lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10614
Čeká na schválení: 175
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » pracovní úřad praha

Nejnovější v kategorii otackomer:


Předporodní kurzy a rychlokurzy Majka Brno - Brno - město, inzerce, prodám

Předporodní kurzy a rychlokurzy Majka Brno - Brno - město, inzerce, prodám

Hyperinzerce › Učebnice, studium › Kurzy, rekvalifikace › Ostatní kurzy › Předporodní kurzy a rychlokurzy Majka Brno Zpět na na seznam inzerátů Předchozí inzerát | Další inzerát Předporodní kurzy a rychlokurzy Majka Brno 09.08. 2011 | Nabídka / Prodám | Ostatní kurzy Těhotenské kurzy Majka = moderní příprava k porodu. Otázky týkající se Vašeho šťastného těhotenství, mateřství a správného kojení Vám zodpoví moderní víkendové kurzy nebo pravidelné dvouměsíční kurzy. Z kurzů duly Majky Staňkové, se dozvíte k čemu je dobré mít porodní plán, co obsahuje výbava do porodnice, čím pomáhá partner u porodu, jak vypadá přirozený porod a klidné šestinedělí ale i vše o kojenecké stravě a manipulaci s miminkem. V kurzech předporodní přípravy si můžete i rovnou objednat nejpotřebnější těhotenské a kojenecké zboží prověřené kvality. Dále se můžete poradit i o problémech s otěhotněním, o přirozené léčbě neplodnosti, naučit se kojeneckou masáž nebo využít laktační poradenství, focení dětí, právní poradnu a navštívit další kurzy: Čekáme vnouče, Správné rodičovství, Bezpečnost a první pomoc novorozenců. Kurzy pro těhotné hradí zčásti nebo zcela zdravotní pojišťovny více Cena: 1 990 Kč Oblast inzerce: Brno - město Číslo inzerátu: 3235458 Počet zhlédnutí: 938x Zhlédnutí detailu: 115x Odkaz: www.
Kategorie: předporodní kurzy brnoSeznam zdrojů na téma pracovní úřad praha:


ÚŘAD PRÁCE online - více jak 30 000 nabídek práce a zaměstnání na jednom místě
Kontakt na úřad práce Praha 4
Úřad práce
Volná místa na Úřadu práce v Praze vhodná pro cizince - Práce Praha.info
Úřady práce - Praha - Firmy.cz
Volná pracovní místa | Úřad | Praha 1
Úřad práce Praha-západ - pracovní úřad
Úřad | Praha 1
Hlavní město Praha
Úřad práce Praha-západ | PRÁCE PRAHA.com
MČ Praha 18 Letňany
Úřad práce Praha - volná pracovní místa
Úřad práce Praha - západ - volná pracovní místa
Městská část Praha 11 - Praha 11
Úřad práce Praha-východ | volná pracovní místa, nabídka práce a zaměstnání Praha-východ
Kontakt na úřad práce Praha-západ
Úřad práce Praha - západ - (práce, brigády, zaměstnání)
MČ Praha 14 - Důležité úřady v Praze 9
Úřad práce Praha
Praha 12: Titulní stránka

Fakultní nemocnice v Motole - Firmy.cz

Fakultní nemocnice v Motole - Firmy.cz

Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku UK 1. LF a FN Motol Praha-Motol - V úvalu
Kategorie: praha motol nemocnice

Oficiální pravidla karetních her Tomáš Svoboda a kol. (ceny od 179 do 229 Kč) - Zboží.cz

Oficiální pravidla karetních her Tomáš Svoboda a kol. (ceny od 179 do 229 Kč) - Zboží.cz

Zobrazit galerii (2 obrázky) Oficiální pravidla karetních her Tomáš Svoboda a kol. cena od 179 do 229,- Kč Autor je právem považován za světového znalce karetních her. Jeho v češtině zcela ojedinělý přehled oficiálních pravidel 350 karetních her je určen pro začátečníky i pokročilé. Spoluautory knihy jsou Marek Benda a Jiří Hucl.
Kategorie: pravidla karetních her

Profesor Eliáš: Atmosféra na plzeňské právnické fakultě připomíná normalizaci | Česká pozice

Profesor Eliáš: Atmosféra na plzeňské právnické fakultě připomíná normalizaci | Česká pozice

Profesor Eliáš: Atmosféra na plzeňské právnické fakultě připomíná normalizaci Profesor Karel Eliáš, největší vědecká hvězda právnické fakulty v Plzni, odchází. A s ním i dalších 20 lidí. Hrozí škole kolaps? Věda a vzdělávání Martin Rychlík | 22.04. 2011 - 08:55 ENG VIP © ČESKÁPOZICE Jeden z nejrespektovanějších českých právníků Karel Eliáš se chystá odejít z právnické fakulty v Plzni, která mu přirostla k srdci. Nabídek má již dost – z vysokých škol i komerční sféry. V Plzni to opět vře. Profesor Karel Eliáš, největší vědecká hvězda právnické fakulty, odchází. Po nedávných volbách do akademického senátu, v nichž uspěla řada lidí spjatých s érou „kindlokracie“, došla části reformního křídla trpělivost. Podle profesora Karla Eliáše, jednoho ze strůjců reforem, odejde asi 20 nejvýkonnějších pedagogů.
Kategorie: právnická fakulta v plzni

Prázdninové a letní jazykové kurzy / pobyty / tábory s španělštinou v ČR

Prázdninové a letní jazykové kurzy / pobyty / tábory s španělštinou v ČR

Jazykové kurzy Jazykovky.cz - Prázdninové a letní jazykové kurzy / pobyty / tábory s španělštinou v ČR Seznam jazykových škol a kurzů nabízejících výuku španělského jazyka (ŠJ) na pobytových jazykových kurzech: rekreace s španělštinou, dovolená s výukou španělštiny, pobyty v přírodě s spojené s výukou španělštiny, letní tábor s španělštinou, anglické prázdninové školky a jinou výukou jazyků. Zimní nebo letní dovolená s španělštinou je intenzivní jako půlroční docházkové (veřejné, skupinové) kurzy pro veřejnost. Prázdninová výuka ve městech nabízí raní, ranní, dopolední, odpolední, večerní, týdení, týdenní intenzivní kurzy španělštiny, měsíční jazykové kurzy španělštiny. Také netradiční letní jazykové tábory pro rodiče s dětmi, případně španělština v přírodě zaměřená na dospělé, sportovní pobyty pro mládež (teenagery) s španělštinou odpočinkové kurzy pro seniory, matky s dětmi, děti 2, 3, 4, 5, 6, 7 let,... Kurzy jsou často vedené zahraničním lektorem – rodilým mluvčím. Nabídka letních kurzů španělštiny: červen, červenec, srpen, září. Lekce španělštiny probíhají v objektu nebo v přírodě – dle počasí. Pobytové a kurzy španělštiny a tábory bývají zaměřeny na hlavně na konverzaci (procvičování španělštiny), měné na španělskou gramatiku. Firemní intenzivní jazykové pobyty španělštiny pro firmy mohou být zaměřené pro manažery nebo na zaměstnance a slouží i ke smelení pracovního kolektivu. Obchodní španělština (business) a odborná španělština technických oborů jsou častým tématem.
Kategorie: prázdninové jazykové pobyty

Zánět nervu: příznaky, léčba (neuritida) - Vitalion.cz

Zánět nervu: příznaky, léčba (neuritida) - Vitalion.cz

Popis zánětu nervu Neuritida je běžnou nervovou poruchou, která vzniká drážděním nervu. Pokud se neuritis přenese na více nervů, říká se tomuto nemocnění polyneuritis. Tento patologický nález ruší normální působení na tkáň, kterou postižený nerv inervuje. Tato nemoc postihuje periferní nervy. Přítomnost neuritidy může být způsobena mnoha faktory. Nejčastěji je to přítomnost toxických látek, což může být důsledkem různých nesprávných dietních opatření, podvýživou, špatnými životními návyky, přepracováním, či metabolickou poruchou. Chronická acidóza (překyselení, nízké pH) krve a jiných tělních tekutin, vzniklá působením toxinů a působí nepříznivě na strukturu nervové tkáně. Příčinou však může být i  zranění nebo dlouhodobý útlak nervového kmene. Zánět nervu se také často vyskytuje jako doprovodné onemocnění tuberkulózy, difterie, tetanu, lepry či cukrovky (diabetes mellitus). Způsobit ho mohou i různé otravy insekticidy, rtutí, olovem, arzenem i alkoholem.
Kategorie: prasky na svaly

Kategorie: