lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13260
Čeká na schválení: 356
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » předminulý čas

Nejnovější v kategorii otackomer:


Úřad práce Nový Jičín

Úřad práce Nový Jičín

Práce | Úřad práce | Rejstřík firem | Zákony Dnes je Pondělí 2.1. 2012 a svátek má Karina Úřad práce Nový Jičín Kategorie: Naše peníze 21. 02. 2010 v 11:10 Tisk článku Tisk článku do PDF Poslat emailem Komentářů: 0 přečteno 3793× Kontakty na Úřad práce Nový Jičín: Úřad práce Nový Jičín Msgr. Šrámka 1030 741 01 Nový Jičín IČ: 00562700 DIČ: CZ00562700
Kategorie: pracovní úřad nový jičínSeznam zdrojů na téma předminulý čas:


Předminulý čas – Internetový portál Coptel – Mechatronika
Brainschool® - výukový program jazykové agentury Resyl®
Předminulý čas
Předminulý čas průběhový - Help For English - Angličtina na internetu zdarma!
Předminulý čas - Help For English - Angličtina na internetu zdarma!
AnglickГ© ДЌasy: minulГЅ ДЌas, testy na anglickГ© ДЌasy, pЕ™ehledy ДЌasЕЇ online
Plusque parfait (předminulý čas) | Le lieu français
Česká slovesa - Wikipedie
anglická gramatika a online testy, english grammar and online tests
Slovníky a překlady. Slovník anglicko český, online překlad. Anglická gramatika.
předminulý čas | Jefftom
Angličtina na rovinu: Žádné čáry ani kouzla - E15.cz / magazín
Anglické názvy anglických slovesných časů
MinulГЅ ДЌas v angliДЌtinД›
EnglishGrammarHelp - Předminulý čas prostý
Švédština/Časová souslednost – Wikiknihy
PЕ™edminulГЅ ДЌas
Anglický průběhový předminulý čas : angličtina online : učebnice angličtiny na internetu zdarma
Plusquamperfektum - Wikipedie
Předminulý prostý čas

André Kostolany a překlad jeho rozhovorů z němčiny :: Vrchol.net

André Kostolany a překlad jeho rozhovorů z němčiny :: Vrchol.net

Aktuální články Vize 2012 01.01. 2012 11:58 Věřte nebo ne, v roce 2012 se budou dít velké změny, celospolečenské i ekonomické, a to jak v naší malé zemi, tak i v celé Evropě. Dovoluji si vám dnes, 1.1. 2012, předložit malou vizi tohoto velmi důležitého roku. Již v roce 2011 bylo zřejmé, že se jak s naší zemí, tak i s celou Evropou, něco... Téma: Který titul dosáhne za 12 měsíců nejvyšší zhodnocení? 31.12. 2011 03:48 Vážení uživatelé, máme zde takový malý komunitní experiment. Vytvořil jsem zde novou stránku, kde je možné diskutovat na konkrétní témata. Aby byla zachována jistá úroveň, toto fórum je otevřeno pouze pro uživatele fcb. Má to totiž velký vliv na kvalitu příspěvků.
Kategorie: překlad do němčiny

Finalistky soutěže krásy odvezli z hotelu v Praze do nemocnice – Novinky.cz

Finalistky soutěže krásy odvezli z hotelu v Praze do nemocnice – Novinky.cz

Finalistky soutěže krásy odvezli z hotelu v Praze do nemocnice Pražští záchranáři ve čtvrtek dopoledne ošetřovali hosty hotelu v Praze 5, kteří trpěli zažívacími obtížemi. Deset z nich muselo být převezeno do nemocnice. Podle informací Novinek se jedná o účastníky soutěže Miss Praha Open 2011. Zvětšit obrázek Finalistky soutěže Miss Praha Open 2011 FOTO: archiv soutěže Miss Praha Open Další článek z regionu Praha: Žena skočila pod vlak, na místě byla mrtvá čtvrtek 3. listopadu 2011, 12:00 - Praha (Aktualizováno: čtvrtek 3. listopadu 2011, 15:17 ) Zdravotníci o tom informovali na svém webu. Zatím není jasné, jaká je příčina těchto zdravotních potíží, objasnit by ji mělo vyšetření pacientů. Otrávení jsou účastníci soutěže Miss Praha Open 2011. "Jedná se o prezidenta, členku realizačního týmu a osm finalistek soutěže," potvrdila Novinkám tisková mluvčí soutěže Barbora Vaníčková. Sanitky musely odvézt deset přiotrávených hostů pražského hotelu.
Kategorie: praha nemocnice

Microtran 98 download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma

Microtran 98 download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma

Nenechte si ujít novou verzi Hlídač vám pošle e-mail, vyjde-li nová verze. Hlídat Microtran Recenze uživatelů micro translator 27. 7. 2009 Program není vhodný na rozsáhlejší překlady, ale rozhodně prospěšný pro pohotový překlad několika anglických vět nebo slovních spojení a vazeb,... více » Další recenze Další programy z kategorie Jazyky Zdarma ABC TransDict Překladač z a do angličtiny, němčiny, italštiny a dalších jazyků. Zdarma České a slovenské slovníky zdarma Udržuje všechny dostupné české a slovenské slovníky zdarma. Nyní je dostupných 21 českých a 15 slovenských slovníků. Zdarma k vyzkoušení Překladač Eurotran XP Překladač anglických internetových stránek a anglicko-český slovník vestavěný do internetového prohlížeče. Zdarma k vyzkoušení Překladač Britanik Anglicko-český překladač internetových stránek. Zdarma Slovník Verdict FREE Profesionálně zpracovaný anglicko-český slovník pro všeobecné použití. Diskuse o Microtran Re: Nepoužitelné 24.
Kategorie: prekladac cestiny do anglictiny

BS Player ke stažení zdarma

BS Player ke stažení zdarma

BS Player ke stažení zdarma BS Player ke stažení zdarma Úvodem Pokud se řekne slovo přehrávač, spousta z nás si vybaví jiný pojem. Někdo nedá dopustit na originální Windows Media Player jak pro přehrávání hudby, tak i pro sledování filmů, jiný zase používá na různé druhy medií několik typů přehrávačů jako všem dobře známý Winamp nebo specialistu přes video GOM. Faktem zůstává, že BS Player, který byl původně určený pouze pro přehrávání hudby, je dnes jedním z nejpopulárnějších multimediálních přehrávačů na světě. BS Player ke stažení zdarma se již desátým rokem pohybuje ve statistikách mezi nejstahovanějším softwarem specializovaným na přehrávání hudby a filmů. instalace BS Player ke stažení zdarma. Jako téměř každý hojně využívaný software, tak i BS Player ke stažení zdarma vám může na PC udělat pěknou "reklamní smyčku", která se vám dostane do internetového prohlížeče, tak i do počítače samotného, když si nedáte pozor již při samotné instalaci. Po zvolení jazyka, nativně češtiny, kterou BS Player ke stažení zdarma podporuje, vás bude čekat zvolení složky pro instalaci doplňků a programu samotného. Při dalším kroku vám program "doporučí" si nainstalovat reklamní doplňky, které vás mohou později nepříjemně obtěžovat. Před dokončením instalace se vám nabídnou různé kodeky a doplňky, které instalační balíček obsahuje. Zobrazí se tabulka, kde můžete zvolit, jaké chybějící kodeky se mají posléze nainstalovat.
Kategorie: prehravace filmu ke stazeni zdarma

ZЉ Osek

ZЉ Osek

Иeskэ jazyk Pomщcky: Mluvnice: uиebnice Иj 9 љkolnн seљit - silnэ malэ linkovanэ (A5, 544) domбcн seљit - slabэ malэ linkovanэ (A5, 524) - moћno uћнvat loтskэ Sloh: uиebnice Иj 9 spoleиnэ seљit na sloh na literбrnн vэchovu - silnэ malэ linkovanэ (A5, 524) Literбrnн vэchova: инtanka spoleиnэ seљit na sloh na literбrnн vэchovu - silnэ malэ linkovanэ (A5, 524) Co by mohlo pomoci... mojeskola.cz) http://www.pripravy.estranky.cz/clanky/jazyk-cesky (procviиovбnн jazykovйho uиiva) http://cestina.upol.cz/kopecky/game2/ (hra - velkб pнsmena) http://www2.skolahrou.cz/online-vyuka.aspx (vyjmenovanб slova, shoda podmмtu s pшнsudkem) http://cestina.upol.cz/kopecky/game3/ (hra - pravopis u x ъ x щ) http://kaminet.wz.cz/ (Иj a Aj pro dмti se SPU) http://www.ucimehrou.cz/ (program "Akиnн иeљtina" ke staћenн) http://testy.nanic.cz/testy/cestina/ Vмtnй иleny, druhy vedlejљнch vмt http://athena.zcu.cz/ecestina/file/mr1.ppt (algoritmus urиovбnн vмtnэch иlenщ, prezentace ke staћenн) http://skolazaskolou.cz/ukazkyModulu/rozbor.htm? ac=336673653 (vмtnэ rozbor + nбpovмda a шeљenн) http://testy.nanic.cz/testy/cestina/cj.
Kategorie: pravopisná cvičení z čj

Kategorie: