lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6935
Čeká na schválení: 212
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stopky » převod cda do mp3

Nejnovější v kategorii stopky:


Písmák.cz | Čočkin: Pokus o volný překlad písně O Fortuna z latiny do češtiny (první píseň ze známého cyklu Carmina Burana)

Písmák.cz | Čočkin: Pokus o volný překlad písně O Fortuna z latiny do češtiny (první píseň ze známého cyklu Carmina Burana)

Průměrný překladatel se ospravedlňuje O tom boji marném tuze dobře vím. Jen jeden tu může být pánem: buď originál nebo rým. Odvolávat se na klady je málo platné: jsou jenom špatné překlady a méně špatné. Christian Morgestern (přeložil Jindřich Flusser) Podprůměrný překladatel se ospravedlňuje: Je to můj PRVNÍ POKUS (to slovo zdůrazňuju) O VOLNÝ (na to slovo kladu důraz) PŘEKLAD (to slovo, bych radši nezdůrazňoval), proto prosím o shovívavost. Latina není zrovna můj rodný jazyk (a koho taky je?) a středověká už vůbec ne, přesto jsem se pokusil o překlad z latinského originálu. Větší důraz než na přesnost překladu, jsem kladl na rým a zvláště v druhé a třetí sloce se velmi vzdaluju od obsahu originálu. Přesto se domnívám, že se mi aspoň do určité míry podařilo zachovat atmosféru a ducha původního díla. Ale to už musíte posoudit Vy, milý čtenáři. Před přečtením doporučuji si sehnat první část Carminy Burany (O Foruna) (například zde: Carmina Burana ), abyste mohli posoudit, jestli se dá můj překlad písně/básně i zpívat.
Kategorie: překlady písní do češtinySeznam zdrojů na téma převod cda do mp3:


Konvertory zvukových formátů - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
CDA Converter Plus - ke stažení zdarma - Stahuj.cz
Převod zvukového CD v Konqueroru - Linux E X P R E S
převod MP3 na CDA | owebu.cz , webhosting , domény , hosting
Konverze mp3 na cda - Živé.sk
CDA Converter Plus 2.0 - Download freeware a shareware zdarma (ICQ, Skype, Windows Media Player, kodeky atd...) - DWN.cz
Download CDA Converter Plus 3.1.2 - Sosej.cz
Převod mp3 do cda v Neru - PC poradna PCP
Převeďte si hudební CD do formátu MP3 - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Převod cda do mp3 - AVmania.cz
Převod CDA do MP3 - Warez.cz
převod MP3 na CDA | owebu.cz , webhosting , domény , hosting
Prevod z mp3 na cda(wma)
Snadný převod hudebních CD do MP3 - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Mp3 do cda - Diskuzní fórum TV Freaku
Převod z mp3 do cda stránka 1 | Forum Motorkáři.cz
CDA Converter Plus - INSTALUJ.cz - programy ke staћenн zdarma
ako dam cele CD do ip • iPhone.cz - fórum
mp3 convert cda - vyhledávání eDownload.cz
Téměř dokonalá archivace MP3 | GpsFreemaps.net - Mapy Garmin Zdarma

Online Německy Česky překlad

Online Německy Česky překlad

Český jazyk neboli čeština je západoslovanský jazyk, příbuzný se slovenštinou, poté polštinou a lužickou srbštinou. Patří mezi slovanské jazyky, do rodiny jazyků indoevropských. Čeština se vyvinula ze západních nářečí praslovanštiny na konci 10 století. Wikipedia: Czech language Aktuální stránka je: Online Německy Česky překlad Změna směru překladu: Česky Německy Překladatel & Slovník - online Česky Německy překlad Viz také: Německy Česky Překladatel Německy Česky Slovník Nemecky Cesky Preklad by SMS Online Translator - Free Download Potřebujete-li dokonalý překlad, kontaktujte překladatelské agentury! Jazyky v tomto seznamu bude přidána brzy. Nechte nám Váš e-mail, Vás budeme informovat o změnách. Sindhi, Tonga, Skoti Gaelic, Marathi, Nepálský, Maori, Latina, Barmský, Amharic, Kannada, Mongol, Gujarati, Bihari, Urijština, Frisian, Javánština, Uzbek, Tamil, Laoská, Syrský, Jorubsky, Bengálský, Occitan, Tatar, Punjabi, Tádžické, Telugu, Inuktitut, Kurdský, Ujgurské, Dhivehi, Breton, Quechua, Malayalam, Sundština, Korsický, Esperanto, Sanskrit, Cejlonský, Cherokee, Lucemburština, Tibetská, Faerských, Kazašský, Khmer, Kyrgyzské, Paštunsky.
Kategorie: preklady online

Proofreading.cz » Latinský slovník on-line a něco málo k tomu

Proofreading.cz » Latinský slovník on-line a něco málo k tomu

Nacházíte se zde: Úvod » O češtině » Zápisník šíleného korektora » Latinský slovník on-line a něco málo k tomu Latinský slovník on-line a něco málo k tomu Publikováno: 1. 9. 2007 v 11.15 | Zařazen do: Ostatní | Autor: Dalibor Behún Stojíte před úkolem vymyslet nějaký šikovný název pro svou firmu nebo produkt a předpokládáte, že byste v latině mohli najít inspiraci? Chcete své kamarády oslnit latinským moudrem? Nebo vás naopak kamarádi častují latinskými rčeními a vy se chcete přesvědčit, zda vám náhodou nenadávají? Latinsko-český a česko-latinský on-line slovník jsem na internetu nějakou dobu hledal bezvýsledně, a většinou jsem tedy používal nejrůznější latinsko-anglické varianty. Nakonec jsem ale ke své hanbě zjistil, že i na českém internetu latinské slovníky jsou a že se prostě jenom musí umět hledat.
Kategorie: překladač latinský

přijmu pedikérku, kadeřnici - Praha 6, nabízím

přijmu pedikérku, kadeřnici - Praha 6, nabízím

Do salónu na Prahu 6-Ruzyně přijmu pedikérku a kadeřnici na ŽL. Frekventované místo, součást supermarketu.
Kategorie: přijmu kadeřnici praha

Canon Pixma iP100 od 5 590 Kč - Heureka.cz

Canon Pixma iP100 od 5 590 Kč - Heureka.cz

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Napište nám! Díky tiskárně PIXMA iP100 tiskněte dokumenty a fotografie v kvalitě, jakou nabízejí fotolaboratoře, ať již jste kdekoli. Díky vylepšené možnosti připojení nabízí dokonalé pohodlí a rychlost přenosné jednotky. Set přenosná tiskárna CANON IP100 + Baterie Vlastnosti Přenosná tiskárna pro tisk dokumentů a fotografií Tisková hlava FINE 9600 × 2400 dpi Systém 5 inkoustů Tisk fotografií 50 s ChromaLife100 20 str. /min. v černobílém režimu, 14 str. /min. v barevném režimu tisku dokumentů Elegantní stříbrné provedení Tisk pomocí rozhraní IrDA IR a volitelné rozhraní Bluetooth Přesný tisk fotografií a dokumentů, ať jste kdekoli. Výjimečná přenosná kvalita Dokonale přenosná tiskárna PIXMA iP100 využívá technologii tiskových hlav FINE společnosti Canon, čímž dosahuje ne... » Celá specifikace produktu Vývoj ceny Canon Pixma iP100 Chci vložit aktuální cenu produktu na svůj web » Kam dál? Ještě jste si nevybrali?
Kategorie: přenosná tiskárna k notebooku

Prima tv

Prima tv

Na této stránce naleznete odkazy na hledaný výraz Prima tv autosalon prima tv primatv primatv.cz Prima TV TV Program Pořady Zpravodajství Tváře Primy Teletext TV Archiv iPrima.cz Web TV PROGRAM 15:35 Closer I (13) 16:40 Drzá Jordan I (12) 17:40 To je Prima! 17:40 Regionální zpravodajství 17:45 Minuty regi... www. iprima.cz/ Prima TV TV Program Pořady Zpravodajství Tváře Primy Teletext TV Archiv iPrima.cz Web Pořady Neděle od 22.10 hod. Žralok Více TV Archiv Zprávy TV Prima Informační servis aktuálních událostí z domova i zahranič... www. iprima.cz/index.php/plain_site/content/view/full/2457 prima. tv – live internet tv on-line live internet tv on-line webcasting worldwide tv, prima, tv, tvprima, primatv, televize, television, fernsehens, broadcast, webcast, live, on, line, free, bildfunk, televisione, radiovisione, televisi... www. prima.tv/ prima. tv – live na internetu on-line po celém světě Internet TV tv, prima, tv, tvprima, primatv, televize, television, fernsehens, broadcast, webcast, live, on, line, free, bildfunk, televisione, radiovisione, televisión, tévé, t. v. , video, télévision,... www. prima.tv/cz/ Oficiální komunitní web TV Prima Oficiální komunitní web TV Prima Hlavní stránka Deluxe Lite Ošklivka Katka 16 -Intriky l l Středa 20:00 Kateřina pochybuje o Patricii, už jednou jí zprávu ukradla.
Kategorie: prima tv

Kategorie: