lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2372
Čeká na schválení: 36
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » praha motolská nemocnice

Nejnovější v kategorii otackomer:


Středomoravská nemocniční a.s., odštěpný závod nemocnice Prostějov - porodnice - www.naseporodnice.cz

Středomoravská nemocniční a.s., odštěpný závod nemocnice Prostějov - porodnice - www.naseporodnice.cz

Porodnice organizuje pro těhotné ženy a jejich doprovod kurzy předporodní přípravy, ve kterých budou nastávající rodiče informováni o období před porodem, o průběhu porodu, o komplikacích, které mohou nastat, o možnostech pomoci partnera, o poporodním období, o kojení apod. Porodnice připravuje pro nastávající rodiče i jednorázová informativní setkání o průběhu porodu. Porodnice pořádá 2x týdně i těhotenská cvičení - gymnastiku. Porodnici si může žena a její doprovod prohlédnout v rámci prohlídek, které se konají každý všední den od 14 do 18 hodin. K porodu ženu může doprovázet kromě partnera, rodinných příslušníků a přátel, také jakákoliv vybraná porodní asistentka nebo lékař. Z praktických důvodů to však smí být pouze jedna osoba. Doprovod může být přítomen po celou dobu porodu, pouze v případě porodu císařským řezem nemůže být přítomen operaci. Rodičky se připravují v první i druhé době porodní v místnosti, která je uspořádána tak, že je v ní vždy jen jedna žena. Porodnice má 3 takové místnosti. Místnosti jsou zařízeny jako klasické porodní sály.
Kategorie: předporodní kurzy prostějovSeznam zdrojů na téma praha motolská nemocnice:


MS Centrum při neurologické klinice 2. LF UK a FN Motol - Praha 5 - Nadační fond Impuls
Ortopedická klinika UK 2. LF a FN Motol
Motol má po opravě za miliardy čtečky obličejů a operační sály s pamětí - iDNES.cz
Fórum - Sobotní parkování - nemocnice MOTOL Praha - BABY-CAFE.CZ
Silo nemocnice Praha Motol
Pension Větrný mlýn « Praha 6, centrum, letiště a okolí Prahy a pension v okolí prahy
Motol se může chlubit dětskou nemocnicí — Regiony — ČT24 — Česká televize
Fakultní nemocnice v Motole - Wikipedie
Pediatrická klinika fakultní nemocnice v Motole - Úvodní stránka | Historie | Historie I. dětské kliniky
Nemocnice Motol - Zdravotnická zařízení - Instituce - Praha - www.atlasceska.cz
Motolská nemocnice pomůže libyjským dětem - www.lidovky.cz
Protekční pacienti a připravená výběrová řízení, popsal šéf Motola klíč k úspěchu – Novinky.cz
ČSAC - Česká společnost pro analytickou cytometrii
Téma - Motolská nemocnice - Aktuálně.cz
ADIP - rehabilitační pracoviště
Kliniky a oddělení - Fakultní nemocnice v Motole
Téma - Motolská nemocnice, Praha - Aktuálně.cz
Projekty | Archa Chantal
Fakultní nemocnice Motol Praha – Encyklopedie zdravotní sestry
Ředitel pražské nemocnice Motol měl přiznat zaměstnancům korupci | Mediafax.cz

jak volat z Čech na Slovensko | Odpovědi.cz

jak volat z Čech na Slovensko | Odpovědi.cz

Domů >" /> Elektronika >" /> Mobily >" /> Detail otázky anonym jak volat z Čech na Slovensko Potřebuji se z Čech dovolat na slovenské telefonní číslo 02/555 729 96 a nevím, jak to mám spojit s mezinárodní předvolbou +421. Jaký by byl celý formát čísla, abych se z Čech mohla dovolat? Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.
Kategorie: předvolba pro slovensko

Porsche Inter Auto CZ - skladové a předváděcí vozy Škoda

Porsche Inter Auto CZ - skladové a předváděcí vozy Škoda

Porsche Inter Auto CZ - skladové vozy Škoda www. porsche.cz Volkswagen Audi Škoda Porsche Nejširší nabídka vozů Škoda v rámci PIA CZ za nejlepší ceny Nová Škoda Fabia Nová Škoda Fabia Combi Škoda Fabia Combi Škoda Roomster Škoda Roomster Scout Škoda Octavia Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Scout Škoda Octavia Tour Škoda Octavia Combi Tour Nová Škoda Superb Škoda Superb
Kategorie: předváděcí vozy škoda

Laboratoř zpracování signálů

Laboratoř zpracování signálů

KASAL, M. Frekvenční kalkulátor pro družici AO-40. Praktická elektronika a radio, ISSN 1211-328X, 2003, roč. VIII, č. 10, s. 45 - 45.
Kategorie: praktická elektronika

bezplatný právník v mostě - Chci právníka

bezplatný právník v mostě - Chci právníka

Hledali jste „bezplatný právník v mostě“ Výsledky hledání: bezplatný právník v mostě Pravděpodobně hledáte bezplatný právník v mostě nebo jemu podobný výraz. Na stránkách Chci právníka Vám přinášíme TOP 10 výsledků na výraz bezplatný právník v mostě. Výsledky se snažíme řadit od nejlepšího na výraz bezplatný právník v mostě po nejhorší. Advokáti Most - hodnocení advokáti v Mostě - sluzby.cz Advokáti Most - hodnocení advokáti v Mostě - sluzby.cz Advokátní kancelář z Mostu, Právní služby, Právníci, Seznam advokátů, Právo obchodní,... Andrea Židová - Advokát Most, advokátní kancelář, právní pomoc... http://pravo-finance.sluzby.cz/advokati-pravni-sluzby/most Lékař a právník v Mostě zdarma poradí poškozeným pacientům... Lékař a právník v Mostě zdarma poradí poškozeným pacientům... Most – Pacienti nespokojení s lékařskou péčí budou v Mostě moci hledat radu a pomoc u právníka a lékaře. A to zcela zdarma. http://mostecky.denik.cz/zpravy_region/lekar-a-pravnik-v-moste-zdarma-poradi-poskozenym-p.html Služby / Právní poradenství - katalog WWW stránek - Právník.cz Služby / Právní poradenství - katalog WWW stránek - Právník.cz Právník.cz - Nejnavštěvovanější právnický server...
Kategorie: pravní poradna most

Jak přeložit Blog do angličtiny, němčiny...

Jak přeložit Blog do angličtiny, němčiny...

2009 08.04 Jak přeložit Blog do angličtiny, němčiny... Chodí-li na tvůj Blog čtenáři z jiných zemí, mohl by se ti hodit jeho automatický překlad. Není to sice nijak zvlášť dokonalé, ale pro snadnější zorientování cizího čtenáře se to může hodit. Náhled, jak to vypadá v akci můžeš omrknout na mém Blogu. -- 1) Najeď si na tuto stránku - klikni 2) Do kolonky zadej www adresu úvodní stránky tvého Blogu. 3) Zvol překlad z češtiny do nějakého jiného jazyka a klikni na přeložit. 4) Zobrazí se ti přeložený Blog. Zkopíruj si www adresu této přeložené stránky. 5) Z této zkopírované adresy vytvoř odkaz. Tento odkaz bude odkazovat na přeložený Blog.
Kategorie: překladač do angličtiny

Kategorie: