lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13821
Čeká na schválení: 83
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stopky » přenosné dvd do auta

Nejnovější v kategorii stopky:


Jaký je nejlepší překladač z češtiny do angličtiny?

Jaký je nejlepší překladač z češtiny do angličtiny?

Jaký je nejlepší překladač z češtiny do angličtiny? Autor: Anonym233467 30.11. 2010 16:03 Jaký je nejlepší překladač z čj do aj kromě seznamu a googlu? Klíčová slova: prekladac, aj Komentáře Autor: Anonym234545 30.11. 2010 17:35 zkuste www. prekladac.org Autor: Anonym235463 30.11. 2010 23:45 www. online-slovnik.cz nebo i někdy google Autor: Anonym245108 25.01. 2011 17:40 jak se máš? Autor: Gandalf 25.01.
Kategorie: překladač z angličtinySeznam zdrojů na téma přenosné dvd do auta:


Univerzální držák do auta Trevi ST92, pro přenosné DVD přehrávače
přenosný DVD do auta - Hyperzboží.cz
Přenosné DVD přehrávače | MALL.CZ
Přenosné DVD do auta (Příspěvek Rodina.cz)
přenosné DVD do auta - AVmania.cz
Přenosné DVD přehrávače s LCD | Home-elektro.cz
Přenosné DVD přehrávače: PANASONIC DVD-LS83E-K (ceny od 4 550 do 5 881 Kč) - Zboží.cz
Sportovní brašna na DVD přehrávač 9" do auta PDVS3 - přenosné DVD přehrávače | HyperElektro.cz
DELP eShop - Držák Vogel´s do auta na DVD přehrávač
Přenosný DVD přehrávač do auta apod. | Elektro - ShopingCity.cz
Přenosné dvd do auta - Diskuse - eMimino.cz
DVD v novinách a časopisech
Přenosný DVD úřehrávač | Levné navigace do auta
Přenosný DVD přehrávač do auta - Diskuse - eMimino.cz
přenosné dvd přehrávače, přehrávače s televizí do auta Daewoo DPC, Sencor SPV, Grundig DVD, Philips PET | TipNet.cz
Přenosné DVD | HiFiShop.cz
Velký test přenosných DVD přehrávačů do auta i na chatu - iDNES.cz
Re: Přenosné DVD do auta (Příspěvek Rodina.cz)
Přenosný DVD přehrávač do auta | Nejlevnější hd přehrávače a hdd rekordéry
dvd do auta

Prodám - DĚTSKÉ LYŽE + PŘESKÁČE - Louny | bazar a inzerce zdarma

Prodám - DĚTSKÉ LYŽE + PŘESKÁČE - Louny | bazar a inzerce zdarma

Vypršela jeho platnost nebo byl smazán. Vyberte si z naší další nabídky inzerátů, kterou Vám bazar nabízí. Archiv: Prodám - DĚTSKÉ LYŽE + PŘESKÁČE - Nabízím výběr ze dvou párů DĚTSKÝCH LYŽÍ a dvou párů PŘESKÁČŮ: 1. pár: lyže SPORTEN ALPINA, délka 110cm, bezpeč. vázání MARKER M8, cena 300,-Kč; 2. pár: lyže ARTIS ALPINA, délka 130cm, bezpeč. vázání MARKER M4-8, cena 300,-Kč; BOTY: šedočervené vel. 35(vnitř. stélka 21,5cm), cena 300,-Kč ; červenobílé NORDICA vel. 37(vnitř. stélka 24cm), cena 400,-Kč ; (foto bot zašlu emailem dodatečně) K prohlédnutí, nebo převzetí v LOUNECH, případně zašlu poštou. © 2007-2012 Inzerce zdarma, bazar.
Kategorie: přeskáče dětské

Naše řeč – K tvoření obyvatelských jmen ze jmen států

Naše řeč – K tvoření obyvatelských jmen ze jmen států

en cz K tvoření obyvatelských jmen ze jmen států EP — AP Od roku 1963, kdy vyšel v tomto časopise článek F. Váhaly o tvoření obyvatelských jmen ze jmen států, vytvořily se tyto další samostatné státy: Bahrajn, Bangladéš, Barbados, Bhútán, Botswana, Burundi, Čad, Fidži, Gabun, Grenada, Katar, Kuvajt, Lesotho, Malawi, Malajsie, Maledivy, Malta, Namibie, Nauru, Omán, Tanzanie, Trinidad, Zair, Zambie. Některá z těchto jmen známe jako zeměpisná jména, např. jména ostrovů Malta, Maledivy, Trinidad. V Pravidlech českého pravopisu i v Slovníku spisovného jazyka českého najdeme již některá z těchto jmen s adjektivy od nich odvozenými, obyvatelská jména však nejsou uvedena nikde. Tento příspěvek si chce všimnout otázek týkajících se tvoření obyvatelských jmen ze jmen států nově utvořených. Váhalův článek se pokusil stanovit určitá pravidla pro tvoření obyvatelských jmen ze jmen států, z nichž uveďme tyto zásadní body: 1. Obyvatelská jména se tvoří z téhož základu jako adjektiva. 2. Tvoří se především příponou -ec. 3. Také přípona -an, výhradní pro tvoření jmen obyvatelských ze jmen měst, se často vyskytuje u jmen obyvatel států, zemí ap.
Kategorie: přípony států

Katalog odkazů - Slovníky, seznamy - BusinessInfo.cz

Katalog odkazů - Slovníky, seznamy - BusinessInfo.cz

Vícejazyčný elektronický statistický slovník http://www.jvsystem.net/app18 Online překladový slovník statistické terminologie a frází pro jazyk český, anglický a německý. Umožňuje zobrazení synonym i homonym, umožňuje přidávání nových a korekci existujících termínů. Slovník byl vytvořen v rámci projektu Interní grantové agentury Vysoké školy ekonomické v Praze. Rejstřík, vyhledávání, informace o aplikaci. Česky, anglicky.
Kategorie: překladový slovník online

Jazykový software.cz : Latina - Výukový software - Výukové a překladové slovníky, překladače a jazykové učebnice.

Jazykový software.cz : Latina - Výukový software - Výukové a překladové slovníky, překladače a jazykové učebnice.

Latinský slovník je maximálně přehledný a srozumitelný. Umožňuje snadné vyhledávání, doplňování i editaci slovní zásoby. Slovníková databáze je nejdůležitější částí celého programu. Je společná všem čtyřem programům a tak lze např. doplněním slovníku o nová slova nebo slovní obraty ovlivnit překlad textů. Na rozdíl od mnoha jiných elektronických slovníků je slovní zásoba významově tříděna v obou směrech (z i do holandštiny) a toto pořadí významů (překladů) každého slova ve slovníku lze také jednoduše uživatelsky upravovat (např. ano=yes, další méně důležité významy postupně následují). Doplněný význam tak lze například i předsunout před význam, který již ve slovníku je, pokud ho uživatel považuje za ""důležitější"". Latinský slovník se vyznačuje velkým množstvím nadstandardních funkcí, rychlostí a stabilitou. Ovládací program slovníku lze spouštět zcela nezávisle na překladači (vlastní spouštěcí ikonou).
Kategorie: prekladac z latiny

Preventivní prohlídky - ženy - 19-35 let | Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky

Preventivní prohlídky - ženy - 19-35 let | Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky

zrušit výběr Domů Klienti Programy prevence Preventivní prohlídky Preventivní prohlídky - ženy - 19-35 let Preventivní prohlídky - ženy - 19-35 let Při dovršení 19 let se musí každý zaregistrovat u praktického lékaře pro dospělé. VZP plně hradí preventivní prohlídku u praktického lékaře jednou za dva roky. Preventivní prohlídka je celkovým vyšetřením, její součástí je doplnění rodinné anamnézy zaměřené na výskyt kardiovaskulárních a nádorových onemocnění, poruchy metabolizmu tuků, hypertenze či diabetu. Dále lékař provádí kompletní fyzikální vyšetření – změření krevního tlaku, vyšetření štítné žlázy (pohmatem), vyšetření srdce a plic (poklepem a poslechem), zjištění stavu žil a tepen na dolních končetinách. Lékař pacientku zváží a orientačně jí vyšetří zrak a sluch. Součástí preventivní prohlídky je i onkologická prevence, včetně vyšetření kůže, vyšetření per rektum (konečníkem) a u žen od 25 let, při pozitivní rodinné anamnéze nebo při přítomnosti jiných rizikových faktorů, klinické vyšetření prsů. Praktický lékař také kontroluje očkování proti tetanu. Dvakrát ročně hradí pojišťovna návštěvu u stomatologa (v rámci preventivní prohlídky a tzv. pravidelné prohlídky). Vyšetření obsahuje zjištění stavu chrupu, sliznic nebo čelistí.
Kategorie: preventivní prohlídka u lékaře

Kategorie: