lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13007
Čeká na schválení: 333
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stopky » prerovskenoviny eu

Nejnovější v kategorii stopky:


Latinský slovník online - latinský překladač

Latinský slovník online - latinský překladač

Latinský slovník Jeden z největších česko-latinských a latinsko-českých slovníků. Jedná se o slovník latiny, který obsahuje přes 3 937 latinských slov a frází, dále na 7 918 latinských překladů.
Kategorie: překladač latinskýSeznam zdrojů na téma prerovskenoviny eu:


Reality - Doubrava - Info-Karvina.eu
Lidl Hranice | Lokola.cz
Auto-Moto a doprava - Hůry - Info-Budejovice.cz
Auto-Moto a doprava - Horní Moštěnice - Info-Brno.cz
Služby a řemesla pro dům - Bydlení, stavebnictví - Brodek u Přerova - Atlasfirem.info
České Zprávy: Vládnou nám zločinci, kmotři, opravdoví vykořisťovatelé non plus ultra, bez vizí, programů a hlavně bez vůle cokoli měnit, dokud budeme mlčet.
Prerovskenoviny (www.Prerovskenoviny.eu) Review | Pøerov - Pøerovské noviny - www.prerovskenoviny.eu | WebsiteJudge | Website Reviews
Informace o vědě a vzdělání - Informace a zábava - Olomoucký - Info-Ostrava.cz
www.telefonlarhrv.info: prerovskenoviny eu
mu přerov
Prerovskenoviny eu (prerovskénoviny eu), Weby www.prerovskenoviny.eu - eSlova.cz, informace o slovech
Herny a kasina - Cestování, pohostinství - Ostrava-Hrabůvka - Info-Ostrava.cz
Prerovskenoviny.eu: Perov - Perovsk noviny - www.prerovskenoviny.eu

Pшниesek do vlasщ> Atlas-Zboћн.cz

Pшниesek do vlasщ> Atlas-Zboћн.cz

Pшниesek do vlasщ 220.00 CZK Pшниesek do vlasщ rovnэ Cena za 1 kus. 3 barvy: иervenб rщћ..
Kategorie: příčesek do vlasů

Dotazník potvrdí premenstruační syndrom, léčba je možná - FinančníNoviny.cz

Dotazník potvrdí premenstruační syndrom, léčba je možná - FinančníNoviny.cz

"Mnoho žen považuje tyto obtíže za součást ženského údělu, a proto ani nevyhledává odbornou pomoc. Přitom týden obtíží v měsíci představuje tři měsíce za rok a v průběhu reprodukčního života ženy celkem tři až osm let výrazně zhoršené kvality života," uvedla. Vedle příznaků psychických a fyzických bývá součástí syndromu únava, obtížné soustředění, zvýšení chuť k jídlu a přírůstek váhy. Přesné příčiny obtíží nejsou jasné. Předpokládá se, že jde o abnormální odpověď organismu na fyziologické kolísání hormonů u žen na to citlivých. Léčba začíná úpravou životního stylu, pomáhá dostatek spánku, přiměřená fyzická zátěž, úprava stravy s omezením soli, cukru, alkoholu, kofeinu a nikotinu, prospěšná jsou relaxační cvičení jako jóga. Někomu zabírají doplňky stravy a fytoterapie. Svojanovská radí ženám užívat týden až dva před menstruací v dostatečném množství vápník, hořčík, vitamíny B6 a E. Z přírodní léčby pak třezalku či olej z pupalky, i když klinické studie účinky nepotvrdily. Pro ženy, které užívají nebo chtějí začít užívat hormonální antikoncepci, je variantou kombinovaná hormonální antikoncepce, která zamezí nadměrnému zadržování vody v těle.
Kategorie: premenstruačni syndrom a jeho přiznaky

Autoporadna - diskuse k článku

Autoporadna - diskuse k článku

Rubriky Diskusní fórum Autoporadna Plánujete koupit ojetý vůz? Poradíme Vám jak při koupi postupovat a na co si dát pozor. přepis auta Zuzana (neregistrovaný) – 26.1. 2009 13:55 Dobrý den, slyšela jsem, že při prodeji vozidla - přepisu evidence - platí tento poplatek kupující? Je to pravda? Z. Re: přepis auta Martin Seidl (odborný poradce) – 27.1. 2009 17:22 Dobrý den, skutečně poplatek platí kupující a to při zápisu nového majitele na registru vozidel. U nás v autobazaru na tato vozidla poskytujeme slevu až na celou částku. Vždy záleží, jakou emisní normu splňuje daný vůz, informaci lze dohledat ve velkém Technickém průkazu v kolonce EMISE. Nečekejte však, přímo zapsané normy EURO, nýbrž normy EHK a EHS, které musíte s jinými tabulkami porovnat ke zjištění norem EURO. S tímto se můžete obracet na registr vozidel, STK nebo lze dohledat na internetu např.
Kategorie: přepis automobilu ceník

Co týden dal: Přísná dieta - Autonovinky | Autoweb.cz

Co týden dal: Přísná dieta - Autonovinky | Autoweb.cz

Autoweb » Články o autech » Autonovinky 0 komentářů Co týden dal: Přísná dieta Autonovinky, vydáno 25. 02. 2011 v 15:45
Kategorie: prisna dieta

Česká znaková sada + přepínání jazyků klávesnice | Tomíkův blog

Česká znaková sada + přepínání jazyků klávesnice | Tomíkův blog

Domů Česká znaková sada + přepínání jazyků klávesnice Pro Vaše potřeby zařazuji článek o instalace a přepínání jazyků na klávesnici pro konzole a pro prostředí KDE a Gnome. Bude to zaměřeno na většinu distribucí. Proto u některých návodů budu odkazovat na nějaké návody, které budou smysluplně napsány. Poněvadž psaní návodu pro všechny distibuce by bylo na hlavu :-) (K)Ubuntu Velmi kvalitní článek jsem našel na oficiálních stránkách wikiny ubuntu http://wiki.ubuntu.cz Změna klávesnice v konzoli probíhá pomocí klávesy PAUSE / BREAK Nastavení přepínání klávesnice v konzoli: Pokud nelze z nějakého závažného důvodu použít Pravý ALT (Gr), lze přidat klávesnici do souboru, který využívá linux ke spuštění Xorgu. Pokud máte jen jednu klávesnici např. CZ a potřebujete US tak si nyní ukážeme jak na to: 1. Otevřete jakoukoli konzoli buď v KDE (terminál), Gnome nebo se přepneme do konzole Ctrl + Alt + FX (X = 1,2,3,4,..) 2. Pokud jste v konzoli tak se přihlašte nebo se rovnou přihlašte na ROOTa (superuživatele), ale buďte opatrní s těmito právy máte velkou moc, čili některé úpravy mohou vést i k poničení systému ;-) Pro uživatele (K)Ubuntu doporučuji se přihlásit jako obyč user a pak až přijde na lámání chleba tak se přihlásit na SU ;-) 3. zadejte do konzole cd /etc/X11 (Enter) 4. Nyní přijde samotná úprava souboru, kterým se načítají Xka, čili máte vícero možností: - buď si zapnete MC (Midnight Commandera) s rootovskýmy právy - zapnete si svůj oblíbený editor pod konzolí (joe, vim.
Kategorie: přepnutí klávesnice

Kategorie: