lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6316
Čeká na schválení: 274
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stopky » prima archiv

Nejnovější v kategorii stopky:


Německé slovníky on-line

Německé slovníky on-line

Německé slovníky on-line Studium a výuka němčiny – Německé slovníky on-line Slovníky strana 1, 2, 3 následující DWDS - Digitální slovník německého jazyka 20. století Digitální německý výkladový slovník s obsáhlou databází slovní zásoby. Hlavní výhodou tohoto online slovníku je přehlednost a bohatá databáze slov. Dále nabízí slovní složeniny a pokud se zaregistrujete, tak i pokročilejší vyhledávání. Je určen hlavně pokročilejším studentům a lektorům německého jazyka. Jazyk portálu: němčina 10 / 10 Kliknuto celkem: 18052× / v této sekci 18037× (od 4. 5. 2007) Německý výkladový online slovník Výborný výkladový online slovník nabízející možnost výběru z dalších online slovníků s různou specializací. Jeho hlavními výhodami jsou obsáhlost, přehlednost, spolehlivost a kvalita. Jazyk portálu: němčina 9 / 10 Kliknuto celkem: 9824× / v této sekci 9824× (od 21. 6. 2007) Portál slovní zásoby Univerzity Leipzig Výborný výkladový online slovník.
Kategorie: překladač z češtiny do němčinySeznam zdrojů na téma prima archiv:


Archiv Receptáře prima nápadů | Príma Receptář
DigiPrijem.cz – o digitalizaci vysílání a médiích
Tv online
Archív - Zprávičky, str. 1 - Parabola.cz
TV Prima archiv pořadů - online vysílání televize iPrima na internetu | Zajímavé.eu
Televize - Seznam
Prima-Web.com – komunita TV Prima
tv-prima-archiv.cz at Website Informer. TV Prima archiv pořadů - Stream cz Televize Prima
RE-PLAY — Herní pořad na televizi Prima COOL
Full HD Media Playery • Zobrazit téma - TV archiv PRIMA
TV nova archiv
Televize Prima TV archiv pořadů, Prima.cz online, iPrima
Prima televize - TV ARCHIV
cesty domů prima online – To nejlepší na internetu – SevNet.cz
Voyo.cz, Prima archiv, iVysilani - video přehrávače?
Prima tip na večeři
Roman LukГЎЕЎ - Aplaus Televize Prima (archiv) - YouTube
GRAND PRINC MEDIA, a.s. (BRNO) | Recepty Prima Nápadů č.9/2011 | Archiv
Videonoviny.cz - video noviny a novinky
Prostřeno tv prima video recepty – www .prima cz | TV Prima archiv pořadů

Karavan forum - Caravan24.cz - Diskuzní fórum: Příprava kapra na Vánoce

Karavan forum - Caravan24.cz - Diskuzní fórum: Příprava kapra na Vánoce

Zaujal mě tento soubor 6 videí, kde je popsáno to nejdůležitější z přípravy kapra na Vánoce. YouTube Video Klikněte na obdélníček vpravo od šipky. Zobrazí se vám seznam videí. Upravil/a fun dne 05.12. 2009 16:06 fun Míra a Šárka, Kristýnka(14), Verunka(12), Superb+karavan Bürstner
Kategorie: příprava kapra

Nealkoholické mojito recept - Vareni.cz

Nealkoholické mojito recept - Vareni.cz

Úvod > Recepty > nápoj > Nealkoholické mojito Nealkoholické mojito 10 min | nápoj | česká kuchyně | vegetariánský recept | recept zobrazen: 72476x Recept na oblíbený osvěžující drink. Tentokrát bez alkoholu. Uvařil jsem to (Recept vařili 2 lidé) Postup přípravy receptu Příprava 1,5 litru nápoje. Připravíme si limetku nakrájenou na osminy i se slupkou. Limetku řádně očistíme kartáčkem, lépe použijeme limetku chemicky neošetřenou. Přichystáme si najemno nasekané lístky máty a třtinový cukr. Limetku trochu vymačkáme a dáme do džbánku 1,5l. Přidáme mátu, cukr a vše zalijeme minerálkou. Nealkoholické mojito podáváme vychlazené s ledem.
Kategorie: příprava mojita

Jak správně zapojit kamna/krb s teplovodním výměníkem .:.(c) ASTRAnet.cz .:. 2011

Jak správně zapojit kamna/krb s teplovodním výměníkem .:.(c) ASTRAnet.cz .:. 2011

Takovéto zapojení je plně automatické. Nevyžaduje žádnou obsluhu a umožňuje jak provoz jenom původního kotle, tak jenom krbových kamen, tak obou zařízení současně bez jakéhokoliv ručního přepínání nějakých páček a hejblátek :-) Čerpadlo a trojcestný ventil lze zakoupit dohromady v sadě jako jeden výrobek, ten navíc obsahuje tři teploměry, které ukazují teploty vody na všech třech trubkách u trojcestného ventilu a celé je to zapouzdřeno do tepelně izolovaného obalu. Tento výrobek dodáváme pod názvem Termostatický plnicí člen ESBE LTC 141 a jeho použití je na následujícím obrázku: 4. Zabezpečení proti přetopení Voda ve výměníku nesmí být příliš horká, protože jinak by začala vařit. To by vedlo k prudkému nárůstu tlaku ve výměníku a hrozilo by jeho poškození nebo poškození jiných součástí topného okruhu. Proto by teplota vody ve výměníku neměla přesáhnout 100°C. Tento stav může nastat z různých příčin, nejčastěji však tehdy, když dojde k výpadku elektrického proudu, čerpadlo se netočí, voda ve výměníku se nepohybuje a začne vařit. Existuje mnoho metod, jak zajistit kamna proti přetopení, například jenom už instalovaný pojistný tlakový ventil (PjV na obr.) vykoná jakousi službu. Lze i pořídit záložní zdroj elektřiny pro pohon oběhového čerpadla.
Kategorie: připojení krbové vložky

Přerost a Švorc - auto - Autosalon a servis (Praha 6) - Firmy a instituce TOPkontakt.cz

Přerost a Švorc - auto - Autosalon a servis (Praha 6) - Firmy a instituce TOPkontakt.cz

Přerost a Švorc - auto - Autosalon a servis Autorizovaný prodejce vozů ŠKODA, záruční i pozáruční servis pro vozy Škoda a Volkswagen, leasing, autobazar, originální náhradní díly a příslušenství, lakýrnické a karosářské práce, NON-STOP asistenční a odtahová služba na tel. 602277382, autopůjčovna, pneuservis, mytí vozidel, čištění interiéru.
Kategorie: přerost a švorc

InterTran překladač, server, překládat, nizozemský, latinský, překládaní, překládat

InterTran překladač, server, překládat, nizozemský, latinský, překládaní, překládat

Obraz 1: InterTran™ připravený na překládání WWW stránek nebo jakéhokoli textu z angličtiny do francouzštiny v tři kroky InterTran™ Serverový překladač WWW stránek InterTran™ Serverový překladač WWW stránek může Vaší firmě zmenšit výlohy stálého překládání WWW stránek které musí být aktualizované ve Vašem jazyku, každý den, týden nebo měsíc. Vždy když změníte Vaše WWW stránky, musíte je znovu přeložit do každého jazyka kterého máte na WWW stránkách. Tomu problému se můžete vyhnout používáním InterTran překladače WWW stránek. InterTran™ Serverový překladač WWW stránek dynamicky překládá WWW stránky přímo z Vaší stránky na Vašem serveru. To znamená že vždy když změníte nebo aktualizujete Vaše WWW stránky nemusíte žádat žádnou překladovou firmu aby Vám to přeložila za spoustu peněz. InterTran™ přesně překládá Vaše WWW stránky a periodicky aktualizuje databázi Vašich překladů. To zajišťuje 100% přesné překlady kdy aktualizujete a změňujete Vaše WWW stránky. Některé dostupné jazyky: albánský, arabština, bosňácký, brazilská portugalština, bulharský, čínský, chorvatský, český, dánský, nizozemský, anglický, portugalština, filipínský/tagalog, finský, flámský, francouzský, německý, řecký, hindský, maďarský, islandský, italský, japonský, korejský, latinský, norský, polský, rumunský, ruský, srbský, slovinský, španělský, švédský, turecký, ukrajinský, vietnamský a velšský. Licenční poplatek od 24.945,00 CZK za jazykový pár platí na jeden rok. Licence se může každý rok obnovit.
Kategorie: překladač latina

Kategorie: