lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3968
Čeká na schválení: 322
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » pravopisné cvičení

Nejnovější v kategorii otackomer:


Mgr. Jan Smejkal překlady - němčina - soudní ověření

Mgr. Jan Smejkal překlady - němčina - soudní ověření

Nabídka Nabízím překladatelské služby pro německý jazyk, překlady z němčiny do češtiny i z češtiny do němčiny především v následujících oborech: všeobecné strojírenství, technika, automobilový průmysl, lékařské přístroje a zařízení, elektronika, měřicí, regulační, ventilační, vytápěcí a klimatizační technika, bezpečnost práce, doprava, životní prostředí, stavebnictví, software vč. lokalizace, informační systémy, internet, elektrická zařízení a přístroje, výrobní linky a technologie. Dále provádím překlady textů osobní i firemní korespondence, překládám smlouvy, nabídky, poptávky, technické dokumentace, specifikace, znalecké posudky a odborná vyjádření, právní listiny, popisy produktů a technologií, projektové dokumentace, prezentace, webové stránky, osobní doklady a listiny. U veškerých překladů možnost soudního ověření . Nepřekládám literaturu a témata mimo mou specializaci. Neprovádím korektury (textů přeložených jinými překladateli). Mohu nabídnout více než 14letou překladatelskou zkušenost založenou především na spolupráci s překladatelskými agenturami, která klade u překladatele velké nároky na šíři zpracovávaných oborů, přesnost a včasnost dodání hotového překladu. U větších projektů používám překladový software Transit XV, resp. novější verzi Transit NXT. Zadávat překlady můžete pochopitelně e-mailem odkudkoliv.
Kategorie: překlad z němčiny do češtinySeznam zdrojů na téma pravopisné cvičení:


Kontrolní diktáty pro 6.-9. ročník ZŠ nv - Sedláček Bohumil - Knihy.ABZ.cz
FF:CJQ010 Pravopisná cvičení I - Informace o předmětu
INDOS.CZ * RS00091 - TS Český jazyk 4 - PRAVOPISNÁ CVIČENÍ
Pravopisné cvičení pro 6. třídu ZŠ - velká písmena | Pravopisně.cz
Věra Táborská - učitelská stránka
Diktátor - Přehled kategorií
Cvičení - Pravopisné cvičení - Galaktis
Pravopisné cvičení 2 | ercista.blog.cz
Všeobecné pravopisné cvičení | Pravopisně.cz
Pravopisné cvičení – Čeština — testy.nanic.cz, online testy
Pravopis a gramatika - Galaktis
Naše řeč – Nová příručka o pravopisu
Všeobecné pravopisné cvičení 3 | Pravopisně.cz
Kritické myšlení o.s.
Věra Táborská - učitelská stránka
VI. A - ZŠ JUNGMANNOVY SADY MĚLNÍK - Český jazyk - Pravopisné cvičení 21. 9.
HISTORIA MAGISTRA VITAE - Pravopisné cvičení
pravopisné cvičení | Lednice
Mládež KS Praha » Archiv blogu » Pravopisné cvičení 2
edu-shop.cz - TS Český jazyk 4 – Pravopisná cvičení

Sauna R-centrum nemocnice na Homolce (Motol)

Sauna R-centrum nemocnice na Homolce (Motol)

Přihlásit Registrovat úvodní stránka > sauny > Praha > Sauna R-centrum nemocnice na Homolce (Motol) Sauna R-centrum nemocnice na Homolce (Motol) Obliba saunování v posledních letech výrazně roste, není se co divit. Horký vzduch v sauně nemá vliv pouze na krásu (zlepší vzhled pleti), ale i na zdraví. Proto i R-centrum nemocnice na Homolce Vám nabízí možnost klasického saunování. R-Centrum vzniklo jako unikátní zařízení relaxačního typu a služby svým klientům poskytuje již deset let.
Kategorie: praha na homolce

SERVIS CLIMAX, a.s. - Raffstoren und Außenjalousien - C - 80

SERVIS CLIMAX, a.s. - Raffstoren und Außenjalousien - C - 80

Insektenschutz-gitter Innenstoffrollos Innenjalousien Vertikale Blende Markisen Rollläden Raffstoren und Außenjalousien C - 80 Produktbeschreibung Musterkollektion Lamellenfarbe Referencen Für unsere geschäftpartner Download Drawings E-shop Produkte » Raffstoren und Außenjalousien » C - 80 Raffstoren und Außenjalousien C - 80 Die Raffstoren ermöglichen, die natürliche Beleuchtung fließend zu regulieren und zugleich fangen sie die direkte Sonnenstrahlung auf. Das obere Profil mit den Maßen 58 x 56 mm ist ein gewalztes Stahlprofil mit Oberflächebehandlung mittels verzinken. Das obere Profil kann mit einem Deckblech abgedeckt werden. Die Lamellen sind aus Aluminium und ihre Breite beträgt 80 mm. Sie werden standardmäßig in 4 Farbtönen, eventuell auch in einer RAL-Ausführung geliefert. Die Aufroll-Mechanismen, Textilleiter und Ausziehbände sind aus hochwertigen Materialien hergestellt, die witterungs- und UV-strahlenbeständig sind. Die Seitenführung ist mit Führungsleisten gesichert. Die Führungsleisten aus Aluminium mit den Maßen 20 x 20 mm werden standardmäßig in der Farbe elox-silber geliefert, auf Wunsch sind sie auch in einer RAL-Ausführung erhaltlich. Die Bedienung erfolgt mittels Kurbel oder Motor.
Kategorie: predmety v kunde video

MMR - Stavební zákon - překlad textu

MMR - Stavební zákon - překlad textu

Základní dokumenty MMR Informace o MMR Základní medailonky vedoucích představitelů Ministerstva pro místní rozvoj České republiky. Struktura úřadu a povinně zveřejňované inormace včetně správních poplatků. Koncepce a strategie Přehled schválených koncepčních a strategických dokumentů ministerstva v oblastech regionální politiky, strukturálních fondů, územního rozvoje, cestovního ruchu, bydlení a veřejných zakázek. Programy a dotace Programy a dotační tituly poskytované prostřednictvím ministerstva jsou v této sekci uspořádány dle činností ministerstva v oblastech regionální politiky, bytové politiky, podpory nestátních neziskových organizací a v oblasti strukturálních fondů, především pak u operačních programů, kde je řídícím orgánem ministerstvo. Právní předpisy Přehled právních předpisů a legislativy v gesci ministerstva. Právní normy z oblasti územního plánování a stavebního řádu, investiční politiky, cestovního ruchu, regionální politiky, veřejných dražeb, pohřebnictví a bytové politiky. Stavební zákon - překlad textu Text stavebního zákona přeložený do anglického, německého a francouzského jazyka. Prováděcí vyhlášky k zákonu o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon) Prováděcí vyhlášky k zákonu č. 183/2006 Sb. Zákon č. 183/2006 Sb.
Kategorie: preklad pdf

Kia - nové a předváděcí vozy na Auteo.cz

Kia - nové a předváděcí vozy na Auteo.cz

» Nová a předváděcí auta od autorizovaných dealerů levněji než čekáte. Výběr značky
Kategorie: předváděcí vozy kia

TENERIFE - Kanárské ostrovy | HolidayTip - internetová cestovní agentura, odlety z Pardubic

TENERIFE - Kanárské ostrovy | HolidayTip - internetová cestovní agentura, odlety z Pardubic

Informace O destinaci Tenerife, ostrov věčného jara, je svou rozlohou největší z Kanárských ostrovů. Uprostřed se majestátně tyčí vulkán Pico de Teide, vysoký 3718 metrů, nejvyšší hora celého Španělska, která se stala symbolem souostroví. Jeho vrchol je pokryt sněhem až do pozdního jara. Teide tvoří korunu fascinující přírody národního parku. Ostrov Tenerife je pokládán za minikontinent – vysoké hory střídají hluboká údolí, suchý polopouštní jih se jakoby mávnutím kouzelného proutku změní v rozkvetlý sever. Ostrov patří díky svým příznivým klimatickým podmínkám a přírodním krásám k nejoblíbenějším cílům turistů z celé Evropy. OblastiPUERTO DE LA CRUZ Puerto de la Cruz je jedním z nejstarších prázdninových středisek v Evropě. První turisté sem přijeli obdivovat nádhernou přírodu a příjemné klima už před více než sto lety. Centrum samotného Puerto de la Cruz tvoří Plaza del Charco de los Camarones, kde se ve stínu staletých vavřínů scházejí místní obyvatelé. Jednou z největších atrakcí Puerto de la Cruz je Lago Martiánez, soustava osmi velkých bazénů s mořskou vodou obklopených tropickou zelení.
Kategorie: předvolba pro slovensko

Kategorie: