lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 9148
Čeká na schválení: 228
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » právní poradna online

Nejnovější v kategorii otackomer:


předpřítomný - Help For English - Angličtina na internetu zdarma!

předpřítomný - Help For English - Angličtina na internetu zdarma!

Tento článek je určen pro studenty angličtiny na úrovni Elementary (A 1) - začátečníci / falešní začátečníci Student již ovládá základní slovní zásobu a gramatiku, anglická slova umí vyslovovat, pasivně rozumí psanému a mluvenému projevu týkajícího se osobních informací a základních každodenních situací (za předpokladu, že mluvčí mluví pomalu a zřetelně). Dokáže jednoduše odpovědět na otázky týkající se jeho samého a jeho každodenního života (moje rodina, moje záliby, můj dům apod.) Dovede používat angličtinu k uspokojení základních potřeb (zeptat se na cestu, koupit si jídlo apod.) , dovede klást jednoduché otázky. Předpřítomný čas #2: Něco je jinak Marek Vít | 52988 přečtení | 31. 05. 2010 | komentářů: 66 Druhá část série článků o předpřítomném čase. Ukážeme si jedno ze základních použití tohoto času. Pokračování článku » Tento článek je určen pro studenty angličtiny na úrovni Elementary (A 1) - začátečníci / falešní začátečníci Student již ovládá základní slovní zásobu a gramatiku, anglická slova umí vyslovovat, pasivně rozumí psanému a mluvenému projevu týkajícího se osobních informací a základních každodenních situací (za předpokladu, že mluvčí mluví pomalu a zřetelně). Dokáže jednoduše odpovědět na otázky týkající se jeho samého a jeho každodenního života (moje rodina, moje záliby, můj dům apod.) Dovede používat angličtinu k uspokojení základních potřeb (zeptat se na cestu, koupit si jídlo apod.)
Kategorie: predpritomny cas v anglictineSeznam zdrojů na téma právní poradna online:


Právní poradna zdarma - online bezplatné fórum s informacemi z oblasti práva a advokacie
Advokátní poradna online, advokáti diskuze, diskuzní forum právníci
Advokátní právní poradna a pracovní fórum online, Rodinné právo, Trestní právo, Občanské právo
Vaše právo - bezplatná právní poradna online
Advokátní poradna
Právní poradna online zdarma - rada zdarma
Odbory-online.cz - Právní poradna / Právní poradna ON-LINE
Právní poradna on-line | Advokátní kancelář Mgr. Hana Šimková Brno
Online právní poradna, advokátní poradenství
Právní poradna, AAA Inzerce, inzerce zdarma, bazar, videoinzerce, inzeráty, slevy
Bezplatná právní poradna
právní poradna online....?Prosím jestli někdo ví ,kde je na netu právní p | MrTester.cz
Advokátní kancelář Hora  - Právní poradna on-line, poradna online, justice, právo, rady, autonehody
Internetová právní poradna online - Pojištění na internetu .cz
Advokátní kancelář Brno Praha | Online právní poradna
Online právní poradenství | Online poradna | Zdarma právní informace
Právní poradna bezplatná on-line
Big Brother Awards CR | Lidská práva a technologie
Právní poradna zdarma
Bezplatná právní poradna online | Asistentka.cz

DVD-Video - Wikipedie

DVD-Video - Wikipedie

Zvukové stopy, titulky a úhly pohledů DVD-Video disky většinou obsahují více zvukových stop, které doprovázejí obrazový záznam. (např. originální zvuková stopa filmu, ale i zvuková stopa s dabingem v jazyku země, kde se daný film prodává, nebo zvuková stopa s komentářem režiséra atd.) . Většinou obsahuje alespoň jedna stopa vícekanálový zvuk, kterým se dociluje působivého prostorového ozvučení. Disky DVD-Video obvykle poskytují i několik stop s titulky v různých jazycích (je možné se setkat i s jejich speciální verzí, kdy titulky obsahují i informace o zvucích pro diváky se sluchovou vadou, např. výbuch, smích, rozbíjí se sklo a pod.) . DVD-Video může obsahovat i informace o kapitolách (angl. chapters ), které umožňují jednodušší vyhledávaní určitého úseku (např. když chcete pokračovat ve sledování filmu později, můžete si zapamatovat kapitolu, kterou jste viděli jako poslední). Když je pro to na disku DVD-Video dostatek místa, může záznam obsahovat několik verzí konkrétních scén (tzv. úhly pohledů, ang.
Kategorie: přehrávač vob

AUDIKLUB.cz : Příspěvky

AUDIKLUB.cz : Příspěvky

Index > Technika & Úpravy > Co říkáte na... > vw passat 1,8 T 2002 | Menu Odpověď na toto téma lector 14.06 2010 Předmět: vw passat 1,8 T 2002 http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/volkswagen/passat/8089602 uvažuju že bych vymněnil audinku za něco podobného co si o něm myslíte? nahoru Siki 14.06 2010 lector : máš pro to nějaký racionální důvod? nahoru lector 14.06 2010 Předmět: :) No chci spíš benzín jelikož mám z 2,5 tdi strach že se rozsype a budu v kundě, a navíc chci něco živjejšího než je 2,5 tdi q 110kw nahoru Siki 14.06 2010 lector : aha no pokud řešíš právě totok,tak vřele přejdi co nejrychleji:-) spotřeba bude cca stejná,nevím za kolik jezdíš teďkom asi kolem 7.5,8sm? no a s 1.8T budeš na tom stejně. Jinak pocitově a pěněženkově budeš na tom líp;-) ale o daném autě víc osobně,těžko soudit... nahoru lector 14.06 2010 Předmět: :) No ja právě jezdím teť dost po městě posledních 1500Km a mám spotřebu průměr 10,3 což mě přijde dost :) jinak se teť snažím audi prodat a doufám, že pak najdu nějakýho pěknýho pašíka:) nahoru Siki 14.06 2010 lector : 10 s naftou? hele kuci kdy že se to šetři s tou naftou? :-D ne fakt,raději to prodej a kup toho pašíka,možná bych juknul ještě po 1.9 PD ale nevím jestli budou cena a km podobné,asi težko:-) nahoru lector 14.06 2010 Předmět: :) tata ma prave PD 96kw a je to super auto ale zase jsou o jinejch penezich kdyz clovek chce aby byli v dobrem stavu. Nemam tu audi dlouho a ta spotřeba no je to V6 ale i tak jsem to nečekal :) nahoru jarajede 14.06 2010 lector : no jestli jezdíš teď za deset, tak s tim benzínem budeš jezdit za to samý.
Kategorie: predmety v kunde

SKOB Zlín - Na lyžařské soustředění jedeme na Praděd

SKOB Zlín - Na lyžařské soustředění jedeme na Praděd

Komentáře Napsáno: 20 Led 2009 18:12 od Michal Schäfer #1677 V tomto vláknu je diskuze k článku: Na lyžařské soustředění jedeme na Praděd Jen tem, co váhají jaké lyže si vzít zda šupiny či normální - šupiny nechte doma, jedeme se naučit lyžovat. Bauer je nedoporučuje... Napsáno: 20 Led 2009 19:09 od Jiří Krejčík #1678 A kde to soustředění zúročíme? www. lokotrutnov.cz/akce/2009/K70-2009.htm He? Napsáno: 20 Led 2009 19:13 od Tomáš Krajča #1679 Ok, potvrzeno. Jenom mi neni uplne jasne, jestli pojedu v aute ja + 4 lidi, nebo 4 lidi vcetne me. Pokud by nas jelo 5, musel by se nekdo postarat o lyze. Btw, pokud by se nasla posadka, ktera by chtela jeste pred veceri nalyzovat jednu fazi (vyjet asi nekdy po 12.30h), bylo by to idealni. Napsáno: 21 Led 2009 00:32 od Jiří Hradil #1680 Auto vemu. Uvezu max 4 lidi s lyzema (ve vaku!)
Kategorie: praděd sabinka

Překlad toponym | SKŘIVÁNEK s.r.o.

Překlad toponym | SKŘIVÁNEK s.r.o.

Tisknout článek Odeslat na e-mail Překlad toponym Překládádní toponym nezřídka představuje překladatelský oříšek a může být problematické vzhledem k politické nebo historické situaci. Překlad jmen míst a měst může - vedle toho, že by pro současníky mohl být nesrozumitelný (např. Karl-Marx-Stadt už dnešním školákům něřekne nic a na mapě ho nenajdou) - být poměrně citlivě vnímán z politických důvodů. Český úřad zeměměřičský a kartografický vydal Index českých exonym, kde je více než 2500 názvů míst a měst, kromě toho pod odkazem "více" a pod obrázkem najdete on-line databáze geografických jmen, které Vám nabídnou nejvhodnější řešení. Google Facebook del.icio.us Yahoo Twitter Poslat odkaz na stránku e-mailem * ) vyplnění takto označených položek je povinné.
Kategorie: preklad jmen

Auteo.cz - nové a předváděcí vozy se slevou až 30%

Auteo.cz - nové a předváděcí vozy se slevou až 30%

» Nová a předváděcí auta od autorizovaných dealerů levněji než čekáte. Výběr značky
Kategorie: předváděcí vozy opel

Kategorie: