lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2227
Čeká na schválení: 203
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » předporodní kurzy brno

Nejnovější v kategorii otackomer:


Starověké civilizace - STAROVĚKÝ EGYPT

Starověké civilizace - STAROVĚKÝ EGYPT

VOJTĚCH ZAMAROVSKÝ je známý spisovatel, publicista, překladatel z němčiny, angličtiny, francouzštiny, latiny a orientálních jazyků. Studoval Právnickou fakultu v Bratislavě a dále na Vysoké škole obchodní v Bratislavě a v Praze. V letech 1943 - 1945 pracoval ve Slovenské národní bance, poté rok na Pověřenectvu průmyslu v Bratislavě, v letech 1946 - 1951 v Úřadu předsednictva vlády a poté dva roky ve Státním plánovacím úřadu v Praze. Od roku 1948 přednášel dějiny hospodářství na různých vysokých školách. Od roku 1956 se věnoval spisovatelské a překladatelské činnosti ve svobodném povolání. Psal česky i slovensky, podílel na rozvoji české a slovenské literatury faktu, zaměřoval se na starověk - Za sedmi divy světa (česky 1963), Za tajemstvím říše Chetitů (česky 1961), Objevení Tróje (česky 1962), Na počátku byl Sumer (česky 1966), Dějiny psané Římem (česky 1967), Bohové a hrdinové antických bájí (česky 1965) Řecký zázrak (česky 1972), Jejich veličenstva pyramidy (česky 1975), Vzkříšení Olympie (česky 1980), Bohové a králové starého Egypta (česky 1979). Některá svá díla pro další vydání rozšířil a přepracoval. Překládal z němčiny, angličtiny, francouzštiny, latiny a orientálních jazyků (většinou do češtiny, občas i do slovenštiny). Překlady z latiny a orientálních jazyků jsou volným převyprávěním starověkých literárních památek. zpět
Kategorie: překlad z latiny do češtinySeznam zdrojů na téma předporodní kurzy brno:


Předporodní kurzy - Mami - Centrum porodních asistentek:Brno (Brno-město) / Kurz / Ententyky.cz - Programy pro děti i jejich rodiče
Předporodní kurzy v Brně. Kde jste byly spokojené? - str. 2
Předporodní kurzy - Agentura Větrník nebo Devítka Brno?
Vše o těhotenství, porodu, mateřství a rodině - Majka kurzy - Majka kurzy
Předporodní příprava, Bohunice - Fakultní nemocnice Brno
MAJKA - předporodní kurzy ::
Předporodní kurz Brno - víkendový - Diskuse - eMimino.cz
Osmitýdenní předporodní kurz v Brně | Sleviště
Iva Oberajtrová - předporodní kurzy - Brno - Zdravotnická zařízení
Předporodní kurzy v Devítce - Family Point - Brno
Porodnice Brno - Obilní trh | www.aperio.cz
Předporodní kurzy v Brně. Kde jste byly spokojené?
Individuální předporodní příprava - Majka kurzy
Mami - centrum porodních asistenek - Brno
Předporodní příprava - Fakultní nemocnice Brno
Osmitýdenní předporodní kurz - Majka kurzy
MAMI centrum, Brno, poradna pro těhotné, předporodní kurzy | Ladislava Ryšavá - NZZ ambulantní péče porodní asistentky
Centrum ambulantní gynekologie a primární péče - Porodní příprava
O nás-PF
Kudy z nudy - Kreativní předporodní, kojenecké a rodičovské kurzy v Brně

CODEIN SLOVAKOFARMA 30 MG - Zentiva Česká republika

CODEIN SLOVAKOFARMA 30 MG - Zentiva Česká republika

[ ↓ hlavní menu ↓ ] [ ↓ navigace ↓ ] [ ↓ výběr jazyka ↓ ] Nacházíte se zde: Hlavní stránka » Naše produkty » CODEIN SLOVAKOFARMA 30 MG CODEIN SLOVAKOFARMA 30 MG Informace o použití, čtěte pozorně! Codein Slovakofarma 15 mg Codein Slovakofarma 30 mg Výrobce  a držitel rozhodnutí o registraci ZENTIVA, a. s. , Hlohovec, Slovenská republika Složení  Léčivá látka: codeini dihydrogenphosphas hemihydricus 0, 01436 g v 15 mg tabletě a 0, 02872 g ve 30 mg tabletě Pomocné látky: monohydrát laktózy, bramborový škrob, želatina, mastek, magnezium stearát Indikační skupina antitusikum Charakteristika Přípravek tlumící centrum pro kašel. Indikace Přípravek se používá k léčbě dráždivého kašle různého původu a před diagnostickými výkony. Používá se též na léčbu slabých a středně silných bolestí. Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství a děti starší 12 let. Kontraindikace Přípravek se nesmí užívat při známé přecitlivělosti na účinnou látku, při ztíženém vykašlávání hlenu, zejména při těžké formě onemocnění průdušek a plic; při průjmech vzniklých v souvislosti s intoxikací (otravou, předávkováním léku) a střevním  zánětem po léčbě širokospektrálními antibiotiky. Pokud se stavy, uvedené v tomto odstavci u Vás vyskytnou až v průběhu užívání přípravku, informujte o tom svého lékaře. Protože se nepotvrdila bezpečnost podávání Codeinu v průběhu těhotenství a kojení, nedoporučujeme jej v tomto období užívat. Nežádoucí účinky Nežádoucí účinky se vyskytují ve 4-5 %, nejčastější jsou: změny nálady, závratě, nevolnost až zvracení, zácpa, žlučníkové křeče, poruchy močení, sucho v ústech a kožní reakce - jako např.
Kategorie: předávkování léky

Předváděcí vozy - Corvette Praha

Předváděcí vozy - Corvette Praha

Kontakt A. Charouz Motors s. r. o. Kodaňská73 100 00 Praha 10 e-mail prodej: office@ cadillac. charouz.cz tel. prodej: +420 775 225 555 Jsme jediný oficiální dovozce! Jako jediní dovážíme jedinečné vozy Corvette na český trh. Více » Akční nabídka Podívejte se na nabídku předváděcích vozů. Více » Copyright | A. Charouz Motors s. r. o. 2011 | Media Solution s.
Kategorie: predvadeci auta prodej

Honda CR-V - Honda Praha Motol | prodejce vozů Honda

Honda CR-V - Honda Praha Motol | prodejce vozů Honda

Poprvé u modelu Honda CR-V je dieselový motor nejen k dispozici s 6-ti stupňovou manuální převodkou, ale nově také s 5-ti stupňovou automatickou převodovkou Honda, která byla s drobnými změnami převzata z modelu Accord. Díky originální konstrukci nabízí tato automatická převodovka stejné parametry a dynamiku jako konkurenční šestistupňové automatické převodovky při maximálně plynulé a komfortní jízdě bez nutnosti častého přeřazování. Pro zlepšení spotřeby paliva vozu Honda CR-V je automatická převodovka vybavena předehřívačem kapaliny ATF, díky čemuž je po startu mnohem rychleji dosaženo optimální pracovní teploty náplně převodovky, což významně snižuje třecí ztráty u automatických převodovek. Optimalizací třetího převodového poměru v manuální převodovce byla zlepšena akcelerace dieselového motoru. Novinkou pro verze s manuální převodovkou je tzv. indikátor řazení, který řidiči doporučuje, jaký rychlostní stupeň má zařadit s ohledem na momentální jízdní režim, tak aby dosáhl optimální spotřeby paliva. Tímto způsobem lze ušetřit až 0,2 l benzínu na 100 km. PODVOZEK Honda CR-V: Změnami neprošel pouze samotný motor. Výkon, komfort a jízdní vlastnosti byly zlepšeny dalšími úpravami. Byla upravena geometrie zavěšení pro lepší vedení při přímé jízdě.
Kategorie: předváděcí vozy honda

Moderní download portál - Sosej.cz

Moderní download portál - Sosej.cz

Copyright © 2003-2012, HyperMedia, a. s. All Rights Reserved HyperMedia, a. s. členem NetMonitor 9086 programů ke stažení zdarma Poslední aktualizace před 15 hodinami Košík je prázdný Přidat software | Reklama | Kontakty Můj download Přihlásit Odhlásit Registrovat
Kategorie: prehravace filmu ke stazeni zdarma

Nemovitosti v Praze | Realitní kancelář | Praha | S&W

Nemovitosti v Praze | Realitní kancelář | Praha | S&W

REALITNÍ KANCELÁŘ SVOBODA & WILLIAMS | NEMOVITOSTI V PRAZE SVOBODA & WILLIAMS je renomovaná pražská realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních nemovitostí v atraktivních lokalitách Prahy. Své služby poskytujeme našim klientům pod obchodními jmény EHS, Prague-Stay.com, feelHOME.cz a Svoboda&Williams již od roku 1993. Pracujeme pouze s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail. Neustálá inovace všech našich obchodních aktivit nás drží vždy o krok před ostatními. NABÍDKA NEMOVITOSTÍ Naše databáze zahrnuje přes 8 000 nemovitostí v Praze k prodeji a dlouhodobému pronájmu. Zároveň naše realitní kancelář disponuje unikátní nabídkou apartmánů s kompletním servisem a apartmánů ke krátkodobému pronájmu v samotném centru Prahy. NOVĚ PŘIDANÉ NEMOVITOSTI NA PRODEJ Chcete mít přehled o nejnovějších nemovitostech z nabídky Svoboda & Williams na prodej? Zde Vás budeme neustále informovat o novinkách v naší databázi... vice » NOVINKY NA REALITNÍM TRHU 01. 12. '11 | Prestižní ocenění pro realitní kancelář Svoboda & Williams Realitní kancelář Svoboda & Williams získala prestižní ocenění časopisu CIJ Journal v kategorii Best Local Real Estate Agency (Nejlepší místní realitní kancelář).
Kategorie: pražské reality

Kategorie: