lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8326
Čeká na schválení: 145
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » předkrmy recepty

Nejnovější v kategorii otackomer:


Praha před sto lety, před deseti lety a dnes (Portál hlavního města Prahy)

Praha před sto lety, před deseti lety a dnes (Portál hlavního města Prahy)

Hlavní stránka : Budoucnost a historie : Historie města : Praha před sto lety, před deseti lety a dnes Srovnání staré… Další z úchvatné série srovnávacích výstav připravilo Muzeum hlavního města Prahy. Tentokrát se staly základem srovnání fotografie z Vilímkovy publikace Letem českým světem, která vyšla před 110 lety.
Kategorie: praha před 100 letySeznam zdrojů na téma předkrmy recepty:


Předkrmy a přílohy - ProŽeny.cz ...nejsi v tom sama
Všechny rodinné recepty: Recepty: Studené předkrmy
Teplé předkrmy - Recepty - Labužník.com
Studené předkrmy - přehled receptů - vaření
Recepty Jídla, Teplé předkrmy, snídaně, večeře, pečené, zapékané, zelenina, houby
Předkrmy - Top recepty.cz
Teplé předkrmy - Recepty - Labužník.com
Předkrmy « Recepty
Děti lehká jídla - Předkrmy recepty - Poklesy
Předkrmy — Recepty — Kuchařská pohotovost — Česká televize
Mezinárodní kuchyně - Seznam
Cibulový sýrový toast - Recepty předkrmy - Domácí recepty - Domácí kuchař
Recepty - Předkrmy, snídaně,chuťovky
Masové — Předkrmy — Recepty — Kuchařská pohotovost — Česká televize
Předkrmy - recepty na teplé a studené předkrmy | Recepty maminčiny | cz recepty maminčiny | Nejlepší recepty z Prostřeno |
Předkrmy a chuťovky - HLEDÁM RECEPT - Vaření - ŽenyproŽeny.cz
Recept - Předkrmy - recepty.cz
Předkrmy - Chuťovky - Recepty - Šťastné ženy - zábava, soutěže, články, diskuse to jsou Šťastné ženy
Recepty Zepter: Předkrmy
PISTACHIO a.s. - Recepty - předkrmy z oříšků a mandlí

Maďarský guláš [Archív] - PORADA.sk

Maďarský guláš [Archív] - PORADA.sk

PORADA.sk > PORADY > Rôzne Porady > Recepty > Maďarský guláš PDA Zobraziť plne funkčnú verziu príspevku : Maďarský guláš S21 14.03. 05, 12:04 Mám strašne rada maďarský guláš, ale neviem celkom presne ako sa robí. No v nedeľu som sa rozhodla, že to bude na obed. Ja robím z hovädzieho mäsa, popražím cibuľku na oleji, pridám mäso, aby sa udusilo, trošku korenia, papriky, bôbkový list, a nechám variť pokiaľ nezmäkne, ak treba podlejem vodou. Potom pridám lečo. Nechám dovariť a jeto. No môj mangel experimentátor (nakoľko som mala papierovačky, tak som ho poprosila, nech to dokončí on), tam dal aj sušené slivky a mám taký pocit, že aj citrónovú šťavu, mňam, to bolo fakt dobré. Ak má niekto originál recept na maďarský guláš, prosím pricapte ho. Ja to robím len tak, ako si myslím, že by to mohlo byť. Ale už by som vyskúšala aj originál.
Kategorie: pravý guláš

Prekladatelova rukavice

Prekladatelova rukavice

Úvod 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Odkazy Kontakt Užitečné pomůcky a odkazy pro překladatele nejen HP fanfiction 1. Linky a publikace spojené s překládáním HP a HPff: http://www.eulenfeder.de/int/ Několikajazyčný srovnávací slovník faktů, termínů a jmen z HP; mezi Č a A dosti spolehlivý. 2. Praktické knihy zabývající se procesem překladu a překladatelskými oříšky: Jiří Levý: Umění překladu, Praha, Panorama 1983 (2. vyd.) Čtyřicet let stará knížka, která stále zůstává nepřekonanou biblí českého překladatelství. Velmi přístupná teoretická část s mnoha příklady i praktické úvody (například celkem rozsáhlé pojednání o překladu poezie). Překládání a čeština, kolektiv autorů, Jinočany, H+H, 1994 Soubor statí a studií různých autorů zabývající se různými úhly pohledu na překlad, včetně specifických problémů jako je překlad jmen, názvů knih či archaizmů originálu. Olga Krijtová: Pozvání k překladatelské praxi. Kapitoly o překládání beletrie. Karolinum, Praha 1996.
Kategorie: překlad jmen do angličtiny

Úřad práce Ústí nad Labem nabídka domácí práce, brigády

Úřad práce Ústí nad Labem nabídka domácí práce, brigády

Nabídka volných pracovních míst na hlavní a vedlejší pracovní poměr v regionu Ústí nad Labem. Naleznete zde nabídky úřadu práce Ústí nad Labem a zaměstnavatelů z této oblasti. Založte si agenta a nechte si posílat nejnovější nabídky práce emailem každý den. Rozsáhlá nabídka práce a brigád pro všechny věkové kategorie.
Kategorie: pracovni urad usti nad labem

Slovníky a překlady. Slovník anglicko český, online překlad. Anglická gramatika.

Slovníky a překlady. Slovník anglicko český, online překlad. Anglická gramatika.

Reklama Anglická gramatika Seznam článků: Anglická gramatika, Podstatná jména, Přídavná jména, Angličtina, Znalost angličtiny Anglická gramatika Angličtina patří do skupiny západogermánských jazyků. Vyvinul se z anglo-saského dialektu, který byl od roku 1066 po vítězství Viléma Dobyvatele v bitvě u Hastings ovlivněn francouzštinou. Toto vedlo ke značnému zjednodušení gramatiky. Z flektivního jazyka se stal převážně analytický jazyk s pouhými zbytky flexe. Angličtina je převážně analytický jazyk, proto má velmi ustálený slovosled. Na rozdíl od češtiny používá daleko více funkčních slov (determinanty, předložky, spojky, zájmena). Díky latinskému a francouzskému vlivu má angličtina velmi bohatou slovní zásobu a vyskytuje se řada synonym. Většinou platí pravidlo, že v hovoru se používají slova germánského původu, ve formálním hovoru či ve psané podobě slova francouzského a latinského původu. např. ask (germ.) -> demand (fr.)
Kategorie: předpřítomný čas prostý

Gulášek se šesti « * Ze života české rentiérky *

Gulášek se šesti « * Ze života české rentiérky *

on 24.7. 2011 na 20.48 | Odpovědět Janah- Švédské listy Shodou okolností byl v posledním Gurmetu (7-8) recept na pravý hospodský guláš a musím říct, že ten můj se tomu skvělému hospodskému hodně podobal (soudím dle hodnocení spolustolovníků). Tmavé barvy se podle mne dosahuje dostatečným posmažením (velkého množství) cibule, musí být skutečně hódně do červena, to mě už kdysi naučil kuchař ze závodní jídelny.
Kategorie: pravý hospodský guláš

Kategorie: