lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10069
Čeká na schválení: 354
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » přání k narozeninám pohlednice

Nejnovější v kategorii otackomer:


Praktické informace pro Čechy a Slováky, kteří cestují do Francie

Praktické informace pro Čechy a Slováky, kteří cestují do Francie

Pro volání z Francie do ČR: 00420 + číslo účastníka, pro volání z Francie do SR : 00421 + číslo účastníka. Pro volání z ČR nebo SR do Francie: 0033 + číslo volaného bez počáteční 0 (např. 0033 5 123 456 789) Pro volání ve Francii: celé číslo volaného (např. 05 123 456 789) Tísňová volání SAMU (lékařská pomoc): 15 Policie: 17 Požárníci: 18
Kategorie: předvolba volání na slovenskoSeznam zdrojů na téma přání k narozeninám pohlednice:


Myšky hustej net
www.telefonlarhrv.info: pohlednice k narozeninám
Online pohlednice a přání 2009 na WWW
Elektronické pohlednice a přání online - pohlednice zdarma
ElektronickГ© Pohlednice, PЕ™ГЎnГ­ДЌka, SMS PЕ™ГЎnГ­
Animovane hudebni pohlednice Velikonoce Narozeniny Svatek velikonocni Gify Gifs
Přání k narozeninám, blahopřání, vánoční sms
Přání - texty sms, obrázky a pohlednice zdarma
Přání k narozeninám od kamarádky Helenky « Diplomy, přání a pohlednice « Galerie | Blog Starého Dinosaura
Ecards - ozvučené pohlednice, přání novoroční i k narozeninám - Zdarma.org
Videopohlednice.cz
Přání k narozeninám texty « Blahopřání « Zábava « Catalog Clonet cs
LEGRACE.cz - vánoční přání, přáníčka, blahopřání k Vánocům, novoroční přání, přání k Novému roku, vánoční SMS a SMSky, novoroční SMS
Přání k narozeninám
Registrace nového uživatele - Vánoční přání, Přání k svátku, Pohlednice, Texty
www.eprani.cz - Přání k narozeninám, pohlednice k svátku
Přání k narozeninám či svátku a pohlednice z Vašich fotografií a obrázků. Objednejte si online - FOTOLAB.cz
Přání k narozeninám - Vánoční přání, Přání k svátku, Pohlednice, Texty
Elektronická přání - literární a výtvarná činnost
Přání k svátku

Big Brother Awards CR | Lidská práva a technologie

Big Brother Awards CR | Lidská práva a technologie

Domů V kostce o on-line právní poradně k ochraně soukromí Vítejte v on-line právní poradně IuRe. Zde můžete vkládat dotazy týkající se právních otázek (právní posouzení, možnosti právní obrany apod.) všech aspektů ochrany soukromí – např. témat sledování na pracovišti, kamerových systémů, nakládání firem i úřadů s osobními údaji. V dotazech shrňte co nejkonkrétněji fakta věci, včetně časových údajů, pomůže to poskytnutí co nejužitečnější právní rady. Odpověď právníka IuRe očekávejte do zhruba deseti dnů ; bude Vám avizována e-mailem. Bezplatné právní poradenství je poskytováno v rámci projektu “Digital Rights and Awareness of Citizens (DRAC)” podpořeného nadací Central and Eastern Europe Trust, který probíhá od 15.6. 2011 do 15.8. 2012. IuRe nezpracovává Vaše osobní údaje, vyjma kontaktu pro zaslání odpovědi. V případě, že z poskytnutých informací je zřejmá totožnost osob, zachovávají jeho právníci důslednou mlčenlivost a před zveřejněním dotazu jsou osobní údaje anonymizovány.
Kategorie: právní poradna online

ZvД›tЕЎenГ­ poprsГ­ s modelacГ­ - MEDICOM VIP

ZvД›tЕЎenГ­ poprsГ­ s modelacГ­ - MEDICOM VIP

Zvětšení poprsí s modelací Zvětšení poprsí s modelací je alternativou k zvětšení prsou s použitím implantátů a modelaci prsou, při níž se využívají k úpravě velikosti prsou kromě aplikace implantátů současně korekce kožního krytu prsou a úpravy tvaru a velikosti prsní žlázy. Operace prsou s modelací řeší problematiku povislých a pokleslých prsou jako následku změn velikosti žlázové tkáně a kožního krytu prsou při dlouhodobém, nebo opakovaném kojení, ev. při hormonálních změnách v rámci klimakteria. Následkem působení těchto vlivů dochází často ke ztrátě pružnosti kůže prsou porušením elastických vazivových vláken. Po ukončení kojení a s tím související redukci žlázové tkáně v prsou dochází k nepoměru velikosti žlázy a kožního krytu. Podobný je mechanismus změn v klimakteriu. To se v důsledku projeví povolením až svěšením prsou. Řešení spočívá v aplikaci implantátu se současnou úpravou žlázy a kožního krytu prsu. Nevýhodou tohoto typu zákroku je logicky větší množství operačních jizev při korekci kožního krytu prsou. Na jizvičku v oblasti prsního dvorce navazuje svislá jizva do podprsní rýhy a drobná jizva do strany v podprsní rýze- tzv.
Kategorie: prášky na zvětšení poprsí

Praktický lékař - Praha 4, 10 (Příspěvek Rodina.cz)

Praktický lékař - Praha 4, 10 (Příspěvek Rodina.cz)

Diskuze : Zdraví : Lékaři a zdravotnická zařízení - ostatní Všechny názory Témata Názor 31.1. 2011 20:56:59 Olif Praktický lékař - Praha 4, 10 Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Dnes jsem odešla od svého praktického lékaře a potřebovala bych si najít nějakého poblíž (Petrovice, Háje, Opatov, Chodov). Nemám se tu koho zeptat a už jsem takhle před třemi lety naslepo přihlásila kluky k pediatrovi a teď mne moje volba mrzí, tak bych ráda někoho rozumného. Nemám žádné velké nároky (opravdu mi stačí rozumný nearogantní doktor), k doktorovi chodím zřídka (a to i když jsem nemocná), ale chtěla bych být někde zaregistrovaná, mít někde svojí kartu a mít kam chodit na preventivní prohlídky. Za případná doporučení (ať už pozitivní i negativní) budu velmi vděčná Odpovědět Reklama
Kategorie: praktičtí lékaři praha

Slovensko — Turisimo.cz

Slovensko — Turisimo.cz

Doporučujeme: S kvalitními batohy Topgal po světě Vyřiďte si cestovní pojištění online a během několika minut můžete vyrazit na cesty. Dovolená 2012 Dopřejte si dovolenou v chatách a chalupách s bazénem Dokonalé thajské masáže v Brně od Jasmine Spa. Sjednejte si cestovní pojištění před cestou do zahraničí. Ubytování Špindlerův Mlýn - vyberte si svůj hotel ve Špindlerově Mlýně Sjednejte si cestovní pojištění Přesuň na začátek stránky www. medianest.cz Turisimo.cz Přebírání textů z těchto stránek je bez svolení autora trestné. CMS vytvořilo webmedio.cz.
Kategorie: předvolba 421

Prameny vlasů na clip sponkách 48cm super cena, prodám Praha

Prameny vlasů na clip sponkách 48cm super cena, prodám Praha

Přihlásit se | Můj Bazar | Seznam Hlavní stránka > Zdraví a krása > Ostatní > Prameny vlasů na clip sponkách 48cm super cena - Praha (inzerce č. 4887666) Prameny vlasů na clip sponkách 48cm super cena - Praha Obdobná inzerce na bazaru: Prodlužování vlasů, prodej vlasů - Kostelec nad Orlicí Prodám evropské panenské vlasy ve formě nezpracovaných copů nebo zpracované prameny. Krajina původu: střední Evropa (Ukrajina, Slovensko, Česko). Velmi jemné, hedvábné, přírodní. Vlasy nebyly nikdy barvené ani pokryté žádným umělým silikonovým leskem. Životnost až několik let. V případě zájmu uvedu... Prameny na prodloužení vlásků - super cena - Brno Prodám 90 pramenů na prodlužení vlasů metodou micro ring i keratinem. Vlasy jsou vysoce kvalitní. Možné i žehlení a barvení.
Kategorie: prameny vlasů

Kategorie: