lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5016
Čeká na schválení: 219
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stopky » prispevek na bydleni

Nejnovější v kategorii stopky:


Magnetron - Wikipedie

Magnetron - Wikipedie

Na katodu je přiváděno žhavicí napětí řádově několik voltů (3V), zatímco na anodu magnetronu napětí v řádu kilovoltů (3200 V). Dalšími důležitými součástkami, bez kterých by magnetron nebyl schopen funkce, jsou vysokonapěťová dioda, vysokonapěťový transformátor a vysokonapěťový kondenzátor. Žhavicí katoda emituje elektrony, které jsou přitahovány směrem k anodě, ale silné magnetické pole mění jejich dráhu na kruhovou. Proud elektronů indukuje v resonačních komorách vysokofrekvenční kmity, které jsou odváděny vlnovodem. Magnetron dosahuje poměrně velké účinnosti (kolem 65%), frekvence generovaných kmitů však není příliš přesná. Pro generování vysokofrekvenčních kmitů s přesnou frekvencí se používá klystron, jehož účinnost je však asi poloviční. Historie Oscilace magnetronu jako první pozoroval a popsal již ve 20. letech Augustin Žáček, profesor Univerzity Karlovy, první jednoduché dvoupólové magnetrony však byly vyrobeny Albertem Hullem ve firmě General Electric roku 1920. Vývoji pomohli Britové v druhé světové válce díky vynálezu radaru. V roce 1940 se Johnu Randallovi a dr.
Kategorie: princip mikrovlnné troubySeznam zdrojů na téma prispevek na bydleni:


Kalousek zdaní vojákům příspěvky na bydlení, armáda je zčásti nahradí - iDNES.cz
Příspěvek na bydlení - VÝPLATA.cz
Příspěvek na bydlení - aktualizace leden 2011 | CPI BYTY, a.s.
Příspěvek na bydlení
Příspěvek na bydlení - Diskuse - eMimino.cz
Příspěvek na bydlení vzrostl až o 2 tis. Kč, kdo má nárok
Příspěvek na bydlení je letos vyšší - iDNES.cz
Příspěvek na bydlení - www.spolcest.cz
Snižování příspěvku na bydlení! • Armáda ČR - aktuality, kauzy, novinky • Armyforum
Příspěvek na bydlení - Peníze.cz
Příspěvek na bydlení – počítání 10-ti leté lhůty » Vozíčkář
PŘÍSPĚVEK NA BYDLENÍ | bydlení | poradna práva
Příspěvek na bydlení se od příštího roku zvýší – Novinky.cz
Výpočet příspěvku na bydlení - Finance.cz
Fórum - příspěvek na bydlení co všechno je potřeba doložit? - BABY-CAFE.CZ
Příspěvek na bydlení se od příštího roku zvýší | NICM
I když se škrtá, příspěvek na bydlení je letos vyšší - iDNES.cz
Phorum :: Sociální poradna :: prispevek na bydleni
Příspěvek na bydlení: Jak ho získat | Pro ženy | Blesk.cz
Příspěvek na bydlení bude v roce 2012 vyšší - Finance.cz

přístřešky na auto - Hyperzboží.cz

přístřešky na auto - Hyperzboží.cz

Hyperzboží. cz > Zboží > Hledání: přístřešky na auto Audio Bílé zboží Telefony Foto Počítače Gps TV a Video Sport Kancelář Krása a zdraví Auto-moto Potraviny Oblečení a obuv Chovatelství Hudba a knihy Dům, byt a zahrada Hračky a hry Dětské zboží Zážitky a relax Volný čas Erotické zboží přístřešky na auto
Kategorie: pristresky na auto

Návod na přípravu Mojita Bacardi s barmanem (video) :: Mojito

Návod na přípravu Mojita Bacardi s barmanem (video) :: Mojito

06.11. 2008 13:51 Návod na přípravu Mojita Bacardi s barmanem (video) Štítky : návody | recepty | videa
Kategorie: příprava mojita

PŘÍLEŽITOSTNÁ PRÁCE - Řádková inzerce zdarma - Denik.cz

PŘÍLEŽITOSTNÁ PRÁCE - Řádková inzerce zdarma - Denik.cz

Deník.cz E-paper Předplatné deníku Úvodní strana Vložit inzerát Přihlášení Počet vyhledaných inzerátů Nalezeno: 243 PŘÍLEŽITOSTNÁ PRÁCE příležitostná práce Manuální práce - přivýdělek. Sháníte manuální práci, přivýdělek na víkend za pár šupů, nebo radši práci nadstandardně placenou kde výše výdělku nezáleží na Vaší zručnosti a fyzických schopnostech? Nechte za sebe pracovat výpočetní techniku, Internet a věnujte se své rodině. www. pracovni-nabidka.cz/manualni-prace Více informací příležitostná práce Manuální práce - přivýdělek. Sháníte manuální práci, přivýdělek na víkend za pár šupů, nebo radši práci nadstandardně placenou kde výše výdělku nezáleží na Vaší zručnosti a fyzických schopnostech? Nechte za sebe pracovat výpočetní techniku, Internet a věnujte se své rodině. www. pracovni-nabidka.cz/manualni-prace Více informací příležitostná práce Kompletace propisek,obálek z domu SMS (město... Kompletace propisek,obálek z domu SMS (město+psč)T. 777400078 Více informací « Předchozí 1 … 7 … 13 … 19 … 22 23 24 25 Další » Rubriky Úvodní strana > Zaměstnání zaměstnání příležitostná práce vzdělání a kurzy Vyberte inzeráty podle regionu Třídění inzerátů
Kategorie: příležitostná práce

On-line jazykové překlady - Česká republika - Firmy.cz

On-line jazykové překlady - Česká republika - Firmy.cz

Lucie Butcher - theBESTtranslation Poskytujeme překlady, tlumočení, korektury rodilým mluvčím, přepis textu, ověřené (soudní) překlady a další jazykové služby. Zajistíme grafické zpracování a tlumočnickou techniku. Překládáme a tlumočíme do 41 světových jazyků a jejich kombinací. www.
Kategorie: překladač textu on line

Týdeník prostějovska - Dopis čtenáře Týdeníku Prostějovska: Budova Prioru v lesklém hábitu?

Týdeník prostějovska - Dopis čtenáře Týdeníku Prostějovska: Budova Prioru v lesklém hábitu?

Úvodní stránka > Publicistika > Napsali jste nám > Dopis čtenáře Týdeníku Prostějovska:... Dopis čtenáře Týdeníku Prostějovska: Budova Prioru v lesklém hábitu? Pátek, 16. prosinec 2011 V místě Prioru bude už brzy stát malá Vaňkovka Za vlády NDR byla přímo v sousedství chrámu sv. Mikuláše v centru německého města Postupim postavena rozsáhlá komerční budova v duchu socialistického realizmu. Doslova a do písmene obdoba prostějovského centra - tady taky v té době vyrostla vedle historické dominantní budovy města - chrámu Povýšení sv. kříže - komerční budova v duchu socialistického realizmu - obchodní dům Prior. Postupim versus Prostějov Před několika roky si vynutili občané Postupimi na městském zastupitelství navrátit centrum města do původní podoby. Jedním z požadavků byla demolice komerčního centra v sousedství chrámu sv. Mikuláše. Občané založili iniciativně finanční sbírku, kterýžto počin nešlo přejít a ani ututlat, městští zastupitelé pak neměli na vybranou nic jiného, než se k ideji připojit jako jejich skuteční podřízení, a dnes se už buduje.
Kategorie: prior prostějov

Kategorie: