lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11668
Čeká na schválení: 365
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » přání k svátku pohlednice

Nejnovější v kategorii otackomer:


Praděd z Ovčárny - Foto.mapy.cz

Praděd z Ovčárny - Foto.mapy.cz

Praděd z Ovčárny Nahlásit závadný obsah | Opravit polohu Fotografie z okolí (374): Zobrazit všechny fotografie v okolí » milan.mp Zobrazit fotografie autora 684 Hodnocení fotografie 237 zhlédnutí Tagy: Jeseníky, Praděd, Jeseníky - Praděd Exif: Výrobce: EASTMAN KODAK COMPANY Přístroj: KODAK EASYSHARE Z915 DIGITAL CAMERA - Najdi na zboží. cz Datum a čas: 2010:08:01 12:16:43 Expoziční čas: 1/500 s Clona: F6.5 Korekce expozice: 0 Blesk: No, compulsory Ohnisková vzdálenost: 7.5 mm Ohnisková vzdálenost (35mm ekv.) : 42.0 mm ISO citlivost: 80 Expoziční program: Auto Měření expozice: Multi-segment Vyvážení bílé: Auto Přidat komentář: Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit Copyright © 1996 - 2007 Seznam.cz, a. s. Seznam - Nápověda - Licenční ujednání - Fórum - Kontakt
Kategorie: praděd sabinkaSeznam zdrojů na téma přání k svátku pohlednice:


Přání k svátku a přání k narozeninám | Vtipná přání | KOMIK.CZ
Katalog Firem - Firmy CZ - Seznam firem - Firmy ČR ::..
Elektronická pohlednice - zacatek.cz
Přání k narozeninám či svátku a pohlednice z Vašich fotografií a obrázků. Objednejte si online - FOTOLAB.cz
Vánoční přání texty 2011 | Linkuj.cz
Přání k narozeninám - Vánoční přání, Přání k svátku, Pohlednice, Texty
SMS Přání k narozeninám - Přání k svátku | SMS přání
Přání k svátku - pohlednice, obrázky, plakáty, tapety, fotografie
Prani.hled.cz - přání - Rink.cz
Přání k narozeninám texty
PЕ™ГЎnГ­ В» k SvГЎtku
Animovane hudebni pohlednice Velikonoce Narozeniny Svatek velikonocni Gify Gifs
Pohlednice k svátku
Přání k narozeninám a svátku - SMS texty přáníčka
obrázky k narozeninám
Přání k svátku a narozeninám - SMS blahopřání
..: pranicka.net - svět digitálních přáníček :..
SMSmania.cz - SMS PŘÁNÍ - Jděte s dobou a vyměňte pohlednice za SMS přání!
obrázkové přání elektronické zdarma
Přání k narozeninám, elektronická přání | poslat-prani.cz

Úřad práce ve Zlíně | PRÁCE ZLÍN.com

Úřad práce ve Zlíně | PRÁCE ZLÍN.com

© 2009 Práce Zlín Created by Jobopoly s. r. o. | O projektu - Reklama - VOP - Kontakt
Kategorie: pracovní uřad zlín

Karel Picka / Překlady / čeština / němčina / z němčiny do češtiny a z češtiny do němčiny

Karel Picka / Překlady / čeština / němčina / z němčiny do češtiny a z češtiny do němčiny

Překlady Rychle, kvalitně a hlavně spolehlivě přeložíme Vaše texty z/do německého jazyka včetně různých grafických úprav textu. Dále zajistíme korekturu překladů rodilým mluvčím. V současné době se na naše služby spoléhá řada českých a mezinárodních společností, jiné překladatelské agentury a v neposlední řadě i zákazníci ze soukromého sektoru. Stačí se podívat do referencí. Cena za překlady je jen 220,- Kč za jednu NS. Navíc Vám nabízíme další možnosti slev za delší překlady! Více podrobností najdete v ceníku. Další služby: Non-stop service - Potřebujete rychle překlad? Není problém, jsme Vám neustále k dispozici. Na poptávky zaslané emailem reagujeme během jednoho pracovního dne, na telefonické objednávky samozřejmě ihned.
Kategorie: překlad z němčiny do češtiny

Internetová právní poradna pomocVpravu.cz • Zobrazit téma - Výpověď z pracovního poměru-výpovědní lhůta

Internetová právní poradna pomocVpravu.cz • Zobrazit téma - Výpověď z pracovního poměru-výpovědní lhůta

Internetová právní poradna pomocVpravu.cz ... aby právo nebylo luxus Přejít na obsah
Kategorie: právní poradna plzeň

www.macmotor.info: nemocnice motol praha

www.macmotor.info: nemocnice motol praha

Ředitel pražské nemocnice Motol měl přiznat zaměstnancům korupci | Mediafax.cz Foto: Policejní Útvar rychlého nasazení cvičil v Motole zásah proti teroristům V pražské nemocnici Motol skončila rekonstrukce dětského oddělení Řidič superbu nevybral v Praze zatáčku a zřítil se do hluboké strouhy Za pražskou nemocnici Motol bude mluvit Pavlína Danková Šéf Motola Ludvík odmítá, že by podporoval korupci ve své nemocnici PRAHA / 15:31, 02. 02. 2011 Ředitel Fakultní nemocnice Motol v Praze Miloslav Ludvík nepřímo přiznal korupční praktiky ve své nemocnici. http://www.mediafax.cz
Kategorie: praha nemocnice motol

LeMill — PŘEDPŘÍTOMNÝ ČAS - Present Perfect

LeMill — PŘEDPŘÍTOMNÝ ČAS - Present Perfect

LeMill Edit, tips for use and more... PŘEDPŘÍTOMNÝ ČAS - Present Perfect by Petra Janasová — last modified 2011-01-08 03:51 group: Soutěžní mlýn Jméno a příjmení: Mgr. Petra Janasová E-mail: petra. janasova@hladnov.cz Země: ČR Název lekce: Předpřítomný čas Klíčová slova : předpřítomný čas, minulý čas, prostý, průběhový, present perfect, past tense, simple, continuous   Předmět: Anglický jazyk Věk vašich žáků: 16-19 Věkový rozsah použitelnosti lekce: 16-60 Název použitého LO (název v LRE, URL, země původu): Present perfect tense Progressive im Englischen – Vorvergangenheit ( http://www.english-4u.de/presentperfectsimple.htm )   URL: http://www.english-4u.de/presentperfprogr.htm http://www.english-4u.de/presentprogressive.htm http://www.myenglishteacher.net/present_perfect.html http://www.englisch-hilfen.de/en/grammar/pres_perf.htm http://www.englishpage.com/verbpage/presentperfect.html http://www.better-english.com/grammar/pspp1.htm http://web2.uvcs.uvic.ca/elc/studyzone/410/grammar/ppvpast1. htm http://www.helpforenglish.cz/cz/testy/pre-intermediate/c2006 011202-Present-Perfect-B.html   Doba trvání lekce: 1 hodina Jméno školy: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava Popis lekce: Vysvětlení gramatiky předpřítomného času v angličtině; pravidla jeho použití a významový rozdíl mezi větou v minulém a předpřítomném čase. Popis lekce: Vzhledem k tomu, že čeština nezná předpřítomný čas, způsobuje tato gramatika studentům nemalé potíže. Kromě klasických metod výuky této kapitoly můžeme využít velké množství materiálů z internetových zdrojů. Při vysvětlení gramatiky jsem použila 4 pravidel, zkrácených do těchto pouček: PŘEDPŘÍTOMNÉHO ČASU SE POUŽÍVÁ V TĚCHTO PŘÍPADECH : 1) EXPERIENCE (zkušenost) - Pokud se nám nejedná o to KDY se to stalo, ale ZDA se to stalo (jedná se nám o zkušenost) Typ věty:        Have you ever been to France? - Byl jsi někdy ve Francii? Vysvětlení:      Nejedná se nám o to, kdy tam byl, nýbrž ZDA tam vůbec někdy byl.
Kategorie: předpřítomný čas angličtina

Kategorie: