lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12884
Čeká na schválení: 322
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » pravní poradna most

Nejnovější v kategorii otackomer:


překlady - olam

překlady - olam

Překlady a jejich nepřesnosti. Jako zdůvodnění proč uvádíme text rabínského překladu Patera knih Mojžíšových je nepřesnost komerčních překladů. To může vést u těch, kteří nedisponují originálním znění k zcela zcestným závěrům. Jako ukázku uvádíme překlad šestého přikázání desatera: V originále zní: Exodus 20:13, nejpřesnější překlad zní: Nezavraždíš, jak překládá jedině překlad rabínů Sichera a Hirsche.
Kategorie: překlad nového světaSeznam zdrojů na téma pravní poradna most:


seznam občanských poraden | zaměstnanost | poradna práva
K účasti občanských sdružení ve stavebním řízení - Ekologický právní servis
Magazín Diplomat - SŠDVS s.r.o. , Most (CZ) - Studentská právní poradna
Přepis Pracovně - právní poradny - 10.2. - Rodinné finance (Český rozhlas)
Právní poradna - Janov, Litvínov, Most - Zlaté Stránky
Exekutorská komora České republiky
Občanské sdružení R-Mosty - Firmy.cz
proFem: Články
MČ Praha 14 - Sociální oblast
MODOS Plus, s.r.o. - informace pro vlastníky
On-line právní poradenství - Ekonomika, finance, právo - Karlovarský - Info-Usti.cz
Právní poradna - Most - Zlaté Stránky
Program Ostrava
Právní poradna Reality komerční reality nemovitosti nebytové prostory sklady prodej pronájem byty mezonety domy vily novostavby chaty pozemky na prodej k pronájmu
Internetová právní poradna
Rodinné právo, Právní poradna JUDr. Romany Lužné - iDNES.cz
Jak přinutit obec aby udržovala most k rodinným domům - Bezplatná právní poradna online zdarma
Ateliér pro životní prostředí
proFem: Projekty
Právní poradna strana 2 | Autoweb.cz

Celebritky vtedy a dnes #Obrázek | Linkuj.cz

Celebritky vtedy a dnes #Obrázek | Linkuj.cz

Komentuj! Linkovali: sofos Podobné jako " Celebritky vtedy a dnes #Obrázek " Dnes jsme si šli s manželkou zaplavat... (obrázek) ... v Saudské Arábii :).. nakalené celebritky fotky podnapilých celebrit.. 3D Art #Obrázek 3D Kresby na chodnikoch... Osamělý pes #Obrázek Osamělý pes.. To je podobnost... :) #Obrázek Paraaaaaaaadickaaaaaaaaaaa :))).. hlasujte #Obrázek ak toto neposles dalej 10 ludom, tak vies co bude... ni4.. Jak se měří obrázek?
Kategorie: prdelky foto

Nalezený děkan právnické fakulty v Plzni rezignuje | EuroZprávy.cz

Nalezený děkan právnické fakulty v Plzni rezignuje | EuroZprávy.cz

Domácí » Školství Velikost textu: M L XL Zveřejněno: 02.12. 2011 09:57 Autor: Fuk, EuroZprávy.cz, mediafax Nalezený děkan právnické fakulty v Plzni rezignuje / 1 zvětšit fotografii Ilustrační fotografie Plzeň - Květoslav Růžička, děkan Fakulty právnické Západočeské univerzity (ZČU) v Plzni, rezignuje na svou funkci k 12. prosinci ze zdravotních důvodů. Agentuře Mediafax to v pátek potvrdila mluvčí ZČU Kamila Kvapilová.
Kategorie: právnická fakulta v plzni

cizinci | poradna práva

cizinci | poradna práva

212: maruska [2010-07-14 15:21:19] 206: maruska [2010-07-05 22:43:10] Dobrý den, jsem česka a mám přítele ukrajince, přítel je již 6 mněsícu bez viza, přítel byse tu chtěl vzdělávat,a chteli by sme se vzít bebod čekam snim miminko bylo by možne aby to šlo,když mu skončilo to vízum,šlo by nejak udělat aby si udelal vizum bez toho aby ho deportovali ? děkuji za odpovjěd,murimaka@seznam.cz 211: slecnaalca [2010-07-11 23:48:48] Dobrý den, mam velikanskou probičku:Mám kamaráda,který je z Moldávie a chtěl by žádat o trvaly pobyt na území ČR,ale není si uplně jistý tím co k tomu potřebuje a navíc je ženatý,ale manželka není v ČR VADI TO? pŘEDEM MOC DEKUJI ZA ODOVED..... slecnaalca@seznam.cz 210: Bajdalin [2010-07-10 21:45:18] Dobrý den mám 12-cti letého syna s občanem Maroka, ale ten se k synovi nikdy oficiálně nepřihlásil, přestože jsme s ním téměř 4 roky žili v cizině. Chtěla bych, aby ho měl syn zapsaného v rodném listě a snad, aby měl i nárok na nějaké alimenty. Jeho otec se o něho od doby, kdy jsme se vrátili do Česka nezajímá a se mnou přerušil veškeré styky. Syn se narodil v Česku. Jak mám postupovat a jak vůbec otce najít??? Děkuji renata. p@seznam.cz 209: Miluska [2010-07-10 21:00:34] Dobrý den, mam menší problem.
Kategorie: právní poradna v plzni

Psaní I/y A í/ý V Koncovkách | Pravopisně.cz

Psaní I/y A í/ý V Koncovkách | Pravopisně.cz

Copyright © Pravopisně. cz - pravopisná cvičení, diktáty, testy z češtiny, audio diktáty WordPress | Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pravopisně. cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Kategorie: pravopisná cvičení on line

Chata rehek, Šumava, Nové Hutě - Počasí na Nových Hutích na Šumavě

Chata rehek, Šumava, Nové Hutě - Počasí na Nových Hutích na Šumavě

Horská Chata rehek - na úvodní stránku Počasí na Nových Hutích na Šumavě Aktuální stav na Churáňovské meteorologické stanici, klikněte a získáte detailní informace a předpověď počasí. Na stránce lyžařského areálu Zadov naleznete aktuální stav sněhové pokrývky na vleku Tatrapoma na Nových Hutích a na vlecích na Churáňově a na Zadově. Zde je aktuální předpověď MeteoPressu pro Zadov a Kvildu. Navigace
Kategorie: předpověď počasí šumava

Kategorie: