lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3231
Čeká na schválení: 143
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stopky » příslušenství k malotraktorům

Nejnovější v kategorii stopky:


MUDr. Jiří Pešina - lékař, moderátor, publicista - Preventivní prohlídka u praktického lékaře

MUDr. Jiří Pešina - lékař, moderátor, publicista - Preventivní prohlídka u praktického lékaře

ZDE Preventivní prohlídka u praktického lékaře Fotogalerie Preventivní prohlídka u praktického lékaře Preventivní prohlídka u praktického lékaře by se měla provádět vždy jednou za dva roky, zpravidla po uplynutí 23 měsíců po provedení poslední preventivní prohlídky. Co je jejím obsahem a jak by měla správně probíhat? V úvodu preventivní prohlídky by si měl lékař s pacientem popovídat a doplnit anamnézu, včetně sociální, se zaměřením na změny, rizikové faktory a profesní rizika. V rodinné anamnéze se lékař ptá zejména na výskyt srdečně-cévních onemocnění, vysokého krevního, cukrovky, poruch metabolizmu tuků a nádorových onemocnění a na výskyt závislostí rodině. Následuje kontrola očkování proti tetanu, změření krevního tlaku, zjištění výškově-hmotnostního poměru a kompletní fyzikální vyšetření. Lékař se dívá se na jazyk, do hrdla, pohmatem vyšetří štítnou žlázu a hlavní skupiny uzlin. Poklepem a poslechem vyšetřuje srdce a plíce, prohmatá břicho, zjišťuje bolestivost v oblasti ledvin, stav žil a tepen na dolních končetinách, orientačně vyšetří sluch a zrak. Od 40. roku věku se provádí vyšetření EKG ve čtyřletých intervalech. Součástí preventivní prohlídky je onkologická prevence, včetně vyšetření kůže, vyšetření konečníku a zhodnocení onkologických rizik. Obsahem laboratorního vyšetření je orientační chemické vyšetření moče při každé prohlídce, vyšetření plasmatického cholesterolu celkového a plasmatických lipoproteinů včetně triacylglycerolů v 18 letech a dále ve 30, 40, 50 a 60 letech věku a vyšetření glykemie v 18 letech a od 40 let věku ve dvouletých intervalech.
Kategorie: preventivní prohlídky u lékařeSeznam zdrojů na téma příslušenství k malotraktorům:


Nový dům za 510.000Kč. Příslušenství. Malotraktory. Kabina. Čelní hydraulika.
Ceník malotraktorů a příslušenství - AGROSERVIS Pavel Šálek - výroba a prodej | agroservispv.cz
Malotraktory. Příslušenství.
Malotraktory - Malotraktor Kubota, Iseki, Yanmar, Mitsubishi | RVR - agro a.s.
Náhradní díly - Ladislav Houser - Malotraktory
Příslušenství k malotraktorům a traktorům - www.malyhospodar.cz
Sedlec (Praha - východ) - Nákup komunálního malotraktoru + příslušenství
Příslušenství k zahradním traktorům | Mountfield
příslušenství malotraktorů | Zend s.r.o. - zahradní a farmářská technika
ZTS - Jindřichův Hradec s.r.o., Jiří Kupka - Prodej a servis zemních strojů
Příslušenství k malotraktorům (TZ-4K-14) | i-Bazar.cz
Malotraktory > Příslušenství | Jan Mikuláštík
Malotraktory příslušenství - DrdaStroje.cz
RML-shop.cz - Malotraktory a příslušenství
Traktory a malotraktory ze Sedlčan
Příslušenství k malotraktorům (TZ-4K-14) - Šumperk, inzerce, prodám
Malotraktory, peletovací lisy Macák
Prodej malé zemědělské techniky - Česká republika - Firmy.cz
PЕ™Г­sluЕЎenstvГ­ k malotraktorЕЇm (TZ-4K-14) - Agrobazar
Agrowest | Příslušenství k malotraktorům

www.telefonlarhrv.info: previsle balkonove rostliny

www.telefonlarhrv.info: previsle balkonove rostliny

Převislé balkonové rostliny, letničky | Zahradní centrum Kývala Valašské Meziříčí úvodní strana » Katalog rostlin » Balkonové rostliny Převislé balkonové rostliny, letničky Letničky již v prodeji - voskovky, tagetes, cineraria, begonie atd...   Od března do konce léta nabízíme v našem skleníku široký sortiment balkonových a záhonových rostlin. http://www.zahradnictvikyvala.cz
Kategorie: previsle balkonove rostliny

Slovníky Langsoft-portugalština,holandština,polština,maďarština,latina,slovenština,PC Translator 6 jazyků

Slovníky Langsoft-portugalština,holandština,polština,maďarština,latina,slovenština,PC Translator 6 jazyků

Text, který do překladače napíšete nebo vložíte schránkou z libovolného jiného editoru ( MS Word, T602 i PDF prohlížeč), může být překládán zcela automaticky nebo po větách s možností výběru náhradních významů ve středním okně. Do dolního okna se překlad automaticky ukládá. Výsledný překlad pak může být přímo vytištěn nebo dále zpracován v libovolném jiném editoru. Nová verze byla doplněna o korektor pravopisu (spellchecker) pro češtinu i všechny dodávané cizí jazyky. Kromě plně automatického překladu umožňuje PC Translator i interaktivní překlad. Přímo zobrazuje i další možnosti překladu a umožňuje do překladu aktivně vstupovat. Například pouhým kliknutím myší ve středním okně můžete vybírat další významy, nejlépe odpovídající dané situaci nebo charakteru textu, pomocí myši upravit slovosled apod. Propracované funkční vlastnosti překladače a slovníku a výjimečný rozsah všeobecné i odborné slovní zásoby, dělají z programu PC Translator ten nejlepší prostředek pro podporu překladu textů, a to i pro uživatele s minimální znalostí jazyka. Překladač internetových stránek provádí rychlý automatický překlad www-stránek. Přeloženou stránku zobrazí v češtině při plném zachování jejího grafického vzhledu.
Kategorie: překladač latina

Práce, zaměstnání - kadernice, Praha, inzerce

Práce, zaměstnání - kadernice, Praha, inzerce

Kadeřnice hledá práci včera 15:24 - Ost. zaměstnání | Kadeřnice hledá práci na HPP, kdekoli v Praze, s dobrou dopravní dostupností. Kontakt: feox@email.cz, 776 570 107.... 45x Cena: ? Praha Kadeřnice Zvýraznit / topovat Vložit do schránky Chybná kategorie Nevhodný inzerát Kadeřník/ce 29.12. 2011 - Služby | Kadeřnický salon Praha 6 přijme vyučené mladé kadeřnice/íky možno i s malou praxí za velmi dobrých finančních podmínek. Naši podmínkou je časová nezávislost a bydliště v blízkosti Prahy 6. Své život... 357x Cena: ? Praha 6 Dagmar Švarcová Zvýraznit / topovat Vložit do schránky Chybná kategorie Nevhodný inzerát Kadeřník/ce 29.12.
Kategorie: přijmu kadeřnici praha

Přepravky pro kočky | Vše o kočičkách

Přepravky pro kočky | Vše o kočičkách

na Blog.cz NEW Hlasování o nej zvířecí blog Zde Přepravky pro kočky 4. dubna 2010 v 22:22 | B@rushk@ | *VÝROBKY PRO KOČKY* Přepravky pro kočky Potřebujete-li cestovat i se svým miláčkem, rozhodně ho nemůžete s sebou vzít jen tak. Není to pro něj bezpečné, a pokud cestujete hromadnou dopravou, tak by Vám to ani nebylo povoleno. Z tohoto důvodu nabízíme široký výběr přepravek pro kočky. Přepravky pro kočky jsou vyrobeny z tvrdého plastu, takže nehrozí, že by se Vaší kočičce cokoliv stalo. V sortimentu našeho obchodu najdete přepravky pro kočky různých velikostí od těch nejmenších, až po ty opravdu velké. Ať již potřebujete s kočičkou k veterináři, chcete si ji vzít s sebou například do práce, či ji rovnou berete na dovolenou, protože doma by se o ni neměl kdo postarat, přepravky pro kočky Vám významně ulehčí Vaše trápení a Vašemu miláčkovi poskytnou dostatečné bezpečí. Můžete si vybrat z několika druhů přepravek pro kočky v různých barevných provedeních a různých variací. Některé přepravky pro kočky nabízejí kromě klasické otvírací mřížky otevírání i svrchu, což výrazně usnadní manipulaci s Vaším miláčkem. Díky přepravkám pro kočky se zkrátka o svého mazlíčka nemusíte vůbec obávat.
Kategorie: přepravka pro kočku

cokoladove fondue - Nejlepší Ceny.cz

cokoladove fondue - Nejlepší Ceny.cz

Nejlepší ceny > Téma cokoladove fondue Cokoladove fondue Guzzanti FC 225 * Elegantní řada exkluzivních přístrojů v RETRO provedení * Ideální společník pro odpolední svačiny s dětmi * Příprava čokoládových figurek * Možnost ovocného fondue *... TESCOMA Čokoládové fondue GUSTITO, pro 4 osoby Elegantní souprava vynikající pro přípravu čokoládového fondue. Vyrobeno z prvotřídního žáruvzdorného porcelánu, vidličky z kvalitní nerezavějící oceli a odolného plastu. Vhodné... KELA Fondue čokoládové 7 ks KAKAO Sada obsahuje: 1 keramickou misku fondue průměr 11 cm 1 stojánek chromovaný 1 keramický podtácek s držákem čajové svíčky 4 fondue vidličky s plastovým držadlem barva:...
Kategorie: příprava fondue

Kategorie: