lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5468
Čeká na schválení: 216
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » pravopisné cvičení online

Nejnovější v kategorii otackomer:


Odborný referent/referentka - právník | Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Odborný referent/referentka - právník | Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Přeskočit na: obsah stránky | hlavní navigaci | vyhledávání Nacházíte se zde: vfn.cz » Kariéra » Volná místa − ostatní Odborný referent/referentka - právník Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, U Nemocnice 2, 128 08 Praha 2, přijme: Odborného referenta/referentku - právníka pro Oddělení veřejných zakázek (Legislativně-právní odbor). Požadujeme: ● VŠ vzdělání právního nebo ekonomického směru ● Minimálně 1 rok praxe v oblasti veřejných zakázek ● Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost ● Schopnost spolupráce v týmu Náplň práce: ● Administrace veřejných zakázek dle zákona č. 137/2006 Sb. , v platném znění ● Administrace veřejných zakázek dle interních směrnic zaměstnavatele ● Odborná podpora a konzultace pro jednotlivá oddělení nemocnice Nabízíme: ● Zajímavou a odpovědnou práci v příjemném kolektivu ● Možnost dalšího vzdělávání ● Příspěvek na stravování ● 6 týdnů dovolené a další sociální výhody Plný pracovní úvazek Nástup únor 2012 nebo dle dohody. Kontakt: Sekretariát Bc. Šárka Grymová, telefon: 224 96 2950, e-mail: sarka. grymova(zavinac)vfn.cz. zpět Kariéra
Kategorie: právník volná místaSeznam zdrojů na téma pravopisné cvičení online:


Metodický portál RVP - Odkazy: Moderní výuka českého jazyka
Studijní materiály z gramatiky - Seznam
Diktáty - program pro procvičování nejen pravopisu - Zdarma.org
Diktáty a pravopisná cvičení. Pomocná kniha pro učitele jazyka na zákl. devítileté škole. (Book, 1969) [WorldCat.org]
Pravopisné cvičení – Čeština — testy.nanic.cz, online testy
Diktáty a pravopisná cvičení - Pravopisně.cz
HISTORIA MAGISTRA VITAE - Pravopisné cvičení
www.pripravy.estranky.cz - JAZYK ČESKÝ
Výuka pravidel českého pravopisu online | HyperStudent.cz
Pravopis download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Výukové materiály - vše pro Vaši výuku! - vyukovematerialy.eu
Kontrolní diktáty a pravopisná cvičení 2.-5. roční ZŠ - Sedláček Bohumil - Knihy.ABZ.cz
pravopis českého jazyka online - vyhledávání eDownload.cz
Český jazyk úvodní stránka
Pravopisná cvičení
pravopisné cvičení online - hry.ipax.us
PRAVOPISNÁ CVIČENÍ S VYSTVĚTLENÍM NOVINKA | www.absik.cz - on-line obchod pro vás
Kniha návštěv :: Diktáty a pravopisná cvičení online
PROCVIČOVÁNÍ PRAVOPISU | Humanitní stránky pro žáky ZŠ J.A.Komenského Lysá nad Labem
Diktáty a pravopisná cvičení - www.zacatek.cz

NA VRCHOLCÍCH ŠUMAVY A JESENÍKŮ LEŽÍ 2 CM SNĚHU « Meteopress – předpověď počasí – aktuální počasí

NA VRCHOLCÍCH ŠUMAVY A JESENÍKŮ LEŽÍ 2 CM SNĚHU « Meteopress – předpověď počasí – aktuální počasí

Z domova NA VRCHOLCÍCH ŠUMAVY A JESENÍKŮ... NA VRCHOLCÍCH ŠUMAVY A JESENÍKŮ LEŽÍ 2 CM SNĚHU 9.10. 2011 7:30 | Autor: Dagmar Honsová Noci a rána byly o víkendu v horských oblastech studené – teplota vzduchu se nejčastěji pohybovala kolem bodu mrazu – v sobotu např. na Luční boudě klesla rtuť teploměru k -2 °C, na Sněžce k -1,4 °C, na Lysé hoře k -0,3 °C. V nižších polohách se teplota vzduchu po ránu pohybovala nejčastěji mezi 7 až 3 °C. Kvůli studenému severozápadnímu proudění se nejvyšší teploty zastavují jen v intervalu 8 až 13 °C, v 1000 m na horách kolem 4 °C. Naši pocitovou teplotu bude snižovat o 2 °C čerstvý západní až severozápadní vítr o rychlosti 4 až 9 m/s. Oproti teplotnímu normálu tak budete teplotně podprůměrní až o -5 °C, přitom první říjnový týden přinesl kladnou odchylku od normálu o +4 °C. Odpolední teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Nepatrné oteplení přinese nový pracovní týden.
Kategorie: předpoved počasí pro sumavu

Babiččiny recepty: Poctivý staročeský guláš - ProŽeny.cz ...nejsi v tom sama

Babiččiny recepty: Poctivý staročeský guláš - ProŽeny.cz ...nejsi v tom sama

Foto: Petr Makovička Legenda mezi jídly podle legendy mezi kuchařkami Největší českou kuchařskou legendou je bezpochyby Magdalena Dobromila Rettigová. A tak když jsem se rozhodla vyzkoušet poctivý staročeský guláš, bylo jasné, po které kuchařce sáhnout. Dáte si taky? Guláš, vepřo-knedlo a svíčková patří bezesporu k největším klasikám české kuchyně. Někdo by možná namítnul, že guláš je maďarský. Ale kdo byl v Maďarsku, ví, že od toho českého je na hony vzdálený. Gulášových variant je i v Česku nespočet, jestli nedáte dopustit na ten pravý hospodský, návod na něj krok za krokem najdete tady. Ulovte super dárky v našich soutěžích! Gulaš (Gulaschfleisch) V původním receptu Magdaleny Dobromily Rettigové se píše: „Rozkrájej na malé kostky pro 6 osob nejméně 1 kilo hovězího masa, buď od svíčkové pečeně, nebo ze spodního šálu, dej na rendlík kus másla, 4 velké cibule a petruželový kořínek, obojí drobně rozkrájeno, vlož na to to rozkrájené maso, osol patřičně, přikrej poklicí a nech to dusit; kdyby to tuze vysmahlo, podlej to trochou hovězí polívky nebo také vody, a dej k tomu trochu majoránky, trochu tureckého pepře (paprika) nebo jen obyčejného pepře, když to dáš na mísu, udělej okolo věnec ze zemčat. Tento gulaš může se dělati také z telecího i ze skopového masa.
Kategorie: pravý český guláš

Pravidla českého pravopisu, CJ - Český jazyk - - unium.cz

Pravidla českého pravopisu, CJ - Český jazyk - - unium.cz

Studijní materiály Zpět Přidat materiál Pravidla českého pravopisu CJ - Český jazyk Hodnocení materiálu: Zjednodušená ukázka: Stáhnout celý tento materiál Český pravopis a pravidla českého pravopisu 1. SPISOVNÉ ÚTVARY JAZYKA 3 SPISOVNÁ ČEŠTINA : používá se na oficiální úrovni, je reprezentativním útvarem pro český národ 6 HOVOROVÁ ČEŠTINA : mluvená podoba spisovné češtiny. 2. NESPISOVNÉ ÚTVARY JAZYKA Z HLEDISKA ZEMĚPISNÉHO 3 DIALEKT (NÁŘEČÍ): česká, středomoravská, moravskoslovenská, slezská 6 INTERDIALEKT (NADNÁŘEČNÍ ÚTVAR ): př. Hanáčtina, laština 3. NESPISOVNÉ ÚTVARY Z HLEDISKA SOCIÁLNÍHO 1 PROFESNÍ MLUVA : ležák, dvacítka, žanetka 2 SLANG : mluva zájmových skupin 4 ARGOT: mluva společenské spodiny, př. Narkomani: sníh = kokain Slovníky - jazykové A) Výkladové slovníky - Příruční slovník jazyka českého je náš největší soudobí slovník. Sčítá devět svazků, čtvrt milionu hesel abecedně řazených do dvou sloupců na 10 824 stranách. Celý tento, nejen pro jazykovědce, nenahraditelný kolos váží přibližně (první vydání) 20,75 kg. Tento slovník především informuje o významu hledaného výrazu s následující větou jako příkladem využití, většinou citací některého z českých autorů. Materiál k sestavení tak velkého díla byl shromažďován od roku 1911.
Kategorie: pravidla spisovné češtiny

GObaby-maloobchod a velkoobchod kočárky a dětským zbožím

GObaby-maloobchod a velkoobchod kočárky a dětským zbožím

Rozvoz zbo ž í po okrese Blansko  ZDARMA Nová nadstandardní služba pro naše zákazníky. Spokojenost zákazníků je naším cílem, proto nabízíme dovoz zboží přímo k zákazníkovi zcela zdarma. Závoz zboží je prováděn našimi firemními automobily na zákazníkem určené místo. Abychom vám ušetřili čas a nebo peníze, otevíráme od pondělka 15.11. 2010 novou službu: Rozvoz objednaného zboží po okrese BLANSKO ZDARMA Tato nabídka platí při nákupu nad 5.000Kč. Ušetříte čas - nemusíte jezdit k nám na prodejnu - nemusíte na poštu (a pak stát na poště frontu na výdej) Jak si nechat dovézt zboží? Rozvoz zboží si můžete objednat na telefonním čísle: 736/759 828. Sjednáte si termín a hodinu závozu,nahlásíte adresu a telefon. V případě rozvozu zboží mimo tuto oblast, bude účtována doprava až od této oblasti v ceně 10 Kč/km. Jak zaplatit?
Kategorie: předporodní kurzy prostějov

Diktátor - Přehled kategorií

Diktátor - Přehled kategorií

Každému uživateli počítače můžete program Diktátor nastavit tak, aby mu sám spouštěl diktáty a cvičení právě z takových oblastí českého pravopisu, které probírá ve škole a nebo si jen potřebuje zopakovat. A např. rodičům můžete nastavit, aby se jim diktáty nespouštěly vůbec. V současné verzi programu je cca 1000 různých diktátů nebo cvičení, v každé třídě jich je cca 100.
Kategorie: pravopisné cvičení

Kategorie: