lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10289
Čeká na schválení: 319
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » pracovní urad olomouc

Nejnovější v kategorii otackomer:


proFem: Články

proFem: Články

proFem o. p. s. provozuje právní poradnu s názvem "Linka právní pomoci obětem domácího násilí" již několik let. Na základě telefonické konzultace máte možnost domluvit si s právničkou osobní konzultaci a navazující právní služby. Bezplatnou právní podporu a případný doprovod a zastupování u soudu poskytujeme ženám - obětem násilí v Praze, Brně a Mostu. Kromě bezplatné právní poradny vydáváme i informační publikace, které naleznete v sekci publikace tohoto webu, které poskytují cenné rady obětem i veřejnosti. Poskytují návod, jak domácí násilí rozeznat a jak v takovém případě postupovat. Nejnovější vydání publikace "Vaše právo" reflektuje i nové ustanovení o vykázání násilníka ze společně obývaného bytu nebo domu na 10 dnů. Trápí-li Vás podobný problém, volejte každou středu od 18:30 do 20:30 tel. číslo 608 22 22 77.
Kategorie: pravní poradna mostSeznam zdrojů na téma pracovní urad olomouc:


Nabídka volných pracovních míst a brigád, úřad práce Olomouc
Volná místa - Úřad práce v Olomouci - stránka 2
Úřad práce Olomouc - (práce, brigády, zaměstnání)
Práce Prodavač v Olomouc, volná místa, nabídky práce | Renego.cz
Úřad práce Olomouc - volná místa
Volná místa na Úřadu práce v Olomouci - Práce Olomouc.info
Úřad práce Olomouc | volná pracovní místa a nabídka práce v Olomouci
Přehled práce - volná místa, nabídky práce - Úřad práce v Olomouci
Úřad práce Olomouc 9
Úřad práce Olomouc
Úřad práce Olomouc - pracemax.cz
Úřad práce Olomouc - nabídky zaměstnání
Volná pracovní místa Olomouc - (nabídka práce, brigády, nabídky zaměstnání)
Úřad práce Olomouc
Úřad práce Olomouc 9 volná místa
Úřad práce - volná místa MPSV na e-Úřad práce.cz
Úřad práce Olomouc - volná pracovní místa
Úřad práce Olomouc - volná pracovní místa
Úřad práce Olomouc - pracovní úřad
Úřad práce Olomouc

Pravopisná cvičení

Pravopisná cvičení

Na této stránce naleznete odkazy na hledaný výraz Pravopisná cvičení diktáty a pravopisná cvičení diktaty.ewa.cz > český jazyk > pravopisná cvičení diktaty.ewa.cz Z D A R M A Úvod > Diktáty zdarma > OBJEDNEJTE DIKTÁTY: NA CD ROM E - MAILEM Statistika diktátů 23. dubna 2008 Počet diktátů celkem: 138 Diktáty otevřeny celkem: 5051921 x Průměr... diktaty.ewa.cz/ Věra Táborská - učitelská stránka Věra, Táborská, Český jazyk, literatura, mluvnice, pravopisná cvičení Mgr. Věra Táborská e-mail: vera@taborsky.eu úvod mluvnice literatura sloh pravopisná cvičení cizí slova interpunkce koncovky jmen... vera. taborsky.eu/index.php? sek=6 www. pripravy. estranky.cz - JAZYK ČESKÝ - Pravopisná cvičení pro 2. třídu Internetová školička - procvičování učiva 1. stupně ZŠ. Pravopisná cvičení pro 2. třídu 15.08.
Kategorie: pravopisné cvičení online

Historie počítačů

Historie počítačů

Příbuzná témata Vytisknout referát Přidat referát do záložek Historie počítačů HISTORIE POČÍTAČŮ Už několik desítek let jsou neoddělitelnou součástí našich životů. Někdo se s nimi setkává každý den, někdo ani neví, jak vypadá. Počítač. I když si to možná neuvědomujeme, všední den bychom si bez počítačů nedokázali představit. Když platíme v obchodě rohlíky, díváme se večer na zprávy, nebo čteme ranní noviny – za vším stojí počítače. Ale kdo stál za tím, že tyto kouzelné bedýnky vůbec vznikly a zasáhly tak významnou měrou do našich životů? Předchůdci počítačů Od pradávna si lidé vymýšleli stroje a pomůcky, které by jim usnadňovali práci s čísly. Už před pěti tisíci lety se v Malé Asii objevil stroj, zvaný abakus – počítací pomůcka založená na systému korálků (v Římě zvaných „calculli“ – odtud název kalkulačka), které na tyčkách kloužou nahoru a dolů. V sedmnáctém století byly v Anglii sestaveny první logaritmické tabulky, po nichž následovalo i logaritmické pravítko. Objevují se i první počítací stroje, které pracovaly na principu ozubených kol. Byly to různé pokladny a mechanické kalkulátory, které přetrvaly až do dvacátého století (pracovali s nimi například i američtí vědci při vývoji atomové pumy) a udržely se ve výrobě i v praxi až do šedesátých let, kdy byly nejdříve nahrazeny elektrickými kalkulačkami a posléze elektronickými počítači.
Kategorie: předchůdci počítačů

Pravidla českého pravopisu SLOVOP Online opět funkční | Oplatek software

Pravidla českého pravopisu SLOVOP Online opět funkční | Oplatek software

Oplatek software na Blog.cz Pravidla českého pravopisu SLOVOP Online opět funkční 5. ledna 2011 v 3:28 | Ing. Oldřich Oplatek | Aktuálně Pravidla českého pravopisu SLOVOP Online opět funkční Po delší odmlce způsobené technickými problémy jsme opět spustili na nové adrese internetový slovník SLOVOP 2010 ON-LINE Slovník SLOVOP 2010 ON-LINE je dostupný na našich nových stránkách www. oplateko.cz, které prozatím nejsou plně funkční, ale doufáme, že se nám je podaří v dohledné době zprovoznit. adresa www. oplateko.cz nahrazuje naši dřívější adresu www. oplatek.cz, o kterou jsme bohužel nedopatřením přišli. Adresa www. oplatek.cz neobsahuje žádné informace o firmě Oplatek software. V případě zájmu přejděte na adresu www.
Kategorie: pravidla českeho pravopisu

Realitní kancelář RealCom Prague s.r.o.

Realitní kancelář RealCom Prague s.r.o.

Předkupní právo Předkupní právo může vzniknout na základě smlouvy nebo ze zákona. Kdo prodá věc s výhradou, že mu ji kupující nabídne ke koupi, kdyby ji chtěl prodat, má předkupní právo (§ 602 odst. 1 ObčZ). Předmětem předkupního práva může být věc movitá i nemovitá. Předkupní právo lze zřídit jako součást kupní smlouvy, případně i samostatnou smlouvou. Obsahem tohoto právního vztahu je právo oprávněného, aby mu v případě, že povinný bude určenou věc chtít prodat, nabídl přednostně ke koupi. Zákon upravuje sjednání předkupního práva i pro případ jiného zcizení než prodejem. V tomto případě by se mohlo jednat například o darování. Je věcí smluvních stran, v jakém rozsahu toto předkupní právo sjednají. Předkupní právo lze dohodnout i jako věcné právo, které působí i vůči nástupcům kupujícího. Tato smlouva se musí uzavřít písemně a předkupní právo se nabývá vkladem do katastru nemovitostí.
Kategorie: předkupní právo

Autosalon Klokočka

Autosalon Klokočka

Menu Autosalon Klokočka Ten pravý partner pro váš vůz. Patříme mezi největší autorizované prodejce vozů značek Volkswagen, Škoda, Audi a SEAT v České republice. Jsme specialisté na prodej nových a ojetých vozů. Nabízíme svým zákazníkům profesionální servisní služby. Více o firmě Volkswagen Volkswagen
Kategorie: předváděcí vozy škoda

Kategorie: