lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7482
Čeká na schválení: 80
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stopky » premenstruačni syndrom a jeho přiznaky

Nejnovější v kategorii stopky:


Dubňátka 2010: Prezidentský guláš

Dubňátka 2010: Prezidentský guláš

Prezidentský guláš Autor: Janca I. ,Anetka07/07, 30.1. 2010 19:44:12 Suroviny 1kg masa (vepřový - kýta, plec....) • 2 lžičky kari • 1,5 velké cibule • 5 stroužků česneku • 3 lžičky mleté sladké papriky • 3 lžíce (zarovnané) solamylu nebo kukuřičné moučky, škroby co máte doma • opepřit, osolit • 1 masox (smícháme s vodou, kterou guláš zalijeme viz. postup) Postup Maso nakrájíme na kostky, vše smícháme, dáme do pekáče a přidáme 1l vody s masoxem. Přikryjeme alobalem a pečeme bez odkrývání na 250°C cca. 1,5 hod. Záleží na troubě, my na horkovzduch po hodině kontrolujeme. Sůl většinou nedávám ! Po přidání vody s masoxedm ochutnám a vždy je akorát slaný. Přidejte svůj komentář
Kategorie: prezidentský gulášSeznam zdrojů na téma premenstruačni syndrom a jeho přiznaky:


Menstruace - Wikipedie
Premenstruační syndrom - PMS, léčba, příznaky, bezplatná interaktivní poradna
Vyhledat podle nemoci - Premenstruační syndrom - BETA KAROTEN PUPALKA - nefdesanté
Dejte sbohem nepříjemným projevům premenstruačního syndromu a netrapte se zbytečně | Miss Pepper
Doktoronline - Premenstruační syndrom (PMS)
Medicína » Premenstruační syndrom
PMS - Premenstruační syndrom - Aromaterapie
Medopharm s.r.o.
premenstruační-syndrom — Vyhledávání — Vylecit.cz
Gynekologická poradna, Poradna gynekologa MUDr. Jana Šulce - iDNES.cz
Dotazník potvrdí premenstruační syndrom, léčba je možná - FinančníNoviny.cz
Trápí vás premenstruační syndrom?
Premenstruační syndrom - Zdravě.cz
Ženy a premenstruační syndrom
Domácí lékař po internetu - Premenstruační syndrom
Hledám zdraví - Premenstruační syndrom – skutečnost, nebo mýtus?
Premenstruační syndrom - Gynekologie
Klub lupusinek a lupusáků! - Hormony u lupusu - Premenstruační syndrom a SLE
Klinikazdravi.cz - Novinky - Technologie - Premenstruační syndrom
Premenstruaиnн syndrom a jeho pшнznaky, Menstruace, Nбladovost, Deprese, PMS. - premenstruaиnн syndrom - optimalizace PageRank.cz

Vtipy - Magazín ČeskéNoviny.cz

Vtipy - Magazín ČeskéNoviny.cz

Nacházíte se zde: Vtipy Přísná dieta Rozhovor dvou kamarádů: "Manželka teď poslední tři měsíce drží nějakou brutální dietu, lednička pořád prázdná, už mě to moc nebaví." " No, a má aspoň nějaký výsledky?" " Jo, shodila za tu dobu 15 dkg." " No tak aspoň něco, ne?" " No jo, ale já shodil 10 kilo a náš pes umřel hlady!" Starší vtipy
Kategorie: prisna dieta

PC Translator Překladač textů - překladač stránek

PC Translator Překladač textů - překladač stránek

Slovník obsahuje nejen "cizí" ale i české ozvučení. To využijí nejen cizinci, ale i uživatelé, kteří budou vkládat neznámá slovíčka z PC Translatoru do výuky. Nově je možné nechat si nalezený překlad také ihned přečíst. K programu PC Translator nyní získáte i stejnou jazykovou verzi programu Language Teacher zdarma ! A to při nákupu plné i upgrade verze. Základní licenci (dříve jednouživatelskou) lze navíc nyní využívat až na dvou počítačích. Nová verze byla optimalizována i pro Windows 7 a pro nové verze internetových prohlížečů Internet Explorer a Firefox. Na počítačích s vícejádrovými procesory umí tato verze využívat více jader a tak je překlad webových stránek rychlejší. Přepínatelné skiny umožní upravit vzhled programu podle prostředí, ve kterém pracujete (XP, Office 2003, 2007 nebo 2010). Pro profesionální použití je zde i možnost práce s překladovou pamětí a její import a export (v TMX a TXT).
Kategorie: překladač vět do mobilu

Specifikace Logik LPD860E - Heureka.cz

Specifikace Logik LPD860E - Heureka.cz

Popis Logik LPD860E DVD přehrávač přenosný Logik, 8,5 (21cm) LCD displej, přehrává média DVD/CD a formáty MPEG/JPEG, USB vstup, výdrž baterie 2,5hod, čtečka karet (SD/MS/MMC), koaxiální/AV/sluchátkový v Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH. Reklama Kam dál? Ještě jste si nevybrali?
Kategorie: prenosne dvd logik

Příspěvek na bydlení, komu náleží, kalkulačka pro rok 2011

Příspěvek na bydlení, komu náleží, kalkulačka pro rok 2011

Příjmy rozhodné pro nárok na příspěvek na bydlení zahrnují především příjmy ze závislé činnosti, příjmy z podnikání nebo jiné samostatné výdělečné činnosti a dále dávky nemocenského a důchodového zabezpečení a podporu v nezaměstnanosti nebo při rekvalifikaci včetně obdobných příjmů z ciziny. Do rozhodného příjmu se započítávají tzv. " čisté" příjmy, tj. příjmy po odpočtu pojistného na sociální zabezpečení, příspěvku na státní politiku zaměstnanosti, pojistného na veřejné zdravotní pojištění a po odpočtu daně z příjmu, příp. výdajů vynaložených na jejich dosažení, zajištění a udržení podle zákona o daních z příjmů. Od 1. ledna 2008 se do příjmu nezapočítává výživné, které v rozhodném období platila osoba dítěti, se kterým je pro účely stanovení rozhodného příjmu osobou společně posuzovanou. Taxativní výčet rozhodných příjmů je uveden v  § 5 zákona o SSP.
Kategorie: příspěvek na bydlení formulář

SITIL.CZ

SITIL.CZ

O nás | Akční nabídky | Produkty | Ke stažení | Kontakt Profil Společnost Sitil Bohemia, s. r. o. vznikla v roce 2001 a je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze v oddíle C, vložka 84754. Hlavním předmětem činnosti společnosti Sitil Bohemia, s. r. o. je dovoz čistících a ošetřujících prostředků na obuv, kožené zboží, galanterii a sportovní potřeby a velkoobchod. Naše společnost uvedla v roce 2001 na český trh čistící a ošetřující prostředky SITIL, které se prodávají v maloobchodní síti v České republice a na Slovensku. V roce 2005 uvedla na trh novou prémiovou značku SILVER, která je určena zejména do mezinárodních řetězců v ČR, SR, Polsku a Německu. Kromě toho společnost má ve své široké nabídce i doplňkový sortiment určený pro prodejce obuvi, koženého zboží a sportovních potřeb. Veškeré výrobky, které naše společnost dováží na náš trh a uvádí do prodeje jsou opatřeny v souladu s vyhláškou č. 231/2004 Sb. v platném znění bezpečnostním listem zpracovaným Státním zdravotním ústavem v Praze, naše výrobky mají mezinárodní atesty z Výzkumného ústavu v Pirmasensu na voděodolnost (impregnační schopnost) a propustnost vodních par (prodyšnost materiálu).
Kategorie: prior zlín obuv

Kategorie: