný dům, Brandýs n. L. Dom K, Tisovec Rodinný dům Praha 9 Folded House, Vienna woods Rodinný dům, Horní Lánov Dům Bohermore, Irsko Vila 1, Holandsko Garden house, Södermanland Rodinný dům, střední Čechy Ekologický RD, Senec Dům GSC, kanton Curych Obytný soubor na Musilech Rodinný dům, Černošice Obytný soubor Na Krutci, Praha Soubor „Na Lhotách“, Kunratice Rodinný dům, Budyně nad Ohří Rodinný dům, Praha-Libuš Vila na kopci, D. Dobrouč Rodinný dům u Prahy Dům 2050, Nové Město n. M. Liaporbetonové domy, Brno Vila v Nespekách Rodinný dům, Jablonné n. O. Vila, Náměšť nad Oslavou Novostavba rodinného domu v k. ú. Stará Bělá Rodinný dům „Pod Ořechem“, Praha Rodinný dům Družec Vila ve Staré Bělé Rekonstrukce rodinného domu v Novém Boru Dům na Maytree, Irsko Dům, Grangegorman, Dublin House D, Ljubljana Rodinný dům, Zdiby Rodinný dům, Křeslice Dům R, Ribčev Laz Dupli Casa, Ludwigsburg House K Rodinný dům, Hronov–Příčnice Stodola - rekonverze, Výžerky Pontoporia House, Mar del Sud House 147 Somosaguas, Madrid Víkendový dům Čeřeniště - dostavba Vila, Petřkovice u Ostravy Rodinný dům, Zlín-Prštné Obnova domu, Zádveřice Vila Všenory Vila u Brna Rodinný dům, Opava-Jaktař Rodinný dům Domesi – Zlatá I. Čechy Rodinná vila, Praha-Západ Rodinný dům, Opava Yakisugi House, Nagano Restaurace Silencio, Praha Rodinný dům na Velké Skále La Maison Tropicale Dřevěný dům Dům HB, Pirniče Hrdlicka House, Sydney Casa Kike Casa X „OUTrial house“ Vila u jezera Rodinný dům, Říčany Rodinný dvojdům, Zadní Třebaň Rodinný dům, Černožice Dům Presenhuber, Vnà Rostoucí RD v Újezdě n.
Kategorie: přestavba stodoly

Kategorie: