lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11119
Čeká na schválení: 214
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stopky » překladač latiny

Nejnovější v kategorii stopky:


Přerost A Švorc - Auto, spol. s.r.o. Prodejce automobilu pro Skoda v 16200 Praha 6

Přerost A Švorc - Auto, spol. s.r.o. Prodejce automobilu pro Skoda v 16200 Praha 6

Prodejce-automobilu.cz :: Spustit :: Skoda :: Přerost A Švorc - Auto, spol. s. r. o. Skoda Prodejce automobilu Přerost A Švorc - Auto, spol. s. r. o.
Kategorie: přerost a švorcSeznam zdrojů na téma překladač latiny:


Preklad do latiny | Poradte.cz
Oldшich Krбlнk (ed.): Legendy pшemyslovskэch Иech
Překlad z nj, aj, latiny | Inzerce | Překlady a překladatelé
Jazykový software.cz : Latina - Výukový software - Výukové a překladové slovníky, překladače a jazykové učebnice.
genealogie.phorum.cz :: Zobrazit téma - Překlad do latiny
Language Shop - Česko-latinský překladač textů a slovník PC Translator V2010 (LAT) + dárek za 1049,-Kč vč. DPH, poštovné a balné zdarma
Tetování - správný překlad z latiny - Diskuze Omlazení.cz
Slovníky - cray.cz
Testy, testíky a cvičení - z latiny, angličtiny, anatomie, chemie, němčiny ...
Překladač světových jazyků-Překladač latiny-Převod měn :: Christianmuzic
Překlad do latiny | Poradte.cz
Dalimilova kronika - paYí~ský zlomek
www.telefonlarhrv.info: překlad z latiny do češtiny
Latinský překlad předložky "K" — Ptejte se knihovny
Překlady Bible - Wikipedie
Vulgata - Wikipedie
Zobrazit téma - Překladač do latiny | livinghistory.cz
Google Translate si poradí i s latinou, zatím to ale skřípe - Živě.cz
UČEBNICE.net - Latina - Latinský jazyk - překladače
Latinský slovník online - latinský překladač

Diskuse: pшevod z doc do docx

Diskuse: pшevod z doc do docx

To samй шe№нm u excelu. Mбm koncovku xls a potшebuji koncovku xlsx. Excel 2010
Kategorie: převod xlsx

První Cool TV - Česká republika televize | TV Online - Dívat se na televizi Live & Volné kanály, které vysílají na internetu

První Cool TV - Česká republika televize | TV Online - Dívat se na televizi Live & Volné kanály, které vysílají na internetu

Se díváte Prima Cool – Czech Republic Sledujte Prima Cool zdarma live tv online. TV Jméno kanálu: První Cool Broadcast země: Czech Republic. Stav: ON-LINE TV stanice Informace: Jak již název napovídá, TV na internetu najdete výběr těch nejlepších televizní produkce přímo, včetně Prima Cool. Více informací o Prima Cool, Programový průvodce a ukazuje, lze nalézt na internetových stránkách Prima Cool. Prima Cool Stream není hostitelem našich stránkách, to je poskytována tv stanice sám. Počkejte, prosím, spojte se vysílat první Cool. Prima Cool kanál může být někdy offline. První Cool Logo: « TV Nova (cz) Prima TV (cz) » Související kanály Strify hudby Publikováno v úterý, 17. května 2011 Se díváte Strify hudby - Česká republika Sledujte Strify Hudba zdarma live tv online. TV kanál... Filmy 1 Publikováno v úterý, 17.
Kategorie: prima cool online vysílání

Podpůrné prostředky hubnutí - SYNAMIN - Ordinace.cz

Podpůrné prostředky hubnutí - SYNAMIN - Ordinace.cz

Podpůrné prostředky hubnutí - SYNAMIN Doplněk potravy k redukci nadváhy _ SYNAMIN obsahuje synefrin, oktopamin, hordenin metoxy tyraminu ? Jsou tyto látky organismu škodlivé ? Jsou přírodní ? Má někdo pozitivní zkušenost s tímto lékem ? Odpovědi katka Nevím, bylo mi řečeno, že látky obsažené v Synaminu jsou přírodní, ale taky to nevím jistě. beru ho něco přes týden a nic teda jako zhubla jsem, ale to je spíš tím, že jsem začala jinak jíst. To funguje. Jím rajčata v podstatě celej den, rýži s kuřecím nebo filetami, brambory, těstoviny, čočku, nízkot. sýry. Snídám obyč. pečivo, ale jinak ho nejím vůbec a úplně jsem vynechala omáčky, knedlíky, uzeniny... sladký a tučný jsem nejedla nikdy.
Kategorie: přírodní prostředky na hubnutí

Masážní přístroje (masážní přístroje proti celulitidě, masážní vaničky...)

Masážní přístroje (masážní přístroje proti celulitidě, masážní vaničky...)

Masážní přístroje Elektro Doma CZ Domácí spotřebiče Masážní přístroje Masážní přístroje jsou vhodné pro domácí péči o Vaše tělo (péče o obličej, péče o nohy atp.) . Mezi masážní přístroje, které je možné si objednat v našem internetovém obchodě, se řadí masážní vaničky, obličejové sauny či masážní přístroje proti celulitidě. Nakupujte masážní přístroje od firem Solac, Ardes, AEG či Severin.
Kategorie: přístroj k masáži nohou

autokola.cz - Kontakty

autokola.cz - Kontakty

NÁVOD NA MONTÁŽ A POUŽÍVÁNÍ PNEUMATIK 1. Před montáží pneumatik je třeba očistit ráfky a zkontrolovat, jestli nejsou poškozeny. 2. Při montáži pneumatiky je třeba vždy vyměnit pryžový ventil. 3. Ráfek a patky pneumatik je před montáží potřeba řádně namazat vhodnou montážní pastou. 4. Nahuštění pneumatiky se provádí bez vnitřní části ventilu tak, aby došlo k bezpečnému usazení patek pneumatiky na ráfek (doporučuje se nahustit na 1,5 násobek provozního tlaku). 5. Usazení pneumatiky se zkontroluje pomocí montážních – středících linek na pneumatice a poté se tlak upraví na provozní hodnoty. 6. Ventilek musí mít vždy čepičku, aby se do ventilu nedostala nečistota a vlhkost. 7. Používání pneumatik musí vždy souhlasit s údaji a pokyny předepsanými výrobcem vozidla pro daný druh provozu. Jedná se zejména o typ pneumatiky, rozměr, huštění, index rychlosti a nosnosti, způsob použití na voze. Dále je třeba respektovat údaje na bočnicích pneumatik, jako je maximální provozní tlak, směr otáčení, vnější a vnitrní stranu pneumatiky, typ pneumatiky – letní, zimní apod.
Kategorie: přesně vrtaná kola

Kategorie: