lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14954
Čeká na schválení: 90
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stopky » překladač vět do mobilu

Nejnovější v kategorii stopky:


Síla webu (www.prerovskenoviny.eu) - SEO Servis

Síla webu (www.prerovskenoviny.eu) - SEO Servis

Přerov - Info region & Přerovské noviny. Informační server okresu Přerov. Zde naleznete veškeré důležité informace z regionu Přerov, Hranice na Moravě, Lipník nad Bečvou, Kojetín a přilehlých obcí. Přehled firem, služeb, slevy, výprodeje a nabídky práce na okrese Přerov. Soukromá inzerce, informace o kulturních a sportovních akcích na okrese Přerov.
Kategorie: přerovské novinySeznam zdrojů na téma překladač vět do mobilu:


PC Translator - slovník a překladač
KeepInHead Mobile Free 2.0.0 download - Slunečnice.cz (programy pro PDA a mobily)
Stáhnout Mobil Překladatel anglicko-německo-anglický, Angličtina, italština, angličtina & Angličtina, španělština, angličtina | V aplikaci telefonu - Hry, Strach, Návod je Aplicatii
Hujer (filmová postava) - Wikipedie
Info o Google překladači | Prekladac.eu
MorseUtil | ce4you.cz
Microtran 98 download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Google překladač vět download
Německý slovník do mobilu | Poradte.cz
překladač vět do němčiny - vyhledávání eDownload.cz
Keepinhead Kartičky PC Java - pro Mobilní telefony 1.6.4 download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Androidy už umí on-line překlad hlasové konverzace z a do češtiny - iDNES.cz
Landi Angliиtina 11 - stшednм pokroиilн
Překladatel z mobilu — PORT — Česká televize
Angličtina v mobilu: zábavně a interaktivně Portáljazyků.cz - informační portál o jazykovém vzdělávání
Překladače textů zdarma - Tlumočení-Překlady.cz
Překladače a slovníky - Download freeware a shareware zdarma (ICQ, Skype, Windows Media Player, kodeky atd...) - DWN.cz
překladač do mobilu — SWMag.cz
motorulan.info: line > překladatel vět
Angličtina na portálu Jazyky-online.info

Ženy a premenstruační syndrom

Ženy a premenstruační syndrom

Ženy a premenstruační syndrom Článek publikován 21:44, 23. 02. 2010, 85x přečteno Zdroj: Prodamy.cz via RSS RSSportal.cz (789) - Zdroj: www. prodamy. czPremenstruační syndrom neboli ve zkratce PMS je v dnešní době velmi častým problémem žen. Může začít již patnáct až osm dní před plánovanou menstruací a vyznačuje se výkyvy nálad, plačtivostí, citlivostí prsů, břicha, depresemi, obrovskou chutí na jídlo, bolestmi hlavy nebo celkovou skleslostí. - Zajímavý je tento fakt, některé ženy těmito příznaky netrpí vůbec a jiné ho pociťují velmi intenzivně. Výzkumy potvrzují, že je PMS spojen s nerovnováhou hormonů, především progesteronu a estrogenu. Hladiny těchto hormonů můžou těsně před cyklem stoupnout a zase prudce klesnout a tyto změny následně narušují hladinu serotoninu, což je chemická látka ovlivňující náladu. VÝŽIVA JE ZÁKLADKaždá žena by si měla hlídat svůj jídelníček. - Měl by obsahovat spoustu zeleniny, ovoce, obilovin, luštěnin, různých semínek a oříšků. Velmi důležitý je pravidelný přísun vitamínů A, E, C a skupiny B.
Kategorie: premenstruačni syndrom a jeho přiznaky

Prestavba bytového jadra | UROBSISAM.sk

Prestavba bytového jadra | UROBSISAM.sk

Najvýznamnejší zásah do bytu si jednoznačne vyžaduje renovácia bytového jadra. Práve náročnosť a rozsah stavebných úprav, ktoré sú spojené s prestavbou bytového jadra, vlastne určujú jeho prvoradosť. V prípade, že sa chystáte do celkovej rekonštrukcie bytu, musíte jednoznačne začať práve tu. Len pre úplnosť informácií treba uviesť, že takýto rozsah stavebných úprav, akým prestavba bytového jadra určite je, musíme najprv odsúhlasiť s majiteľom, respektíve so správcom objektu, a následne ohlásiť príslušnému stavebnému oddeleniu na miestnom (prípadne mestskom) úrade. Dobre známe umakartové jadrá vo svojej dobe jednoznačne splnili svoju úlohu. Bolo to rýchle, lacné a z hľadiska montáže veľmi efektívne riešenie. Dnešný pohľad na sociálne zariadenia v bytoch je už diametrálne odlišný a preto tomu treba prispôsobiť nielen voľbu materiálov, ale vlastne celý systém v závislosti od toho, čo od týchto priestorov z hľadiska užívania očakávame. Kam s ňou alebo Spolu či oddelene Veľmi dôležité je hneď na začiatku si dobre premyslieť, či zachováte pôvodnú dispozíciu bytového jadra, alebo pristúpite k jej zásadným zmenám. Od tohto rozhodnutia sa potom odvíja aj celková náročnosť rekonštrukcie, a teda aj náklady s tým spojené. Pri zachovaní pôvodnej dispozície získate takmer vždy pár centimetrov, ktoré pôvodne zaberala konštrukcia bytového jadra aj na stranách, kde je plná panelová stena.
Kategorie: prestavba bytoveho jadra

Použití aplikace Excel 2007 a dřívějších verzí aplikace Excel - Excel - Office.com

Použití aplikace Excel 2007 a dřívějších verzí aplikace Excel - Excel - Office.com

Práce v režimu kompatibility v aplikaci Excel 2007 Otevřete-li v aplikaci Excel 2007 sešit vytvořený v předchozí verzi, bude automaticky otevřen v režimu kompatibility a v záhlaví (Záhlaví: Řádek na horním okraji okna, dialogového okna nebo panelu nástrojů, kde je zobrazen název dokumentu, programu nebo panelu nástrojů) aplikace Excel bude vedle jeho názvu uvedeno v hranatých závorkách Režim kompatibility. V režimu kompatibility nejsou při otevření sešitu k dispozici žádné nové nebo vylepšené funkce aplikace Excel 2007, aby při otevření sešitu v dřívější verzi aplikace Excel nedošlo ke ztrátě dat a přesnosti. Sešit také není uložen v aktuálním formátu založeném na jazyku XML (XLSX), ale v binárním formátu souboru aplikace Excel 97-2003 (XLS), který lze v dřívějších verzích aplikace Excel snadno otevřít. Na rozdíl od jiných aplikací sady Microsoft Office 2007, například aplikace Microsoft Office Word 2007 nelze režim kompatibility v aplikaci Excel ručně zapnout a při práci se sešitem v režimu kompatibility nelze použít žádnou novou funkci. Pokud již nechcete pracovat v režimu kompatibility, můžete provést převod sešitu na aktuální formát souboru. Další informace naleznete v části Převod sešitu na formát souboru aplikace Excel 2007. Začátek stránky Použití převaděčů souborů v dřívějších verzích aplikace Excel při otevření sešitu aplikace Excel 2007 Na webu služby Microsoft Office Online jsou k dispozici určité aktualizace a převaděče souborů, pomocí kterých lze otevřít sešit aplikace Excel 2007 v dřívějších verzích aplikace Excel (Excel 97-2003). Pokud jste tyto aktualizace a převaděče dosud nenainstalovali, budete k tomu při otevření sešitu aplikace Excel 2007 pravděpodobně vyzváni. Po instalaci aktualizací a převaděčů lze všechny sešity aplikace Excel 2007 otevřít a můžete je upravovat a ukládat, aniž by bylo nutné upgradovat používanou verzi aplikace Excel na aplikaci Excel 2007. Funkce a formátování charakteristické pro aplikaci Excel 2007 pravděpodobně nebudou v dřívější verzi aplikace Excel zobrazeny, ale budou k dispozici, jestliže sešit uložíte a znovu otevřete v aplikaci Excel 2007.
Kategorie: převod xlsx

Přepravky pro kočky - obchod SpokojenyPes.cz

Přepravky pro kočky - obchod SpokojenyPes.cz

Přepravka Cat It Design Cabrio bílo - šedá Masivní plastová přepravka s pohodlným vrchním otevíráním. Velikost: 51 x 33 x 3...
Kategorie: přepravka pro kočku

Opera česky • Zobrazit téma - Překladač stránek

Opera česky • Zobrazit téma - Překladač stránek

Bohuzel, vybrat se uz neda. Ten prvni odkaz je uz smazan, byl to doplnek Translatore a byl skvely. Pouzival jsem ho na preklad WEB stranek, i na preklad WEB stranek pod SSL a splnoval me pozadavky. Neni nahodou neco podobneho? Ten druhy mi nevyhovuje, funguje jako Google prekladac.
Kategorie: prekladac stranek

Kategorie: