lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10163
Čeká na schválení: 266
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » prcání povídky

Nejnovější v kategorii otackomer:


svedkove_jehovovi [HKS - dr. Novotný]

svedkove_jehovovi [HKS - dr. Novotný]

Izolace, exkomunikace Členové mají zakázán styk s vyloučenými členy. Nesmějí se tak stýkat se svou rodinou nebo přáteli. Bývalí Jehovisté jsou izolování, odsunuti na kraj společnosti, veškeré kontakty zůstávají v komunitě. Komunita se snaží co nejvíce izolovat od „normálního“ světa. Své problémy řeší v rámci svého společenství. Jako náboženská organizace usiluje o přiznání práva o mlčenlivosti pro kněží (které však oficiálně nemá). Zpovědní tajemství však kryje násilníky a pedofily uvnitř organizace: Během hovoru o případu pedofila, který byl řešen v místním sboru svědků Jehovových mi starší, jenž záležitost posuzoval, na mou námitku, proč nebylo na pachatele podáno oznámení na policii, výslovně řekl: „Já jsem přesvědčen, že to je vnitřní věc sboru, a že ‚césar‘ [rozuměj úřady, soudy, policie …] prostě nemá právo to vědět.
Kategorie: překlad nového světaSeznam zdrojů na téma prcání povídky:


MFantasy.cz - on-line magazín s fantasy povídkami
Fairy Dream - Povídky ze světa anime
STARGATE ATLANTIS PROJECT :: Povídky
Básničky, citáty, vtipy, povídky a seznamka - PeopleLovePeople.com
www.animepovidky.estranky.cz
«« Povídky od A do Z - Povídky na jedno písmeno >> Písmeno B »»
Povídky atd...
Historické povídky
Seriál Povídky paralelistické - Root.cz
povídky
Povídky fantasy, Pán prstenů - titulky, fantasy povídky
Povídky, soubor textů otce a dcery - Portál české literatury
Povídky a fejetony | Kafe.cz
Pište Povídky (povídky)
Povídky
HP povídky pro každého
Nakladatelství a časopis HOST - Česká knižnice - Povídky | Nakladatelství HOST
iLiteratura - Se světem nepohneš. Současné norské povídky
Povídky - Svěrák Zdeněk - Knihy.ABZ.cz
povidky

Předváděcí vozy Nissan - CarSpider - Prodej nových skladových, předváděcích a ojetých vozů

Předváděcí vozy Nissan - CarSpider - Prodej nových skladových, předváděcích a ojetých vozů

Po dohodě s dealerem si domluvte termín osobní návštěvy autosalonu pro prohlídku vozu nebo předváděcí jízdu. V autosalonu uzavřete závaznou objednávku. Po zaplacení vozu přímo dealerovi si u něj vyzvedněte svůj nový vůz. CarSpider Vám přeje mnoho šťastných kilometrů a děkuje za Vaši důvěru. CarSpider šetří Váš čas a peníze. Za naše služby neplatíte žádné poplatky!
Kategorie: předváděcí vozy nissan

Nemocnice motol

Nemocnice motol

Na této stránce naleznete odkazy na hledaný výraz Nemocnice motol fakultní nemocnice motol FN Motol - Úvod Hlavní stránka Nemocnice O nás Management Výroční zprávy Etická komise Výběrová řízení Sponzoři a dárci Programy a projekty Vědecká činnost Ošetřovatelství Infoservis Poplatky Pojišťovny Parkování v a... www. fnmotol.cz/ FN Motol - Nemocnice Hlavní stránka Nemocnice O nás Management Výroční zprávy Etická komise Výběrová řízení Sponzoři a dárci Programy a projekty Vědecká činnost Ošetřovatelství Infoservis Poplatky Pojišťovny Parkování v a... www. fnmotol.cz/html/nemocnice/nemocnice.php? lang=cz Festival Motol Motol ice podpoří nemocnici - MIX.cz - hudba - kultura - film - in MIX.cz - Festival Motol Motolice podpoří nemocnici music, techno, drum, bass, jungle, house, trance, DJ, foto, fotografie, party, párty, akce, news, novinky, booking, partylist, mp3, download, links,... www.mix.cz/rclanek.asp? id=12460 Fakultní nemocnice v Motol e - Wikipedie, otevřená encyklopedie Fakultní nemocnice v Motole, 1901, 1937, 1938, 1939, 1941, 1943, 1944, 1946, 1948, 1950 Fakultní nemocnice v Motole Z Wikipedie, otevřené encyklopedie Skočit na: Navigace, Hledání Celkový pohled na m... cs. wikipedia.org/wiki/Fakultní_nemocnice_v_Motole Ústavy a kliniky - 2. lékařská fakulta Univerzita Karlova v Praze - 2. lékařská fakulta, V Úvalu 84, Praha 5, 150 06, tel. : 22443 1111 2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy česky | english Přeskočit navigaci Úvod Aktuality O fakultě Veden... www. lf2.cuni.cz/info2lf/ustavy/ustavy.htm Kontakty, spojení - 2.
Kategorie: praha nemocnice motol

Úřad práce Pardubice | aktuální nabídky práce a volná pracovní místa

Úřad práce Pardubice | aktuální nabídky práce a volná pracovní místa

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech Pracoviště : Induco Group s. r. o. - provozovna I. , Pernerova 168, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2 Komu se hlásit : Call centrum, e-mail: prace@induco.cz, tel. : +420 773 800 010 Pracovní poměr : od 01.01. 2012 do nedefinováno Mzdovevé rozpětí : 13000 Kč - 17000 Kč Směnnost : Pružná pracovní doba Pracovní úvazek : Plný Minimální stupeň vzdělání : Nižší střední Poznámka : Umíte zaujmout po telefonu? Doplňte naše týmy na nových projektech v call centru v Pardubicích. Přijímáme i absolventy škol, kteří u nás mohou dál rozvíjet své znalosti a zkušenosti a získat potřebnou praxi v komunikaci a obchodních dovednostech. Co bude Vaší pracovní náplní? • kontaktování stávajících zákazníků z vlastní databáze • analýza potřeb zákazníka • práce s počítačem a operátorskou aplikací Co očekáváme od uchazeče? • nadšení • chuť do práce • pevné nervy • běžné zkušenosti s počítačem • zkušenosti s kontaktem se zákazníky jsou výhodou Co nabízíme? • fixní mzdu + bonusy a odměny • navýšení fixní mzdy o 10 Kč/hod.
Kategorie: pracovní úřad pardubice

MinulГЅ ДЌas v angliДЌtinД›

MinulГЅ ДЌas v angliДЌtinД›

MinulГЅ ДЌas prЕЇbД›hovГЅ JestliЕѕe se v angliДЌtinД› ДЌas minulГЅ prostГЅ uЕѕГ­vГЎ k vyjГЎdЕ™enГ­ dД›jЕЇ v minulosti ukonДЌenГЅch, ДЌas minulГЅ prЕЇbД›hovГЅ se uЕѕГ­vГЎ k vyjГЎdЕ™enГ­ dД›jЕЇ v minulosti nedokonДЌenГЅch. MinulГЅ ДЌas prЕЇbД›hovГЅ se uЕѕГ­vГЎ u nedokonДЌenГ©ho dД›je, kterГЅ probГ­hal nepЕ™etrЕѕitД›, v jednom sledu. Pokud dД›j probГ­hal ve vГ­ce ДЌasovГЅch intervalech nebo popisujeme vГ­ce ДЌinnostГ­, musГ­me uЕѕГ­t minulГЅ ДЌas prostГЅ, protoЕѕe jde o jednotlivГ© dokonДЌenГ© dД›je. Tento pЕ™ehled si mЕЇЕѕete zdarma stГЎhnout jako PDF. AngliДЌtina na e-gramatica.com : AnglickГЎ gramatika s pЕ™ehledy pro samouky je ke staЕѕenГ­ zdarma v pdf na AngliДЌtina online. Obsahuje vЕЎechny anglickГ© ДЌasy (ДЌas pЕ™Г­tomnГЅ, minulГЅ, pЕ™edpЕ™Г­tomnГЅ, pЕ™edminulГЅ, budoucГ­ a pЕ™edbudoucГ­), modГЎlnГ­ a nepravidelnГЎ slovesa, trpnГЅ rod, anglickГЅ zpЕЇsob rozkazovacГ­ a podmiЕ€ovacГ­, vД›ty podmГ­nkovГ©, ДЌasovГ© a vztaЕѕnГ© a dalЕЎГ­ jevy v angliДЌtinД› (viz menu). VeЕЎkerГЎ gramatika je procviДЌena testy. Pro dalЕЎГ­ nabГ­dky klikejte na ЕЎipky: vytvoЕ™il ondrejhanak.cz a STUDIO VIRTUALIS
Kategorie: predpritomny cas v anglictine

Zapnutí nebo vypnutí nových německých pravidel pravopisu - Word - Office.com

Zapnutí nebo vypnutí nových německých pravidel pravopisu - Word - Office.com

Zapnutí nebo vypnutí nových německých pravidel pravopisu Platí pro: Microsoft Office Word 2003 Funkce popsaná v tomto tématu nápovědy je k dispozici pouze v případě, je-li pomocí nástroje Jazykové nastavení sady Microsoft Office povolena podpora němčiny. Chcete-li zkontrolovat pravopis německého textu, je třeba navíc nainstalovat německý slovník kontroly pravopisu, který je součástí Nástrojů kontroly pravopisu sady Microsoft Office 2003.
Kategorie: pravidla pravopisu online

Kategorie: