lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13151
Čeká na schválení: 213
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » pravidla češtiny

Nejnovější v kategorii otackomer:


Volná místa Trutnov - (práce, brigády, zaměstnání)

Volná místa Trutnov - (práce, brigády, zaměstnání)

Kontakty úřadů práce Rozšířené hledání Serve úřad online vámpřináší každý pracovní den volná pracovní místa Trutnov vždy aktuální a včetně podrobných informací který úřad práce (Trutnov) máte v případě o práci informovat, nebo můžete kontaktovat přímo zaměstanavele nabízející pracovní pozice. Kontakty na zaměstnavatelel jsou vždy na konci nabídky práce. Pro vyhledávání dalších nabídky práce použijte vyhledávání zadáním Trutnov a případně požadované pozice kterou byste rádi dělali. Server se snaží poskytovat co nejvíce volných míst které spadají vždy pod úřad práce Trutnov a jeho okolí. Může se ovšem stát že volné místo není přesně zařazeno dle města. Zkuste proto hledat také v okolních regionech než pouze Trutnov. Přidejte si tyto stránky k oblíbeným položkám a každé ráno můžete kontrolovat přímo volná pracovní pozice Trutnov. Úvod » Trutnov
Kategorie: pracovní úřad trutnovSeznam zdrojů na téma pravidla češtiny:


Pravidla českého pravopisu, CJ - Český jazyk - - unium.cz
TypoText, s. r. o. - VAŠE TREFA DO ČERNÉHO
Co dodržovat při lokalizaci - Mozilla.cz
Pravidla českého pravopisu! - poradna.net
Diplomacie - DiploNET v1.2
Pravidla českého pravopisu a často psané chyby - Pauza.cz
Pravidla českého pravopisu + CD | knihy - Computer Press
JTP :: Pravidla českého pravopisu Lingea (Ing. Miroslav HEROLD, CSc.)
Pravidla českého pravopisu | pravidla.cz
„Esemeskové“ děti nastavily nová pravidla češtiny - iDNES.cz
Metodický portál RVP - Odkazy: Pravidla českého pravopisu
[ Školní pravidla českého pravopisu ]
Internetová jazyková příručka: Informace o příručce Pravidla českého pravopisu
Pravidla psaní malých a velkých písmen ve větách
Okruhy ke zkouškám :: fonetika|fonologie|ortoepie
městys – Wikislovník
[ Pravidla českého pravopisu ]
Výuka pravidel českého pravopisu online | HyperStudent.cz
@pravidla - Pravidla ДЌeskГ©ho pravopisu, gramatiky a (nejen) el. korespondence a komunikace
Čeština/Psaní i/y – Wikiknihy

Počítač - Wikipedie

Počítač - Wikipedie

Je obtížné najít v historii první počítač, protože význam slova se v průběhu času měnil. Původně slovo počítač ( anglicky computer ) označovalo člověka, který prováděl výpočty. Změna významu slova ve smyslu označení hardware nastala v době projektu Manhattan (vývoj atomové bomby). Za prvního předchůdce počítače lze považovat mechanické počitadlo (tzv. abakus), které se používalo již v Babylonii od poloviny třetího tisíciletí př.  n.  l. [ zdroj? ] . Za vynálezce dnešních počítačů je považován Charles Babbage, který v  19. století vymyslel základní principy fungování mechanického stroje pro řešení složitých výpočtů. Za prvního přímého předchůdce současných elektronických počítačů lze považovat elektronkový ENIAC. Charakteristika počítače Pod pojmem počítač si mnoho lidí představí buď notebook nebo PC, tedy osobní počítač. Ve skutečnosti je tento pojem daleko širší.
Kategorie: předchůdci počítačů

PROSTATA – zánět – léčení

PROSTATA – zánět – léčení

Potíže při zánětech často během rozvoje nemoci migrují, mění se a různě stupňují svoji intenzitu. Pak na dva dny přestanou a nečekaně přijdou zase. Bohužel se k nim přidávají s oblibou hemeroidy anebo pokud jimi trpíte, zhorší se to. Pak zhoršuje jedna problematika tu druhou navzájem. Z vlastní zkušenosti co nejdříve nechat ošetřit hemeroidy. Barronovou metodou pružných gumiček, laserem nebo hemoronem, podle jejich závažnosti a stupně. To už si poradí chirurg, či proktolog. Po jejich odstranění a zhojení jizviček, dojde ke zlepšení i v prostatě.
Kategorie: prášky na hemeroidy

Městský úřad Třinec

Městský úřad Třinec

Nalezeno: 16 záznamů. Zobrazeno: 1 - 16 1 UPOZORNĚNÍ - sociální dávky od 1.1. 2012 - na Úřadě práce Třinec, Poštovní ulice !!! Odbor sociálních věcí oznamuje, že k 1. 1. 2012 došlo k přestěhování dávkových agend hmotné nouze, příspěvku na péči a dávek osobám zdravotně postiženým na Úřad práce České republiky - Kontaktní pracoviště Třinec, Poštovní 621, 739 61 Třinec. Kontakt je možný dočasně přes telefonní ústřednu – č. tel. 950 113 611, do doby než budou zprovozněny telefonní linky přímo k pracovníkům. Kontakt na elektronickou podatelnu: posta.fmf@fm.mpsv.cz. .... Po zpřístupnění telefonů a e-mailových adres bude možno najít kontakt na jednotlivé pracovníky na portále MPSV: http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/msk/kop/trinec/orgstr Bc. Ellen Raszková - 30.12.
Kategorie: pracovni urad trinec

Realitní kancelář RealCom Prague s.r.o.

Realitní kancelář RealCom Prague s.r.o.

Kupní smlouva Nejčastější formou převodu vlastnických práv k věci je kupní smlouva, která je upravena v § 588 a násl. ObčZ. Z kupní smlouvy vznikne prodávajícímu povinnost předmět koupě kupujícímu odevzdat a kupujícímu povinnost předmět koupě převzít a zaplatit za něj prodávajícímu dohodnutou cenu. Kupní smlouva je taktéž definována v obchodním zákoníku v § 409 až § 470. Předmětem kupní smlouvy sjednané podle občanského zákoníku může být jak věc movitá, tak i věc nemovitá. Oproti tomu upravuje obchodní zákoník ve výše uvedených ustanoveních pouze úplatný převod věcí movitých. Výjimku tvoří pouze smlouva o prodeji podniku podle ust. § 476 až § 488 ObchZ. Při tomto převodu nedochází pouze k převodu nemovitostí. Předmětem prodeje jsou i osobní a nehmotné složky podnikání, věci movité i věci nemovité. Podnik je definován jako soubor těchto složek.
Kategorie: předkupní smlouva na nemovitost

Hyperinzerce - Inzerce zdarma, bazar, inzeráty, prodám a koupím

Hyperinzerce - Inzerce zdarma, bazar, inzeráty, prodám a koupím

Inzerce Firmy Poptávky Zboží Slevy Abecední seznam rubrik inzerce: Vše A B C D E F G H CH I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Automobily 158 764 Škoda, VW, Fiat, Renault, Ford, BMW, Seat, Audi, Letní pneu ... Nákladní vozy 19 517 Náklaďáky nad 3,5 t, do 3,5 t, Dodávky, Přívěsy, návěsy ... Motocykly 39 376 Enduro, Silniční, Choppery, Skútry, Minibike, Tří a čtyřkolky, Pneu ... Počítače, notebooky 42 937 PC Sestavy, Notebooky, Monitory, Desky, Procesory, HDD, Paměti ... Mobily, komunikace 31 478 Nokia, Sony Ericsson, Samsung, LG, Motorola, Apple, HTC ... Foto, audio, video, TV 28 091 Fotoaparáty, Kamery, Televize, Domácí kina, Repro, MP3, Hi-fi ... Elektro, bílé zboží 18 170 Lednice, Mrazáky, Trouby, Mikrovlnky, Myčky, Pračky ... Nábytek, bydlení 46 372 Ložnice, Obývák, Kuchyně, Textil, Koupelna, Koberce, Dekorace ... Stroje, přístroje 62 365 Bagry, Rypadla, Soustruhy, Lisy, Kombajny, Čerpadla, Motory ... Prodej, pronájem bytů 121 324 Prodej 1+1/kk, 2+1/kk, Garsoniéry, Pronájem 1+1/kk, 2+1/kk, 3+1 ...
Kategorie: prcani zdarma

Kategorie: